Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 06.12.2022 16:51

Novembrī Jēkabpils novadā visvairāk pārkāpumu fiksēts saistībā ar alkohola lietošanu un auto novietošanu 6

Novembrī Jēkabpils novadā visvairāk pārkāpumu fiksēts saistībā ar alkohola lietošanu un auto novietošanu

Jēkabpils novada pašvaldības policijā novembra mēnesī reģistrēti 143 notikumi, no tiem visvairāk pārkāpumu saistīti ar alkohola lietošanu un automašīnu novietošanu. Uzsākti 28 procesi par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā vai alkohola lietošanu publiskā vietā, kā arī noformēti 29 protokoli par automašīnu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem. Mēneša laikā speciāli atskurbšanai ierīkotajās telpās nogādāti 26 cilvēki. Jēkabpils novada pašvaldības policija veikusi arī vairākus reidus dzīvojamo māju mikrorajonos, nodrošinājusi sabiedrisko kārtību publiskajos pasākumos, kā arī pildījusi citus uzdevumus.

Uzsāktie procesi:

  • 4 par dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumiem;
  • 4 par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpumiem;
  • 1 par koku ciršanu, nesaskaņojot ar pašvaldību;
  • 3 par sīko huligānismu, ko veikušas pilngadīgas personas;
  • 2 par alkoholisko dzērienu lietošanu vai atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī, ja persona bijusi nepilngadīga;
  • 1 par nepilngadīgas personas iesaistīšanu alkoholisko dzērienu lietošanā;
  • 3 par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumiem, ko veikuši nepilngadīgie;
  • 8 par dzīvesvietas nedeklarēšanu;
  • 1 par automašīnu novietošanu pie 943.ceļa apzīmējuma (dzeltenās līnijas) Jēkabpils Mežaparkā un citur Jēkabpils novada teritorijā.

Pieņemti 17 lēmumi par atteikumu uzsākt administratīvo pārkāpumu procesus, galvenokārt maznozīmīguma dēļ vai gadījumos, ja pārkāpumi uzreiz pēc aizrādījuma saņemšanas novērsti.

Septiņos gadījumos sniegts atbalsts Jēkabpils novada pašvaldības iestāžu, kapitālsabiedrību un struktūrvienību darbiniekiem, piedaloties īpašumu un objektu apsekošanā, Jēkabpils novada Bāriņtiesai bērnu aprūpes pienākumu pildīšanas kontrolē. Sniegts atbalsts NMPD pacientu pavadīšanā uz ārstniecības iestādēm. Piecās Jēkabpils novada izglītības iestādēs novadīti preventīva rakstura pasākumi par drošības un vardarbības (mobinga) jautājumiem. Tāpat ir veiktas trīs pārbaudes tirdzniecības objektos.

z
zinātājs 07.12.2022 09:36
Nezinu, kā domā citi, bet man ir radies iespaids, ka sistemātiskā Pašvaldības policijas patrulēšana pilsētas ielās ir ievērojami samazinājusi noziedzības līmeni.
J
Jefiņš 06.12.2022 17:42
Labi taču ir , ka alkoholu lieto tikai pēc automašīnas novietošanas, pat ja tur stāvēšana nav atļauta, tomēr neapdraud citu dzīvības.
N
Neķītrais masāžists 06.12.2022 19:27
Jā, šiem ka tikai piečakarēties, ibio!
D
Distihs 06.12.2022 17:28
Kaut gan policisti slikti,
Tomēr tie pie darba likti.
A
Astro 06.12.2022 17:21
Kamēr mājās mierīgs snaužu,
Telpās atskurbst lērums ļaužu.
A
Astro 06.12.2022 17:05
Novadā visvairāk dzer,
Ar soda mēriem tādus per.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->