Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 29.09.2022 17:12

Jēkabpils novadā grib noteikt vietas, kur aizliegt azartspēles 3

Jēkabpils novadā grib noteikt vietas, kur aizliegt azartspēles

Jēkabpils novada pašvaldībā pieņemti precizēti saistošie noteikumi, ar kuriem noteiktas vietas un teritorijas, kur nav atļauts organizēt azartspēles. Sākotnēji noteikumi tika pieņemti pagājušā gada decembrī, bet Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sniegusi iebildumus un pieprasījusi dažādus labojumus. Ministrijas ieskatā pašvaldība nav ievērojusi saistošo noteikumu izstrādāšanas kārtību, jo līdztekus tiem nav izstrādāti grozījumi teritorijas plānojumā. Pašvaldībai esot jāraugās, lai pakalpojuma sniegšanas ierobežojumi pilnībā neaizliegtu azartspēļu organizēšanu novada teritorijā. Savukārt Jēkabpils novada pašvaldība nepiekrīt, ka ir noteikts pilnīgs azartspēļu aizliegums, jo esot teritorijas, kurās azartspēles var organizēt. Saistošie noteikumi “Par vietām un teritorijām Jēkabpils novadā, kurās nav atļauts organizēt azartspēles” labotajā versijā ir nodoti izskatīšanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā.

 

N
Niks 03.10.2022 09:14
Jēkabpils novada pašvaldībā pieņemti precizēti saistošie noteikumi, ar kuriem noteiktas vietas un teritorijas, kur nav atļauts organizēt azartspēles, kas ir nodoti izskatīšanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Starp citu - ar azartspēlēm aizraujas visā pasaulē. Tepat Jēkabpilī bija ieklīdis tantuks un ričāgus raustīja, ka prieks (ar smaidu) bija skatīties. Izrādās, bija atbraukusi ciemos no ārzemēm. No vietējās garlaicības bija iebridusi. Izrādās, tur ir ierādītas īpašas vietas, kur uzspēlēt. Visvairāk ierodas tie, kuri dzīvē jau ir daudz ko sasnieguši un lai gūtu enerģētisko kaifu iet uzspēlēt, jo var atļauties kādu naudas summu notērēt! Neticamākais, ka viņi visbiežāk arī vinnē...
E
Ekonomiskais 01.10.2022 11:39
Pirms klapējat ciet legālās azartspēļu vietas , parēķiniet, vai drīz vien šī nozare nebūs palikusi vienīgā konkurētspējīgā!
Jo resursu cenas liek aizdomāties par konkurētspējīgas produkcijas ražošanu principā.
Kam ir izdevīgi, ja Eiropas valstis nespēj ražot lēti?
O
Observer 30.09.2022 14:40
Cīnoties pret azartspēlēm , pavisam nepamanīts paliek jautājums - kāpēc cilvēki aizraujas ar azartspēlēm?

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->