Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 22.12.2022 17:09

Divas Jēkabpils ģimenes Ziemassvētkos saņem finansiālu atbalstu 10

Divas Jēkabpils ģimenes Ziemassvētkos saņem finansiālu atbalstu
Skatīt video

Latvijas Sarkanā Krusta Jēkabpils komiteja regulāri vāc ziedojumus, lai Ziemassvētkos sniegtu finansiālu atbalstu kādai čaklai un kārtīgai ģimenei. Šogad šai tradīcijai aprit 10 gadi, un īsi pirms Ziemassvētkiem Sarkanā Krusta telpās norisinājās sveikšanas pasākums.

Ar iedzīvotāju atbalstu Sarkanā Krusta ziedojumu kastītē savākti 200 eiro, tādējādi organizācija šajos Ziemassvētkos var iepriecināt divas Jēkabpils ģimenes. Katra ģimene saņēma 100 eiro.

“Tas, protams, ir ļoti liels un negaidīts pārsteigums,” saka jēkabpiliete Margarita Loseva. “Man ģimenē ir trīs bērni. Vecākajai meitai ir astoņi gadi, puikam ir trīs gadi, bet mazākajai tikko apritēja gadiņš.”

“Man ir trīs bērni – vienam ir 14 gadi, otram – četri, trešajam – trīs,” stāsta jēkabpiliete Oksana Auzāne. “Vakar biju šokā, kad man piezvanīja un pateica, ka būs dāvana. Negaidīju.”

Naudas dāvanas ģimenes var tērēt pēc saviem ieskatiem. Latvijas Sarkanā Krusta Jēkabpils komiteja arī ikdienā sniedz dažāda veida atbalstu cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība, piemēram, piedāvājot drēbes, kuras ziedojuši iedzīvotāji. Organizācijā gan uzsver, ka sabiedrībā nereti trūkst ziedošanas kultūras. Ziedotājiem jāņem vērā, ka netiek pieņemts netīrs, novalkāts un saplēsts apģērbs. Drēbēm jābūt mūsdienīgām, bez caurumiem un netīrumiem. Tāpat arī apavi jāziedo tīri un labā stāvoklī. Latvijas Sarkanā Krusta Jēkabpils komiteja atrodas Rīgas ielā 201, darba laiks ir darba dienās no pulksten 9:00 līdz 15:00.

Sandra Paegļkalne

S
Skolnieciņš 23.12.2022 13:06
Es uzskatu, ka ar sociālo palīdzību ir jānodarbojas valstīj, nevis kristīgajiem klēriķiem!!!
z
zinātājs 23.12.2022 09:59
Vai novada Sociālais centrs nezināja, kādi ir šo ģimeņu dzīves apstākļi? Zināja, bet neko nedarīja. Toties Sarkanais Krusts palīdzēja! Skolnieciņš neatzīst krustus un pagānu dievu vārdā mani lamās, bet fakts paliek fakts, jo kāda intereses Jēkabpils Laikam melot..?
S
Skolnieciņš 23.12.2022 13:04
Nu, es esmu nabadzīgs students. Pēc vidusskolas absolvēšanas man trūcīgā statusu atņēma, jo tēvs pārdeva 4 ha zemes par 3000€, lai es varētu studēt. Un man neviens neko nekad neziedoja, lai arī sociālo darbiniešu svētā trīsvienība vairākas reizes kratīja manas ģimenes ledusskapi. Nu, kaut kā tā. Es ticu senajiem Dieviem un senajām Dievietēm, bet baznīcēniem ne neticu. Man baznīcēnu palīdzību nevajag, it īpaši ja tas nozīmēs atteikšanos no sentēvu pagāniskās ticības. Es esmu pagāns. Ko man kāds padarīs?
Ar cieņu pret īstenu ticības brīvību, Skolnieciņš
N
Neķītrais masāžists 22.12.2022 21:36
Veicas, bļē, dažiem!
S
Skolnieciņš 22.12.2022 21:12
Lūgsim likteņa Dievieti Laimu, lai labklājība Latvijā aug augumā, bet nabadzība iet mazumā! Lūgsim mūsu mīļo Dievieti Laimu! Ar Dievietes Laimas spēku, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība vienmēr dzīva.
S
Skolnieciņš 22.12.2022 20:43
Kad man un manai ģimenei bija trūcīgā statuss, man it neko neziedoja. Laikam tāpēc ka esmu pagāns. It kā eksistē elektroniskā sistēma «SOPA», bet pašvaldību ierēdņi to nemāk izmantot. Viņi pat nabagiem NĪN atlaidi nepiešķir. Kaut arī varētu, ja vien gribētu.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
D
Distihs 22.12.2022 18:21
Lai labsajūtu svētkos justu,
Uz Sarkano ir jāiet Krustu.
J
Jefiņš 22.12.2022 17:42
Ziemassvētki jau ir arī labestības laiks.
S
Skolnieciņš 22.12.2022 20:48
Saturnālijs ir labestības laiks, kad Dieva Saturna žēlsirdība nāk par pasauli. Vienīgi muižkungi nekad latviešu vergiem nestāstīs par Saturnāliju, jo tas nav vergturu interesēs. Kad latvieši ticēja senajiem Dieviem, tad verdzības šajā zemē nebija.
Ar ironiju par nopietno, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
A
Astro 22.12.2022 17:28
Svētkos laime divām krita,
Pastāstīja Margarita.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->