Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 21.03.2023 17:17

Jēkabpilī uzsākti būvdarbi Zīlānu ielas posmā 11

Jēkabpilī uzsākti būvdarbi Zīlānu ielas posmā
Skatīt video

Iestājoties būvdarbiem labvēlīgiem laika apstākļiem, Jēkabpilī ir uzsākti remontdarbi Zīlānu ielas posmā no Oļu ielas līdz Mežāres ielai. Darbus veic SIA “Ošukalns”, un šī posma būvdarbu izmaksas ir vairāk nekā 1,5 miljoni eiro. Darbu laikā plānots pārbūvēt ielas brauktuves segumu, izbūvēt gājēju ietves un veloceliņu, ierīkot ielu apgaismojumu un izveidot automašīnu stāvvietu. Darbi tiek veikti, īstenojot projektu “Industriālās teritorijas piekļuves uzlabošana un revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai Jēkabpils pilsētas Ziemeļaustrumu daļā”.

Zīlānu ielas posmā no Ķieģeļu ielas līdz Oļu ielai, kur darbi pagājušajā gadā netika atsākti, jo tika izbeigts līgums ar līdzšinējo būvdarbu veicēju – akciju sabiedrību “Ceļu pārvalde”, remonts varētu atsākties tuvākajā laikā. Ir noslēgusies atkārtotā iepirkuma procedūra, un šobrīd tiek vērtēti iesniegtie piedāvājumi. Būvdarbi šajā posmā varētu atsākties tuvāko nedēļu laikā.

Savukārt Ķieģeļu ielā, kas arī tiek pārbūvēta, īstenojot to pašu projektu, darbi atsāksies tad, kad būs piemēroti laika apstākļi asfaltēšanai un labiekārtošanas darbu veikšanai.

Projekta mērķis ir nodrošināt ražošanas teritoriju sasniedzamību Zīlānu, Mālu, Oļu un Ķieģeļu ielā. Projektā iekļauto sešu ielu posmu pārbūves kopējās izmaksas ir plānotas vairāk nekā 4,7 miljonu eiro apmērā, no kuriem Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir vairāk nekā 3,6 miljoni eiro, Valsts budžeta dotācija – vairāk nekā 182,6 tūkstoši eiro, bet pārējais ir Jēkabpils novada pašvaldības finansējums.

J
Jānis 23.03.2023 10:56
Kad beidzot sāks remontēt visbriesmīgāko ielu pilsētā-Jauno ielu,sevišķi -posmu gar 2.vidusskolu?
J
Jocīgie 22.03.2023 13:20
Šitā posmošanās jau ir izbesījusi. Nekad nebrauksim pa līdzeniem ceļiem un ielām.
z
zinātājs 22.03.2023 08:09
Tas jau bija zināms, ka tā būs, jo Ragainis nav tas, kas pametīs iesākto, neizdarīs līdz galam un sāks kaut ko jaunu.
p
prusaks 22.03.2023 08:23
Tu man izskaidro populārā valodā vienu lietu. Lai ielogotos JL divas reizes tiek pieprasīts kaut kam piekrist, es nekam nepiekrītu un piedāvājumus noraidu. Kādas tam varētu būt sekas ?
P
Pareizā atbilde 22.03.2023 09:13
prusaks: Tu man izskaidro populārā valodā vienu lietu. Lai ielogotos JL divas reizes tiek pieprasīts kaut kam piekrist, es nekam nepiekrītu un piedāvājumus noraidu. Kādas tam varētu būt sekas ?
Prusak, sekas būs tādas, ka Tevi ierakstīs brīvdomātāju sarakstos. Tu nedrīkstēsi kļūt par lokomotīves vadītāju, jo neviens nevar zināt, vai Tev neienāk prātā aizdzīt lokomotīvi uz Visbiju.
В
Володя таракан 22.03.2023 17:10
prusaks: Tu man izskaidro populārā valodā vienu lietu. Lai ielogotos JL divas reizes tiek pieprasīts kaut kam piekrist, es nekam nepiekrītu un piedāvājumus noraidu. Kādas tam varētu būt sekas ?
Iesauks tevi armijaa.
Š
Šmigis 21.03.2023 23:01
Tai ielai sen vajadzēja papildus apgaismoju jo tur gana bieži tenterē degvielu sasmēlušies alkonauti kurus nonest ir pārak liels risks un iespējamība kad lietus līst un gaismas spīd no malām tad ir vakars uz ezeru.
N
Neķītrais masāžists 21.03.2023 19:52
Ģimnāziju vieni iesāka, Jēkabpils PMK pabeidza. Te atkal Zīlānu ielu kaut kāda Ceļu pārvalde pamet, bet taisīt Ošukalnam jāturpina! Kas tas, bļē, par bardaku? Vai citur arī tāpat, vai tikai pie mums?
D
Distihs 21.03.2023 17:41
Zīlānos jau atkal būvē,
Kaut ko lauž un kaut ko skrūvē.
J
Jefiņš 21.03.2023 17:38
Zīlāniešiem arī beidzot atnāca ilgi gaidītais brīdis.
A
Astro 21.03.2023 17:27
Sakārtotas ielas tiek,
Asfaltu jau vietām liek.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->