Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 26.05.2023 12:19

Uz pārbūves laiku līdz gada beigām slēgs tiltu pār Kaldabruņas upi 4

Uz pārbūves laiku līdz gada beigām slēgs tiltu pār Kaldabruņas upi

Jēkabpils novada Rubenes pagastā no 29.maija uz pārbūves laiku satiksmei slēgs tiltu pār Kaldabruņas upi uz reģionālā autoceļa Ilūkste (Virsaiši) – Bebrene – Birži (P72). Tiltu un pārgāzni demontēs, tādēļ līdz gada beigām transporta satiksme tiks organizēta pa vietējiem autoceļiem Subate – Kaldabruņa – Rīteniškas (V708), Vilkupe – Bebrene (V822) un Rubeņi – Ancene – Subate (V800), kā arī pa autoceļu P72. Apbraukšanai būs vajadzīgas vismaz papildu 15 minūtes ceļā, savukārt gājēju kustība tiks nodrošināta pa pagaidu gājēju tiltu.

Būvdarbu laikā tiks izbūvēta jauna dzelzsbetona caurteka ar pārgāznes konstrukciju, nogāžu un gultnes nostiprinājumi, ceļa segas konstrukcija ar asfaltbetona segumu, kā arī drošības barjeras.

Pirms demontāžas darbiem tiks pazemināts ūdenslīmenis līdzās esošajā ūdenskrātuvē, bet būvdarbu noslēgumā līmenis tiks atjaunots. Būvdarbus veiks SIA “Būvinženieris” par līgumcenu – 517 638,08 eiro.

z
zinātājs 27.05.2023 09:37
Gribētos tomēr zināt, krā konkrēti ceļa Ilūkste (Virsaiši) – Bebrene – Birži (P72) kilometrā atrodas tas remontējamais tilts. Ja zinātu kilometru, tad ātrāk varētu uzzināt, vai tilts atrodas šaipus Kaldabruņas vai aiz, uz Ilūkstes pusi. Remontēt vajadzēja ziemā, jo vasarā būs apgrūtināta vai daudziem vispār nepieejama vietējo NVO un Sēlijas salu ieplānotie brīnišķīgie masu pasākumu norise.
l
lustīgais 27.05.2023 09:43
Pareizi runā -krā, krā, krā.DDDDD
K
Kārlis Kastaņēdājs 26.05.2023 20:42
jā, par vairāk ka pusmiljonu eiriku pusgada laikā veikt darbeli ,ko ducis notiesātie(vai par tādiem uzskatīti) pēc 58. panta veiktu ar rokas instrumentiem 2 nedēļās, apēdot uzturnaudā kādus 650 eiro ..to tu vari gan..un tad vēl tu salīdzini , idiot, plāna ekonomiku ar Lumpenpopulācijas Mortifikāciju Globālajā mērogā..sak , plana ekonomika atpaliek no kapitālisma, ...tas tev, bezkapitāla plānpakausi,ir ikurāt atvasināts jedziens no vārda KAPS..
V
Vienkārši Kārlis 27.05.2023 09:10
Glupa tava muldēšana,plānpakausi . Tad atliek tikai pajautāt, vai tad tu pats būtu ar mieru strādāt ar rokas instrumentiem un divu nedēļu laikā dabūtu gatavu tiltu? Panta 58. nr. un tā apakšpunktiem šajā situācijā vairs nebūtu nozīme.
K
Kārlis Kastaņēdājs 27.05.2023 15:03
Vienkārši Kārlis: Glupa tava muldēšana,plānpakausi . Tad atliek tikai pajautāt, vai tad tu pats būtu ar mieru strādāt ar rokas instrumentiem un divu nedēļu laikā dabūtu gatavu tiltu? Panta 58. nr. un tā apakšpunktiem šajā situācijā vairs nebūtu nozīme.
jā, iebildi pieņemu, un cimdu paceļu.Tur jau tā lieta , ka 58. pantam bija milzums apakšpunktu, absolūti apolitisku. Es nebūtu gatavs strādat ne ar rokas instrumentiem, ne uzsvilpot uzmundrinošu dziesmiņu strādajošajiem, bez labas samaksas un kā parasti - PILNA GALDA. Kas attiecas uz pirmo teikumu, to palaižu gar savām lielajām ausīm, mums visiem taču šad tad gadās kļūdīties, vai ne ? Kas attiecas uz izmaksām, tad ieskaties Latviesu Konversācijas vārdnīca , sējumā no Cements līdz ...aizmirsu, tur ir tāmes 20. gs. 30. gadu, , pār Iecavu vai Dienvidsuseju līdzīgs objekts maksāja 12 600 latu, kas šodienas cenās būtu kādi ...eh, lai iet, 120 000 eiro, neželojot.Turklat nebija tāda meghanzācijas pakāpe, toties zaglēni raka kūdru Stružānos, tu, plukata...
V
Vienkārši Kārlis 27.05.2023 19:37
Kārlis Kastaņēdājs: jā, iebildi pieņemu, un cimdu paceļu.Tur jau tā lieta , ka 58. pantam bija milzums apakšpunktu, absolūti apolitisku. Es nebūtu gatavs strādat ne ar rokas instrumentiem, ne uzsvilpot uzmundrinošu dziesmiņu strādajošajiem, bez labas samaksas un kā parasti - PILNA GALDA. Kas attiecas uz pirmo teikumu, ..
:)DDD Es jau arī palaidu gar ausīm Tavu pēdējo teikumu pirmajā komentārā un uzrunu pēdējā komentāra noslēgumā. Tas viss neko nemaina. Lai tik remontē, pēc gadiem simts tas nevienu vairs neinteresēs. Par Rīgas Dienvidu tiltu arī plosījās un auroja, tas pārgāja un labi vien, ka uzcēla, tagad var normālie iebraukt un izbraukt no Rīgas.
D
Distihs 26.05.2023 19:03
Pār Kaldabruņas veco tiltu
Var pāri braukt lielu ar viltu.
J
Jefiņš 26.05.2023 18:39
Kaut vai uz desmit gadiem var slēgt.
N
Neķītrais masāžists 26.05.2023 21:05
Man arī kaut kā pofig, bet Kalda bruņinieki gan šokā.;D

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->