Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 20.09.2023 15:26

Līdz 13. oktobrim aicina pieteikt pretendentus Jēkabpils novada pašvaldības apbalvojumiem 0

Līdz 13. oktobrim aicina pieteikt pretendentus Jēkabpils novada pašvaldības apbalvojumiem

Līdz 13.oktobrim iedzīvotāji aicināti pieteikt pretendentus Jēkabpils novada pašvaldības apbalvojumiem “Jēkabpils novada Goda pilsonis”, “Goda raksts” un “Pateicības raksts”.

Jēkabpils novada Goda pilsonis – augstākais Jēkabpils novada pašvaldības apbalvojums par sevišķiem nopelniem novada labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā un citā darbā. Šo apbalvojumu var iegūt personas, kuras ilggadīgi un ar lieliem panākumiem strādājušas Jēkabpils novadā, sniegušas sevišķi nozīmīgu ieguldījumu novada attīstībā, tā izpētē un kultūrmantojuma apzināšanā, veicinājušas novada izaugsmi kopumā un veicinājušas iedzīvotāju labklājību, kuru darbu var novērtēt kā ”mūža ieguldījumu”.

Goda raksts – apbalvojums, ko piešķir fiziskai, juridiskai personai vai personu grupai, kolektīvam par izciliem nopelniem un ilggadēju ieguldījumu izglītībā, kultūrā, medicīnā, sportā, uzņēmējdarbībā un pašvaldības attīstībā.

Pateicības raksts – apbalvojums, ko piešķir fiziskai, juridiskai personai vai personu grupai, kolektīvam par godprātīgu, ilggadēju darbu, profesionālo meistarību, sasniegumiem starptautiskos un valsts mēroga pasākumos.

Kandidātus šiem apbalvojumiem var izvirzīt, iesniedzot pieteikuma veidlapu Jēkabpils novada pašvaldībā, Brīvības ielā 120, Jēkabpilī, Klientu apkalpošanas nodaļā; visās novada pagastu pārvaldēs vai sūtot elektroniski uz pašvaldības oficiālo e-pasta adresi pasts@jekabpils.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu), līdz šī gada 13. oktobrim (ieskaitot).

Piesakot pretendentu apbalvošanai, lūdzam rakstīt iesniegumu brīvā formā, tajā norādot pamatojumu, kādēļ un kādā jomā jūsuprāt konkrētā persona būtu jāapbalvo ar pašvaldības augstāko apbalvojumu.

Vēl iesniegumā jānorāda:

  • apbalvošanai pieteiktās fiziskās personas vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, ieņemamais amats vai nodarbošanās, tālrunis vai elektroniskā pasta adrese un dzīves gaitas apraksts,
  • apbalvošanai pieteiktās juridiskās personas nosaukums, reģistrācijas numurs, juridiskā adrese, darbības virziens, tās vadītāja vārds un uzvārds, tālrunis vai elektroniskā pasta adrese;
  • apbalvošanai pieteiktā kolektīva nosaukums, kolektīva vadītāja vārds un uzvārds, tālrunis vai elektroniskā pasta adrese;
  • vispusīgs nopelnu – rekomendāciju apraksts personas/ kolektīva apbalvošanai;
  • informācija par kandidāta iesniedzēju (iesniedzējiem).

Kandidātus šiem apbalvojumiem var izvirzīt Jēkabpils novada domes deputāti, valsts un pašvaldības iestāžu vadītāji, nevalstisko organizācijas pārstāvji, juridiskas personas, fiziskas personas (ne mazāk kā 10 pilngadīgas personas), norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi, kontakttālruni vai elektroniskā pasta adresei, un atšifrējot parakstu.

Apbalvojumu pasniegšana notiks Latvijas Republikas proklamēšanas svētku pasākumā 18. novembrī. Sīkāka informācija par norisi sekos.

Apbalvojumu dibināšanas nolikums un pieteikuma iesnieguma forma pieejama šeit.

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->