Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 07.10.2022 17:20

Izaicinājums skolēniem – “3 kilometri un 333 pakāpieni” 7

Izaicinājums skolēniem – “3 kilometri un 333 pakāpieni”

Jēkabpils Sporta centrs izaicina Jēkabpils novada skolu klases pieveikt izaicinājumu “3 kilometri un 333 pakāpieni”. Laikā no 17.līdz 23.oktobrim klasei jādodas kopīgā pārgājienā, kura maršruta garums ir vismaz trīs kilometri un kurā varētu sakrāt vismaz 333 pakāpienus. Nosacījums būs izpildīts, ja katrs skolēns un arī skolotājs būs uzkāpis vismaz 333 pakāpienus augšup, izmantojot katras kāpnes vienu reizi. Uz katrām kāpnēm jāuzņem atskaites foto un jāpiefiksē pakāpienu skaits. Jāizmanto kāpnes, kuras nav piesaistītas ēkām. Turklāt maršruts jāfiksē kādā no sporta aplikācijām un līdz 23.oktobrim jāaizpilda atskaites anketa, kas pieejama elektroniski. Visi klašu kolektīvi, kuri minētajā laika posmā būs izpildījuši izaicinājuma nosacījumus un iesnieguši atbilžu anketu, piedalīsies izlozē. Savukārt 24.oktobrī tiks noteikta uzvarētājklase. Sīkāka informācija par izaicinājumu – Jēkabpils sporta centra mājaslapā.

a
astro 10.10.2022 09:27
Kāpienus ar metriem miksē,
Aplikācijā tos nofiksē!
ī
īpaši stulbs 08.10.2022 16:38
Izpētīju visu iespējamo informāciju par šo pasākumu un sev par izbrīnu atklāju, ka nekur nav minētas ne kādas paredzētas uzvarētājklasēm balvas, ne balvu fonda finanšu apjoms. Kāda var būt motivācija piedalīties? Nav saprotams arī, kam būtu pienākums organizēt klasi šim pasākumam. Vai klases audzinātājai, vai sporta skolotājam, un vai skolas direktoram ir piešķirtas liekas finanses, lai atalgotu skolotājus par papildus slodzi pēc darba laika? Un kāds šim pasākumam vispār sakars ar novada pašvaldības sporta nodrošināšanas struktūrvienības pienākumiem, ja nav pat ievēroti sporta sacensību pamatprincips - ātrāk, augstāk, tālāk?
N
Niks 08.10.2022 11:58
Jēkabpils Sporta centrs aicina Jēkabpils novada skolu klases no 17.līdz 23.oktobrim piedalīties sportiskā izaicinājumā “3 kilometri un 333 pakāpieni”. Tā laikā skolēnu klasei kopā ar skolotāju jādodas vismaz 3 km lielā pārgājienā, sakrājot vismaz 333 pakāpienus, kas ved augšup un nav piesaistītas ēkām! ...................................................... Žēl, ka skolas gadi jau garām. Mūsējie ar kruto klases audzinātāju noteikti piedalītos! Tāpēc tagad pat interesanti būtu uzzināt, kuras ir tās drosmīgākās skolas un klases Jēkabpils novadā.
z
zinātājs 08.10.2022 09:10
Zināms, ka viegli nebūs, bet grūtības tieši tāpēc pastāv, lai tās pārvarētu.
N
Neķītrais masāžists 07.10.2022 19:18
Izdomā, bļē, tas Sporta centrs visādas figņjas! Kur skolniekiem tagad likties, ja nav Jēkabpilī tik daudz kāpņu ar tik daudz pakāpieniem. Uz Siguldu jābrauc, vai..?
J
Jefiņš 07.10.2022 18:38
Lai nu veicas.
D
Distihs 07.10.2022 18:34
Būs saldie sieriņi un pieni,
Ja tiks veikti pakāpieni.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->