Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 05.01.2023 16:52

Pārbūves projektā iekļauj vēl vienu Zīlānu ielas posmu 5

Pārbūves projektā iekļauj vēl vienu Zīlānu ielas posmu
Skatīt video

Pavasarī, kad atsāksies ielu būvdarbi, Jēkabpilī tiks atjaunots garāks Zīlānu ielas posms nekā sākotnēji bija iecerēts. Ņemot vērā, ka pēc iepirkumu veikšanas projekta budžetā izveidojies ietaupījums, Jēkabpils novada pašvaldība ierosināja grozījumus līgumā, lūdzot iekļaut projektā Zīlānu ielas posmu no Oļu ielas līdz Mežāres ielai. Iecere tika akceptēta, un pagājušā gada decembra beigās tika parakstīti līguma grozījumi. Zīlānu ielas posmā no Oļu ielas līdz Mežāres ielai pārbūves darbus veiks SIA “Ošukalns”, un darbi tiks uzsākti, tiklīdz būs piemēroti laika apstākļi.

Savukārt projektā jau iepriekš iekļautajā Zīlānu ielas posmā no Ķieģeļu ielas līdz Oļu ielai joprojām nav zināms jaunais būvnieks. Jau esam informējuši, ka no 2021.gada līdz 2022.gada sākumam vienā objekta posmā tika veikti apakšzemes darbi, kā arī ieklāta asfalta apakškārta un iesākti ielu apgaismojuma izbūves darbi, bet pēc pagājušās ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma akciju sabiedrība “Ceļu pārvalde” tā arī neatsāka darbus, jo būvuzņēmējs un pašvaldība nespēja panākt vienošanos par būvizstrādājumu sadārdzinājuma kompensējamo apmēru. Pašvaldība un uzņēmējs jau rudenī vienojās par līguma laušanu, šobrīd notiek vienošanās noslēgšanas process par līguma pirmstermiņa izbeigšanu. Pēc tam tiks izsludināts iepirkums par atlikušo būvdarbu veikšanu konkrētajā Zīlānu ielas posmā.

Projektā “Industriālās teritorijas piekļuves uzlabošana un revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai Jēkabpils pilsētas Ziemeļaustrumu daļā” kopumā iekļauti seši ielu posmi. To pārbūves kopējās izmaksas plānotas vairāk nekā 4,7 miljonu eiro apmērā. No tiem vairāk nekā 3,6 miljoni eiro ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, bet 182,6 tūkstoši eiro – Valsts budžeta dotācija. Pārējais finansējums jānodrošina pašvaldībai.

O
Observer 06.01.2023 15:45
Ievēroju, ka CSDD sācis spriest par ziemas riepu lietošanas noteikumu maiņu. Tātad - viņi sākuši lietot smadzenes tam, kam tās ir paredzētas. Tas priecē.
z
zinātājs 06.01.2023 08:21
Nezinu, ko cilvēki un vietējie iedzīvotāji padomātu, ja posmu starp Oļu un Mežāres ielu atstātu neremontētu. Smietos tieši acīs.
N
Neķītrais masāžists 05.01.2023 20:32
Kolosāli! Aicis un akoo arī būs sajūsmā. :D
O
Observer 05.01.2023 20:03
Man nav saprotams, kāpēc pašvaldībai būtu tik ļoti jārūpējas par valsts nozīmes tranzīta ceļiem? Zīlānu iela ir tranzīta ceļa sastāvdaļa! Interesanti, valsts darītu tad, ja Jēkabpils , Līvānu vai Bauskas pašvaldība būtu nabaga un nespējīga uzturēt šīs tranzīta ielas? Un atstātu tās ar grunts segumu! Kā jums šķiet?
J
Jefiņš 05.01.2023 17:41
Jādod rokā tikai Jēkabpils novada uzņēmējiem lai remontē , nav ko ķēpāties ar staiguļu firmām.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->