Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 20.12.2022 16:27

Jēkabpils slimnīcai piešķir finansējumu par Covid-19 pacientu ārstēšanu 7

Jēkabpils slimnīcai piešķir finansējumu par Covid-19 pacientu ārstēšanu

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija atbalstījusi 1,8 miljonu eiro piešķiršanu Veselības ministrijai, lai segtu izdevumus, kas ārstniecības iestādēm radušies saistībā ar medicīnisko iekārtu un papildaprīkojuma iegādi Covid-19 pacientu ārstēšanai. Jēkabpils reģionālajai slimnīcai piešķirti 361,9 tūkstoši eiro. Līdzekļi paredzēti to izdevumu segšanai, kas radušies no šā gada jūnija līdz novembrim.

z
zinātājs 21.12.2022 09:46
Nezinu, kādi dabas likumi valda pār šo pasauli, bet savādi, ka tūlīt pēc kara Ukrainā sākšanās beidzās arī Covid pandēmija un lielākā ierobežojumu daļa uz sitienu pazuda. Tagad nu nezinu, ko par karu un karošanu domāt.
d
duraks 21.12.2022 10:11
Arī personīgajā dzīvē katrs vienus mēslus cenšas pārklāt ar vēl lielākiem mēsliem.
N
Neķītrais masāžists 20.12.2022 20:18
Pofig... Pat vakcinējies vēl neesmu.
A
Astro 20.12.2022 17:43
Izdevumus visiem sedza,
Arī tiem,kas sveci dedza.
Jefiņš 20.12.2022 17:43
Tas nav daudz, bet labāk nekā nekas.
D
Distihs 20.12.2022 16:56
Priecīgi visi gaisā nu lēks,
Ar piešķirto naudu trūkumu segs.
J
Jocīgie 20.12.2022 16:37
Tik daudz cilvēku momira ar covidu slimnīcā, kad ir jādomā, kas tā par tādu ārstēšanu!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->