Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 10.11.2022 16:57

18.novembrī Līvānos pasniegs domes apbalvojumus 7

18.novembrī Līvānos pasniegs domes apbalvojumus

18.novembrī pulksten 18:00 Līvānu novada Kultūras centrā norisināsies Valsts svētku pasākums, kura laikā tiks pasniegti Līvānu novada domes Atzinības raksti, kā arī citi apbalvojumi. Par Līvānu Goda pilsoni 2022 kļūs ārsts Vilnis Sosārs. Deviņi novadnieki saņems pašvaldības Atzinības rakstus, tāpat tiks sveikti Pagodināšanas rakstu saņēmēji un konkursa “Līvānu novads VAR” laureāti.

Apbalvojumu “Līvānu novada domes Atzinības raksts” saņems:

 • Andrejs Usārs – Līvānu novada tautas deju kolektīvu vadītājs – par nozīmīgu ieguldījumu tautas dejas popularizēšanā Līvānu novadā, Latvijā un pasaulē.
 • Ilga Peiseniece – bijusī Līvānu novada izglītības pārvaldes vadītāja – par nozīmīgu ieguldījumu izglītības jomas attīstībā Līvānu novadā.
 • Josifs Kovči – cīņas mākslas sporta kluba “SKITS” vadītājs, Latvijas kikboksa pieaugušo izlases galvenais treneris – par profesionalitāti augstas klases sportistu sagatavošanā, par sportiskā dzīvesveida popularizēšanu un pozitīva Līvānu novada tēla veidošanu.
 • Svetlana Grīga – Rožupes pagasta senioru biedrības vadītāja – par aktīvu un radošu iesaistīšanos novada nevalstisko organizāciju darbībā, labdarības pasākumu organizēšanā, par nesavtīgu atbalstu un palīdzību līdzcilvēkiem.
 • Vladimirs Čakšs – seniors, bijušais stikla pūtējs Līvānu stikla fabrikā - par nesavtīgo darbu, ko viņš un viņa ģimene vairāku gadu garumā veic, uzkopjot un uzturot kārtībā Dubnas upes krastu.
 • Roberts Mālnieks – sporta entuziasts, velo pasākumu organizators, Latvijas sporta veterāns-rekordists – par aktīvu un radošu iesaistīšanos Līvānu novada sporta dzīvē, organizējot velo sacensības.
 • Zane Praņevska – bijusī Līvānu BJC vadītāja un MJIC “Kvartāls” vadītāja p.i. – par mērķtiecīgu redzējumu un radošu interešu realizēšanu darbā ar bērniem un jauniešiem.
 • SIA “EKO NAMS” (valdes priekšsēdētājs Ervīns Poga) – par ilggadēju un veiksmīgu uzņēmējdarbību Līvānu novadā, uzņēmuma izaugsmi, kā arī sakārtotas vides veidošanu Līvānu pilsētā.
 • SIA “GLEAR” “Jersikas čipsu” ražotājs – par sporta, kultūras un bērnu auditorijas pasākumu atbalstīšanu Līvānu novadā, kā arī veiksmīgu sadarbību ar Līvānu novada pašvaldību.

Atsevišķu Līvānu novada Kultūras komisijas izvirzītu Pagodināšanas rakstu saņems:

 • Santa Sanija Vuškāne – futboliste, kura absolvējusi Jaunsilavu pamatskolu, šobrīd ar izciliem rezultātiem spēlē Latvijas izlasē.
 • Meiteņu mūzikas grupa “Ķīmijas moku kabinets” – Līvānu 1.vidusskolas meiteņu mūzikas grupa, kas ar savu sniegumu priecē skatītājus dažādos pasākumos un veiksmīgi piedalās konkursos.

Valsts svētku pasākumā ierasti tiek sumināti arī uzņēmējdarbības atbalsta konkursa “Līvānu novads VAR” laureāti. Šogad apbalvojumu saņems:

 • SIA “Revima” – projekts aukstuma kameras iegādei.
 • SIA “Rasa Botanicals” – projekts iekārtu iegādei jaunu kosmētisko līdzekļu ražošanai.
 • SIA “AL Lark” – projekts aprīkojuma iegādei jauna pakalpojuma sniegšanai AL Workshop klientiem.
 • Klinta Lauska – projekts pēdu aprūpes kabineta labiekārtošana ar jaunām dezinfekcijas iekārtām.
z
zinātājs 11.11.2022 10:45
Es jau nezinu, bet runā, ka Zane esot bijusī jēkabpiliete un tāpēc pret viņu bijusi tāda atstumjoša attieksme, taču apbalvojums, zināms, ka pelnīts, bet no Kraukles puses pasniegts tomēr kā savu grēku nožēlas netiešs atzinums.
Č
Čiepa 10.11.2022 23:36
Par mērķtiecīgu redzējumu Zani kraukle no darba izēda. Zane, Tu taču zini, ka esi labāka par šo pelavu. Apsveicu. Tik gribu redzēt, un noteikti apmeklēšu šo pasākumu, lai redzētu, kādām acīm kraukle ar vaivodu pasniegs Tev apbalvojumu. Šī cinisma paraugstunda man jāredz. Vēlreiz apsveicu Zani.
N
Normunds 11.11.2022 00:04
Krauklei vienmēr rokas tīras ;)
N
Neķītrais masāžists 10.11.2022 19:02
Visi būtu dziļā neizpratnē un daži pat šokā, ja Vaivods pēkšņi pārdomātu un apbalvojumus izsniegtu Santa Klauss un tikai Ziemassvētkos. :D
D
Distihs 10.11.2022 17:50
Gods lai nesavtīgai Grīgai,
Par viņu slava līdz pat Rīgai.
J
Jefiņš 10.11.2022 17:49
Lai taču pasniedz, ja Atzinības raksti jau ir izprintēti.
A
Astro 10.11.2022 17:45
Vladimirs,kurš uzkopj krastu,
Saņems Atzinību prastu.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->