Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 23.02.2023 11:36

Nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem Jēkabpils novadā nosūtīti maksāšanas paziņojumi 7

Nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem Jēkabpils novadā nosūtīti maksāšanas paziņojumi

Jēkabpils novada pašvaldība ir nosūtījusi nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem maksāšanas paziņojumus par aprēķināto nekustamā īpašuma nodokli 2023.gadam. Gadījumā, ja nodokļa maksātājs nav saņēmis maksāšanas paziņojumu līdz 15.februārim, viņa pienākums ir mēneša laikā rakstveidā informēt par to pašvaldību. Nekustamā īpašuma nodokli par zemi un mājokli aprēķina uz gadu, un tas tiek sadalīts četros maksājumos – šogad noteikti šādi maksāšanas termiņi – 31.marts, 15.maijs, 15.augusts, 15.novembris. Maksājumu var veikt gan pa daļām, gan avansa veidā, līdz pirmajam maksājuma termiņam samaksājot visu summu.

Ja nodokļa maksātājs nav deklarējis savu dzīvesvietu Dzīvesvietas deklarēšanas likumā noteiktajā kārtībā vai aktivizējis e-adreses kontu, kā arī nav informējis pašvaldību par savu pasta adresi vai e-pasta adresi, uz kuru jānosūta maksāšanas paziņojums, maksāšanas paziņojums netiek nosūtīts, bet nodokļa aprēķins stājas spēkā taksācijas gada 22. martā.

Nekustamā īpašuma nodokli var samaksāt:

  • SIA “MAXIMA Latvija” veikalu kasēs un VAS ‘’Latvijas pasts’’ nodaļās ar bankas maksājuma karti, vai skaidras naudas veidā. Veicot NĪN samaksu, kasierim jāuzrāda maksāšanas paziņojums, kurā iestrādāts svītrkods. Pakalpojumam tiek piemērota pakalpojuma sniedzēja komisijas maksa;
  • Jebkurā Jēkabpils novada pagasta pārvaldē Klientu apkalpošanas speciālista darba laikā. Klientu apkalpošanas speciālistu kontakti, apskatāmi Jēkabpils novada pašvaldības mājas lapā: https://www.jekabpils.lv/lv/klientu-apkalposana;
  •  Savā internetbankā vai banku filiālēs;
  •  Portālos www.epakalpojumi.lv , www.latvija.lv (pakalpojums ‘’Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē’’);
  • Ar bankas norēķinu karti Klientu apkalpošanas nodaļā, Brīvības iela 120, Jēkabpilī, darba dienās no plkst. 8.30 – 17.00

Maksājuma mērķī precīzi jānorāda maksāšanas paziņojuma numurs vai personas zemes/ēkas konta numuri, vai īpašuma nosaukums ar kadastra numuru.

Aicinām nodokļu maksātājus izmantot iespēju saņemt savu NĪN maksāšanas paziņojumu uz e-pasta adresi. Pieteikties tā saņemšanai var:

  • Rakstot pašvaldībai uz e-pastu: pasts@jekabpils.lv
  • Elektroniski pakalpojumu portālā www.epakalpojumi.lv sadaļā “Mans nekustamā īpašuma nodoklis”;
  • Rakstot Jēkabpils novada pašvaldībai adresētu iesniegumu un nosūtot uz adresi: Brīvības iela 120, Jēkabpils, LV-5201 vai iesniedzot to klātienē Klientu apkalpošanās nodaļā, Brīvības iela 120, Jēkabpils

Nodokļu maksātājiem, kuriem pašvaldība ir piešķīrusi trūcīgās vai maznodrošinātās personas statusu pēc maksāšanas paziņojuma nosūtīšanas, bet kuri nav iesnieguši pašvaldībai savu elektronisko e-pasta adresi, nodokļa maksāšanas paziņojums pēc pārrēķina veikšanas pa pastu netiks sūtīts, ja aprēķinātā nodokļa summa pēc atvieglojuma piešķiršanas būs mazāka par 7 EUR.

Finanšu ekonomikas nodaļa

J
Jocīgie 24.02.2023 12:02
Vectēviem par karā karošanu iedalīja zemi. Mūsu laikos mazmazberniem ar asinīm izcīnīto zemi jāmaksā lieli nodokļi? Ka tā?
z
zinātājs 24.02.2023 09:36
Nav zināms, kas tur beigās sanāks...
N
Neķītrais masāžists 23.02.2023 19:45
Man nekas vēl nav atnācis.
J
Jefiņš 23.02.2023 16:29
Sāk apgrābāt makus.
D
Distihs 23.02.2023 16:03
Nodokli ar gudru ziņu
Maksāju caur pastnieciņu.
A
Astro 23.02.2023 14:24
Vēl par gaisu pienāks ziņa,
Ja mani neviļ atmiņa.
A
Astro 23.02.2023 14:08
Maksā interneta bankā,
Nevis katrā benzīntankā.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->