Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 17.03.2023 17:42

“No Piena ceļa nākuši: Sēlija – identitāte” 12.raidījumā iepazīsim Elkšņus! 3

“No Piena ceļa nākuši: Sēlija – identitāte” 12.raidījumā iepazīsim Elkšņus!
Skatīt video

Raidījumu cikla “No Piena ceļa nākuši: Sēlija – identitāte” pēdējā – 12. raidījumā iepazīsim Elkšņus – Sēlijas ciemu, kas atrodas Jēkabpils novadā un var lepoties ar bišu terapiju un pašu ražotu cigoriņu un ozolzīļu kafiju.

Tiksimies ar Sanitu un Juri Ovčiņņikoviem, kuri iegulda lielu darbu un daudz līdzekļu, lai atjaunotu vecās Elkšņu ēkas un ienestu tajās dzīvību, Jolanta Kovnacka ievedīs no cigoriņiem un ozolzīlēm ražotas kafijas pasaulē, savukārt biškope Brigita Stepa ļaus izzināt bišu dzīvi un dziednieciskās īpašības.

Vidusdaugavas televīzija skatītājus iepazīstina ar raidījumu ciklu “No Piena ceļa nākuši. Sēlija – identitāte”, kas ietver 12 videostāstus, katrā aplūkojot kādu no Sēlijas iedzīvotāju kopienām. Raidījumu ciklā var iepazīt: Dvieti, Bebreni, Kaldabruņu, Medumus, Birkineļus, Subati, Anceni, Gārseni, Leimaņus, Ērberģi, Pilskalni un Elkšņus. Sēlijas apceļošanā skatītājus pavada enerģiskā un harizmātiskā raidījumu cikla vadītāja Anda Svarāne, kura pati ir īsta sēliete – amatniecības centra “Rūme” keramiķe, mākslas pedagoģe, biedrības “Sēļu pūrs” līdere un sēļu tradicionālās mūzikas grupas “Krāce” dziedātāja no Zasas.

12.raidījums būs skatāms:

  • ReTV kanālā otrdien, 21.martā, pulksten 19:25, ar atkārtojumiem 22.martā pl.12:00 un 26.martā pl.16:00;
  • Vidusdaugavas televīzijas kanālā ceturtdien, 23.martā, pulksten 19:30 ar atkārtojumiem plkst. 20:30, 21:30, piektdien, 24.martā, ik stundu no plkst. 8:30 līdz 18:30, kā arī 25. un 26.martā plkst. 11:30, 16:30 un 21:30.

Pēc katra raidījuma pārraides televīzijā tos varēs atrast portālā www.jekabpilslaiks.lv, youtube.com/vdtvsizeti, facebook.com/jekabpilslaiks un citu sociālo tīklu profilos.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “No Piena ceļa nākuši. Sēlija – identitāte” saturu atbild SIA “Vidusdaugavas televīzija”.

#SIF_MAF2022

A
Astro 17.03.2023 22:19
Elkšņos bišu terapija,
Garda zīļu kafija,
Paši ražo cigoriņus,
Svētkos taisa pigoriņus.
z
zinātājs 18.03.2023 08:03
Nav svarīgi uzzināt, kas labs vai nelabs Elkšņos, jo man galvenais ir atkal dzirdēt un baudīt maigo un kārdinošo Andas balsi. Zinu, ka tādu melomāņu ir daudz.
D
Distihs 17.03.2023 18:08
Lielu naudu iekšā grūda,
Elkšņos esot zelta rūda.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->