Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 23.01.2023 16:36

Jēkabpils novada tūrisma un viesmīlības uzņēmēji 17. februārī aicināti uz sadarbības darbnīcu 8

Jēkabpils novada tūrisma un viesmīlības uzņēmēji 17. februārī aicināti uz sadarbības darbnīcu

17.februārī ikviens, kas sevi saista ar Jēkabpils novada tūrismu, aicināts piedalīties vietējā biznesa atbalsta dienā “Jēkabpils novada tūrisma produktu attīstība”. Dienas garumā norisināsies seminārs, kurā varēs uzzināt par tūrisma aktualitātēm, apzināt Jēkabpils novada bagātības, kā arī izstrādāt jaunus, inovatīvus tūrisma produktus.

Kas var piedalīties pasākumā?

Ja esi uzņēmējs, kam pieder kafejnīca, viesu nams vai gids, tūrisma pakalpojuma sniedzējs, amatnieks, mājražotājs, vēstures zinātājs, nevalstiskās organizācijas pārstāvis, savas kopienas aktīvists, vai kā citādi sevi saisti ar tūrismu Jēkabpils novadā, esi laipni aicināts!

Ko darīsim?

Seminārs sastāvēs no četriem blokiem. Pirmajā blokā būs iespēja noskaidrot novada un Zemgales plānošanas reģiona aktualitātes tūrismā.

Tam sekos “Novada dārgumu medības”. Šajā daļā apzināsimies Jēkabpils novada bagātības, tās iezīmējot uz kartes un tādējādi iepazīstot jaunā novada tūrisma ģeogrāfiju, materiālās un nemateriālās vērtības, piemēram, vietējo kopienu tradīcijas, pakalpojumus, svētkus, amatniecības un mājražotāju produktus, cilvēkus, ar ko iespējams sadarboties veidojot jaunus tūrisma produktus. Šo daļu vadīs Edgars Ražinskis, Latvijas tūrisma ekosistēmu pētnieks.

Pēc kopīgi izbaudītām pusdienām un neformālām sarunām notiks darbnīca inovatīvu, starpdisciplināru tūrisma produktu izstrādei, ko vadīs Latvijas dabas tūrisma asociācijas līdzdibinātājs un valdes loceklis, kā arī dabas tūrisma organizācijas “Movement spontanious” vadītājs Matijs Babris. Šīs daļas mērķis ir apzināt esošo vērtību tirgus potenciālu un veicināt sadarbību.

Pasākuma noslēgumā notiks darbs grupās kopā ar mentoriem. Darba grupu mērķis būs radīt inovatīvus tūrisma produktus un paskatīties uz novada bagātībām no cita redzes leņķa. Viens no mentoriem būs Irina Sietiņa, tūrisma speciāliste, dabas grupu vadītāja un gide, kā arī Latvijas Dabas tūrisma asociācijas izpilddirektore.

Kāpēc šis ir svarīgi un man ir jāpiedalās?

Šajā pasākumā būs iespēja labāk iepazīt kaimiņus, apmainīties ar aktuālo informāciju 2023. gada sezonai un gūt idejas sava biznesa attīstībai. Pasaules tendences rāda, ka spēcīgi tūrisma galamērķi ir vietās, kur ir ne vien skaista daba, bet arī radoši, autentiski un interesanti tūrisma produkti, kas radušies vietējo iedzīvotāju sadarbības rezultātā.

Kur un cikos?

2023. gada 17. februārī no plkst. 10.30 līdz 17.30 viesu namā “Avotiņi”, Ļamāni, Kūku pagasts, Jēkabpils novads.

Kā pieteikties?

Pieteikšanās līdz 15. februārim elektroniski šeit.

J
Jefiņš 23.01.2023 18:15
Tas uz mani neattiecas.
z
zinātājs 24.01.2023 08:57
Nezināju. Domāju, pēc komentāriem spriedu, ka esi ļoti aktīvs savas kopienas aktīvists.
J
Jefiņš 24.01.2023 10:25
zinātājs: Nezināju. Domāju, pēc komentāriem spriedu, ka esi ļoti aktīvs savas kopienas aktīvists.
Tu esi pilnīgi aplam domājis, jo es nekādās kopienās nesastāvu.
N
Neķītrais masāžists 23.01.2023 17:44
Nāhren tūrisma spečukiem kādas darbnīcas, cehi vai citi gateri..? Viņiem viesnīcas, restorāni, SPA, vēl sporta halle varbūt.
S
Skolnieciņš 23.01.2023 17:32
Latvija ir lieliska, skaista un burvīga valsts. Izkopsim dievturību. Izkopsim sentēvu pagānisko ticību. Un tapsim svētīti.
Ar cieņu, Skolnieciņš
S
Skolotājs 01.02.2023 21:54
Tvaika ielā atrodas lieliska, skaista un burvīga medicīniska iestāde. Izkopsim veselību. Izkopsim sentēvu(Freids, utt) psihiatrisko mācību. Un tapsim svētīti.
Ar cieņu, Skolotājs
A
Astro 23.01.2023 17:21
Satikt tevi mums būs prieks,
Ja esi gids vai amatnieks.
D
Distihs 23.01.2023 16:58
Aicina uz fabriku,
Būs tikšanās ar Pabriku.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->