Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 30.10.2023 16:40

Jēkabpils Agrobiznesa koledžā norit Pateicības diena 0

Jēkabpils Agrobiznesa koledžā norit Pateicības diena
Skatīt video

Jēkabpils Agrobiznesa koledžā jau otro gadu pēc kārtas tiek organizēta Pateicības diena ģimenēm. Pasākumā koledžas direktore Rita Pole un izglītības iestādes kolektīvs saka paldies labākajiem audzēkņiem un viņu tuviniekiem, tādā veidā uzsverot, cik liela nozīme izglītojamo sasniegumos ir vecāku un citu tuvinieku atbalstam. Arī šogad tika godināti 15 koledžas labākie audzēkņi un viņu ģimenes. TOP 15 ir iekļuvuši tie jaunieši, kuri iepriekšējā mācību gadā uzrādījuši labākos mācību sasniegumus un pierādījuši sevi, piedaloties dažādās sabiedriskajās aktivitātēs. Vairāki audzēkņi koledžas izcilnieku topā iekļuvuši jau otro reizi.

“Es esmu priecīga šeit būt jau otro gadu un redzēt cilvēkus, kuri, tāpat kā es, cenšas, mācās un dara lietas ārpus skolas,” saka koledžas audzēkne Annija Oresta Faksa. “Prieks, ka mūsu skolā ir tik daudz gudru cilvēku. Enerģiju un spēku dažreiz ir diezgan grūti dabūt, bet tad es padomāju, ka nākotnē tas noderēs, tad būs prieks, ka tu esi sasniedzis to un to. Domas ir tās, kas mēdz ļoti motivēt.”

Pirmo vietu topā ieguvusi Žanete Līva Apsīte, kura apgūst mazumtirdzniecības komercdarbinieka profesiju.

“Man ir izdevies sasniegt šādus rezultātus ar cītīgu darbu, ar interesi par profesiju, ko apgūstu, un arī ar vecāku atbalstu,” saka Žanete Līva Apsīte.

Vecāki, kuri piedalījās pasākumā, ir priecīgi par to, ka viņu nopelns tiek novērtēts šādā godināšanas pasākumā.

“Kad mēs saņēmām uzaicinājumu no audzinātājas uz šo pasākumu, tas bija ļoti liels pārsteigums,” saka Evija. “Mēs pirmo reizi esam šajā pasākumā, jūtamies ļoti pagodināti, iepriecināti un sirsnīgi. Man ļoti patika šodiena.”

“Patīkami, ir prieks, gandarījums un lepnums par meitu,” saka Guntis Apsītis.

“Mēs esam patīkami pārsteigti, jūtamies pozitīvi. Pasākums ir ļoti jauks, mums tas ir pirmo reizi,” saka Ieva Bokāne.

Iepriekš Jēkabpils Agrobiznesa koledža Pateicības ģimenēm izsniedza rakstiski, bet 2022.gadā pirmo reizi tika organizēts svinīgs pasākums klātienē. Plānots, ka šī tradīcija tiks turpināta arī nākamajos gados.

Sandra Paegļkalne

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->