Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 31.10.2022 16:35

Sāksies sabiedriskā apspriešana par Jēkabpils Mežaparka attīstību 4

Sāksies sabiedriskā apspriešana par Jēkabpils Mežaparka attīstību

No 4.novembra līdz 1.decembrim būs publiskā apspriešana par Jēkabpils Mežaparka un Radžu ūdenskrātuves teritoriju ainavu tematisko plānojumu. Ar dokumentu var iepazīties Jēkabpils novada pašvaldības Attīstības pārvaldes ēkā, 1. stāvā, darba dienās no pl.8.30 līdz 17.00, pašvaldības mājaslapā, kā arī portālā Geolatvija.

Tāpat par plānošanas dokumentu stāstīs sabiedriskajā apspriedē, kas paredzēta 9.novembrī pulksten 11:00 Attīstības pārvaldes ēkā – Rīgas ielā 150A, Jēkabpilī. Sanāksme notiks arī tiešsaistes režīmā. Pieslēgšanās saite: https://ieej.lv/TUWPO.

Dalību klātienē nepieciešams pieteikt iepriekš, zvanot teritorijas plānotājai uz tālruņa numuru: 22 018 804 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: gunda.cermuksa@jekabpils.lv

Rakstiskus iesniegumus, atsauksmes par Jēkabpils Mežaparka un Radžu ūdenskrātuves teritoriju ainavu tematiskā plānojuma projektu var iesniegt darba dienās no pl.8.30 līdz 17.00 klientu apkalpošanas nodaļā, Brīvības ielā 120, Jēkabpilī, vai Jēkabpils novada pašvaldības Attīstības pārvaldē, Rīgas ielā 150A, 4.  vai 12. kab., elektroniski parakstītus - nosūtīt uz e-pastiem pasts@jekabpils.lv vai attistibas.parvalde@jekabpils.lv līdz 2022. gada 1. decembrim. 

Fiziskām personām obligāti jānorāda vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese un tālruņa numurs. Juridiskām personām jānorāda reģistrācijas numurs, juridiskā adrese un darbības vietas adrese.

Informāciju par plānošanas dokumentu attālināti vai klātienē sniegs Jēkabpils novada pašvaldības Attīstības pārvaldes teritorijas plānotāja Gunda Cērmūkša, tel.nr. 22 018 804.

A
Astro 31.10.2022 19:17
Par Mežaparku spriedīs,Radžiem,
Veltīs vārdus spradžiem,dadžiem.
N
Neķītrais masāžists 31.10.2022 17:53
Tur noteikti ir jāiet, jāstrīdas, jāraksta un jālamājas pretī, jo citādi, bļe, hren zina, ko uztaisīs! Ja jau iesniegumā visi sensitīvie dati jāuzrāda, tad, bļē, lai iereģistrē iesniegumu ar kārtas numuru, lai pēc tam var pārbaudīt un salīdzināt ar to, ko iedzīvotāji gribējuši ar to, ko īstenībā izdarījuši. Ja jau viņi tā, tad mēs arī tā! Ibio..
J
Jefiņš 31.10.2022 17:07
Kas tur būtu jāspriež, koki aug, paliek garāki, resnāki, lai daba dara savu darāmo.
D
Distihs 31.10.2022 16:39
Tad jau laikam kaut kas briest,
Ja tik nopietni sāk spriest.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->