Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 17.04.2024 16:32

Līvānu novada Rudzātos atjaunotas divas ielas 0

Līvānu novada Rudzātos atjaunotas divas ielas
Skatīt video

Līvānu novada Rudzātos noslēgušies Parka ielas un Varoņu ielas pārbūves darbi. 17.aprīlī strādnieki veica pēdējos apzaļumošanas darbus, līdz ar to pabeidzot būvdarbus abos objektos.

Darbi tika uzsākti jau pagājušā gada rudenī un pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma turpināti šogad. Abās ielās ir veikta asfaltbetona seguma atjaunošana, tāpat izbūvētas nomales un atjaunotas nobrauktuves uz īpašumiem, kā arī iztīrīti lietus notekgrāvji. Iedzīvotāji pozitīvi vērtē darbu rezultātu.

“Protams, ka labāk,” saka Rudzātu iedzīvotāja Sarmīte. “Ceļš varēja būt mazliet platāks, bet tā jau viss kārtībā. Es regulāri izmantoju šīs ielas, jo es šeit dzīvoju.”

Atjaunotās ielas ne tikai atvieglo pārvietošanos vietējiem iedzīvotājiem, bet arī nodrošina kvalitatīvāku un pieejamāku infrastruktūru uzņēmējdarbībai. Ielas ikdienā izmanto arī smagās tehnikas vienības, jo blakus atrodas saimniecības, tostarp arī SIA “Rudzāts”. Tagad, kad brauktuves atjaunotas, ceļa segums ir izturīgāks un atbilst satiksmes intensitātei. Tāpat nodrošināta labāka lietus ūdens novadīšana.

“Šīs ielas bija ļoti bēdīgā stāvoklī, bija ļoti bedrainas, vietām no asfalta nebija ne miņas, tāpēc bija nepieciešams atjaunot to segumu,” stāsta Rudzātu pagasta pārvaldes vadītāja Ruta Klibiķe. “Tās ielas ir diezgan apdzīvotas, uzlabojumus jutīs gan iedzīvotāji, gan garāmbraucēji, jo tās ielas savienojas ar valsts autoceļu.”

Atjaunošana abās ielās veikta visā garumā – Parka ielā 265 metru, Varoņu ielā – vairāk nekā 616 metru garumā. Būvdarbus veica SIA “VLAKON” par līgumcenu – 201 161,94 eiro. Darbus finansēja Līvānu novada pašvaldība no budžeta līdzekļiem.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->