Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Šodien 24.maijā
vārda dienas svin:

Marlēna, Ziedone, Ilvija

Rītdien:
Anšlavs, Junora

Apsveicam!
Saraksts »

Kā vērtējat Variešu sākumskolas pievienošanu Krustpils pamatskolai un Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolas, Mežāres pamatskolas un Vīpes pamatskolas pievienošanu Sūnu pamatskolai?
Negatīvi - labāk būtu atstāt visas sešas skolas atsevišķi.
42.3%
Pozitīvi;
30.8%
Skolas apvienot vajag, bet neatbalstu konkrēto ieceri (kas kam tiek pievienots);
26.9%

Nobalsojuši: 78
Saraksts »

Ziņas: 33861
Komentāri: 618416
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
11.04.2022 02:10
 
Šobrīd portālā: 34 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jaunākās ziņas
 
Jēkabpils mūzikas skolas audzēkne Dārta Kristīne Ozoliņa sniedz koncertu
Pievienots: 10.05.2022 17:11

» Versija izdrukai

rsz_sizdartafoto.jpg
Dārta Kristīne Ozoliņa ir Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas 8.klases audzēkne. Šogad viņa absolvēs mūzikas skolu, un īsi pirms šī notikuma iepriecināja savu ģimeni, draugus un visu izglītības iestādes kolektīvu ar koncertu, kurā atskaņoja Johana Sebastiāna Baha, Ludviga van Bēthovena, Jāņa Mediņa, Riharda Dubras un citu komponistu skaņdarbus.

Muzicēšana ir viņas sirds aicinājums. “Tas ir visa piepildījums, punktiņš uz “i”,” stāsta Dārta. “Tas papildina un pilnveido manu ikdienu un iedveš pozitīvismu. Šogad stāšos Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā. Ceru, ka viss izdosies. Tālāk jau rādīs nākotne.”

Dārta ir ieguvusi godalgotas vietas daudzos konkursos, piemēram, šogad viņai piešķirta 2.vieta Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā un 3.vieta Liepājas Starptautiskajā pianistu konkursā. Tomēr koncerts, ko meitene sniedza saviem atbalstītājiem mūzikas skolā, ir pirmā tāda līmeņa uzstāšanās, kad viņa uz skatuves bija visu koncerta laiku.

Arī Dārtas skolotāja Ligita Tuntule uzsver, ka šis koncerts ir īpašs notikums: “Šodienas koncerts – tas ir retums, ka audzēknis, kas pabeidz pamatizglītības programmu, spēj nospēlēt veselu koncertu. Tas ir rezultāts aizrautībai, attieksmei un darbam. Ir laimīga sagadīšanās, ka viņas instruments ir klavieres, jo izteiksmes iespējas klavierspēlē ir visplašākās. Viņa tur var sevi parādīt.”

“Skolotāja Ligita vienmēr saka – ir svētā trīsvienība – vecāks, skolotājs un bērns,” saka Dārtas mamma Aija Ozoliņa. “Mums ir ļoti laba sadarbība. Ja mājās sākumā bija diezgan liela kontrole, tad skolotāja bija foršāka, mīļāka. Protams, ka ir bijuši pacēlumi, kritumi, asaras, prieki... viss, kā jau normāli būtu jābūt. Nevar teikt, ka tikai virsotnes. Motivācija rodas, ja tu piedalies konkursos, pierādi sevi un tev sanāk. Apakšā ir milzīgs darbs.”

Koncerta apmeklētājiem bija iespēja pārliecināties, cik daudzpusīga ir Dārta. Programmas otrajā daļā viņa sniedza vairākus priekšnesumus kopā ar Vīpes folkloras kopu “Lākači”, kur viņai ir iespēja parādīt savas vokālās dotības.

Sandra Paegļkalne 


Komentāru skaits: 21
Apspriežam tēmu:
*Šovakar Eirovīzija
 Kamēr neredz video ierakstīšu citu ziņu.
Šovakar plkst. 22 ir Eirovīzijas 1.pusfināls Turīnā, Itālijā, kur kā 2. uzstāsies mūsu LTV tautas iebalsotā grupa "Citi zēni" visi 5 muzikāli, spēlē uz mūzikas instrumentiem, atraktīvi un labi dzied.
Mēs nedrīkstam balsot, bet redzēs kā no citām valstīm sabalsos...
10.05.2022 17:35
*Distihs -> Šovakar Eirovīzija
 Turinā, tur mūsu zēni,
Dziedās pirderasti lēni.
Jēkabpilī pašu Dārta
Uzspēlēja gluži sārta.
10.05.2022 18:24
*? -> *Distihs
 Kurš nelietis tev iedevis pa dullo, ja tik truli teksti birst ārā?
10.05.2022 18:26
*Neķītrais masāžists -> ?
 Nekliedz, bļē, uz dzejniekiem! Dzejniekiem zelts mutē! Tev laikam vienam vēl nav skaidrs, ka pēdējos gados Eirovīzijā gandrīz vieni pideri vien uzstājas un uzvar. Pagājušā gadā pa TV skatījos vienu dokumentālo filmu, kurā šitie šmaukstiņi par šo festivālu stāstīja. Un tad man atvērās acis, jo iepriekš nesapratu, kāpēc pēdējos gados tikai tādi kā ar tukšu kombikorma maisu apdauzītie vien vinnē un patiesi skaistas dziesmas brīnišķīgā izpildījumā pat finālā netiek. :DDD
10.05.2022 18:58
Karlo
 Jēkabpilī būs slavena piāniste.
10.05.2022 19:00
*astro
 Priecīga par meitu mamma,
Dārtai sirdī nošu gamma,
Uz Dārziņskolu vedīs taka,
Tuntulīte mīļi saka.
10.05.2022 19:02
*Dzejoļdaris -> Astro -> D
 Par pantiņu Astro pelnījis kliņģeri,Distihs - caurumu.
10.05.2022 19:40
*Jefiņš
 Dārta, protams, ka centīga un ar savu centību daudz ko sasniegs. Taču es visu laiku gaidu, kad Vecpilsētas laukumā sāks muzicēt leijerkastnieks, vismaz brīvdienās un svētkos, tas būtu baigi forši.
10.05.2022 21:51
*Skolnieciņš -> *Distihs
 Varbūt labāk uz Eirovīziju ir sūtīt dievturus un pērkoņkrustiešus, kas skaisti un mākslinieciski izdziedās pagānisko lūgšanu Dievam Pērkonam (Pērkonam - Debesu Tēvam)? Mūsu sūtītie amerikanizētie popkultūras mīļotāji savos reitingos ir pilnīgi nulles. Viņi pašlabuma un globālu samazgu vadīti izšķērdē nodokļu maksātāju naudu. Labāk skatuvi ir dekorēt ar puzuriem, kas iekārti linu vai kaņepju auklās. Un skatuvi var dekorēt arī ar senlatvju spēka zīmēm. Uz skatuves ir jānovieto Dieva Pērkona elks, kas izgrebts no koka. Un arī liels, sudrabains, metāla Pērkoņkruts. Katru gadu dziesmu var rakstīt par godu kādam citam Dievam vai Dievietei.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.
11.05.2022 06:59
*Viesis
 Busuli vajadzēja sūtīt, nevis šitos jefiņus.
11.05.2022 08:06
*re kā -> *Neķītrais masāžists
 "Citi zēni" šodien pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmajā pusfinālā. Eiropa mūs kārtējo reizi nesaprata – puiši netika finālā!
11.05.2022 08:08
*Skolnieciņš -> *Viesis 11.05.2022 08:06
 Intars Busulis izdabāja krieviem, bet tik un tā zaudēja Eirovīzijā. Kāda jēga izdabāt krieviem, ja zaudējums būs viennozīmīgs?
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
11.05.2022 08:26
*Viesis
 Marija Naumova un Prāta vētra , lūk , kas patīk Eiropai! Cik ilgi māžosimies un tikai naudu šķiedīsim!
11.05.2022 08:46
*zinātājs
 "Citi zēni" uz skatuves izskatījās labi.. Enerģiski, lēkāja kā āzīši, un ritmiski smaidīgi, un Eiropas gejiem, kuri praktiski vieni pārstāvēja TV priekšplānā esošos fanus, noteikti patika. Ja tikai pēc tā vērtētu uzstāšanos, tad zināms, ka mūsējos jau pēc 1.pusfinālā varētu likt fināla pirmajā piecniekā, taču vērtēja arī fonētisko. "Zēniem′ tā dziesma bija nu galīgi nekāda, nu nekāda. Varbūt tā bija jānoklausās n-tās reizes un tikai tad atklās tās fenomenalitāte..? Lietuviešu Liu uzreiz piesaistīja klausītājus. Tāpat arī Portugāle. Pārējie nu tā, nu tā, bet viņu dziesmas tomēr kaut kas bija. Politkorektuma dēļ ukraiņi uzreiz aizgāja finālā, Moldova tāpat.
11.05.2022 09:14
*Piekrītu -> *zinātājs
  Lietuvas Monika Liu man pat ļoti patika - skaista meitene un viņai piestāvēja dziedātā dziesma "Sentimentai”. Līdzīga bija Nīderlandes meitene ar savu drūmo dziesmu- arī tika tālāk.
Latvijas grupu "Citi zēni" nu nebija kauns skatīties, bet bija arī viņiem līdzīgie - no Slovēnijas, Moldovas, Dānijas meiteņu grupa atdarināja "Citi zēni" (netika).
Iespējams tāpēc profesionālā žūrija punktus salika tā, lai finālā žanriski būtu no visām muzikālajām kategorijām - solisti, grupas, atsķirīgie un tml.
Patika Portugāles meiteņu grupa ar solisti- visi skatītāji ar saviem verķiem izgaismoja viņas dziedājumu. Ja mani kā skatītāju iesaista, tad protams, ka balsošu par viņu.
Latvijas "Citi zēni" bija izlozējuši Nr.2 un arī tā ir baigā neveiksme. Pēdējie tika visi! Viņu pavadošie no LTV teica, ka 1. x mēģinājumu dienu laikā bijusi tik liela interese par Latviju. Nāca no žūrijas, citu valstu delegācijām. Nu ir "Citi zēni" atraktīvi un draudzīgi. Laikam tāpēc bija viņu atdarinātāji ...
No visiem 17 priekšnesumiem man pat ļoti nepatika Bulgārija, Austrijas Končitas diskotēka un Horvātija - visi 3 arī netika tālāk.

11.05.2022 10:24
*!
 "Betsafe" bukmeikeri jau priekšlaicīgi prognozē, ka Ukrainā notiekošā kara dēļ potenciālais uzvarētājs varētu būt jau zināms... Uzvarēs Ukraina. To jau prognozējam mēs ikviens!
11.05.2022 11:09
*Tā viš i -> *!
 Nets pilns ar to, ka šoreiz paticis LV sniegums, bet liels sašutums par to, ka zēni nav finālā...
Latvijas puikām vismaz bija iespēja iepazīt Itāliju, atrast jaunus draugus un kontaktus savai radošajai darbībai...
11.05.2022 11:41
*Viesis
 Otrajā pusfinālā 12. maijā sacentīsies Austrālijas, Azerbaidžānas, Kipras, Somijas, Gruzijas, Izraēlas, Maltas, Sanmarīno, Serbijas, Beļģijas, Čehijas, Igaunijas, Īrijas, Melnkalnes, Ziemeļmaķedonijas, Polijas, Rumānijas un Zviedrijas pārstāvji, bet balsos – arī "Lielā piecinieka" valstis Vācija, Spānija un Apvienotā Karaliste.
Eirovīzijas fināls 14. maijā.
11.05.2022 11:58
*RĪKLE -> *Tā viš i
 vajadzēja visas tās žūrijas pirms tam pamatīgi izlamāt.
11.05.2022 12:29
*Lasu ziņas
 The Mirror ziņo - Eirovīzijas fani Eiropā nolēmuši boikotēt finālu 14.maijā, jo it kā bukmeikeri tomēr prognozējuši Latvijas un Albānijas iekļūšanu fināla, tas, izrādās, "organizatoru korupcijas dēļ nav noticis"! Arī Eirovīzijas vadītāji ir bijuši izbrīnīti par Latvijas un Albānijas neiekļūšanu finālā.
Tiks pieprasīta arī balsu pārskaitīšana. Nu tad redzēs, kas galu galā 14.maijā notiks Itālijā ap, ar Eirovīziju! Latvijas zēni joprojām ir Turīnā, Itālijā.
12.05.2022 19:56
*Mda
 Ka jau pirms Eurovizion visi paredzeja uzvara tika Ukrainai saistiba ar Krievijas karadarbibu... Ukrainas prezidents Zelenskis apsveica un sacija, ka Ukraina daris visu, ko spes, lai nakamgad sarikotu konkursu Mariupole. Bet kaut ka 80 dienu laika neizdodas no Mariupoles Azovstal rupnicas izpestit Azov bataljona vecus ar visiem ierociem un vel tur esosos civilos. Prezidents ludz lai pasaule ietekme lai sie varetu evakueties.
15.05.2022 19:39
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2022.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.0087 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu