Vakar, 9. jūnijā, Valsts policijā saņemta informācija par vairākām zādzībām Aizkraukles novadā.
Aizkrauklē kāda sieviete konstatējusi, ka ir uzlauztas viņai piederošās dārza mājiņas durvis, un no tās nozagta gāzes plīts un vairāki gāzes baloni.
Tajā pašā dienā policija saņēma ziņojumu arī no kāda vīrieša, kurš konstatējis, ka uzlauzta viņa dārza mājiņa. No tās nozagts ūdens sūknis, zāģis, zāles pļāvējs, trimmeris un citi darba instrumenti. Kopējie materiālie zaudējumi tiek lēsti nepilnu 400 eiro apmērā.
Savukārt Aizkraukles novada Sērenes pagastā kāda sieviete pamanījusi, ka ir uzlauzts šķūnis, kas atrodas viņai piederošā privātīpašumā. No tā nozagtas dažādas mantas, tostarp velosipēds, zāģis, zāles pļāvējs, trimmeris, slīpmašīna un citi darba rīki. Šajā gadījumā materiālie zaudējumi pārsniedz 2000 eiro.
Par visiem trim gadījumiem Valsts policijā ir uzsākti kriminālprocesi, un notiek izmeklēšana.
Komentāri 0
Visi Reģistrētie (0) Anonīmie (0)Atstājiet komentāru
Pirms komentē
Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.
Noteikumi ->