Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 30.12.2022 17:50

Aizkrauklē apkrāpts vīrietis 9

Aizkrauklē apkrāpts vīrietis

Kādam Aizkraukles iedzīvotājam piezvanījusi nepazīstama sieviete un, uzdodoties par “Swedbank” darbinieci, pieprasījusi vīrieša internetbankas PIN koda apstiprinājumu, lai it kā pārtrauktu krāpnieciskas darbības ar vīrieša bankas kontu. Vīrietis noticēja viltvārdei un rīkojās pēc viņas instrukcijām, rezultātā uz viņa vārda tika paņemti seši ātrie kredīti par kopējo summu 2140 eiro. Kredīti tika pārskaitīti uz citu bankas kontu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Policija atkārtoti atgādina, ka iestāžu un banku darbinieki nekad neprasa cilvēkiem piekļuves datus banku kontiem un tamlīdzīgu informāciju. Iedzīvotāji aicināti būt uzmanīgiem un pārtraukt šādas aizdomīgas telefonsarunas, kā arī brīdināt par krāpnieku aktivitāti savus tuviniekus.

T
Teologs Teodors 02.01.2023 10:09
Patiesi nopietna attieksme pret Dievu, Jēzus Kristus Tēvu un Viņa Dēlu ir visas gudrības iesākums.

Ja tauta šo ignorē, tad rezultāts ir tāds, kāds tas ir.

Šo labi varēja redzēt pie PSRS boļševiku vadoņiem, kuri bija aktīvi Dieva ienaidnieki - viss viņiem krita laukā no rokām , līdz arī pati valsts sabruka.

Tā sabruks visas valstis, kuras nebalstīsies uz Dieva Vārda stiprā pamata, bet uzvedīsies tā, kā sacīta 49. psalma pēdējā teikumā.
S
Skolnieciņš 02.01.2023 09:55
Lai Dievs Pērkons dod mums spēku un gudrību atšķirt melus no patiesības! Lai Pērkoņtēvs dod mums spēku un gudrību atšķirt viltu no īstenības! Lai godāts visvarenais Pērkons - Debesu Tēvs, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!!!!
Saticīgu un laimīgu 2023. gadu! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no krāpniekiem, ļaundariem un citiem neģēļiem!
Ar senču gudrību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
z
zinātājs 31.12.2022 09:18
Zināms, ka šāda ziņa - kāda konkrēta cilvēka apkrāpšana par šādu ievērojamu summu izraisa līdzcilvēkos dusmas, sašutumu, nožēlu, līdzcietību, nicinājumu, neizpratni, bet, kad valsts vara, izmantojot likumdošanu, pamazām, pamazām velk no cilvēkiem pēdējo ārā, tad masu mediji klusē, bet tieši viņiem, kā pilsoniskās sabiedrības sastāvdaļai, vajadzētu pirmajiem saukt trauksmi par apkures cenām, par atkritumu apsaimniekošanas tarifu celšanu un daudz ko. citu, ko uzskaitīt man nav laika, bet cilvēki jau paši zina.
S
Skolnieciņš 02.01.2023 10:06
Zinātāj, ej un protestē! Piemēram, es sūdzos par pašvaldību, kad tā prettiesiski iekasē nepamatoti augstu nekustamā īpašuma nodokli (NĪN)!!! Protams, tas ir bez rezultātiem. Tomēr es drukāju visādus plakātus, līmēju tos uz kartona, bildēju tos ar spoguļkameru un sūtu tos dažādām valsts iestādēm caur studējošā e-pastu. Es tā daru. Es cīnos par savām tiesībām. Laikam tas arī ir norādīts arī manā studenta personas lietā, man par to dekanātā neko nesaka, tādēļ es pieļauju, ka policijai pret mani nav pretenziju. Būs nauda, tad sūdzēšu savu pašvaldību un valsti tiesā! Dieviete Temīda (grieķu valodā: Θεά Θεμίδα) ir manā pusē!
Ar cieņu, Tavs Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
N
Neķītrais masāžists 30.12.2022 19:25
Man arī zvanīja un es arī atbildēju. Tādiem gadījumiem, lai nav ilgi jāmeklē, man pie monitora pielipināts papīrītis ar konta numuru, PIN kods. Ne jau mans personīgais, bet kaut kāds izdomāts. Lai tur pēc tam šie čakarējas, kamēr banka nobloķē uz 24 stundām pieeju! :D
S
Skolnieciņš 02.01.2023 10:09
Es šiem zvanītājiem vienmēr atbildu latviski. Pēc mana divu minūšu monologa par Latvju Dieviem viņi man vairs nezvana. Citreiz ja man zvana, es nodarbojos ar pagānisku pretkara aģitāciju, kurā es nosodu Krieviju. Krievi uzreiz noliek klausuli.
Ar cieņu, Skolnieciņš
J
Jefiņš 30.12.2022 19:02
Gan jau tas meitietis kaut ko divdomīgā tonī apsolīja un šis noticēja.
O
Observer 30.12.2022 18:56
Cilvēki ir gadiem ilgi mānīti un muļķoti , arī caur masu informācijas līdzekļiem. Tāpēc daudzi jau sen neskatās TV un nelasa avīzes. Tai skaitā brīdinājumus par pēdējos gados populārām krāpniecības metodēm.
Cilvēki baidās no valsts un no valsts iestādēm. Cilvēkam parastajam nav lielas atšķirības starp iestādēm, viņš zina, ka nepatikšanas draud no tām visām. Arī attiecībās ar bankām cilvēks instinktīvi izjūt bailes. Un, kad piezvana kādi no ,,bankas,, cilvēks nobīstas un kā hipnotizēts trusītis izpilda visus rīkojumus.
Kā jums šķiet?
D
Distihs 30.12.2022 17:54
Apmānīja kādu vīru,
Pataisīja kontu tīru.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->