Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 17.03.2023 15:59

Namu pārvalde atgādina – pagrabu ejas nedrīkst aizšķērsot ar sadzīves mantām 6

Namu pārvalde atgādina – pagrabu ejas nedrīkst aizšķērsot ar sadzīves mantām

SIA “JK Namu pārvalde” informē, ka joprojām daudzdzīvokļu māju pagrabos daudzviet ejas ir aizšķērsotas ar sadzīves mantām un atkritumiem. Namu pārvalde atgādina, ka tas var apdraudēt pašus iedzīvotājus, jo ugunsgrēka gadījumā ir jābūt brīviem evakuācijas ceļiem, tostarp arī pagraba ejām un bēniņiem. Lai situāciju uzlabotu, namu pārvaldes speciālisti strādā, lai ejas atbrīvotu, pirms tam brīdinot iedzīvotājus ar informatīviem paziņojumiem pie ēku durvīm. Iedzīvotāji aicināti pie īslaicīgi novietotām mantām pielikt zīmīti ar uzrakstu “Nemest ārā”, kā arī norādīt īpašnieka telefona numuru un dzīvokļa numuru, lai šīs mantas netiktu utilizētas. Lūgums iedzīvotājiem pašiem atbrīvot ejas, jo namu pārvaldes veiktie attīrīšanas darbi ir maksas pakalpojums, par kuru būs jāmaksā visiem mājas iedzīvotājiem.

A
Astro - > Distiham 18.03.2023 08:48
Nevar saprast kaimiņ,Klāv,
Laikam Distihs priekšā stāv?
z
zinātājs 18.03.2023 08:37
Cik man zināms, tad ir neskaitāmi iemesli, kāpēc daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji savas mantas atstāj pagrabu ejās. Visu nemaz nevar uzskaitīt. Ir daži kuriozi, bet kopumā cēloņi ir nabadzība, bezdarbs un nespēja laikā nomaksāt rēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem, bez kuriem daudzi varētu iztikt, bet nav iespējams atbrīvoties.
D
Distihs 17.03.2023 18:19
Ja liksi ejā klozetpodu,
Pazaudēsi savu godu.
A
Astro 17.03.2023 16:37
Neaizkraujiet ēku durvis,
Neienāks pat ciemos burvis!
J
Jefiņš 17.03.2023 16:19
Vajag organizēt masveida pagaru ejas attīŗīšanu no grabažām.
A
Astro 17.03.2023 16:11
Netur ejā grāmatskapi,
Garām paiet var tik knapi!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->