Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 19.05.2023 18:34

Aicinājums nepeldēties Radžu ūdenskrātuvē – konstatēti miruši putni 16

Aicinājums nepeldēties Radžu ūdenskrātuvē – konstatēti miruši putni

Jēkabpils novada pašvaldība aicina iedzīvotājus nepeldēties Radžu ūdenskrātuvē, jo 19.maijā tur konstatēti miruši putni. Līdz apstākļu noskaidrošanai un analīžu rezultātu saņemšanai peldēties Radžu ūdenskrātuvē nav ieteicams. Atbildīgie speciālisti ir fiksējuši mirušus ķīrus. Sākotnējie laboratoriskie izmeklējumi liecina, ka lidoņiem bijusi putnu gripa, bet precīzāki laboratorijas dati tiks saņemti tuvākajā laikā. Saistībā ar situāciju Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis sestdien, 20.maijā, sasauc Civilās aizsardzības komisijas sēdi.

k
kārtējais nekas 26.05.2023 12:36
Covida cirka turpinājums, aicinu cilvēkiem ignorēt un masveidā iet peldēties, neko viņi nevarēs izdarīt un atvēŗs, lai neizskatītos nevarīgi. Es jau peldējos vairākas reizes, gripa vieņiem smadzenēs ne putniem.
V
Viesis 20.05.2023 11:06
Pilī tik grūž un grūž miljonus. kā caurā maisā aiziet milzu nauda!v Nu gan ir labs objekts , kur uzvārīties un paralēli celt privatmajas.
O
Observer 20.05.2023 11:15
Pilis ir priekš bagātniekiem, būdiņas - priekš lumpeniem.
Lumpenu centieni dzīvot pilīs ir saprotami, bet izskatās nožēlojami.
Bet pili faktiski uzcēla tauta un ir labāk to izmantot, nekā aizlaist postā boļševistiskā manierē.
Redzot, kādus līdzekļus aprij pilis, tauta varētu ieslēgt smadzenes un secināt, cik ļoti ir tikusi ,,slaukta,, iepriekšējos gadsimtos. Un neļaut ,,slaukties,, turpmāk.
Un netaisīt no saviem paverdzinātājiem elkus. Un nepielūgt tos.
z
zaj...baļi 20.05.2023 13:01
Observer: Pilis ir priekš bagātniekiem, būdiņas - priekš lumpeniem.<br /> Lumpenu centieni dzīvot pilīs ir saprotami, bet izskatās nožēlojami.<br /> Bet pili faktiski uzcēla tauta un ir labāk to izmantot, nekā aizlaist postā boļševistiskā manierē.<br /> Redzot, kādus līdzekļus aprij pilis, t..
Ielu infrastruktūrā būtu miljonus likuši, nevis pilī!
J
Jurists 20.05.2023 10:54
Pilnīgi piekrītu, ka saceltā ažiotāža par pāris mirušiem putniem ir krietni pārspīlēta, bet minētajam aicinājumam nepeldēties drīzāk ir juridisks nevis epidemioloģisks pamatojums. Tas ir kā piemēram lielveikalā izliek zīmes slidena grīda un ja kāds pakrīt un savainojas, tad ir juridisks pamats pretenziju gadījumā cietušo atšūt ar argumentu jūs bijāt brīdināts tā arī šajā gadījumā, ja kāds skries pieprasīt kompensāciju par velns zina kur dabūto caureju pretī būs dzelžains arguments: jūs brīdināja nepeldēties.
O
Observer 20.05.2023 11:18
Precīzi , Jurist ! Galvenais - juridiski nosargāt savu pakaļu no priekšniecības spēriena.

PS. Es reiz braucu ar laivu pa vienu LV upi , pasmēlu ūdeni un izvārījām zupiņu. Bet pēc pus kilometra atradām upē beigtu zirgu, visā augumā. Bet, nekas, redzi vēl esmu dzīvs...!
m
melomāns iemetējs 20.05.2023 11:54
Observer: Precīzi , Jurist ! Galvenais - juridiski nosargāt savu pakaļu no priekšniecības spēriena.<br /> <br /> PS. Es reiz braucu ar laivu pa vienu LV upi , pasmēlu ūdeni un izvārījām zupiņu. Bet pēc pus kilometra atradām upē beigtu zirgu, visā augumā. Bet, nekas, redzi vēl esmu dzīvs...!
beigts zirgs figurēja filmā Aukstais kalns, kamer Inmans ar koleģi gaidīja zāģi, bija jau sasaukti federātu salašņas..domā es neatveros?

I wish, I wish
My baby was born
And sittin on
Its papas knee
And me, poor girl
And me, poor girl
Were dead and gone
And the green grass
Growin oer my feet
I aint ahead
Nor never will be
Till the sweet
Apple grows
On a sour apple tree
But still I hope
The time will come
When you and I
Shall be as one
utt
A
Astro - > Distiham 20.05.2023 10:26
Distihiņš nav vainīgs vīriņš,
Ja pie kājām nomirst ķīriņš.
V
Vietējais 20.05.2023 10:18
Ragaiņa un Co kārtējā izrādīšanās,baigi atbildīgā mazā vadonīša aktīvas darbošanās imitācija.Visās atklātajās ūdens krātuvēs nokļūst visdažādākās lietas.Kā Observers raksta,Daugava nes Krāslavas,Daugavpils,Līvānu.Jēkabpils un citu upes krastos esošo pilsētu notekūdeņus,kas nonāk jūrā.Kaut kas jau tiek attīrīts,bet lielākā daļa ,,labumu,,aiziet tālāk.Ne mazāk svarīga lieta ir graudi,no kuriem tiek cepta maize un daudz kas cits.Zinoši cilvēki stāsta,ka Rīgā daudzo ostu noliktavas ir pilnas ar Ukrainas graudiem,kuru kvalitāte ir tāda,ka tos nedrīkst izmantot pat lopkopībā.Graudi turpina nākt.Poļi šos graudu vedējus pat pavada ar konvojiem,lai nekas nepaliktu viņu teritorijā.Zinot mūsu politiskos aktīvistus,daudzus alkatīgos uzņēmējus,būtu jāparūpējas par pašu veselību un drošību,nevis jānovērš uzmanība par dažiem nosprāgušiem putniņiem.
a
arī uztraucos 20.05.2023 10:49
Vai tu arī domā, ka tos Ukrainas graudus varētu kāds sākt vest uz Radžu ūdenskrātuvi un tur tos sabērt? Karstā laikā tie var sākt rūgt, ja mazliet stimulē ar raugu. Tā būtu lokāla mēroga dabas katastrofa, ka nelīdzētu pat pazemes āderu (avotu) ūdens tecējums.
P
Pareizaissecinājums 20.05.2023 11:20
arī uztraucos: Vai tu arī domā, ka tos Ukrainas graudus varētu kāds sākt vest uz Radžu ūdenskrātuvi un tur tos sabērt? Karstā laikā tie var sākt rūgt, ja mazliet stimulē ar raugu. Tā būtu lokāla mēroga dabas katastrofa, ka nelīdzētu pat pazemes āderu (avotu) ūdens tecējums.
Toties caur ādu uzsūktais alkohols dotu iespēju apdult vēl vairāk un , ja kas, sākt runāt ukraiņu valodā...!
S
Skolnieciņš(dungo) 20.05.2023 11:51
Pareizaissecinājums: Toties caur ādu uzsūktais alkohols dotu iespēju apdult vēl vairāk un , ja kas, sākt runāt ukraiņu valodā...!
Draugi, Ukraiņi ir mūsu brāļi, tāpat arī Krievi, nevajag padoties infotelpas izmešiem.
a
arī uztraucos 20.05.2023 15:44
Pareizaissecinājums: Toties caur ādu uzsūktais alkohols dotu iespēju apdult vēl vairāk un , ja kas, sākt runāt ukraiņu valodā...!
Es neuztraucos par alkoholu, bet par indīgo graudu( sk. vietējais komentāru) nonākšanu Radžu ūdenī, tad ietu bojā visa zemūdens un virsūdens dzīvā radība- zivis, tritoni, vardes, vēži un dažādi kāpuri , arī ūdens putni un dzīvnieki - žurkas, bebri, ūdeles pat tuvējās lapsas un suņi. Tie tur sadalītos smirdētu, pastāv risks arī cilvēkiem aplipt ar kaut kādām kaitēm, piemēram, ādas slimībām vai pat ar kaut ko letālu, t.s. desu indi. Tā būtu katastrofa !!!
T
Tītars Vizāžists 20.05.2023 09:17
kāpēc tādas negācijas? Cilvēks, no sievas dzimis, dzīvo īsu laiku, viņš uzzeļ un novīst kā zale...Nāve ir viesmīlīga, un katram ir vaļa tās nams.
P
Psalms 103. 20.05.2023 11:23
1 Dāvida psalms. Teici To Kungu, mana dvēsele, un viss, kas manī, Viņa svēto Vārdu!
2 Teici To Kungu, mana dvēsele, un neaizmirsti, ko Viņš tev labu darījis!
3 Viņš piedod visus tavus grēkus un dziedē visas tavas vainas;
4 Viņš izglābj tavu dzīvību no pazudināšanas un vainago tevi ar mīlestību un žēlastību.
5 Viņš bagātīgi iepriecina tevi vecumā ar svētīgām dāvanām, tā ka tava jaunība atjaunojas kā ērglis.
6 Tas Kungs piešķir taisnību un tiesu visiem apbēdinātiem.
7 Viņš Mozum atklāja Savus ceļus un rādīja Israēla bērniem Savus darbus.
8 Žēlīgs un lēnīgs ir Tas Kungs, pacietīgs un bagāts žēlastībā.
9 Viņš nesaskaņas nepaturēs mūžam un nedusmosies mūžīgi.
10 Viņš nedara mums pēc mūsu grēkiem un neatmaksā mums pēc mūsu noziegumiem,
11 jo, cik augstu ir debesis pār zemi, tik liela ir Viņa žēlastība pret tiem, kas Viņu bīstas.
12 Cik tālu ir rīti no vakariem, ..
P
Psalms 103. 20.05.2023 11:24
Psalms 103.: 1 Dāvida psalms. Teici To Kungu, mana dvēsele, un viss, kas manī, Viņa svēto Vārdu!<br /> 2 Teici To Kungu, mana dvēsele, un neaizmirsti, ko Viņš tev labu darījis!<br /> 3 Viņš piedod visus tavus grēkus un dziedē visas tavas vainas;<br /> 4 Viņš izglābj tavu dzīvību no pazudināšana..
12 tik tālu Viņš atliek mūsu pārkāpumus nost no mums;
13 kā tēvs apžēlojas par bērniem, tā Tas Kungs apžēlojas par tiem, kas Viņu bīstas.
14 Jo Viņš zina, kādi radījumi mēs esam, Viņš piemin to, ka mēs esam pīšļi.
15 Cilvēks savā dzīvē ir kā zāle, viņš zied kā puķe laukā,
16 kad vējš to skar, tad tās vairs nav, un neatrod vairs pat tās vietu.
17 Bet Tā Kunga žēlastība paliek mūžīgi mūžam dzīva tajos, kas Viņu bīstas, un Viņa taisnība uz bērnu bērniem
18 tajos, kas Viņa derību sargā, neaizmirst Viņa baušļus un cenšas tos pildīt.
19 Tas Kungs ir debesīs uzcēlis Savu troni, un Viņa ķēniņa valstība valda pār visu.
20 Teiciet To Kungu, Viņa eņģeļi, jūs, Viņa stiprie sargi, kas Viņa pavēles pilda, klausīdami Viņa vārda balsi!
21 Teiciet To Kungu, visi Viņa karapulki, jūs, Viņa kalpi, kas pildāt Viņa prātu!
22 Teiciet To Kungu, visi Viņa darbi visās Viņa valstības malās! Tei..
S
Skolnieciņš 20.05.2023 12:58
Psalms 103.: 12 tik tālu Viņš atliek mūsu pārkāpumus nost no mums;<br /> 13 kā tēvs apžēlojas par bērniem, tā Tas Kungs apžēlojas par tiem, kas Viņu bīstas.<br /> 14 Jo Viņš zina, kādi radījumi mēs esam, Viņš piemin to, ka mēs esam pīšļi.<br /> 15 Cilvēks savā dzīvē ir kā zāle, viņš zied kā puķ..
Alleluja! Pateicība Dievam! Āmen!
z
zinātājs 20.05.2023 09:08
Ja kāds nezina, tad atgādinu, ka katras problēmas risinājums jāsāk ar jautājumu - kam tas ir izdevīgi? Putnu un cūkas gaļa ir pagaidām lētākie un vieglāk pārstrādājamie olbaltumvielu vielu produkti, ko tepat uz vietas spējam saražot. Līdz ar to radām zaudējumus lielajiem putnu gaļas ražošanas un piegādes monopolistiem. Šiem monopoliem nav sirdsapziņas un viņi savas problēmas risina radikāli. Lūk, no kurienes putnu gripa, Āfrikas cūku mēris utt.!
c
citi raksta 20.05.2023 08:48
...Ķīnas Vispārējās muitas administrācijas paziņojums; sākot ar 1. jūniju Krievijas Vladivostokas osta kļūs par vienu no Ķīnas iekšējās tirdzniecības tranzīta ostām.
O
Observer 20.05.2023 08:09
Radžu ūdenskrātuve piepildās no pazemes avotiem, kuru ūdens ir praktiski akas ūdens. Šis ūdens vienmēr būr 50X tīrāks, nekā Baltijas jūrā - reģionālā miskastē, vai 100X tīrāks, nekā Daugavā, kas ir reģionāls novadgrāvis.
Daži beigti putni te neko nevar sabojāt, ja vien kāds tos neiedomās bāzt mutē.

Putnu nāves iemesls varētu būt atkritumu pārēšanās ,,Dziļajā Vādā,, uz kurieni tie lido katru dienu.
P
Postscriptum 20.05.2023 08:31
Bet atbildīgās institūcijas, lai pilnīgi izvairītos, ka tām uzkrauj ,,atbildību,, varētu izsludināt nepieciešamību pie Radžu ūdenskrātuves lietos zilā kovid-maskas, jo runā, ka tās neesot izpirktas simtiem tūkstošu. Un tām varot beigties ,,lietošanas termiņš,,.
Lietošanas termiņš - tā ir svēta lieta! ,,Depo,, tirgotajiem iekuru skaliņiem termiņš - trīs gadi. Pēc tam šie skaliņi vairs nedeg?
Kā jums šķiet?
S
Svalka! 20.05.2023 07:30
Kad Neretas upē nosprāga visas zivis, tad bezatbildīgais Luksts gan nesteidzās ar ziņojumu upē nepeldēties un saimnieciskajām vajadzībām upes ūdeni neņemt! Tagad šitāds ieņem augstu amatu novadā! Tas ir normāli???
k
kNN 20.05.2023 00:30
Vai tik nav pienācis laiks ar zilo karogu atslaucīties.
N
Neķītrais masāžists 19.05.2023 20:48
Pavērojiet, cilvēki, bļē, debesis, kad tur virs Jēkabpils riņķo kaut kādas mistiskas lidmašīnas un kādas viņām no pakaļas stiepjas dūmu, pulvera strīpas, kas ilgu laiku neizgaist! Viņas kaut ko kaisa, jo pat krievu laikos, kad Krustpils lidlauka reaktīvie lidoja ar švako krievu petroleju, tādi dūmi nekad nebija. Ja gājputni no siltām zemēm to gripu nestu, tie jau pāri Vidusjūrai netiktu un ūdenī pa vidu jūrai sakristu. Grieķija, Itālija, Spānija un Francija būtu cilvēkiem aizliegušas tur peldēties.
S
Skolnieciņš 19.05.2023 22:15
Tas ir ūdens kondensāts no iekšdedzes dzinēja izplūdes gāzēm. Augšā ir visai auksts, tāpēc ūdens tvaiki ir labi redzami. Tie kondensējas.
O
Observer 20.05.2023 11:28
Skolnieciņš: Tas ir ūdens kondensāts no iekšdedzes dzinēja izplūdes gāzēm. Augšā ir visai auksts, tāpēc ūdens tvaiki ir labi redzami. Tie kondensējas.
Tās ir nesadegušās degvielas kvēpu daļiņas, kuras pilda ,,kondensāta kodolu,, lomu, ap ko kondensējas gaisā esošais ūdens tvaiks.
Ievēro, ka spēcīga anti-ciklona laikā ūdens atmosfērā ir mazāk, tāpēc ,,astes,, nepaliek.
N
Neķītrais masāžists 20.05.2023 14:48
Observer: Tās ir nesadegušās degvielas kvēpu daļiņas, kuras pilda ,,kondensāta kodolu,, lomu, ap ko kondensējas gaisā esošais ūdens tvaiks. <br /> Ievēro, ka spēcīga anti-ciklona laikā ūdens atmosfērā ir mazāk, tāpēc ,,astes,, nepaliek.
Varbūt arī tā, bet tad pasaki, kāpēc pirms Jēkabpils tām ļotenēm tas ūdens tvaiks tikpat kā nav, bet virs pilsētas, ibio, tas pēkšņi parādās biezā vālā, kas ilgi, ilgi neizgaist, un, kad lidmašīna apgriežas un aizlido, atkal to tvaiku nav? Vai virs Jēkabpils aukstāks gaiss nekā citur, ko? :D Neatkarīgi no ciklona vai anticiklona tā ir. Neesi slinks un pavēro!
N
Neķītrais masāžists 20.05.2023 14:53
Skolnieciņš: Tas ir ūdens kondensāts no iekšdedzes dzinēja izplūdes gāzēm. Augšā ir visai auksts, tāpēc ūdens tvaiki ir labi redzami. Tie kondensējas.
Pats tu, bļē, kondensāts! Tas parasti 5 minūšu laikā izzūd, bet tie, kurus es skatos, nepazūd, izplūst plašumā un pa vējam lēnām laižas lejā uz Jēkabpili. Un tā ir visu laiku! :(
D
Dārzniekāzis 20.05.2023 15:23
Neķītrais masāžists: Pats tu, bļē, kondensāts! Tas parasti 5 minūšu laikā izzūd, bet tie, kurus es skatos, nepazūd, izplūst plašumā un pa vējam lēnām laižas lejā uz Jēkabpili. Un tā ir visu laiku! :(
Masāžist, tā ir mormoņu sazvērestība, ar neapbruņotu aci redzams!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->