Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 03.01.2023 17:34

Zināmi satiksmes “melnie punkti” Jēkabpilī 17

Zināmi satiksmes “melnie punkti” Jēkabpilī
Skatīt video

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs apkopojis statistiku par vietām, kur pēdējo septiņu gadu laikā visbiežāk notikuši ceļu satiksmes negadījumi. Bīstamākais punkts Jēkabpils pilsētā ir Brīvības ielas posms no Viestura ielas līdz Vienības ielai, tostarp arī Brīvības ielas un Vienības ielas satiksmes aplis. Kopš 2016.gada sākuma tur reģistrēts 271 ceļu satiksmes negadījums. 155 negadījumi fiksēti Vienības ielā un tirdzniecības centra “Sēlija” stāvlaukumā, savukārt 141 negadījums – Viestura ielas un Nameja ielas teritorijā. “Melnie punkti” ir arī Rīgas ielas posmā no Ozolu ielas līdz satiksmes aplim pie tilta, kā arī tilts pār Daugavu, uz kura pēdējo septiņu gadu laikā reģistrētas 127 avārijas.

Aizvadītajā – 2022.gadā Jēkabpilī visvairāk ceļu satiksmes negadījumu reģistrēts Brīvības ielā un tās tuvumā, kā arī Brīvības ielas un Vienības ielas satiksmes aplī – kopā 38. Latvijā kopumā un arī Jēkabpilī viena no bīstamākajām vietām ir stāvlaukumi. Piemēram, pērn veikala “Depo” stāvlaukumā fiksēti seši negadījumi, pie veikala “Lidl” – četri negadījumi, bet pie tirdzniecības centra “Sēlija” – trīs negadījumi. Auseklīša ielas, Kļavu ielas un Bebru ielas apkārtnē gada laikā fiksēti 23 negadījumi, savukārt Ledus ielas, Neretas ielas, Vienības ielas apkārtnē – 20 negadījumi. Savukārt uz tilta pār Daugavu un tilta tuvumā 2022.gadā notikuši 15 ceļu satiksmes negadījumi.

Īpaši izveidotā kartē, kas ikvienam interesentam pieejama elektroniski šeit, var izpētīt, kurās vietās notikuši ceļu satiksmes negadījumi, kad tie notikuši un kādi bijuši nodarītie zaudējumi.

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā uzsver, ka noteiktās vietās ik mēnesi notiek līdz par desmit avāriju, kas bieži saistītas ar autovadītāju neuzmanību, veicot nepārdomātus manevrus, vieglprātību un koncentrācijas trūkumu, kā arī citiem faktoriem.

z
zinātājs 04.01.2023 10:09
Nu, nezinu... Atvēru karti un sapratu, ka visa Jēkabpils ir viens liels un milzīgs Melnais punkts. Kur skatās Ceļu policija? Kāpēc dome nelūdz Zemessardzes palīdzību? Arī CSDD mobilās patruļas biežāk varētu parādīties tieši pilsētas ielās nevis un nomaļiem novada ceļiem.
O
Observer 04.01.2023 11:31
Vai tad CSDD ir mobilās patruļas? Vai tad CSDD ir kāds sakars ar satiksmes drošību?
Es gan esmu redzējis cilvēkus, kuri terorizē kravas mašīnu šoferus par to, ka viņu bosi ir likuši vest pārāk smagus vezumus, bet nezinu, vai tie ir CSDD.
CSDD nodarbojas ar autiņu reģistrāciju un tiesību izsniegšanu.

Protams, šajā iestādē ir vērojams progress... jau ļoti sen neesmu redzējis, kā ļaudis uz tehnisko apskati dodamies, ņemtu līdzi cūkas šķiņķi. Paldies apar to pašu!
J
Jocīgie 04.01.2023 13:00
Nomaļie novada ceļu ir pilni ae5 dzerajsoferiem un bez tiesībām. Tev tik visus resursus pilsētā grūst!
O
Observer 04.01.2023 14:52
Jocīgie: Nomaļie novada ceļu ir pilni ae5 dzerajsoferiem un bez tiesībām. Tev tik visus resursus pilsētā grūst!
Jocīgais, ja vēlies, lai no laukiem aizbēg pēdējie cilvēki, sāc uzcītīgi rīkot policijas reidus un atņem tiem pēdējo iespēju eksistēt laukos.
ja tas ,,dzērāj-šoferis,, tenterē pa savu lauku ceļu, tad 90% gadījumu viņš neko ļaunu nevienam nenodara.
J
Jocīgie 04.01.2023 15:45
Observer: Jocīgais, ja vēlies, lai no laukiem aizbēg pēdējie cilvēki, sāc uzcītīgi rīkot policijas reidus un atņem tiem pēdējo iespēju eksistēt laukos.<br /> ja tas ,,dzērāj-šoferis,, tenterē pa savu lauku ceļu, tad 90% gadījumu viņš neko ļaunu nevienam nenodara.
Ak tad mierīgi streipuļo pa lauku ceļu? Nositās paši un vēl virsū uzskrien! Kas te laukos kaut kādai visatļautībai ir jābūt, ko?
J
Jefiņš 04.01.2023 17:58
Būsi paņēmis kādu atkritumu maisu, ja viss melnā krāsā. Meklē citu.
P
Pareizaisjautājums 04.01.2023 09:56
Vai melno punktu uzskaitījumam sekos arī cēloņu analīze un pats galvenais - VAI SEKOS ARĪ RĪCĪBA?
Vai arī būs tā, kā parasti - paļurinās un apklusīs ... līdz nākošajam nelaimes gadījumam?
d
duraks 04.01.2023 10:33
Nu ko Tev dos analīze, es Tev varu to tepat uzrakstīt kādu vēlies. Ko nozīmē rīcība ? Sists kādu līdz nāvei ?
P
Pareizā atbilde 04.01.2023 11:35
duraks: Nu ko Tev dos analīze, es Tev varu to tepat uzrakstīt kādu vēlies. Ko nozīmē rīcība ? Sists kādu līdz nāvei ?
,,Rīcība,, manā izpratnē nozīmē - autostāvvietu pārkārtošanu un satiksmes sakārtošanu tādā mērā, ka bezjēdzīgās avārijas ievērojami ietu mazumā.
Visus durakus gudrus nepadarīsi, kādi negadījumi būs joprojām, bet ,,melnos punktus,, nedaudz gaišākus padarīt ir iespējams.
d
duraks 04.01.2023 17:42
Pareizā atbilde: ,,Rīcība,, manā izpratnē nozīmē - autostāvvietu pārkārtošanu un satiksmes sakārtošanu tādā mērā, ka bezjēdzīgās avārijas ievērojami ietu mazumā.<br /> Visus durakus gudrus nepadarīsi, kādi negadījumi būs joprojām, bet ,,melnos punktus,, nedaudz gaišākus padarīt ir iespējams.
Visi duraki nemaz par gudriem nav jāpārtaisa, jo tad nebūs nulles punkts no kura sākt skaitīt gudrību. Lasi Roterdamas Erasma Muļķības slavinājums.
P
Pareizā atbilde 10.01.2023 09:48
duraks: Visi duraki nemaz par gudriem nav jāpārtaisa, jo tad nebūs nulles punkts no kura sākt skaitīt gudrību. Lasi Roterdamas Erasma Muļķības slavinājums.
Muļķības slavinājums man nemaz nav jālasa, jo es to katru dienu dzirdu pa radio un redzu televīzijā.
Bet to, ka pēc muļķiem ir liels pieprasījums, to Tu pareizi esi ievērojis.
D
Distihs 03.01.2023 20:23
Lai būtu veiksmīgi mums starti,
Pirms piedod gāzi, skaties karti!
O
Observer 03.01.2023 18:26
Veikalu stāvlaukumus taču projektēja mūsu slavenās RTU absolventi... kuri nezina, ka mašīnas drošāk ir izvietot ,,skujiņā,, nevis perpendikulāri laukuma malai.
Mašīnu no šāda novietojuma droši var izbraukt tikai tad, ja tā nav garāka par zaporožecu.
J
Jefiņš 03.01.2023 18:40
Vecie invalīdu vāģi ar Iža motoru bija īsāki.
J
Jocīgie 03.01.2023 19:21
Cik saprotu iepretim poliklīnikai idioti izplānoja tik debilas stāvvietas gar ielas malu.
O
Observer 04.01.2023 09:53
Jocīgie: Cik saprotu iepretim poliklīnikai idioti izplānoja tik debilas stāvvietas gar ielas malu.
Stāvvietu plānojumā pieļauto muļķīgo kļūdu apjoms ir tieši proporcionāls iesaistīto muļķu skaitam.
J
Jefiņš 03.01.2023 17:42
Izkopēšu un turēšu autiņā zināšanai.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->