Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 19.10.2022 13:32

Pieejami pabalsti veselīga dzīvesveida veicināšanai 9

Pieejami pabalsti veselīga dzīvesveida veicināšanai

Jau gandrīz gadu ir spēkā Jēkabpils novada domes 25.11.2021 „Saistošie noteikumi par materiālo atbalstu Jēkabpils novadā” Nr.25. Noteikumus skatīt šeit.

Cita starpā tie paredz pabalstus Jēkabpils novadā deklarētiem valsts vecuma pensijas saņēmējiem un pilngadīgām personām ar invaliditāti, ja tie saņem publiskā peldbaseina pakalpojumus.

Pabalstu var pieprasīt trīs reizes gadā: decembrī par septembra, oktobra un novembra mēnešiem, martā par decembra, janvāra, februāra mēnešiem un jūnijā par marta, aprīļa un maija mēnešiem.

Pabalsta saņemšanai, papildus iesniegumam, iesniedzējs sociālajā dienestā iesniedz izdevumus apliecinošu dokumentu par peldbaseina pakalpojuma izmantošanu kopijas (uzrādot oriģinālus), kuros norādīts personas kods un saņemtā pakalpojuma nosaukums.

Pabalsta maksimālais apmērs kalendārajā gadā, nepārsniedzot faktiskos izdevumus, ir:

  • 200 euro trūcīgam vai maznodrošinātam valsts vecuma pensijas saņēmējam un personai ar I un II grupas invaliditāti;
  • 100 euro valsts vecuma pensijas saņēmējam un personai ar III grupas invaliditāti.

Ja persona vienlaicīgi atbilst vairākām Saistošo noteikumu mērķgrupām, pabalsts tiek piešķirts, ņemot par pamatu personai labvēlīgāko pabalsta maksimālo apmēru.

Pabalsts netiek aprēķināts un piešķirts par vasaras mēnešiem (jūnijs, jūlijs, augusts).

Pieejams arī pabalsts higiēnas pakalpojumu nodrošināšanai. Tiesības saņemt pabalstu ir trūcīgai un maznodrošinātai personai, valsts vecuma pensijas saņēmējam un personai ar invaliditāti, ja tā saņem publiskās pirts, dušas, veļas mazgāšanas un veļas žāvēšanas pakalpojumu.

Pabalstu var pieprasīt vienu reizi ceturksnī.

Pabalsta saņemšanai, papildus iesniegumam, iesniedzējs sociālajā dienestā iesniedz izdevumus apliecinošu dokumentu par publiskās pirts, dušas, veļas mazgāšanas, veļas žāvēšanas pakalpojumu izmantošanu kopijas (uzrādot oriģinālus), kuros norādīts personas kods un saņemtā pakalpojuma nosaukums, par iepriekšējiem trīs kalendāra mēnešiem.

Pabalsta maksimālais apmērs kalendārajā gadā, nepārsniedzot faktiskos izdevumus, ir:

  • 200 euro trūcīgai personai;
  • 100 euro maznodrošinātai personai, valsts vecuma pensijas saņēmējam un personai ar invaliditāti.

Ja persona vienlaicīgi atbilst vairākām Saistošo mērķgrupām, pabalsts tiek piešķirts, ņemot par pamatu personai labvēlīgāko pabalsta maksimālo apmēru.

Informācija par pabalstiem Jēkabpils novada mājas lapā: veselīga dzīvesveida veicināšanai un higiēnas pakalpojumu nodrošināšanai.

Pakalpojumus sniedz SIA „CITRUS SPA”:

  • 3 veidu pirtis (bez slotiņām), burbuļvanna, SPA peldbaseins ar pretstraumi un ūdens kritumu, aukstais baseins.

Cena par 2 stundām 10,00 Eur ar PVN.

Cena par 2 stundām 5,00 Eur ar PVN bērnam līdz 12 gadu vecumam.

Darba laiks no 11:00-21:00 katru dienu.

  • Veļas mazgāšana 2,50 Eur/kg ar PVN. Darba laiks no 8:00-17:00, pirmdiena līdz piektdiena.
v
večiņa 09.11.2022 00:21
Salceviča zelta laiki beigušies, kad peldēt varēja 2x nedēļā BEZMAKSAS un bez birokrātijas! Un kur ir PIRTS ar slotiņu VEČIŅĀM? VEČIEM ir pie dz-ļa stacijas!
N
Novadnieks 31.10.2022 15:03
Nevajag rakstīt, ka pabalsts veselīga dzīvesveida veicināšanai jēkabpils novada iedzīvotājiem. Tas ir jēkabpiliešiem. Kā pensionārs vai persona ar invaliditāti no Atašienes vai Rites, piemēram, var saņemt šos pakalpojumus??:(
T
Triptihs Diterihs 21.10.2022 12:01
Vecuks smaidi tik apmierināti it ka šis jau to veču būtu parāvis aiz kājas zem ūdens, ikurāt kā Ķriminālistikas 100 gadimāca...
N
Neķītrais masāžists 19.10.2022 19:26
Zelta dzīve penšiem. :D
J
Jefiņš 19.10.2022 18:21
Atpazinu mūsu JL komentētāju zinātājs.
N
Neķītrais masāžists 19.10.2022 19:25
Kā Tu zini, ka tas smaidīgais lisijs ir zinātājs? A, tā viņam priekšā mūsu Modernā meitene? :D Viņa gan pēdējā laikā reti te ienāk.
J
Jefiņš 20.10.2022 18:24
Neķītrais masāžists: Kā Tu zini, ka tas smaidīgais lisijs ir zinātājs? A, tā viņam priekšā mūsu Modernā meitene? :D Viņa gan pēdējā laikā reti te ienāk.
Kā tad es nezināšu, zinātājs dzīvo man kaimiņos un es caur sienu to noklausījos. Modernā meita apprecējusies un stāvoklī, nedrīkst lieki uztraukties. Tu nezināji?
J
Jefiņš 20.10.2022 18:26
Neķītrais masāžists: Kā Tu zini, ka tas smaidīgais lisijs ir zinātājs? A, tā viņam priekšā mūsu Modernā meitene? :D Viņa gan pēdējā laikā reti te ienāk.
Peldēties Moderna meitene drīkst, tas pat ieteicams.
D
Distihs 19.10.2022 15:44
Citruss visus mīļi gaida,
Lācis priecīgs iekšā gaida.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->