Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 31.05.2023 17:24

Izsludināts Jēkabpils novada pašvaldības projektu ideju konkurss 3

Izsludināts Jēkabpils novada pašvaldības projektu ideju konkurss

Lai nodrošinātu iedzīvotāju iesaisti teritorijas attīstības jautājumu lemšanā, Jēkabpils novada pašvaldība pirmo gadu izsludina projektu ideju konkursu. Iedzīvotāji, biedrības un nodibinājumi var iesniegt neierobežotu ideju skaitu, par katru ideju sagatavojot atsevišķu pieteikumu. Vienas projekta idejas realizācijai pašvaldība piešķirs līdz 30 tūkstošiem eiro. Labākās idejas īstenos pašvaldība sadarbībā ar idejas autoriem. Projektu idejas varēs iesniegt no 5.jūnija līdz 31.jūlijam, un ideju realizēšanai 2024.gada budžetā pašvaldība paredzējusi kopumā 140 tūkstošus eiro.

Iesniegtajai projekta idejai jāatbilst šādām prasībām:

  • tiek paredzēts ieguldījums pašvaldībai piederošā īpašumā, lai īstenotu pašvaldības autonomās funkcijas (tostarp, teritorijas labiekārtošana, iedzīvotāju izglītība, kultūras piedāvājuma un kultūras mantojuma saglabāšana, iedzīvotāju veselības veicināšana, sporta attīstība, dabas kapitāla ilgtspējīga pārvaldība un apsaimniekošana) vai brīvprātīgās iniciatīvas;
  • sabiedriski nozīmīga jaunas infrastruktūras radīšana vai jau esošas uzlabošana;
  • projekta ideja nav pretrunā ar Jēkabpils novada pašvaldības attīstības plānošanas dokumentiem un pašvaldībai neradīs nesamērīgas uzturēšanas izmaksas;
  • neparedz ieguldīt privātpersonas vai ar saimniecisko darbību saistītā īpašumā;
  • projekta ideju nav plānots realizēt citos projektos, tās īstenošanai nav paredzēts piešķirt finansējumu no kāda cita ārējā finanšu avota.

Veidlapas un sīkāka informācija par projektu ideju iesniegšanu pieejama Jēkabpils novada pašvaldības mājaslapā.

J
Jefiņš 31.05.2023 18:37
Šim jautājumam ir jāpieiet ar padziļinātu uzmanību.
D
Distihs 31.05.2023 19:48
Projekts visus mīļus dara,
Pakļaujas tam domes vara.
N
Neķītrais masāžists 31.05.2023 19:48
Kaut kāda kārtējā figņja. :DDDD

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->