Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 21.08.2023 15:07

Jēkabpils novada pašvaldība aicina studentus pieteikties stipendijām 0

Jēkabpils novada pašvaldība aicina studentus pieteikties stipendijām

Jēkabpils novada pašvaldība aicina studentus pieteikties pašvaldības stipendijām 2023./2024.mācību gadam. Pašvaldība piešķir trīs veidu stipendijas – studenta stipendiju, ārstniecības speciālista (rezidenta) stipendiju un pedagoga stipendiju.

Studenta stipendiju piešķir studentam vai audzēknim, kurš mācās Latvijas valsts akreditētās mācību iestādēs akreditētās programmās un kura deklarētā dzīvesvieta ir Jēkabpils novadā.

Rezidenta stipendiju piešķir studentam, sākot ar 3.kursu, kurš apgūst akreditētu profesionālo izglītības programmu medicīnā kādā no Veselības ministrijas noteiktajām pamatspecialitātēm, apakšspecialitātēm vai papildspecialitātēm vai rezidentam, kurš ir darba tiesiskajās attiecībās ar izglītības programmu īstenojošu ārstniecības iestādi specialitātes iegūšanai saskaņā ar akreditētu profesionālo rezidentūras izglītības programmu medicīnā vai apgūst akreditētu profesionālās augstākās izglītības programmu, kuras apgūšanas rezultātā pretendents iegūst noteiktu specialitāti un sertificējoties ir tiesīgs patstāvīgi praktizēt.

Pedagoga stipendiju piešķir studentam, sākot ar 3.kursu, kurš apgūst akreditētu profesionālo izglītības programmu pedagoģijā kādā no Izglītības ministrijas noteiktajām pamatspecialitātēm, apakšspecialitātēm vai papildspecialitātēm.

Persona vienā mācību gadā var pretendēt tikai uz vienu stipendijas veidu – uz studenta stipendiju, uz rezidenta stipendiju vai pedagoga stipendiju.

Sīkāka informācija šeit vai zvanot uz Jēkabpils novada Izglītības pārvaldi: 652 07 054.

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->