Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Šodien 24.maijā
vārda dienas svin:

Marlēna, Ziedone, Ilvija

Rītdien:
Anšlavs, Junora

Apsveicam!
Saraksts »

Kā vērtējat Variešu sākumskolas pievienošanu Krustpils pamatskolai un Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolas, Mežāres pamatskolas un Vīpes pamatskolas pievienošanu Sūnu pamatskolai?
Negatīvi - labāk būtu atstāt visas sešas skolas atsevišķi.
42.3%
Pozitīvi;
30.8%
Skolas apvienot vajag, bet neatbalstu konkrēto ieceri (kas kam tiek pievienots);
26.9%

Nobalsojuši: 78
Saraksts »

Ziņas: 33861
Komentāri: 618416
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
11.04.2022 02:10
 
Šobrīd portālā: 56 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jaunākās ziņas
 
Līvānos stāda Ernsta Glika ozolus
Pievienots: 06.05.2022 16:25

» Versija izdrukai

rsz_sizglikaozolilivanosfoto.jpg
Atzīmējot Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas simto dzimšanas dienu un turpinot atzīmēt reformācijas piecsimtgadi, kas tika svinēta 2017.gadā, šajā pavasarī Latvijā tiek stādīti ozoli, kas izaudzēti no Johana Ernsta Glika pirms vairāk nekā 300 gadiem Alūksnē stādīto ozolu zīlēm. Ozolu stādīšana notika arī četrās vietās Līvānos.

“Kad Gliks 1689.gadā pabeidza tulkot Svētos Rakstus jeb Bībeli, viņš par godu šim notikumam iestādīja ozoliņus,” stāsta Līvānu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Ēvalds Bērziņš. “2017.gads bija reformācijas 500.gads, bet 2016.gada rudenī no Glika ozoliem tika ievākti 15 kilogrami ozolzīļu. Tika izaudzēti stādiņi, un šobrīd notiek ozolu stādīšana.”

Līvānu novada pašvaldība aktivitātē piedalījās sadarbībā ar Līvānu luterāņu draudzi. Kopā Līvānos tika iestādīti 11 Ernsta Glika ozoli – Līvānu evaņģēliski luteriskās baznīcas dārzā, pie Domes ielas ozoliņiem, pie Līvānu 1.vidusskolas, kā arī Daugavpils ielas un Kurzemes ielas daudzdzīvokļu māju pagalmā. Pie Līvānu 1.vidusskolas stādīšanā iesaistījās skolotāji un skolēni, tāpat savu roku pielika Līvānu novada Kultūras centra darbinieki un brīvprātīgie. Ozoli tiek stādīti ar novēlējumu, lai tie izplatās pa visu Latviju tāpat kā izplatījās Dieva vārds līdz ar Ernsta Glika tulkoto Bībeli.

“Gliks bija ļoti ievērojams izglītības darbinieks, un šajā notikumā ietverta gan Baznīca, gan tauta kā valodas kopa, gan arī izglītības nozare, kas no tā laika līdz mūsdienām ir gājusi savu attīstības ceļu un joprojām ies uz priekšu,” saka Ēvalds Bērziņš. “Gribētos no sirds novēlēt, lai gaisma, ko Svēto Rakstu tulkojums deva gan ticīgajiem, gan vispār latviešu tautai, lai izglītības un prāta gaisma Dieva svētīta attīstās.”

Kopumā Ernsta Glika ozolus plānots iestādīt 52 Latvijas vietās.

Sandra Paegļkalne
 


Komentāru skaits: 35
Apspriežam tēmu:
*Kardināls
 3 Mēs pastāvīgi savās lūgšanās pateicamies Dievam, mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvam, par jums,
4 jo mēs esam dzirdējuši par jūsu ticību Kristum Jēzum un jūsu mīlestību uz visiem svētajiem
5 tās cerības dēļ, kas jums nolikta debesīs. Par to jūs jau agrāk esat dzirdējuši, kad klausījāties evaņģēlija patiesības vārdu,
6 kas aizgājis līdz jums; jo tas visā pasaulē nes augļus un pastāvīgi aug - arī pie jums - kopš tās dienas, kad jūs dzirdējāt un visā patiesībā izpratāt Dieva žēlastību.
(Kol. 13.)
06.05.2022 17:06
*Distihs
 Johans Ernests Gliks
Kokus stādījis ir pliks.
06.05.2022 17:13
*astro
 Tur,kur ziedošs rapšu lauks,
No Glika zīles ozols plauks.
06.05.2022 17:16
*Janka
 Pilseta ari bija ozolu birzs un tagad rimiks taja vieta!
06.05.2022 18:02
*Vēsturnieks Prievītis -> *Janka
 Tajā laikā, kad Jēkabpilī bija ozolu birzs, bija arī uz visiem ūdenstorņiem un citiem paaugstinājumiem savilkti pa-noplukuši karogi, jo daudziem gribējās izrādīt savu atmodušos patriotismu.
06.05.2022 18:56
*Neķītrais masāžists
 Nāks Skolnieciņš un noliks Līvānu evaņģēlisko Bērziņu pie vietas. :D
06.05.2022 18:59
*!
 Vai nav pārāk sīki/ tievi tie ozoliņi?
Šariks skries garām uzčurās un kociņš pagalam ...
06.05.2022 20:55
*Jefiņš
 Gliks to ir pelnījis.
06.05.2022 21:28
*Skolnieciņš
 Kas bija Johans Ernsts Gliks? Bībeles viltus Dieva Jahves (Dieva Jehovas) kalps. Kas bija Johans Ernsts Gliks? Baltu zemju okupantu līdzskrējējs. Vai šo cilvēku drīkst godāt? Nē! Nē, jo šis cilvēks bija okupantu līdzskrējējs - lielebreju šovinisma un cionisma sludinātājs. Šādu cilvēku dēļ ir izmiruši prūši un lībieši. Arī latviešiem ar dabīgo ataudzi neiet vis spoži. Ja nu vel šeit notiks islamizācija, tad latvieši izmirs.
Okupantus un okupantu līdzskrējējus ir jātriec ar sūdainu mietu! Kangarus ir jāpazīst sejā.
Latvija ir Latvju Dievu zeme. Sentēvu pagāniskā ticība ir mūsu tautas un zemes pamatticība.
Ar cieņu pret daudzdievību un ticības brīvību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.
06.05.2022 21:47
*Skolnieciņš -> *Kardināls 06.05.2022 17:06
 Etniskais, krievvalodīgais ebrejs Simeons Šustins (Simeons jeb Sīmanis ir ļoti Bībelisks vārds.) slepkavoja dievturus, cik vien tīk. Simeons Šustins - lielebreju šovinists un cionists - dzīvoja pārticība un labklājībā līdz pat sirmam vecumam. Kāds viņu sodīja? Šis gnīda nomira sirmā vecumā kā cienījams un tautā mīlēts ebreju kopienas biedrs. Ebreju kopienas vidū Simeons Šustins bija godājams Lielā Tēvijas kara veterāns un dižens komunists. It neviens šo kara noziedznieku tā arī nenosodīja. Pavisam nesen Simeona Šustina tautieši no Latvijas nodokļu maksātāju naudas saņēma 40 000 000 eiro. Bet dievturi tā arī neko nesaņēma!
Ar paaudžu gudrību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
06.05.2022 21:57
*Skolnieciņš -> *Kardināls 06.05.2022 17:06
 Saskaņā ar Satversmes 99. pantu Tu drīksti ticēt jebkam, un saskaņā ar Satversmes 100. pantu Tu drīksti brīvi izteikt savu viedokli. Tās ir Tavas cilvēktiesības.
Tomēr es Tev kategoriski nepiekrītu. Tu tici senebreju mitoloģijai un ebreju monoteismam. Tu tici it kā eksistējušam rabīnam Jēzum Kristum. Rabīna Jēzus Kristus eksistence nav pierādīta, tāpēc šis rabīns varēja neeksistēt vispār, tas varēja būt pilnībā izdomāts. Der zināt, ka jebkurš rabīns ir tikai cilvēks. Vara samaitā cilvēkus, absolūtā vara samaitā cilvēkus absolūti. Mūsdienu rabīni demokrātijas laikmetā mēdz dažreiz uzvesties nesmuki, bet tolaik Romā bija imperiālisms un militārās huntas pārvalde. Demokrātija tolaik Romā bija mirusi. Tā laika rabīni tīri no sadzīviskā viedokļa nevarēja būt cēlāki par mūsdienu rabīniem, tādēļ pielūgt rabīnu Jēzu Kristu ir bezjēdzīgi, absurdi un neapdomīgi. Jūdaisms kā jau monoteiska, arhaiska reliģija pret demokrātiju izturas negatīvi. Tad kāda sumpurņa pēc pielūgt šo pasaules uzbūves modeli???
Ar paaudžu gudrību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
06.05.2022 22:13
*Kardināls -> *Skolnieciņš
 Pēc astoņiem gadiem, 2030. gadā Tu kļūsi par luterāņu mācītāju.
Tev nebūs patīkami atcerēties visus tos vārdus, kurus esi izspļāvis pret Jēzu Kristu.
Bet Jēzus ir samaksājis arī par Taviem grēkiem, mirdams Tavā vietā.
Tikai tam ir kaut kāda nozīme.
07.05.2022 00:41
*Skolnieciņš -> *Kardināls
 Tu drīksti domāt un sacīt visu ko vien vēlies, tās ir Tavas cilvēktiesības. Bet es Tev nepiekrītu. Ticības izvēle ir brīva. Diemžēl monoteisma (viendievības) piekritēji to nesaprot un negrib saprast. Pirms runā par mīlestību vai jebkādām citām vispārcilvēciskajām vērtībām, no sākuma iemācies pieņemt manu viedokli. Citādi sanāk, ka Tu liekulīgi muldi par mīlestību sektanta manierē, bet Tavi priekšgājēji no “īstenās ticības” sektas veica krusta karus, inkvizīcijas prāvas un n-to tautu genocīdus un aparteīdus. Vēsturi pastudē! Lasi grāmatas ārpus “īstenās ticības” sektas dogmātiem! Un tad Tu sapratīsi, ka jebkurš cilvēks var izvēlēties, kuriem Dieviem ticēt, bet kuriem nē.
Sāc ar sevi pirms māci citus. Es tik un tā no sava viedokļa neatkāpšos.
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
07.05.2022 07:06
*Skolnieciņš -> *Kardināls 07.05.2022 00:41
 Ja nolemsi repatriēties uz Izraēlu, tad paķer senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu sev līdz! Paldies!
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
07.05.2022 07:10
*zinātājs
 Nezinu, kāpēc Neķītrajam masāžistam vajadzēja provocēt Skolnieciņu. Tagad pilns ekrāns ar viņa bezgalīgajiem pātariem. :)
Zināms, ka koki un tajā skaitā ozoli attīra atmosfēru un tajā sakarā vienalga, kas viņus stādījis. Vai Gliks vai Čiks, vai latvietis, vācietis vai krievs, vai pat hohols no Dņipro.
Līvāniem slava!
07.05.2022 09:05
*Ps2
 1 Kāpēc trokšņo tautas un ļaudis tukšu melš?
2 Zemes ķēniņi ceļas un valdnieki apvienojas pret To Kungu un Viņa svaidīto:
3 "Sarausim viņu važas un metīsim prom viņu saistekļus!"
4 Bet, kas debesīs valda, smejas, un Tas Kungs tos tur par nieku.
5 Taču reiz Viņš runās uz tiem Savās dusmās un iztrūcinās tos Savā bardzībā:
6 "Bet Es Savu ķēniņu esmu cēlis Ciānā, Savā svētajā kalnā."
07.05.2022 09:30
*Viesis
 Arī Jēkabpilī tika iestādīti 2 Glika ozoliņi...
07.05.2022 09:45
*Skolnieciņš -> *Ps2 07.05.2022 09:30
 Ļaunums, kas nāk no Bībeles, ir neaptverams. Israēla Dievs jeb ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) ir ļauns, paštaisns manipulators, kas spēlējas ar cilvēku dzīvībām un kurina naidu. Viņš pats rada problēmas uz tukšas vietas, lai pēc tam pats varētu tās risināt un tēlot gudro. Protams, viņa piedāvātie risinājumi ir asiņaini, un normālam cilvēkam nepieņemami. Viennozīmīgi ebreju cilts Dievs Jahve pieder pie tumšajiem Dieviem. Ar cilvēces radīšanu šim maitas gabalam nav nekā kopīga. Taču es nenoliedzu, ka viņš varēja radīt ebreju tautu incesta ceļā. Bet kā zināms, incesta ceļā nekas labs nevar rasties. Cilvēku gadījumā incesta sekas bieži vien ir letālās alēles un mazuļa nāve.
[Komentāra 1. daļa]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
07.05.2022 10:07
*Skolnieciņš -> *Ps2 07.05.2022 09:30
 Senāk tagadējās Palestīnas un Izraēlas teritorijā dzīvoja septiņas tautas – kānaānieši, hetieši, amorieši, ferisieši, chīvieši jebusieši – līdz brīdim, kad ebreju cilts Dievs Jahve ebrejiem apsolīja piena un medus upes. Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». Un ebreji sekoja ebreju cilts Dieva Jahves norādījumiem ar fanātisku degsmi.
[Komentāra 2. daļa]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
07.05.2022 10:08
*Skolnieciņš -> *Ps2 07.05.2022 09:30
 Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Mozus otrajā grāmatā (Toras piecu grāmatu cikla otrajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve ebreju tautai sola labu zemi un pārticību, bet jau Mozus piektajā grāmatā (Toras piecu grāmatu ciklu noslēdzošajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve aicina ebreju tautu veikt veselu septiņu tautu genocīdu – totālu iznīcību. Un ebreji tam piekrīt, un ebreji to izdara. Rabīns Mozus neizsaka it nekādu sašutumu par šādu cietsirdīgu un prātam neaptveramu rīcību. Rabīnu Mozu viss pilnībā apmierina.
[Komentāra 3. daļa]
07.05.2022 10:10
*Skolnieciņš -> *Ps2 07.05.2022 09:30
 Rabīns Jēzus Kristus (ja vien šis rabīns patiešām eksistēja) izmantoja rabīna Mozus sarakstītās fantāzijas žanra grāmatas, lai leģitimētu (padarītu par likumīgu) savu darbību. No tā var secināt kā arī rabīns Jēzus Kristus bija lielebreju šovinists un cionists. Viņš atzina visas Talmūda un Toras, un citu ebreju tautas fantāzijas žanra grāmatu naida runas par labu esam. Tas liecina, ka šis cilvēks ir krimināli tiesājams ar Krimināllikumu.
Un Tu nez kāpēc sludini latviešiem rabīnu Jēzu Kristu. Tad padomā! Vai ir jēga reklamēt šo lielebreju šovinistu un cionistu, kuram nav it nekādu iebildumu pret septiņu tautu genocīdu? Un padomā. Kādā veidā ienāca kristietība tagadējā Latvijas teritorijā? Kad un kā ienāca jūdaisms tagadējā Latvijas teritorijā?
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
07.05.2022 10:28
*Skolnieciņš
 Par latviešu tautu daudz ko var izstāstīt tāda zinātne kā ģenētika. Ģenētikai ir apmēram 150 gadu. Šai zinātnei apmēram pirms 20 gadiem radās tāda apakšzinātne kā epiģenētika. Epiģēnētika pēta epiģenētiskos efektus, t.i., epiģenētika pēta to, kā apkārtējā vide ietekmē indivīda gēnu ekspresiju un transkripciju. Piemēram, kā apkārtējā vide ietekmē cilvēka uzvedību no paaudzes paaudzē gēnu līmenī. Zinātnieki ir secinājuši, ka epiģenētiskie efekti spēj saglabāties 6 līdz 7 paaudzes. Tie ir kā viļņi jūrā vai kā viļņi no iemesta akmens ezerā. Tie uz laiku uzplaiksnī, bet tad uzreiz pēc kāda laika nozūd.
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
07.05.2022 17:53
*Skolnieciņš -> *Skolnieciņš
 Cariskā Krievija turējās uz verdzības pamata. Padomju Krievija turējās uz krievu totalitārisma un varmāku entuziasma pamata. Latvieši, gribot negribot, ir saskarušies ar šiem necilvēcīgajiem režīmiem. Tas latviešu tautas dvēselē atstāja dziļas rētas. Ir laiks no šīm rētām atbrīvoties. Ir laiks apklusināt verga epiģenētiku sevī. Latviešiem ir jātop brīviem. Latviešiem ir jātop spēcīgiem. Latviešiem ir jāpieņem savas saknes, jo tikai tautai ar spēcīgām saknēm ir nākotne. Latviešiem ir jāatceras Sentēvu Dievi. Latviešiem ir jāatceras sentēvu pagāniskā ticība. Jo tikai tad mūsu tauta būs īsteni brīva. Un sveši kungi nespēs mūs kalpināt!!! Daudzdievība ir Latvijas nākotne!!!
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
07.05.2022 17:54
*zinātājs -> *Skolnieciņš
 Kur daudzdievība, tur arī daudzsievība.
08.05.2022 07:33
*rex -> *Janka
  Pilseta ari bija ozolu birzs un tagad rimiks taja vieta!
---------------------------- -------
Paldies, ka atcerējies. Biju jau aizmirsis...
08.05.2022 08:17
*Skolnieciņš -> *zinātājs 08.05.2022 07:33
 Tavā prātā ir nepareiza datu korelācija. Tu nepareizi sasaisti datus, tāpēc Tu veic aplamus secinājumus. Palasi manus komentārus atkārtoti, un tad palasi Bībeli. Un tad Tu sapratīsi, ka kristietība ir sūds uz kociņa. Sūds uz kociņa ar patogēnajiem mikroorganismiem un dažādu parazītu oliņām.
Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīca ir kārtējais Vatikāna vasalis. Savukārt, Vatikāns mūsu zemē ir okupanta un kara noziedznieka statusā. Līdzīgi kā komunisti un nacisti, arī kristieši bija varmācīgi. Vienkārši Vatikāns ir okupants un kara noziedznieks ar labu reklāmu.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
08.05.2022 08:27
*Kardināls
 Bērniņi, kad jums kādreiz gadīsies vārdu salikums "garīgais aklums" ... tad šeit tas ir pārstāvēts bagātīgi. Un ļoti blīvi. Iesaku izkopēt un saglabāt.
09.05.2022 08:31
*Skolnieciņš -> *Kardināls 09.05.2022 08:31
 Garīgais aklums ir atdot 40 000 000€ Latvijas nodokļu maksātāju naudas Covid-19 krīzes laikā un Krievijas–Ukrainas kara priekšvakarā prokremliskajam Latvijas oligarham Dmitrijam Krupņikovam (Padomju Krievijas galma vēsturnieka Pētera Krupņikova dēlam), kurš aktīvi sadarbojas ar Maskavas Kremla antidemokrātisko režīmu un kura tēvs apkalpoja komunistiskās partijas sautīgās intereses.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
09.05.2022 10:01
*Vēsturnieks Prievītis -> *Skolnieciņš
 Skolnieciņ, "Tavā prātā ir nepareiza datu korelācija. Tu nepareizi sasaisti datus, tāpēc Tu veic aplamus secinājumus."
Nav nekāda Krievijas -Ukrainas kara ! Ir acīmredzami, ka notiek ASV - Krievijas karš. Ar Ukraiņu lielgabalu gaļas piedalīšanos.

Līdzīgi notika Korejā, Vjetnamā, Afganstānā, Sīrijā un sazin kur vēl.

Šo ir jāsaprot, lai neizdarītu aplamus secinājumus. Ietekmēt mēs tur neko nevaram, bet varam mēģināt palikt dzīvi. Ja paveicas.
09.05.2022 10:15
*Viesis -> *Vēsturnieks Prievītis
 Nebūs tiesa, jo Tavās piesauktajās vietās aktīvu karadarbību izvērsa ASV armija, krievi (PSRS) izmantoja vietējo lielgabalgaļu, izņemot pēdējās divas vietas,
09.05.2022 10:57
*Skolnieciņš -> *Vēsturnieks Prievītis 09.05.202
 Imperiālisms, lielkrievu šovinisms, panslāvisms jau kopš seniem laikiem ir krievu iekšpolitikas, ārpolitikas dienaskārtībā. Mēģinājums okupēt un anektēt savas bijušās kolonijas ir tipiska krievu rīcība, kas izriet no krievu tautas mentalitātes (vismaz valdošās šķiras mentalitātes).
ASV vainošana visās savām problēmās – gan ārējās, gan iekšējās – ir Padomju Krievijas un Putina Krievijas propagandas jājamdzirdziņš. Šādu krievu valstvīru un valstsievu domugājienu var tālāk analizēt klīniskie psihologi.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
09.05.2022 11:22
*Vēsturnieks Prievītis -> Viesis 09.05.2022 10:57
 Cien Viesi, lūdzu pievērs uzmanību manam tekstam...

"Līdzīgi notika Korejā, Vjetnamā, Afganstānā, Sīrijā un sazin kur vēl."

Atslēgas vārds ir "līdzīgi".

ASV līdzīgi karoja ar Krieviju daudzas reizes, lai gan no malas izskatījās, ka ASV karo ar Vjetnamu, Sīriju, Afgāņu modžahediem utt.

Lai Dievs pasarga, ka viņi sāks karot pa tiešo.

Tad dzīvi nepaliks arī tie, kas tik ļoti jūsmo par šāda kautiņa iespēju.

Vai saprati?
10.05.2022 16:26
*Skolnieciņš -> *Vēsturnieks Prievītis 10.05.202
 Kāds sakars ar ASV? Tu domā padomju propagandas uzstādītajos rāmjos! Maskavas Kremļa komunisti sludināja komunismu visā pasaulē, kamēr PSRS vel eksistēja. Visur kur tika celts komunisms lija nevainīgu cilvēku asinis, vietējās kultūras tika degradētas. Nez kāpēc kristieši un jūdaisti šajos reģionos gandrīz necieta, Maskavas Kremļa komunisti selektīvi simpatizēja kristiešiem un jūdaistiem. Piemēram, Vjetnamā sintoisms un daoisms tika gandrīz iznīcināts diktatora Hošemina laikā gandrīz tapa iznīcināts.
Un Tu no Krievijas tā mīz, ka man smieties gribās. Padomju Krievija izņirgājās par latviešu tautu 50 gadus! Un Tu vel šiem kremliniem gribi izdabāt. Mankurts esi???
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
10.05.2022 16:40
*Viesis -> *Skolnieciņš
 Tieši Tu skolnieciņ, domā "propagandas rāmjos" ...
ASV un citas Rietumu valstis ir 30 gadus cītīgi piestrādājušas pie tam, lai no Ukrainas uztaisītu absolūto "Antikrieviju" .
Viktorijas Nulandas tekalēšana ar cepumu paku pa Maidana laukumu to atklāti parādīja.
Krievija nav komunisma dzimtene , Krievija ir komunistiskās ideoloģijas pirmais nopietnais upuris, pēc tam Ķīna, Z-Koreja, Vjetnama un īpaši krāšņi - Kambodža Pola Pota laikā.
10.05.2022 21:13
*Viesis -> *Skolnieciņš
 Paskaties šo, tas nav krievu propaganda, tā ir informācija tieši no ASV.

https://www.youtube.co om/watch?v=KoGuS5krBRk
10.05.2022 21:34
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2022.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.00906 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu