Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 23.10.2023 14:44

Jēkabpils novadā izsludināts konkurss saimnieciskās darbības atbalstam 0

Jēkabpils novadā izsludināts konkurss saimnieciskās darbības atbalstam

Jēkabpils novada pašvaldība izsludinājusi projektu konkursu “Atbalsta sniegšana saimnieciskās darbības uzsākšanai un attīstībai Jēkabpils novadā”. Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu topošajiem un jaunajiem saimnieciskās darbības veicējiem un komersantiem.

Pieteikumu var iesniegt:

 • persona, kura nav reģistrējusi saimniecisko, bet plāno attīstīt saimniecisko darbību Jēkabpils novada administratīvajā teritorijā;
 • saimnieciskās darbības veicējs vai Uzņēmumu reģistrā reģistrēts komersants ne ilgāk kā 36 mēnešus.

Atbalsts tiks piešķirts:

 • pamatlīdzekļu, instrumentu, aprīkojuma, izejmateriālu iegādei un/vai uzstādīšanai, darbinieku apmācīšanai to lietošanā;
 • licenču iegādei;
 • datorprogrammu iegādei;
 • patentu reģistrācijai Latvijas Republikas Patentu valdē;
 • preču zīmes reģistrācijai;
 • produktu/pakalpojumu prototipu izstrādei un testēšanai;
 • jaunu produktu/pakalpojumu uzsākšanai;
 • mārketinga aktivitātēm no jauna radīto vai uzlaboto produktu un pakalpojumu pārdošanai;
 • citiem pamatotiem izdevumiem, kas tieši saistīti ar saimnieciskās darbības inovācijām un attīstību.

Konkursā pieejamais finansējums ir 30 tūkstoši eiro, bet viens pretendents var saņemt atbalstu ne vairāk kā 6000 eiro apmērā, turklāt pašam jānodrošina līdzfinansējums 25 procentu apmērā.

Nolikums par atbalsta sniegšanu saimnieciskās darbības uzsākšanai un attīstībai Jēkabpils novadā ir pieejams šeit.

Projektu pieteikumi interesentiem jāiesniedz līdz 30. novembra plkst. 17:00 personīgi Jēkabpils novada Attīstības pārvaldē, 30.kabinetā, Rīgas ielā 150A, Jēkabpilī, vai nosūtot pa pastu – Jēkabpils novada Attīstības pārvalde, Rīgas iela 150A, Jēkabpils, Jēkabpils novads, LV-5202 (pasta zīmogs – 2023. gada 30. novembris) vai nosūtot elektroniski ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu: attistibas.parvalde@jekabpils.lv ar norādi e-pasta tēmā: “Pieteikums Uzņēmējdarbības konkursam”.

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->