Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 09.12.2022 17:53

Jaunais atkritumu apsaimniekotājs Pļaviņās decembrī nodrošinās līgumu slēgšanu klātienē 6

Jaunais atkritumu apsaimniekotājs Pļaviņās decembrī nodrošinās līgumu slēgšanu klātienē

Kopš šā gada 1.decembra atkritumu apsaimniekošanu Pļaviņās, kā arī Aiviekstes, Vietalvas un Klintaines pagastā nodrošina jauns apsaimniekotājs – SIA “Eco Baltia vide”. Atkritumi tiek izvesti tiem iedzīvotājiem, kuri noslēguši jaunos līgumus, tāpat turpinās līgumu slēgšana gan ar privātpersonām, gan juridiskajām personām. Decembrī Pļaviņās tiks organizēta līgumu slēgšana klātienē. Tā paredzēta 13. un 20.decembrī:

  • 13. decembrī no plkst. 10:00 līdz 14:00, Pļaviņu kultūras centra mazajā zālē, Daugavas ielā 49, Pļaviņas;
  • 13. decembrī no plkst. 10:00 līdz 14:00, Gostiņu bibliotēkā, Lielā iela 19, Pļaviņas;
  • 20. decembrī no plkst. 10:00 līdz 13:00, Pļaviņu kultūras centra mazajā zālē, Daugavas ielā 49, Pļaviņas;
  • 20. decembrī no plkst. 13:30 līdz 16:00, Gostiņu bibliotēkā, Lielā iela 19, Pļaviņas.

Tāpat līgumu var noslēgt attālināti:

  • noslēdzot līgumu elektroniski mājaslapā, sadaļā “Klientiem”, izvēloties sadaļu “Līguma noslēgšana”, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams “Swedbank”, “SEB bankas”, “Citadeles bankas” un “Luminor” klientiem;
  • piesakot līguma noslēgšanu, rakstot uz e-pastu: plavinas@ecobaltiavide.lv vai zvanot uz tel.nr.8717 (bezmaksas) – norādot līgumslēdzēja datus (vārdu, uzvārdu, adresi, kontakttālruni, e-pasta adresi). Nepieciešamības gadījumā SIA “Eco Baltia vide” sagatavos līgumu un to nosūtīs klientam parakstīšanai pa pastu.

Šobrīd, vismaz līdz decembra beigām, uzņēmums Pļaviņu apvienībā sadzīves atkritumu izvešanu organizēs trešdienās, ņemot vērā klientu līgumos individuāli norādīto izvešanas regularitāti. Taču jāņem vērā, ka maršruti un izvešanas dienas var mainīties atbilstoši noslēgto līgumu skaitam. Par izmaiņām grafikos uzņēmums informēs klientus individuāli. Atkritumu izvešanas grafiki 2023.gadam tiks nosūtīti decembra beigās vai janvāra sākumā.

SIA “Eco Baltia vide” nav zināmas klienta iepriekšējās atkritumu konteinera tukšošanas dienas un regularitāte, ko nodrošināja iepriekšējais pakalpojumu sniedzējs, tāpēc, ja sagatavotajā grafikā klientam nepieciešamas izmaiņas un konteinera tukšošana nepieciešama ātrāk vai tieši otrādi – vēlāk, aicinām sazināties ar SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centra speciālistiem, lai vienotos par abām pusēm ērtu risinājumu.

Vienlaikus, sākoties ziemas sezonai, SIA “Eco Baltia vide” aicina savus klientus informēt, ja piebraucamais vai arī līdzās esošais pašvaldības vietējā mēroga ceļš nav notīrīts vai ir apledojis un ir apgrūtināta piekļuve konteineriem. Tā kā daudzviet Latvijas reģionos jau līdz šim novērota pastiprināta snigšana, tas var ietekmēt atkritumu izvešanu. Iedzīvotāji šādos gadījumos aicināti pēc iespējas ātrāk sazināties ar klientu centru, zvanot uz tel.nr. 8717 vai rakstot uz e-pastu plavinas@ecobaltiavide.lv.

A
Astro 10.12.2022 16:51
Ar SIA slēgšu līgumu,
Uz nenoteiktu ilgumu.
z
zinātājs 10.12.2022 09:01
Pļaviņās viss labi noorganizēts, bet man gribētos vairāk uzzināt, kā līgumu slēgšana notiek Viesītē, Zasā, Atašienē...
N
Neķītrais masāžists 09.12.2022 19:00
Gan jau bez mums tiks galā. Man poh...
J
Jefiņš 09.12.2022 18:31
Lai taču drošina cik vajag.
A
Astro 09.12.2022 18:05
Risinājums būšot ērts,
Noslēgt līgumu ir vērts.
D
Distihs 09.12.2022 17:56
Pļaviņās musoriem saimnieks ir jauns,
Šlipse ap kaklu un uzvalks tam glauns.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->