Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 06.04.2023 17:27

Turpinās Andreja Pormaļa ielas remonts 16

Turpinās Andreja Pormaļa ielas remonts
Skatīt video

Jēkabpilī, beidzoties ziemas sezonai, atsākti būvdarbi Andreja Pormaļa ielā. Darbus veic SIA “Ošukalns”. Ielas atjaunošana tika sākta pagājušā gada vasarā, un līdz ziemas sezonai strādnieki bija paspējuši veikt gandrīz visus apakšzemes darbus, izbūvējot lietus ūdens kanalizāciju, ūdensvadu un kanalizāciju, kā arī ieklāt pirmo asfalta kārtu. Šobrīd notiek darbs ietvju zonā, kur vēl jāpabeidz sakaru komunikāciju un elektrības kabeļu izbūve. Atsevišķos posmos ziemā nebija ielas apgaismojuma, un arī šobrīd daļa objekta diennakts tumšajā laikā ir bez gaismas. Elektrības tīklu pārbūvi iekavēja akciju sabiedrības “Sadales tīkls” projekts, tādēļ ir posmi, kur joprojām ir palikušas vecās gaisvadu elektrības līnijas. Tās paredzēts demontēt līdz maija beigām.

Kamēr ielas vienā pusē turpinās komunikāciju tīklu un elektrotīklu izbūve, otrā pusē pēc Lieldienām strādnieki sāks ietvju bruģēšanas darbus. Tie būs ļoti apjomīgi, jo objektā paredzēts ļoti daudz bruģa un akmens seguma. Kopējā platība, kas jānoklāj ar bruģa un akmeņu segumu, ir gandrīz 8000 kvadrātmetru. Brauktuves pirmā asfalta kārta septiņu centimetru biezumā jau ir uzklāta, vasarā tiks ieklāta otrā asfalta kārta, kas paredzēta četru centimetru biezumā. Būvdarbi jāpabeidz līdz 16.augustam, un SIA “Ošukalns” prognozē, ka darbus izdosies pabeigt norādītajā termiņā.

Projekta kopējās izmaksas, ieskaitot būvuzraudzību un autoruzraudzību, ir vairāk nekā 2,6 miljoni eiro, no tiem 1,7 miljoni eiro ir valsts budžeta finansējums, bet vairāk nekā 948 tūkstoši eiro – pašvaldības finansējums.

Sandra Paegļkalne

P
Platais 09.04.2023 10:31
Dikti šaura tā jaunā brauktuves daļa. Ja mans lūznis tur izgrabēs, aiz manis visi varēs stundu sēdēt sastrēgumā, kamēr es savu limuzīnu ar rokām stumšu līdz Laluna servisam.
z
zinātājs 08.04.2023 09:12
Šo ziņu, kā skatos, jau vakar esmu lasījis un komentējis, bet nezinu, vai Pormaļa ielas remontdarbi vakar notika, jo vakar bija Klusā piektdiena, Skolnieciņš zina, kas tā ir, un nedomāju, ka smagā un skaļā tehnika tika darbināta. Vienīgais, ko varēja darīt, bija bruģa likšana. Tas process ir samērā kluss. Ja vien kādam no strādniekiem bruģakmens uz plāni apautas kājas nenokrīt.
T
Teologs Teodors 08.04.2023 16:55
Skolnieciņš nezina, kas notika Piektdienā.

Piektdienā Jēzus Kristus uzņēmās nāvi Tavā vietā. Ja Tu domā, ka esi bez grēka, tad Tev tas nav vajadzīgs, bet tiem, kuri saprot savu patiesi nožēlojamo stāvokli Dieva priekšā, tiem tā ir glābšana un mūžīgās dzīvības garantija.
Zinātāj, ir divi lozungi, no kuriem Tev jāizvēlas:

1 - ticiet un jūs tiksiet izglābti!
2- jūs esat jau izglābti, tikai ticiet!

Zinātāj, kuru Tu izvēlēsies?
z
zinātājs 09.04.2023 09:24
Teologs Teodors rakstija: Skolnieciņš nezina, kas notika Piektdienā. Piektdienā Jēzus Kristus uzņēmās nāvi Tavā vietā. Ja Tu domā, ka esi bez grēka, tad Tev tas nav vajadzīgs, bet tiem, kuri saprot savu patiesi nožēlojamo stāvokli Dieva priekšā, tiem tā ir glābšana un mūžīgās dzīvības garantija. Zinātāj, ir divi lozungi, no ..
Zinu tikai to, ka, vai ticu vai neticu, tāpat es un pārējie neticīgie ir glābti. Būtu tikai jāpabrīnās, ja Dievs, kas visu var, bez visa tā, ko aptver mūsu maņas, ir radījis indiešus, indiāņus un citus nēģerus, kam līdz zināmam laikam nebija pat nojausmas par Jēzus altruismu un apbrīnojamo pašuzupurēšanos, par šo viņu ignoranci nolemtu šos cilvēkus mūžīgām mokām ellē.
T
Teologs Teodors 09.04.2023 17:27
zinātājs rakstija: Zinu tikai to, ka, vai ticu vai neticu, tāpat es un pārējie neticīgie ir glābti. Būtu tikai jāpabrīnās, ja Dievs, kas visu var, bez visa tā, ko aptver mūsu maņas, ir radījis indiešus, indiāņus un citus nēģerus, kam līdz zināmam laikam nebija pat nojausmas par Jēzus altruismu un apbrīnojamo pašuzupur..
26 Viņš licis visām tautām celties no vienām asinīm un dzīvot pa visu zemes virsu un nospraudis noteiktus laikus un robežas, kur tiem dzīvot,
27 lai tie meklētu Dievu, vai tie Viņu varētu nojaust un atrast, jebšu Viņš nav tālu nevienam no mums.
28 Jo Viņā mēs dzīvojam un rosāmies, un esam, kā arī daži jūsu dziesminieki sacījuši: mēs arī esam Viņa cilts.
29 Tāpēc mums, kas esam Dieva cilts, nav jādomā, ka dievība ir līdzīga zeltam, sudrabam vai akmenim, cilvēka mākslas darinājumam vai izdomājumam.
30 Bet Dievs, ATSTĀDAMS NEIEVĒROTUS NEZINĀŠANAS LAIKUS , tagad aicina visus cilvēkus visur atgriezties no grēkiem.
31 Jo Viņš nolicis dienu, kurā Viņš pasauli taisnīgi tiesās caur kādu Vīru, ko Viņš izredzējis un par ko visiem liecību devis, uzmodinādams To no mirušiem. (Apustuļu darbi, 17. nodaļa)
z
zinātājs 11.04.2023 08:20
Teologs Teodors rakstija: 26 Viņš licis visām tautām celties no vienām asinīm un dzīvot pa visu zemes virsu un nospraudis noteiktus laikus un robežas, kur tiem dzīvot, 27 lai tie meklētu Dievu, vai tie Viņu varētu nojaust un atrast, jebšu Viņš nav tālu nevienam no mums. 28 Jo Viņā mēs dzīvojam un rosāmies, un esam, kā arī da..
Tātad... Lai neiekristu grēkā, labāk vispār nepiedzimt, ja..? Vēl - ja tajā DIENĀ visi mirušie modīsies, tad kāds ir Dieva plāns, kur tos visus izmitināt un kā paēdināt? Pat grūti iedomāties, kāda tā būs milzīga cilvēku masa! Ja nu vienīgi Viņš izdomājis atdzīvinātās dvēseles ievietot knišļa lieluma cilvēkos, tad gan uz Zemes visi varētu izvietoties.
n
nu ja 12.04.2023 14:22
zinātājs rakstija: Tātad... Lai neiekristu grēkā, labāk vispār nepiedzimt, ja..? Vēl - ja tajā DIENĀ visi mirušie modīsies, tad kāds ir Dieva plāns, kur tos visus izmitināt un kā paēdināt? Pat grūti iedomāties, kāda tā būs milzīga cilvēku masa! Ja nu vienīgi Viņš izdomājis atdzīvinātās dvēseles ievietot knišļa lieluma..
Ik pēc desmittūkstoš gadiem tā arī notiek, jo cilvēku augums ir samazinājies 10 reizes, kādreiz bija 60 metri. Tā vēsta arheologu atklājumi.
z
zinātājs 07.04.2023 09:07
Zinu, ka Sadales tīkls samazinājis darbinieku skaitu un nav zināms, kas pārtaisīs Pormaļa ielas elektroapgādi. Pašiem nav kam strādāt, tad jau slēgs līgumu ar Ošukalnu.
P
Pacients 07.04.2023 00:23
Ar šauro brauktuvi iela ir piešķirta.
N
Neķītrais masāžists 06.04.2023 19:54
Šaurāku jau ielu, bļē, nevarēja uztaisīt. Vai nevar tiešām saprast to, ka arī vienvirziena ielām jābūt tādām, lai ārkārtas situācijās varētu braukt ne tikai vieglās, bet arī lielās mašīnas abos virzienos?
J
Jocīgie 07.04.2023 17:56
Sen teicu, ka tevi ir jāsēdina novada galvas vietā! Un tos pārejos resnvēderus kčortovoi maķeri, lai sēž savās sētās uz mūriņa!
P
Pormaļu iela 06.04.2023 19:36
Paldies, ka līdz ziemai paspējāt ieklāt pirmo asfalta kārtu un līdz šodienai iespējama ērta braukšana ...
H
He he 07.04.2023 17:57
Tur taču ir apaļā baltā zīme!
D
Distihs 06.04.2023 18:42
Kopplatību klās ar bruģi,
Nebūs braukšanas ar kuģi.
J
Jefiņš 06.04.2023 18:37
Zinu, zinu, redzēju.
A
Astro 06.04.2023 17:42
Vecai līnijai būs beigas,
Maijā demontēs bez steigas.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->