Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 03.11.2022 17:27

Jēkabpilī sūdzas par soliņu trūkumu pilsētā 11

Jēkabpilī sūdzas par soliņu trūkumu pilsētā
Skatīt video

Vairāki jēkabpilieši sūdzas, ka pilsētā ir pārāk maz soliņu, kur cilvēkiem, dodoties pastaigā vai ikdienas gaitās, pa ceļam apsēsties un atpūsties. Viena no vietām, kur iedzīvotāji vēlētos soliņu, ir Viestura ielas posms virzienā no pilsētas centra uz Mežaparku.

“Šajā lielajā posmā nav neviena soliņa, neviena koka,” stāsta jēkabpiliete Ligita Upīte. “Cilvēki, kas iet uz Mežaparku... Es pati esmu kādreiz gājusi, vasarā ir ļoti karsts. Es domāju, ka par to jādomā jau savlaicīgi. Tur nav jābūt specifiskiem jautājumiem. Vide jāsakārto. Es dzīvoju Jaunā ielā. Lai cilvēks aizietu līdz slimnīcai, ir ļoti maz soliņu. Tikai starp vienu un otru autobusu pieturu. Tās pieturas nav tuvu.”

Jēkabpils novada pašvaldībā skaidro, ka līdz šim neesot bijis pieprasījuma no iedzīvotājiem par soliņu konkrētajā Viestura ielas posmā. “Jā, soliņš šajā teritorijā nav uzlikts, bet es noteikti varētu atrast kādu vietu, kur ir pašvaldībai piekritīga zeme, un šo soliņu tur uzlikt. Likšu, lai Attīstības nodaļas darbinieki par šo padomā,” saka Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis.

Katrs jauns soliņš nozīmē arī problēmas, uzsver vietvarā, akcentējot tos gadījumus, kad pie dzīvojamām mājām soliņus vakaros un naktīs mēdz izmantot arī skaļas kompānijas, traucējot apkārtējo iedzīvotāju mieru.

“Tie iedzīvotāji, kas dzīvo blakus, iestājas pret soliņiem,” saka Raivis Ragainis. “Viesītes ielas mikrorajonā bija izvietoti soliņi, lai cilvēki varētu atpūsties un karstajā laikā veldzēties ēnā, bet vakaros šie soliņi tika izmantoti citādāk. Cilvēki arī atpūtās, bet ne tā, kā mēs esam pieraduši redzēt. Mājas iemītnieki pieņēma lēmumu, ka no savas zemes soliņi jānoņem nost.”

Viestura ielas posmā, par kuru sūdzas iedzīvotāji, šādu problēmu nebūtu, jo tur nav dzīvojamo māju, tādēļ tajā vietā soliņš tiks uzlikts. Par vietām, kur būtu nepieciešami soliņi vai soliņus vajadzētu noņemt, iedzīvotāji aicināti vērsties pašvaldībā, kas vērtēs katru gadījumu individuāli.

Sandra Paegļkalne

Alens Briedis Alens Briedis 05.11.2022 15:57
Tos tizlos solus uz dambja varētu arī kādreiz nomainīt pret normāliem ar atzvelti...
A
Astro 04.11.2022 08:14
Visur tur,kur celiņi,
Būšot glauni soliņi.
X
Xxxx 04.11.2022 08:12
Vēl kāds soliņš noderētu arī dambja otrā pusē.
z
zinātājs 04.11.2022 08:09
Zinot vispārējo jēkabpiliešu sēdēšanas kultūru un tās paradumus, man šķiet, kopējā aina ar soliņu trūkumu ir pārāk dramatizēta un pārspīlēta.
J
Janka 03.11.2022 23:37
Vairāki jēkabpilieši no domes sūdzas jo kāda jānopelna naudiņa.:)))
O
Observer 03.11.2022 20:26
No kāda materiāla izgatavot šādus soliņus, lai tie būtu tik lēti, ka opozicionāri neizsmej un tik stipri, ka huligāni nesalauž un nenodedzina?
Varbūt dzelzsbetons?
N
Neķītrais masāžists 03.11.2022 19:39
Tie, kas sūdzas, lai vispirms painteresējas, bļin, domē, cik izmaksāja soliņu uztaisīšana, piemēram, uz dambja! Ja kādam vajag, lai, bļē, nopērk makšķernieku veikalā vieglos saliekamos krēslus, kas ar brezentu, nēsā līdz un sēžas, kur vien iedomājas!
A
Astro 03.11.2022 18:14
Soliņš būšot Ligitai,
Arī Ditai,Sigitai.
D
Distihs 03.11.2022 18:01
Ļaudis pukojas un rūgst,
Soliņu, re, daudziem trūkst!
A
Astro 03.11.2022 17:44
Raivis ķeršoties pie lietas,
Soliem atradīšot vietas.
J
Jefiņš 03.11.2022 17:37
Es arī to reiz gribēju teikt, bet nodomāju, ka visi mani tad uzskatīs par izčākstējušu veci , kaut man par soliņu trūkumu kaimiņš sūdzējās, kungs gados.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->