Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 10.01.2023 16:30

Būs izmaiņas divos autobusu maršrutos Jēkabpils novadā 7

Būs izmaiņas divos autobusu maršrutos Jēkabpils novadā

Lai skolēniem pēc mācībām būtu iespēja nokļūt uz mājām Rubeņos, Jēkabpils novadā būs izmaiņas divos reģionālās nozīmes autobusu maršrutos, informē Autotransporta direkcijā. Maršrutā Zasa-Slate turpmāk autobusi mācību laikā līdzšinējā maršrutā no pieturas "Zasa" plkst.15:50 kursēs tikai pirmdienās, trešdienās un piektdienās, bet otrdienās un ceturtdienās reiss brauks līdz pieturai "Rubeņi". Savukārt reģionālās nozīmes maršrutā Jēkabpils-Zasa-Bērzone-Slate mācību laikā izmaiņas skars pēcpusdienas reisus. Autobuss no pieturas "Slate" plkst.16:35 kursēs tikai pirmdienās, trešdienās un piektdienās, bet otrdienās un ceturtdienās tas plkst.16:45 izbrauks no pieturas "Rubeņi".

T
Teologs Teodors 10.01.2023 18:33
Kādas šausmas! Kādas šausmas! Vai dzirdējāt?
Vienā no Ogres skolām kristieši dalījuši bērniem tekstus, kur teikts, ka Dievs negrib, lai bērni nonāktu Ellē!
Bērnu vecāki, kuri , acīmredzot , vēlas, lai viņu bērni nonāk Ellē, šie bērnu vecāki ir ļoti satraukti ! Ko nu?
z
zinātājs 11.01.2023 10:52
Kurš tad zina, kā ir Ellē un kā ir Paradīzē? Nav ticamu ziņu, ka kāds no turienes ir atgriezies un devis cilvēkiem detalizētu un argumentētu pārskatu par aizpasaules dzīves apstākļiem, kārtību un tradīcijām. Pat šajā pasaulē ceļotāju un aculiecinieku atstāsti par Ukrainu un Krieviju krasi atšķiras. Kur vienam elle, tur pretēju uzskatu paudējam Paradīze un otrādi. Viss ir relatīvi un vērtējams tikai salīdzinājumā. Pie tam pašu vērtēšanas kritēriju izvēle ir grūta un komplicēta. Piemēram, seksuāli dezorientētai personai Vācija, Dānija vai Nīderlande ir ideālas valstis, bet Latvija vai vēl trakāk - Krievija ir kā elle vai šķīstītava. No citas puses skatoties, ir labi, ka pasažieru pārvadātāji domā, kā izdevīgāk bērniem, lai tie no Zasas skolas laicīgi tiktu mājās Slatē, bet pieļauju, ka Krievijā pa lielam tādu un līdzīgu jautājumu risināšana tiek novelta uz pedagogu un vecāku pleciem.
T
Teologs Teodors 11.01.2023 21:37
zinātājs rakstija: Kurš tad zina, kā ir Ellē un kā ir Paradīzē? Nav ticamu ziņu, ka kāds no turienes ir atgriezies un devis cilvēkiem detalizētu un argumentētu pārskatu par aizpasaules dzīves apstākļiem, kārtību un tradīcijām. Pat šajā pasaulē ceļotāju un aculiecinieku atstāsti par Ukrainu un Krieviju krasi atšķiras. ..
Teksts par kārtējo garīgās tumsonības izpausmi , kas šoreiz notikusi Ogrē nav domāts sakarā ar Zasu, bet ir šeit ielikts tikai tāpēc, ka raksts skāra izglītības jomu.
(Jo citu iespēju izteikties līdz Lieldienām var arī nesagaidīt).
Bet, jā, starp citu, ja turpināsim ignorēt Dievu , tas problēmas var rasties arī Zasā.

PS. Par Elli ir droši zināms tikai tas, kas sacīts rakstos. Būtiskākais - tā ir vieta , kur Dieva NAV NEMAZ.
Ir vērts padomāt, kā cilvēka dvēsele tādā vietā jutīsies.
N
Neķītrais masāžists 10.01.2023 18:14
Tad iznāk, ka Rubeņu bērni uz skolu Zasā tiks tikai otrdienās un ceturtdienās, ko?
J
Jefiņš 10.01.2023 16:44
Ar pārmaiņām tiek draudēt nemitīgi.
D
Distihs 10.01.2023 17:26
Šoferis, braucot uz Slati,
Ausīs sabāzīs vati.
S
Slatesubags 11.01.2023 21:41
Tik ilgi, kamēr starp Biržiem un Ilūksti nebūs nepārtraukta asfalta , cilvēku skaits grūti piebraucamajos apvidos samazināsies. Un bērnu plūsma arī uz Zasas skolu apsīks.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->