Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 01.11.2022 16:03

Jēkabpils pašvaldība lauzīs līgumu ar Zīlānu ielas būvdarbu veicēju 7

Jēkabpils pašvaldība lauzīs līgumu ar Zīlānu ielas būvdarbu veicēju
Skatīt video

Jēkabpils novada pašvaldība lauž līgumu ar akciju sabiedrību “Ceļu pārvalde” par Zīlānu ielas būvobjektu. Līgums par Zīlānu ielas posma no Ķieģeļu ielas līdz Oļu ielai pārbūvi tika noslēgts pagājušajā gadā. Līdz šā gada sākumam vienā objekta posmā tika veikti apakšzemes darbi, kā arī ieklāta asfalta apakškārta, tāpat iesākti ielu apgaismojuma izbūves darbi, bet pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma būvdarbi tā arī netika atsākti.

Pašvaldībā skaidro, ka būvuzņēmējs esot prasījis palielināt finansējumu par 42 procentiem, jo esot radies sadārdzinājums, bet vietvaras pārstāvji pauda uzskatu, ka tas ir par daudz, un centās panākt kompromisu sarunās ar uzņēmēju.

Sarunu laikā rasta abpusēja vienošanās par līgumattiecību pārtraukšanu. Jēkabpils novada pašvaldībā skaidro, ka tuvāko divu nedēļu laikā līguma laušanas formālā procedūra būs pabeigta. Ziemas sezonas laikā paredzēts veikt jaunu iepirkumu un meklēt jaunu būvnieku, kas apņemtos pabeigt Zīlānu ielā iesāktos darbus.

Pašvaldības speciālisti turpina fiksēt paveiktos darbus un vēl veicamo darbu apjomu. Jaunajam būvniekam daļā objekta būs jāieklāj asfaltbetona virskārta, daļā – visas kārtas, tāpat jāpabeidz iesāktais gājēju un velosipēdistu celiņš un ielu apgaismojums.

Ņemot vērā, ka jau izbūvētā asfaltbetona apakškārta līdz būvdarbu turpinājumam būs nostāvējusi jau divas ziemas sezonas, pašvaldībā sola īpašu uzmanību pievērst jautājumam par veikto darbu kvalitāti.

Paredzēts, ka būvdarbi Zīlānu ielā varētu tikt atsākti nākamā gada pavasarī.

Sandra Paegļkalne

N
Neķītrais masāžists 01.11.2022 19:32
Gan jau Jēkabpils pakalpojumi vai Ošukalns pabeigs kā nemetas.
D
Dobe 03.11.2022 18:05
Kur jau, Nitišs neatdos pakalpojumiem, tāpat kā atņēma Joelim Pormaļa ielu
V
Vietējais 01.11.2022 18:26
Ir ielas, kuras pamatā izmanto pilsētas iedzīvotāji, bet pa tranzītielām brauc arī braucēji no citiem reģioniem, citām valstīm. Šo ielu stāvoklis rada iespaidu par visu pilsētu. Bēdīgs skats ir braucot pa Daugavpils ielu. Nesen izkoptā ceļmala, kur tika izcirsti brikšņi, kaut kas jauns iestādīts, atkal ir pamesta likteņa varā. Te nav runa par pokazuku, bet tādas vietas tomēr būtu jāuztur sakoptas.
D
Distihs 01.11.2022 18:18
Līgumu nu ņems un lauzīs,
Asfaltu, kas salikts, dauzīs.
A
Astro 01.11.2022 17:53
Meklēs citu būvnieku,
Lētas būves priekšnieku.
O
Observer 01.11.2022 17:02
Divu gadu pārtraukums ir ļoti laba lieta, jo grunts ir nosēdusies visur, kur gribēja sēsties. Tas ir būtiski. Agrākos laikos vienā gadā ielika pamatus, bet būvēja tikai nākošā gadā... lai pastāv, lai nosēžas!

Ja nopietni ... gan šis piemērs, gan arī nedienas ap valsts ģimnāziju skaidri rāda uz to, ka zinoši juristi, kas spētu sastādīt pareizus , pret visādiem ne-gadījumiem nodrošinātus līgumus, ir liels retums.

Kā jums šķiet?
J
Jefiņš 01.11.2022 16:19
Lauzt gan neko nevajadzētu, pietiktu ar pārtraukšanu. Vēl nav zināms ko akko par to teiks.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->