Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 17.11.2023 18:13

Bērnudārzā “Kāpēcītis” svin Latvijas 105.dzimšanas dienu 0

Bērnudārzā “Kāpēcītis” svin Latvijas 105.dzimšanas dienu
Skatīt video

Jēkabpils pirmsskolas izglītības iestādē “Kāpēcītis” pulcējās bērni un viņu vecāki, kā arī pedagogi, lai patriotiskās noskaņās atzīmētu Latvijas valsts dzimšanas dienu. Tematisko pasākumu organizēja bērnudārza grupiņa “Zirnīši”.

“Mēs katru gadu uzticam kādai no grupām vadīt pasākumu tieši par godu Latvijas dzimšanas dienai. Šoreiz piekrita “Zirnīšu” grupa. Tie ir bērni vecumā no pieciem līdz sešiem gadiem kopā ar savām skolotājām,” skaidro bērnudārza “Kāpēcītis” vadītājas vietniece izglītības jomā Ineta Aizporiete.

Pasākuma organizēšanā tika iesaistīti arī bērnu vecāki, un arī priekšnesumos uzstājās gan bērni un skolotāji, gan arī mammas un tēti. Izskanēja Latvijai veltītas dziesmas, tika izdejotas latviešu tautas dejas. Godā tika celta maize.

Pasākumā tika godināti Latvijas kultūrvēsturiskie novadi – Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale un Sēlija, gan pastāstot sīkāk par katru no vēsturiskajām zemēm, gan dziedot dziesmas un ejot rotaļās.

Ar šo pasākumu bērnudārzs “Kāpēcītis” atbalstīja skolēnu pilsoniskās līdzdalības projektu “Mana dažādā – vienīgā Latvija”, kas šajā mācību gadā tiek īstenots Latvijas izglītības iestādēs ar mērķi sekmēt bērnu un jauniešu līdzdalību, dodot iespēju izjust piederību savai valstij, novadam, pilsētai un kopienai. “Kāpēcīša” bērni izsaka savus novēlējumus Latvijas iedzīvotājiem Valsts svētkos:

Adrians: “Lai visi būtu priecīgi un draudzīgi!”

Reinis: “Lai mēs visi būtu priecīgi un smaidīgi! Lai mums visiem būtu maizīte!”

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->