Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 24.03.2023 17:13

Aizkraukles novadam izveidota mobilā aplikācija 5

Aizkraukles novadam izveidota mobilā aplikācija

Aizkraukles novadā izveidota mobilā lietotne, kas šomēnes ievietota aplikāciju veikalos bezmaksas lejupielādei. Lietotne darbosies viedtālruņos un planšetdatoros, un pašvaldība aicina Aizkraukles novadā deklarētos iedzīvotājus lejupielādēt jauno aplikāciju, jo ar tās palīdzību novadā deklarētajiem būs iespēja saņemt priekšrocības un atlaides pašvaldības iestādēs un uzņēmumos.

Ikviens aplikācijas lietotājs varēs iesniegt ziņojumus pašvaldībai par dažādām problēmām un saimnieciskiem jautājumiem, pašvaldības noteiktajā kārtībā saņemt atbildi, ātri un ērti sazināties ar pašvaldības iestādēm, iesniegt iesniegumus pašvaldībai, izmantojot sagatavotās formas, sekot līdzi pašvaldības jaunumiem un pasākumiem, uzzināt par tūrisma pakalpojumiem un piedāvājumiem, izmantot interaktīvu Aizkraukles novada tūrisma objektu karti.

Savukārt Aizkraukles novadā deklarētie iedzīvotāji, autentificējoties ar "Latvija.lv" vienotās pieteikšanās moduli, papildu iepriekš uzskaitītajam varēs piedalīties aptaujās un publiskajās apspriešanās, ārkārtas situācijās saņemt brīdinājuma ziņu no pašvaldības par nepieciešamo rīcību, saņemt priekšrocības un atlaides pašvaldības iestādēs un pie sadarbības partneriem.

Padomāts arī par tiem iedzīvotājiem, kuri nelieto viedierīces, – rasta iespēja izveidot arī plastikāta Aizkraukles novada iedzīvotāja karti, kas nodrošinās priekšrocības, taču tā nebūs tik daudzfunkcionāla kā jaunā lietotne. Uz iedzīvotāja kartes būs norādīts kvadrātkods (QR kods), kartes numurs, personas vārds un uzvārds, līdzīgi kā tas tiks attēlots elektroniskajā kartes versijā lietotnē.

No iedzīvotāja kartes pirmreizējās izsniegšanas maksas ir atbrīvotas Aizkraukles novada administratīvajā teritorijā deklarētās personas līdz 18 gadu vecumam, pensionāri, politiski represētas personas, trūcīgas un maznodrošinātas personas, personas ar invaliditāti, daudzbērnu ģimenes (3 un vairāk bērni), kā arī Aizkraukles novada Goda pilsoņi. Jauno Aizkraukles novada iedzīvotāja karti sāks izsniegt aprīļa vidū.

Patlaban lietotne vēl tikai sākusi funkcionēt, tāpēc aktuāls ir tās "piepildījums" ar izdevīgiem piedāvājumiem. Uzņēmēji, kuri aplikācijas "Aizkraukles novads" lietotājiem vēlas darīt zināmus savus izdevīgos piedāvājumus, kas varētu būt aktuāli gan novada iedzīvotajiem, gan visiem pārējiem aplikācijas lietotājiem, var tos iesūtīt iekļaušanai aplikācijā.

D
Distihs 24.03.2023 17:53
Sēž ragana uz slotas kāta,
Karte tai no plastikāta.
D
Distihs 24.03.2023 18:30
Man tepat ar JL aptaujām pietiek. Nāfig vēl kaut kāda tur Aizkraukle! :D
A
Astro 24.03.2023 18:54
Lietotne,kas būšot jauna,
Ērta,praktiska un glauna.
J
Jefiņš 24.03.2023 19:03
Nu un ? Ko man darīt ar šo jaunumu?
z
zinātājs 25.03.2023 08:59
Nezinu, kā ir Jēkabpils novadā, bet liekas, ka te, Jēkabpilī, piemēram, pie veikala Aisma tāda aplikācija jau no Salceviča laikiem darbojas.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->