Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 21.11.2023 17:52

Jēkabpils galvenais ielu uzturētājs gatavs ziemas sezonai 0

Jēkabpils galvenais ielu uzturētājs gatavs ziemas sezonai
Skatīt video

Latvijā iestājusies meteoroloģiskā ziema, un arī Jēkabpilī iepriekšējās dienās gaisa temperatūra bija zem nulles. Pagaidām Jēkabpils pilsētas galvenajam ielu uzturētājam – SIA “Jēkabpils pakalpojumi” – nav bijusi nepieciešamība kaisīt ielas ar pretslīdes materiālu, bet uzņēmums ir gatavs ziemas sezonai. Ir iepirkta pirmā daļa sāls maisījuma – aptuveni 80 tonnas, tāpat arī sagatavota ielu tīrīšanai un kaisīšanai vajadzīgā tehnika.

“Ir saglabātas visas tās tehnikas vienības, kas bija pagājušajā sezonā,” stāsta SIA “Jēkabpils pakalpojumi” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Gluhs. “Esam gatavi ziemas sezonai jau no 15., 16.oktobra, kad bija jāsāk nodrošināt ziemas dienesta darbību. Esam modernizējuši tehniku, piemēram, ir papildinātas un atjaunotas lāpstas. Esam gatavi ziemas sezonai.”

Gatavībā strādāt ziemas režīmā ir arī uzņēmuma sētnieki, kuru skaits variē no 16 līdz 18 – atkarībā no saslimušo un atvaļinājumā esošo darbinieku skaita.

“Tā kā mēs izmantojam arī tehniku, tādā veidā atvieglojot sētniekiem darbu, sētnieki tiek galā ar saviem pienākumiem, viņu skaits ir pietiekams,” uzsver Mārtiņš Gluhs.

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” atbild par Jēkabpils pilsētas ielu un autobusu pieturvietu uzturēšanu, izņemot pilsētas tranzītielas, tāpat uzņēmums tīra un kaisa galveno pilsētas ielu ietves. Pārējie ietvju posmi, kas ved gar īpašumiem, ir jāuztur attiecīgās ēkas vai zemes īpašniekiem vai pārvaldniekiem. “Jēkabpils pakalpojumi” netīra un nekaisa arī iekšpagalmu ieliņas un ietves, jo tās ir daudzdzīvokļu māju apsaimniekotāja pārziņā. Ja iedzīvotāji pamana kādu nenotīrītu vai nenokaisītu ielu vai ietvi, kas ir SIA “Jēkabpils pakalpojumi” pārziņā, var ziņot uz tālruņa numuru: 28 642 208.

“Uz šo vienoto dežūrtelefonu var zvanīt par visām problēmām – gan par ziemas dienesta, gan par citām problēmām, piemēram, ja konstatēts kaut kas par ielu apgaismojumu,” stāsta Mārtiņš Gluhs. “Darba laikā uz to atbild dežurants, pēc darba laika mēs aicinām sūtīt WhatsApp ziņas. Tad, kad būs kāds brīvs darbinieks, kurš paskatīsies, tad viņš nodos šo informāciju atbildīgajiem speciālistiem, lai var konstatēt problēmu un to novērst.”

Darba dienās no pulksten 8:00 līdz 17:00 uz dežūrtelefonu var zvanīt, savukārt ārpus darba laika – uz šo pašu numuru sūtīt ziņu WhatsApp lietotnē.

Sandra Paegļkalne

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->