Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 03.01.2023 18:21

Jēkabpils novada domes deputāta pienākumus sācis pildīt Valdis Vizulis 11

Jēkabpils novada domes deputāta pienākumus sācis pildīt Valdis Vizulis

Pāragri aizsaulē aizgājušā Jēkabpils novada domes deputāta Jāņa Raščevska vietā domes deputāta pienākumus sācis pildīt Valdis Vizulis. Lai gan, ņemot vērā 2021.gada 5.jūnija pašvaldību vēlēšanu rezultātus, nākamais deputāta kandidāts no saraksta “Latvijas attīstībai” ir Raits Sirmovičs, pagājušā gada 22.decembrī pašvaldībā tika saņemts Sirmoviča iesniegums, kurā viņš informēja, ka atsakās ieņemt domes deputāta amatu. Nākamais kandidāts sarakstā bija Valdis Vizulis, kurš apstiprinājis, ka ir gatavs uzņemties domes deputāta pienākumus. Vizulis Centrālās vēlēšanu komitejas anketā norādījis, ka strādā par sporta skolotāju un treneri, 2014.gadā beidzis Jēkabpils Valsts ģimnāziju.

Saskaņā ar Pašvaldības domes deputāta statusa likuma 2.panta pirmo daļu Deputāta pilnvaras sākas ar jaunievēlētās domes pirmās sēdes dienu vai ar brīdi, kad Pašvaldības domes vēlēšanu likuma 43.pantā noteiktajā kārtībā iepriekšējā deputāta vietā stājas nākamais kandidāts no attiecīgā saraksta. Pašvaldības domes vēlēšanu likuma 43.panta pirmā daļa paredz - ja ievēlētais domes deputāts miris, atteicies vai citu iemeslu dēļ zaudējis vai nolicis savu mandātu, viņa vietā stājas nākamais kandidāts no tā paša kandidātu saraksta, no kura bija ievēlēts iepriekšējais deputāts.

J
Jefiņš 04.01.2023 17:54
To jau vakar teica. Vai tad šis vēl nav ieradies darbā ?!
N
Niks 04.01.2023 20:10
Deputāti katru dienu nestrādā domē. Retais ir domes darbinieks. Lielākā daļa deputātu uz domes vai komisiju sēdēm nāk no savām darbavietām, lai lemtu par pilsētai svarīgām lietām.
z
zinātājs 05.01.2023 10:35
Niks: Deputāti katru dienu nestrādā domē. Retais ir domes darbinieks. Lielākā daļa deputātu uz domes vai komisiju sēdēm nāk no savām darbavietām, lai lemtu par pilsētai svarīgām lietām.
Cik zinu, tā nav, jo daudzi deputāti uz domi nāk arī citā laikā, jo iesniedz priekšlikumus likumprojektiem, kas būtu jāapspriež nākošajā sēdē, kā arī iepazīstas ar citu deputātu priekšlikumiem un lai tad, mājās informāciju pārdomājis, varētu adekvāti balsot; lai zinātu kas un kā un nebūtu tā, ka pirms sēdes nezina ne bū, ne bē. Ko Tevis pieminētais Retais domē dara? Kurā kabinetā sēž?
N
Neķītrais masāžists 04.01.2023 17:47
Lai tik močī! :D
z
zinātājs 04.01.2023 09:36
Jaunais deputāts anketā norādījis, ka strādājot par skolotāju un treneri, bet man ir aizdomas, ka pat Sandra Paegļkalne un neviens nezina, kur viņš strādā un vai vispār strādā. Nav zināms arī tas, vai, ticis pret Ragaini vienā kompānijā ar Krapu un Salceviču, tas būs īsti labi.
J
Jēkabpiliete 04.01.2023 07:42
Valdis kolosāks un gudrs jauns cilvēks. Lai veicas! Pakužini to midzeni.
N
Niks 04.01.2023 19:28
Nesmīdiniet manu Reksi! Lērums tādu kužinātāju ir jau ciktos 30 vai gadus atskrējuši uz sēdēm ar pārgudru ģīmi un nākamajā dienā pat neatceras kur bijuši. Atvērt rijamo līdz ausīm un bļaurēt katra mājsaimniece prastu, bet lai iedziļinātos reālo problēmu būtībā un atrastu risinājumu, nūūū, tur jau vajag smadzenes... Nemētājas tač kantora pagaldē! Vajag Rīgā pieņemtos entos likumus zināt, lai pielektu, kā tas ietekmē Jēkabpili... Ja tauta ievēlēja deputātos Valdi Vizuli, nu tad atliek novēlēt lai veicas darbā.
J
Jēkabpiliete 04.01.2023 22:04
Niks: Nesmīdiniet manu Reksi! Lērums tādu kužinātāju ir jau ciktos 30 vai gadus atskrējuši uz sēdēm ar pārgudru ģīmi un nākamajā dienā pat neatceras kur bijuši. Atvērt rijamo līdz ausīm un bļaurēt katra mājsaimniece prastu, bet lai iedziļinātos reālo problēmu būtībā un atrastu risinājumu, nūūū, tur jau va..
Valdis ir gudrs un zinošs. Cerams, ka nebūs balsošanas mašīna, kā lielākā daļa mūsu deputātu.
D
Distihs 03.01.2023 19:57
Kā treneris ir Valdis nācis,
Domē deputātēt sācis.
J
Jefiņš 03.01.2023 18:38
Re, Valdis būs deputāts, lai tā arī paliek.
H
HaH! 03.01.2023 18:38
Kam tie deputāti pašvaldībā? Tikai noslauc budžetu! Visu zem valsts un kārtībā!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->