Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Šodien 23.maijā
vārda dienas svin:

Leokādija, Lonija, Leontīne, Ligija

Rītdien:
Marlēna, Ziedone, Ilvija

Apsveicam!
Saraksts »

Kā vērtējat Variešu sākumskolas pievienošanu Krustpils pamatskolai un Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolas, Mežāres pamatskolas un Vīpes pamatskolas pievienošanu Sūnu pamatskolai?
Negatīvi - labāk būtu atstāt visas sešas skolas atsevišķi.
42.3%
Pozitīvi;
30.8%
Skolas apvienot vajag, bet neatbalstu konkrēto ieceri (kas kam tiek pievienots);
26.9%

Nobalsojuši: 78
Saraksts »

Ziņas: 33861
Komentāri: 618416
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
11.04.2022 02:10
 
Šobrīd portālā: 26 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jaunākās ziņas
 
Naktī uz 9.maiju ar krāsu apkrāsots padomju memoriāla postaments
Pievienots: 09.05.2022 16:47

» Versija izdrukai

rsz_sizpostamentsfoto.jpg
Naktī uz 9.maiju Jēkabpilī, Rīgas ielā, uz postamenta, uz kura agrāk atradās piemineklis – lielgabals, ar krāsām ir uzkrāsots Ukrainas karogs un sarkani pleķi, kas atgādina asins peļķes. Tāpat blakus esošajā padomju memoriālā vienai no stēlām ir norautas vairākas plāksnes.

Notikušo pamanīja SIA “Jēkabpils pakalpojumi” sētniece Biruta, kura stāsta, ka tā nav vienīgā nekārtība, kas fiksēta pēdējo dienu laikā: “Sestdien es nācu uz darbu – piecas minūtes pāri sešiem no rīta. Atnācu līdz kultūras namam tīrīt pieturu, redzēju, ka visi ukraiņu karogi ir sabojāti – uz leju nolaisti. Mētājās pa trotuāru. Es pacēlu uz augšu un ziņoju savai priekšniecībai, lai tā kaut ko darītu. Šodien nācu uz darbu, arī pēc sešiem no rīta biju pie parka. Skatos – pieminekļa vieta, kur bija lielgabals, ir ar krāsu. Uzkrāsots Ukrainas karogs un ar sarkanu krāsu vēl uz leju nokrāsots. Tāpat bija saplēsti stikli. Stiklus es savācu, bet par notikušo ziņoju savai priekšniecībai.”

Valsts policijā skaidro, ka saistībā ar notikušo ir uzsākta resoriskā pārbaude. Nolūkā atrast kādus pierādījumus 9.maijā memoriāla teritoriju pārmeklēja kinologs un dienesta suns. Kāda vietējā iedzīvotāja, reaģējot uz notikušo, mēģināja notīrīt krāsu. Līdzīgi kā pie citiem padomju laika pieminekļiem Latvijā, arī Jēkabpilī memoriāla teritorijā visu dienu dežūrēja Valsts policijas darbinieki, lai uzraudzītu sabiedrisko kārtību un novērstu iespējamās nekārtības.

Savukārt Jēkabpils novada pašvaldībā skaidro, ka atstāt postamentu šādā veidā nevar, tādēļ šis būtu īstais brīdis to demontēt, lai pārbaudītu, vai zem postamenta tiešām ir apbedījumi, tomēr esot jāsagaida Saeimas lēmums, kas ļautu to darīt. “Saeima šonedēļ lemj jautājumu tieši par šādu svētvietu līgumu laušanu vai apturēšanu ar Krieviju. Tad man nevajadzēs vairs no Krievijas saskaņojumu, tad mēs varēsim tikt drošāk klāt. Pagaidām mēs neko nevaram izdarīt,” skaidro Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis.

Jāpiebilst, ka, ņemot vērā karu Ukrainā, Saeima pārskata visus Latvijas noslēgtos divpusējos līgumus ar Krieviju. Jautājums par Krievijas Federācijas Valdības un Latvijas Republikas Valdības vienošanās 13.panta darbības apturēšanu tiks skatīts Saeimas sēdē 12.maijā. 13.pants paredz Latvijai pienākumu nodrošināt memoriālo būvju un karavīru masu apbedījuma vietu sakopšanu, labiekārtošanu un saglabāšanu Latvijas teritorijā.

Sandra Paegļkalne
 


Komentāru skaits: 110
Apspriežam tēmu:
*astro
 Izdoma tiek likta lietā,
Karogs Ukrainai ir vietā.
09.05.2022 16:51
*....
 Nu kas par daudz, tas par skādi. Varēja jau iztikt bez Pikaso figņām.
09.05.2022 17:02
*Distihs
 To izdarīja Kalves māsa,
Ka pjedestālam cita krāsa.
09.05.2022 17:03
*Viesis
 Visticamāk putlera rašisti gan karogus rauj gan ar krāsu laistās,lai varētu "draudzīgajai "kaimiņvalstij ziņot .
09.05.2022 17:17
*astro
 To,kurš ņēma otu,
Biruta slānīs ar slotu.

09.05.2022 17:28
*Jefiņš
 Katrs izrāda savu sajūsmu kā prot, citur pie līdzīgiem veidojumiem pat nesta nevajadzīgā sadzīve elektrotehnika, mikseri, fēni u.t.t. Nekas negaidīts tas nav, jo ceļmala, ir un paliek ceļmala, dažs pat iemanās ceļmalā nokārtoties, ir tas arī redzēts braucot ar autiņu.
09.05.2022 17:30
*To es saprotu
 Polijā krievu vēstnieks dabūja mūlī sarkanu krāsu ,te tikai betonu nolaistīja.
09.05.2022 17:35
*astro
 Mākslas skolas gaidās,
Ar krāsām daži šķaidās.
09.05.2022 17:36
*šamais
 Sen varēja šo vietu savest kārtībā, domei viss poh..., gadu stāvēja apkarināta ar papīra puķēm, tagad ar krāsu.Tik daudz, kā noskaidrot vai tur tiešam ir apbedījumi, jau varēja.Ja tur ir apbedīti kritušie jāveic pārapbedīšana kapos.
09.05.2022 17:39
Karlo
 Laiks beidzot tur visu nokopt un būs miers. Runāts ir bez gala.
09.05.2022 17:48
*Vilks
 Mežoņi un vandaļi. Es ceru, ka viņi tiks arestēti.
09.05.2022 17:50
*tautas dziesma
 Kas gan man uz kapa kādu puķi liks?
Citādi pat zārkā jutīšos kā pliks.
Jāceļas būs augšā - ja vien varēs tikt
Pašam sev uz kapa bleķa kroni likt.
Pūtīs auksti vēji, smacēs kapa gaiss,
Grabēs bleķa kronis kā pats nelabais.
Jālien atkal ārā - ak tu tavu post`!
Jārauj sev no kapa bleķa gabals nost." (
09.05.2022 18:01
*Skolnieciņš -> *Viesis 09.05.2022 17:17
 Un ko tā ziņošana rašistiem dos? Latvija ir neatkarīga un brīva valsts. Latvija nav nedz Padomju Krievijas, nedz Fašistiskas Krievijas/Putina Krievijas kolonija. Rašisti var saviem saimniekiem sūdzēties kaut vai mūžīgi, rašistiem tas neko nedos. Rašisms ir mirstoša ideoloģija, kas drīz taps starptautiski aizliegta. Un rašisms pēc tā tiesāšanas, nosodīšanas un aizliegšanas vairs nebūs šajā pasaulē. Rašisms saglabāsies vien atsevišķu marginālu prātos. Un visa Kremļa 5. kolonna līdz ar rašisma nāvi ātri vien izčākstēs. Protams, būs atsevišķi margināli, kas slavinās rašismu arī nākotnē. Bet tie būs tikai atsevišķi cilvēki bez varas un teikšanas, kurus sabiedrība neuztvers nopietni.
Ar cieņu pret Latviju, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
09.05.2022 18:04
*Skolnieciņš -> *tautas dziesma 09.05.2022 18:01
 Senie skandināvi savus karavīrus sadedzināja ugunskapos. Virsaišiem un priesteriem ugunskapi bija ļoti grezni, tajos pat līdzās aizgājējam sadedzināja dārgus sadzīves priekšmetus, kā arī ziedoja lopus (rituāli tos nokāva par godu Skandināvu Dieviem un aizgājējam, pēc tam šie lopi bija dzīru mielasts). Būtu jauki šos karavīrus apbedīt pēc seno skandināvu pagāniskās tradīcijas. Šie karavīri ir jāizrok. Pēc tam viņu kauli ir jāietin linu audumā un jāpārvieto uz ugunskura vietu. Taisa rituālo ugunskuru no 10 kubikmetriem sausas malkas. Vislabāk ir izmantot oša malku, jo osis ir skandināvu svētkoks (osis Igdrasils – pasaules koks). Kaulus apber ar sāli (derēs 3 kg jūras sāls), kā arī apkaisa ar vērmeļu un asinszāļu buntītēm. Apkārt ugunskuram ar sāli zīmē rūnu apli. Aizdedzina ugunskuru. Skaita lūgšanas Dieva Lokija meitai nāves Dievietei Hēlai, kā arī likteņa Dievietēm Nornām: Urdai, Verdandai un Skuldai. Vēlāk pelnus savāc un izkaisa Daugavā (var arī izkaisīt Rīgas jūras līcī).
09.05.2022 18:09
*Skolnieciņš -> *šamais 09.05.2022 17:39
 Lieliekrievu šovinisma pamatā ir pareizticīgo baznīcas kults un militārais kults. Nevajag izdabāt lielkrievu šovinistu velmēm un citām iegribām! Izdabāšana lielkrievu šovinistiem ir savas tautas vēstures rupja necienīšana. Krievijas Federācija kā tiešā Padomju Krievijas (PSRS) mantiniece nav atzinusi savu vainu 2. pasaules kara noziegumos. Mūsdienu Krievijas antidemokrātiskais režīms kultivē Pobedas kultu. Pobedas kults ir naidīgs latviešu tautai un Latvijas zemei. Nē, 9. maijam! Nē, Krievu totalitārisma uzvaras dienai! Būsim viedi un gudri. Mācīsimies Latvijas skarbo un sarežģīto vēsturi. Godāsim Sentēvu Dievus. Praktizēsim sentēvu pagānisko ticību. Būsim gādīgi saimnieki savās mājās. Dzīvosim ar ticību un cerību sirdī. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Dievturība mūžam dzīva.
09.05.2022 18:13
*Vilks -> *Skolnieciņš
 Nacisti arī nedzīvo ilgi.
Latvija ir neatkarīga? Laba anekdote.
09.05.2022 18:15
*Skolnieciņš -> *šamais 09.05.2022 17:39
 Dzēsusi portāla administrācija sakarā ar noteikumu neievērošanu.
09.05.2022 18:23
*vectētiņš -> *Vilks
 Tu gribi teikt, ka Krievija ir neatkarīga? Nesmīdini, re, pilna Krievija ar ārzemju uzņēmējiem, kas ražo un nespēj pieražot visās jomās vajadzīgo. Es nerunāju par patreizējo stāvokli, bet stāvokli pirms sankcijām. Par pilnīgu neatkarību var runāt tikai Amazones džungļos dzīvojošie. DD
09.05.2022 18:26
*vectētiņš -> *Vilks
 Jā. par nacistiem, tie nedzīvos ilgi, jo ukraiņu uzvarēs, bet punktu pieliks Starptautiskais kara tribunāls un krievu nacistiem (rašistiem) nav nekādas izredzes.
09.05.2022 18:29
*Skolnieciņš -> *Vilks 09.05.2022 18:15
 Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija vel nav pilnībā aizliegts. Ir laiks tiesāt komunismu. Ir laiks atcerēties šīs ideoloģijas noziegumus pret cilvēci un pasauli.
Un komunistiskās partijas regālijām (kompartijas varas simboliem) nav vietas Latvijā. Komunistiskās partijas regālijas ir pelnījušas kritiku, nosodījumu un aizmirstību. Pobedas kults ir destruktīvs Latvijas sabiedrībai un pasaulei kopumā. Ir laiks graut Pobedas kulta radītos mītus. Asiņainais 2022. gada 24. februāra rīts ir atvēris pasaulei acis uz Pobedas kulta patieso būtību. 2022. gada 24. februāra rītā Pobedas kults nometa savu miermīlīguma masku un parādīja savu plēsonīgo seju visai plašajai pasaulei. Pobedas kulta patiesā seja ir briesmīga, pretīga un atbaidoša. Maksa ir kritusi. Pobedas kults ir atmaskojis pats sevi. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Dievturība mūžam dzīva.
09.05.2022 18:38
*Vilks -> *vectētiņš
 Pasaku stāstnieks.
09.05.2022 18:39
*Skolnieciņš -> *Vilks 09.05.2022 18:15
 Ironiski. Priekš dievturiem neko neceļ. Bet ”Nacisma upuru piemiņas memoriāls Rumbulā” izskatās pēc pagāniskas svētvietas (Koncentriskā aplī izkārtoti šķeltas formas akmeņi Rumbulas mežā izskatās fantastiski!). Vienīgi no turienes ir jāizmet ebreju simbolika un ebreju svečturis (Tas septiņžuburu svečturis iederas sinagogas interjerā, bet mežā trīsmetrīgam svečturim nav vietas!). Svečtura vietā ir jānovieto Pērkona – Debesu Tēva elks (Var būt no koka vai brūnas keramikas.), uz kura ir redzams pērkonkrusts. Latvijā nav neviena Latvju Dievu tempļa, bet viss čum un mudž no baznīcām, daudzajām kristīgajām sektām un reti sastopamām sinagogām. Tāda sajūta, ka senebreju mitoloģija ir fašisma iemiesojums. Sentēvu Dievi ir aizmirsti, bet ebreju fašisms ir kļuvis par ticību. Nu, jā. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus. Ar necieņu pret Simonu Šustinu un viņa ebreju tautības rokaspuišiem, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. Dievturība mūžam dzīva. P.S. Simons Šustins bija krievvalodīgs ebrejs. Un jāatzīst ir fakts, ka PSRS dzīvoja apmēram puse no visiem pasaules ebrejiem. Vietējie PSRS ebreji iebildumus Pobedas kultam nav izteikuši. Viņi drīzāk bauda svētmocekļu statusu, lai arī holokaustā cieta arī romi, LGBT+ kopienas pārstāvji, visu etnosu invalīdi un reliģiskās minoritātes.
09.05.2022 18:51
*Viesis
  Policija varēja uzlikt uz nakti videokameru. Būtu piefiksējuši. Atkal pliks raksts, vainīgo nav.
09.05.2022 18:54
*vectētiņš -> *Vilks
 Starp citu es pats biju pārsteigts un nemaz nezināju, ka Krievijā aktīvi darbojas tik daudz Rietumu uzņēmēji pilnīgi visās jomās , sākot ar burgeriem(tie ,protams, nieki) un beidzot ar elektroniku. Tikai lasot kādas ārzemju firmas skar sankcijas un tās pārtrauc darbību Krievijā to uzzināju.
09.05.2022 19:08
*Skolnieciņš -> *Viesis 09.05.2022 18:54
 Ja man būtu nauda, drosme un varēšana. Tad es nepaslinkotu un nopirktu no kāda zemnieka vai lopkautuves asinis, un krāsas vietā būtu izlaistīti daži litri asiņu, kas simbolizētu sarkanās armijas karavīru un viņu mazmazbērnu dzīvnieciskumu, nežēlību un dumjību. Krāsa nekam neder, jo asinis, kas gulstas uz ′′Russkij Mir′′ sirdsapziņas nav atmazgājamas, šīs asinis nerimstoši smird pēc puvušu līķu smārda.
Un uzzīmētā Ukrainas karoga vietā stāvētu uz postamenta novietots pilnvērtīgs Ukrainas karogs statīvā. Blakām degtu ausekļa formā izvietotas svecītes Ukrainas karoga krāsā. Vietējiem Pobedas kulta adeptiem no redzētā būtu sirdslēkme.
Bet vienalga es atbalstu šo personu rīcību, kas naktī uz 9.maiju Jēkabpilī, Rīgas ielā, uz lielgabala postamenta uzkrāsoja Ukrainas karogu un sarkani pleķi. Šiem cilvēkiem ir drosme un varēšana.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
09.05.2022 19:17
*Viesis -> 09.05.2022 18:54 viesis
 ko tad pats naktī smirdēji migā, bet sargāt negāji, visu gribi ar svešām rokām izdarīt kā jau īsts kremlīns.
09.05.2022 19:29
*Neķītrais masāžists
 Visi te bļauj par nacismu, a man tā un arī rasisma ideoloģija patīk. Nav runa par šo paradigmu galējo izpausmi - citu nacionalitāšu vai ādas krāsas cilvēku nogalināšanu vai segregāciju, bet katram ir jāzina sava vieta, un nav ko jaukt klimpas ar ķiļķēniem. :D
A, par to krāsošanu man poH.
09.05.2022 19:35
*Viesis
 Atkal Kalve ālējies? Jeb šoreiz viņa intelekta neskartie sekotāji? Un, redzēs, nevienam par to nekas nebūs un vēlāk vēl par varoņiem nosauks! Un tajā pašā laikā mēs visi varam tikai lepoties ar to cik nesakārtotā, aizmēslotā, piedrazotā, saķēpātā un savandītā vidē dzīvojam. Karuselis pie zirga salauzts, Mežaparkā priedes čiekura vides objekts iznīcināts. Akmeņu ielas mākslinieku darbs izdedzis. Uz dambja promenādes soliņi ar grafiti apķēpāti. Mežaparkā pūst pamestais un līdz galam neatjaunotais skeitparks. Tautas nams, ģimnāzija, slimnīca, daļa Brīvības ielas... joprojām būvlaukumu statusā. Normāli cilvēki saķertu galvu un sacītu ka tas viss ir tik nožēlojami un kaunpilni. Jēkabpilieši - lepojas un turpina demolēt, bremzēt iesāktos darbus un aizzīmēt visu ar nemākslinieciskiem grafiti ķēpājumiem! Bravo! Un tā turpināt slīkt pašu radītajos sūdos!
09.05.2022 20:36
*Skolnieciņš -> *Viesis 09.05.2022 20:36
 Dzēsusi portāla administrācija sakarā ar noteikumu neievērošanu.
09.05.2022 21:11
*Skolnieciņš -> *Viesis 09.05.2022 20:36
 Tu tagad publiski apmelo Gundaru Kalvi. Bravo! Īsts vatņiks Tu esi!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
09.05.2022 21:13
*Viesis -> *Skolnieciņš
 Godavīrs mūsdienās ir ikviens, kas spēj jebko saķēpāt, nodedzināt, izdemolēt, piemēslot, apgānīt. Par šādiem darbiem pienākas pat triju zvaigžņu ordenis! Savukārt tīras, estētiskas un kārtīgas vides uzturēšana un sakopšana tagad ir kauns un negods par ko pienāktos sods!
09.05.2022 21:15
*He he -> *Viesis 20.36
 Vēl viens kremlins.💩
09.05.2022 21:17
*Viesis -> *He he
 Vai kremlins zīmēja Ukrainas karogu? Vai kremlins uzgāza to asinssarkano krāsu, no kuras baidās kā no uguns, jo kara taču nav! Vai kremlins pats postīja stēlu plāknes, kuras pēc viņa domām būtu jāmēģina nosargāt?
09.05.2022 21:22
*Viesis -> 09.05.2022 20:36
  Jā, pilsētā valda bezsaimnieciskums un nolaidība. Saimnieks gaida, kad viņam visu uz paplātes atnesīs, aldziņa tikai ripo kontā. Jo tālāk, jo trakāk... Un kas laukos ir labāks? Cik te budžeta naudas ir izdirsts ar visiem tiem jobannajiem pieciem karaļnamiem ar galma ākstiem pa 12 gadiem? Kādi uzlabojumi ir veikti? Kā cilvēki dzīvoja savās butkās, tā arī dzīvo. Neviens jaunu māju nav uzcēlis, jo laukos valda totāls bezdarbs, jaunatnes praktiski nav, skolās skolotāju vairāk kā bērnu, pagastmāju vecenes turpina imitēt darbu, piedevām ceļi ir viens nosaukums, normāli izbraucami tie ir tikai vasarā. Bet no tribīnes tikai bļauj, cik labi mēs strādājam un uzlabojam iedzīvotāju dzīves kvalitāti, bet naudas ir tik, cik ir, lūdzu iecietību un pacietību!
09.05.2022 21:33
*Viesis
  Un ja nu zem lielgabala ir cilvēku kauli? Ai ai ai varoni!
09.05.2022 21:35
*Viesis -> 20:36 UN 21:22
 Nav vajadzība visu samest vienā kaudzē, apķēpātais postaments sen bija jāaizvāc, bet tā ir mūsu vietvaras neizdarība. Par kārtību pašiem vien ir jāseko līdz, jo publika Jēkabpilī ir daudzveidīga.
09.05.2022 21:42
*Viesis -> 21:35Viesis
 Tu no Mēness nokriti,? Par to ir runāts neskaitāmas reizes, ja ir kauli tie jāpārapbedī Brāļu kapos un viss.
09.05.2022 21:45
*Varonis
  Bet tas ir pavisam cits pants, ne?
09.05.2022 21:51
*Jopcik
 Nu ko te mēs redzam ka krieviem ne kas nav svēts, šauj salūtu, ko šobrīd nedrikst darit, kretīni
09.05.2022 22:21
*Viesis -> *Jopcik
 kretīni tikai tādi kā tu Izdzimteņi
09.05.2022 23:31
*Viesis -> 09.05.2022 23:31
 Latvija nav iebrukusi Ukrainā, nelaupa, neizvaro un neslepkavo tur. Saprati, izdzimteni, redzams, ka vienīgi tu esi gatavs to darīt.
10.05.2022 03:52
*dagnija lielā -> visi
 Polijā ar vēstnieka apkrāsošanu sarkanā krāsa bija daudz izteiksmīgāka. Lai gan var jau būt, ka šeit bija cita krāsu pases koncepcija.
10.05.2022 04:41
*Skolnieciņš -> *Viesis 09.05.2022 21:15
 Sveiks, Viesi! Atļaušos Tev pateikt, ka Krievijas Federācijā nav neviena pieminekļa vai piemiņas objekta 2. pasaules karā cietušajiem un bojā gājušajiem latviešiem, kas atrastos kādas pilsētas centrā vai kādā citā vērā ņemamā publiskā vietā. Visi pieminekļi latviešiem ir pašu latviešu veidoti un celti par latviešu naudu. Pietam vietējās Krievijas vietvaras bieži vien neļauj šos pieminekļus un šīs piemiņas plāksnes uzstādīt publiskās vietās. Vienkārši vietvaras nedod atļauju to uzstādīšanai un viss. Tie ir politiski lēmumi bez loģiska teorētiskā pamatojuma.
Pēdējā laikā piemiņas plāksnes un piemiņas vietas 2. pasaules karā cietušajiem un bojā gājušajiem latviešiem, kā arī represētajiem tiek pakļautas vandālismam vai arī Krievijas vietvaras tās likvidē un neļauj atjaunot. Mūsdienu Krievijā valda lielkrievu šovinisms, Pobedas kults un dzēšanas kultūra. Vēsturiskā atmiņa par sarkano teroru un krievu totalitārismu tiek sistemātiski dzēsta.
https://neatkariga.nr ra.lv/izpete/341344-krievija-d emontets-piemineklis-latviesu- strelniekiem Krievijā demontēts piemineklis latviešu strēlniekiem (nra.lv) Aicinu ikvienu izlasīt šo publikāciju!
Ar cieņu pret dievturību un Latvju Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.
10.05.2022 06:34
*Skolnieciņš -> *Viesis 09.05.2022 21:15
 Citēju Gundaru Kalvi no žurnālistes Elitas Veidemanes intervijas: ‘’ Labi, izteikšu salīdzinājumos. Iedomājieties: jūsu ģimenē ir noslepkavots kāds tuvs cilvēks. Slepkava ir aizlaidies, atstājot uz galda slepkavības ieroci - asiņainu dunci. Ar piekodinājumu, ka šo dunci nedrīkst aiztikt. Katru dienu jūs ejat garām šim asiņainajam rīkam, tas jums visu atgādina, bet jūs neko nevarat izmainīt. Un šajā - lielgabala - gadījumā pat nav runa par vienu cilvēku, ir runa par simtiem tūkstošu manu tautiešu, kurus iznīcinājis aisņainais padomju režīms. Tas ir slepkavības ierocis, ar kuru tika slepkavota latviešu nācija. Bet no varmāku puses ir pavēle: tu nedrīksti novākt šo slepkavības ieroci.’’.
https://neatkariga a.nra.lv/intervijas/369248-gun dars-kalve-cilveks-kurs-nograv a-jekabpils-okupantu-pieminekl i-vinam-draud-cietums Gundars Kalve. Cilvēks, kurš nogrāva Jēkabpils okupantu "pieminekli". Viņam draud cietums (nra.lv)
Ar cieņu pret dievturību un Latvju Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.
10.05.2022 06:38
*zinātājs
 Cik man zināms, Jēkabpils policija 9.maijā strādājusi godam un uzstādīto mērķi ir sasniegusi. Mūsu novada galvaspilsētā mazskaitlīgie Putina atbalstītāji nav izgājuši uz provokācijām un ir samierinājušies ar LR noteikto kārtību, un sāk apjēgt Putina melīgumu. Zināmā mērā tas bija atkarīgs arī no Latvijai lojālajiem uzņēmējiem, kas godīgi maksā nodokļus un šajā dienā nevienu pat "uz stundiņu" neatlaida no darba kārtot savas darīšanas, kas varētu beigties ar alkohola lietošanu un bļaustīšanos pie nozagtā lielgabala.. Arī krievu biedrības Anosova nav šogad ar sūdzību zvanījusi uz Maskavu.
10.05.2022 08:57
*murgs
 tu tikai aizmirsi vai speciāli nepiemini, cik Krievijā cilvēkus izsūtīja un nogalināja!
ja jau stāsti vēsturi, tad visu patiesību , nevis tikai tev svarīgo daļu.
ceru, ka neilgojies pēc Hitlera un kādas koncentrācijas nometnes! mācies vēl, skolnieciņ!
10.05.2022 09:03
*murgs
  vikipēdijā - ′′9.maijs ir svētki par godu tā sauktās "padomju tautas" un PSRS sabiedroto uzvarai pār nacistisko Vāciju Lielajā Tēvijas karā!′′
bet to jau vairs nepiemin nez kāpēc!
cik cilvēku nogalināja vācieši un nomocīja koncentrācijas nometnēs????
Salaspils koncentrācijas nometne arī nav īstenība? to arī iznīcināt?
kāpēc nomocīto un nogalināto cilvēku nākošās paaudzes nevar atcerēties kritušos karā?
skaidrojums ir jāsniedz cilvēkam, kurš pārfrāzēja 9.maija dienu par okupācijas dienu!
10.05.2022 09:12
*Viesis -> *murgs
 Man tā tava Krievija pie kājas,utainos visus kosmosā varētu uzšaut reizē ar tevi.
10.05.2022 09:15
*murgs
 tad tomēr nav argumentu? tad Salaspils koncentrācijas nometni nonesīs Kalves fani nākošo? vai drusku aizrijies ar savu blēšanu tomēr un atcerējies vēsturi?
10.05.2022 09:19
*murgs
 Traģēdija Audriņos kļuva par vienu no baisākajiem nacistiskās Vācijas okupācijas laikā pastrādātajiem noziegumiem pret vietējiem civiliedzīvotājiem. Tolaik par izbēgušu sarkanarmiešu atbalstīšanu Audriņu ciems pilnībā nodedzināts, savukārt tā iedzīvotāji, tostarp arī sirmgalvji un bērni – nošauti.
sīkpirdoņiem drusku vēstures! vārdus no vēstures neizdzēsīsiet! nevajag tēlot, ka tā nav bijis!
10.05.2022 09:34
*Skolnieciņš -> *murgs 10.05.2022 09:34
 Vjatlag - labošanas darbu nometņu sistēma, Gulaga struktūrvienība Krievijā Kirovas apgabalā, dibināta 1938. g., 1956. g. bija 35 nometnes, 1176 nometņu punkti un 56 darba kolonijas, 1953. g. bija ~31,4 tk ieslodzīto, 1938.-1956. g. šajās nometnēs ieslodzīti vairāk nekā 6500 Latvijas iedzīvotāji un vairāki simti PSRS dzīvojošie latvieši, no tiem 2567 gāja bojā ieslodzījumā.
tezaurs.lv/Vjatlag [Vjatlag | Tēzaurs (tezaurs.lv)]
10.05.2022 09:50
*Viesis
 Visiem jau pieriebušies tie ukraiņi! Ņem kādu programmu tv visur viens un tas pats, nemaz nerunājot par Latvijas bērniem. Tiem vispār piegriezts skābeklis-visu tikai ukraiņiem-nu cik var? Vai latviešiem nav savu veco filmu ko tautai parādīt , lai jūt ka esam latvieši. Tagad tikai ukraiņi, ukraiņi un krievi-vai tā jūs nerīdiet tautu vienu pret otru?
10.05.2022 09:52
*Skolnieciņš -> *murgs 10.05.2022 09:34
 bb.lv/statja/nasha-latvija/202 21/06/14/kak-semen-shustin-raz vyazal-terror-v-latvii-plyus-z ayavlenie-levitsa BB.lv: Как Семе&# #1085; Шуст&# #1080;н разв&# #1103;зал терр&# #1086;р в Латв&# #1080;и (плюс заяв&# #1083;ени 077; Леви&# #1090;са)
10.05.2022 09:53
*murgs -> Skolnieciņš
 netēlo, ka vācieši nebija Latvijā un nešāva cilvēkus!
10.05.2022 09:57
*murgs
 tā jau ir! kad pašu slimiem bēniem vai pieaugušiem vajag naudu - tad tautiņa ziedo kapeiciņas!
man arī tas jau tracina - kur tie miljoni pēkšņi ir radušies? kad pašiem vajag - tad no valsts nav!
10.05.2022 09:59
*Skolnieciņš -> *murgs 10.05.2022 09:57
 Netēlo, ka krievi nebija Latvijā un nešāva cilvēkus!
10.05.2022 10:09
*murgs -> *Skolnieciņš
 nu par to brēc katrs, kuram darīt nav ko! tu man par vāciešu nogalinātiem cilvēkiem un to piemiņas dienu 9.maiju labāk pastāsti! kāpēc izkropļoja to dienu pārspīlētie patrioti?
10.05.2022 10:14
*Skolnieciņš -> *murgs 10.05.2022 09:57
 Garīgais aklums ir atdot 40 000 000€ Latvijas nodokļu maksātāju naudas Covid-19 krīzes laikā un Krievijas–Ukrainas kara priekšvakarā prokremliskajam Latvijas oligarham Dmitrijam Krupņikovam (Padomju Krievijas galma vēsturnieka Pētera Krupņikova dēlam), kurš aktīvi sadarbojas ar Maskavas Kremļa antidemokrātisko režīmu un kura tēvs apkalpoja komunistiskās partijas savtīgās intereses.
Dmitrijs Kurpņikovs ir cionists un lielebreju šovinists, pie reizes arī lielkrievu šovinists, kas deklarē Pobedas kultu. Krupņikovu ģimene ir nesusi lielu ieguldījumu Pobedas kulta izaugsmē.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
10.05.2022 10:16
*Nozombētie -> *murgs
  Atceros koncertu, kurš bija sarīkots pret saeimu ukrainas atbalstam. Pēkšņi, kā ar zibens triecienu, pienema likumu, ka vareja pulceties 3000 cilvēku. Divu gadu garumā visi bija salīduši pa alām, ņe dai bog izbazīs degunu ārā, sods 2 štukas. Un te pēkšņi virs trīs tūkstošiem tautas izlīda no alām grozīties mūzikas ritmos. Vairs nebija bailes no kīnas tripera. Bet kad vajadzēja aizstāvēt savas tiesības vakcinēšanas un darba jautajumā, kir bija tauta? Tie bija daži desmiti cilvēku, kuri cīnījās par visu tiesībām!
10.05.2022 10:19
*Skolnieciņš -> *murgs 10.05.2022 09:57
 Sarkanarmieši ir kara noziedznieki, kas ir pelnījuši Nirnbergas procesu 2.0., kurā taptu tiesāts komunisms un komunisma noziegumi. Būtu jauki pie reizes veikt arī Nirnbergas procesu 3.0., kurā taptu tiesāts Vatikāns un Vatikāna vasaļi par kristietības un kristiešu noziegumiem pret cilvēci un pasauli. Sarkanā armija ir kara noziedznieki un agresori.
Ar NEcieņu pret komunistiem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
10.05.2022 10:20
*Viesis -> *Skolnieciņš
  Beidz plūtīt, noslauk pakaļ un nesmirdinies.
10.05.2022 10:20
*murgs -> Skolnieciņš
 vēl reiz jautāju - vāciešu nomocītie Salaspils koncentrācijas nomentē, Audriņos un karā nošautie ir pelnījuši piemiņas dienu??????
neizlokies kā ministrs uz tiešu jautājumu...
10.05.2022 10:24
*Viesis -> *murgs
  Nekustini to sūdu skolnieciņu. Lai viņš smirdinās savās biksēs. Tādus Tu nepārliecināsi.
10.05.2022 10:26
*Skolnieciņš -> murgs
  Ir ir pelnījuši.
10.05.2022 10:28
*Viesis -> *Skolnieciņš
  Es tev nokompostrētā smadzene iesaku izlasīt grāmatu- AIZ ŠIEM VĀRTIEM VAID ZEME. Izlasi un tad tu varēsi salīdzināt tā laika režīmus. Un nejauc iekšā mūsdienu režīmus. Paskaties, kādā bedrē pats dzīvo!
10.05.2022 10:32
*Skolnieciņš -> *Viesis
 Izlasi grāmatu «Black on Red: My 44 Years Inside the Soviet Union». Šī grāmata ir izdota tālajā 1988. gadā, tā atspoguļo dzīvi Padomju Krievijā. https://youtu.be/jhF_TKZPwZM
10.05.2022 11:21
*Viesis
 Kā gan lai nabaga cilvēks atceras to, ko nemaz nav mācījies? Skonieciņš vēstues stundās, tāpat kā daudzās citās mācību stundās, visticamāk badīja savu Nokia mēģinot čūskas spēlē sasniegt augstāko līmeni, glupi blenza ārā pa logu mākoņos un nevarēja vien stundu beigas sagaidīt. Tad nu tāpēc tagad arī ir tik viegli ietekmējams no visāda veida ietekmeļiem, tic tām puspatiesībām, ko ietekmeļi pasniedz kā pilnas un vienīgās, nespēj saskatīt kopīgo bildi un mēģina savas saknes stingri balstīt visādās pasaku mācībās.
10.05.2022 11:27
*murgs
 man atliek tikai pabrīnīties, kā Latvijas ′′elki′′ var apgriezt smadzenes tautas daļai kaut kādu politisku un savu ambīciju dēļ, lai pat atteiktos no savas vēstures un ģimenes piemiņas paaudzēs!
BET paldies veselam saprātam - tāda ir tikai daļa!
ļoti uzskatāmi - kriminālsodīts cilvēks var kļūt par tautas varoni, vicināt valstu karogus un tēlaini deklarēt no skatuves savus ′′varoņdarbus′′! tas visu raksturo - nāk vēlēšanas un fani darīs savu!
liekas arī Veidemanei ir demence un viņa putrojas savā patriotismā! bet kļuvusi par internetā patiesības nesējas dīvu! žēl, ka vīru no alkoholisma nevarēja izglābt, bet kā valsti vadīt - zina visu :) :)
10.05.2022 11:27
*Skolnieciņš -> *Viesis 10.05.2022 10:32
 Fašistiskā Krievija/Putina Krievija ir tiešā Padomju Krievijas mantiniece. Krievija cauri lustrācijai vel nav izgājusi. Tā vietā mūsdienu putinisti bīda veco padomju retoriku un padomju propagandu.
Holokaustā cieta arī romi (čigāni), LGBT+ kopienas pārstāvji (it īpaši geji), visu etnosu invalīdi, reliģiskās minoritātes (dažādu politeisko reliģiju piekritēji). Vienkārši komunisms uzvarēja nacismu, un pēc kara komunisms netika tiesāts un sodīts. Dīvainas sagadīšanās dēļ komunistu rindās bija gana daudz ebreju. Der pievērst uzmanību, ka ebreji bija pat komunistiskās partijas augšdaļā, bet romu komunistu elitē nebija. Vispār krievi nežēlīgi diskriminēja romus, bet ebrejus neaiztika (ja aiztika, tad minimāli). Ebreji pēc Otrā pasaules kara Padomju Krievijā kļuva par svētmocekļiem. Bet romu ciešanas tika aizmirstas. Par LGBT+ kopienu vispār nedrīkstēja runāt. Arī politeisms bija aizliegts.
Ar NEcieņu pret komunistiem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
10.05.2022 11:31
*murgs
 manu vectēvu uz Sibīriju izsūtīja dēļ pašu latviešu nodevības un gļēvulības!
kur tad bija tas patriotisms un Latvijas karogs? visu izsūtīto un nogalināto dokumentus parakstīja paši latvieši dēļ naudas un varas vietas tajā laikā!
parokaties savas dzimtas kokā un arhīvos! būsiet pārsteigti par notikumiem savā dzimtā un latviešu nodevību...
10.05.2022 11:34
*murgs
 un kā vienas un tās pašas sejas Rīgā un arī Latvijā dzied pie jebkuras himnas atkarībā no režīma - būtu smieklīgi, ja nebūtu tik sāpīgi! un skandē taisnību... kārtējo...
pēc cik gadu desmitiem būs nākošā taisnība un himna?
10.05.2022 11:37
*īpaši stulbs
 Nesaprotu, par ko te visi cepās. Manuprāt, Krievijas oficiālie TV kanāli ar savu propagandu vairāk darbojas Krievijas pilsoņu, kas neko labu nav dzīvē redzējuši, ideoloģijas un psiholoģiskā stāvokļa stiprināšanai. Normāli domājošus un zinošus cilvēkus te Latvijā viņu teksti neietekmē, liekas odiozi, ja ne pat smieklīgi, jo mums nav Krievijā dzīvojošo cilvēku pieredzes. Nevaru apgalvot, ka viss viņu runātais ir pilnīgi meli, kaut kas no visa noteikti ir arī patiesība, jo citādi nemaz nevar un nav iespējams. Ir jāfiltrē runātais, jāsalīdzina ar citiem viedokļiem un tā tālāk. Ja mums liegta iespēja piekļūt viņu informācijas avotiem, tad loģiski saprotams, ka objektīvu viedokli iegūt nav iespējams. Viss vienos vārtos.
Gluži neviļus jādomā, ka mūsu politologiem, politiķiem un varu pārstāvošajiem masu medijiem nav kompetences vai vienkārši trūkst finanšu līdzekļu, lai pārliecinoši argumentētu pretējo, kas sabiedrībā rada pamatotas šaubas par pasniegto ziņu patiesumu.
10.05.2022 11:42
*murgs
 tagad vairs par vācu jūgu un karu 1941.-1945. gados skolās nemāca, jo esam ES!
nevar tak tās nežēlības stāstīt... posms no 22.06.1941. līdz 09.05.1945., kad Latvijas teritoriju okupēja Vācijas karaspēks...
man tagad bērns no skolas nāk nozombēts, ka ar krieviem draudzēties nevar pat Latvijā!
10.05.2022 11:44
*murgs
 katrā valstī un tās valdībā un politikā ir sava netīrība un meli - tāpēc arī bloķē kanālus...
tauta ir tikai instruments, lai sasniegtu kādu mērķi.
un jo nabadzīgāka un neizglītotāka tauta - jo vieglāk to vadīt! to mums jau vēsturē mācīja kāpēc radās baznīcas :) :) jo baznīcas arī ir vara un bizness
pasaulē ir 3 varas veidi - valsts, mafija un baznīca
10.05.2022 11:53
*Viesis -> *Viesis 09.05.2022 20:36
 Nu ar tādiem Kalvēm arī sākas: brauc, lauž pieminekļus, bojā kokiem mizu un nesaņem sodu. Tad izglītības ministre uz krūtīm T krekls ar poh uj un sabiedrība degradējas. Latvija nesākās ar laušanu, jaukšanu un demolēšanu, bet ar celšanu, aršanu un kopšanu.
10.05.2022 12:04
*Viesis -> *murgs
 Audriņos slepkavoja? Tas mekas - dodamies otrā grāvī, ar SS uz lūpām pretī ,,,, nākotnei. Ja cilvēkiem nav prāta, tad nāves nometnēs iesolosim ar visiem karogiem un karodziņiem.
10.05.2022 12:07
*murgs -> Viesis 10.05.2022 12:07
 tu ko pīpē? linoleju vai savas zeķes - tu, mūsu Latvijas nākotne?
10.05.2022 12:20
*Skolnieciņš -> *murgs 10.05.2022 11:53
 Tā var būt Krievijā, jo Krievijā nekad demokrātija nav bijusi. Pat senajā Romā republikas laikmetā (pilsētvalsts laikā) demokrātija bija ikdiena. Arī senajā Grieķijā kādu laiku bija tāpat. Demokrātiju izdomāja pagāni, kas ticēja Olimpa kalna Dieviem.
Normālā, civilizētā sabiedrībā kristīgās sektas nevalda pār sabiedrību. Totalitārisms nav risinājums. Vara samaitā cilvēkus, absolūtā vara samaitā cilvēkus absolūti.
Ar NEcieņu pret komunistiem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
10.05.2022 12:23
*murgs -> Skolnieciņš
 tu man vēl par pirmatnējiem pastāsti, kuri varēja nodzīvot vien 20-30 gadus un tie, kas nodzīvoja ilgāk bija cilts vecie! un sīkie pirdoņi klausīja uz vārda!
10.05.2022 12:30
*murgs
 ejiet paskraidīt un iekuriet ugunskuru - būsiet zemessargi jau! :) :)
10.05.2022 12:32
*murgs -> Skolnieciņš
 tieši tā - un samaitāti ar varu un naudu cilvēki vada valstis, un tautas, un pasauli!
BAUDI! pats uz visu atbildēji.... tikai tu esi aitu barā , ko vada !
10.05.2022 12:34
*Skolnieciņš -> *murgs 10.05.2022 11:53
 Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta. Tas notika uzreiz, tomēr kristīgās baznīcas un sinagogas turpināja darboties (protams, daļēji ierobežotā veidā).
Mūsu vietējie kristieši un jūdaisti ziņoja par dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu NKVD darboņiem (čekistiem), rezultātā 1940. gada 6. jūlijā Ernestu Brastiņu arestēja un izveda uz Padomju Krieviju. 1942. gadā Ernestu Brastiņu notiesāja ar nāves spriedumu – nošāva.
Dievturība okupētajā Latvijas Republikā bija pilnībā aizliegta. Gan pirmās Latvijas Brīvvalsts, gan otrās Latvijas Brīvvalsts laikā kristīgā baznīca jaucās dievturībā iekšā un bija pret politeismu (daudzievību). Padomju okupācijas vara neaizliedza kristiešu un jūdaistu eksistenci, bet dievturu eksistence bija aizliegta.
Ar cieņu pret daudzdievību un Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
10.05.2022 12:40
*murgs -> Skolnieciņš
 BIZNESA UN NAUDAS PĒC! valsts, mafija un baznīca ir saistīta un viena otru atbalsta!
tu šodien esi pamodies?
neviens tev neliedz iet mežā un pielūgt vēja māti, meža māti vai Māru... bez maksas
10.05.2022 12:44
*Neķītrais masāžists -> *murgs
 :DDDDD
10.05.2022 13:05
*Viesis -> *murgs 10.05.2022 12:44
 Tu vari domāt visu, ko vien vēlies. Bet, manuprāt, Tava pasaules uztvere ir izvirtusi. Normālā valstī mafijas nav. Normālā valstī baznīcai nav reālas varas. Normālā valstī spēj sadzīvot vairākas reliģijas un ateisti. Normālā valstī valda demokrātija ar varas mainīgumu. Normālajās valstīs varu drīkst brīvi kritizēt, un noziedzīga nodarījuma gadījumā valstsvīrs zaudē amatu vai arī nonāk cietumā.
Latvija ir normāla valsts. Protams, ir savas nepilnības. Bet šo nepilnību galvenais cēlonis ir ilgās okupācijas sekas.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
10.05.2022 13:15
*murgs
 tak runā ko gribi, bet dari, ko liek - mūsu normālā valstī! :) :) tā ir mūsdienu demokrātija Latvijā ar tevis minētām ′′nepilnībām′′ ! visos laikos ir bijušas un būs nepilnības, ko raustīs un staipīs tādi kā tu kā gribēs... tev vēl mūžs jānodzīvo, lai varētu salīdzināt un izdarīt secinājumus.
10.05.2022 13:23
*mopšels -> murgs
 Vēja māte, meža māte un mežā brālis, visi viņi ir svēti.
10.05.2022 13:40
*mopšels -> murgs
 Meža brālis.
10.05.2022 14:03
*Skolnieciņš -> *mopšels 10.05.2022 13:40
 Nu, Tu vari ticēt ebreju cilts Dievam Jahvem (Dievam Jehovam) jeb vecajam Velnam. Tu vari ticēt Bībeles viltus Dievam Jahvem jeb kristiešu Dievam. Tu vari neticēt nekam. Tā ir Tava brīva izvēle. Tās ir Tavas cilvēktiesības.
Latvija ir Latvju Dievu zeme. Sentēvu pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Es redzu, ka ar pirmo trīs kristietības baušļu ievērošanu Tev iet labi. Bet ar pārējiem kristietības baušļiem Tev iet čābīgi.
10.05.2022 14:38
*Jopcik -> *Viesis
 Tu pats vispār saproti ko uzrakstiji, vai vienkārši spaidi pogas uz labu laimi
10.05.2022 15:03
*mopšels -> Skolnieciņš
 Tev taisnība, visi mēs uz šīs primitīvās planētas esam grēcīgi... Kāpēc Tu domā, ka Meža brālis no Svētbirzes nav svēts?
10.05.2022 15:32
*Viesis
 Garīgais tukšums bieži vien ir tieši proporcionāls balss skaļumam.
10.05.2022 15:57
*Skolnieciņš -> *mopšels 10.05.2022 15:32
 Savu grēcīgumu vari iebāzt mācītājam pakaļā. Lūdzu, neatgremo man kristiešu dogmātu. Kristieši ar savu demagoģiju par grēcīgumu skalo cilvēkiem smadzenes. Krievija tam ir piemērs. Krievijā pareizticīgo baznīca jau ir izskalojusi cilvēkiem pēdējās smadzeņu paliekas. It īpaši pareizticīgo popi (kapelāni no pareizticīgo baznīcas) skalo karavīriem smadzenes kazarmās.
Lūdzu, nepiepin dievturībā savus meža brāļus. Tu vienkārši ņirgājies par dievturību. Nez kāpēc paņirgt par rabīnu Jēzu Kristu Tu baidies. Kaut gan no malas ņirdzīgi paliek, ka cilvēki pielūdz neeksistējošu līķi piekārtu kokā. Kristieši laikam ir nekrofīli.
10.05.2022 16:10
*mopšels -> Skolnieciņš
 Ja pastāv vēja māte un meža māte, tad jābūt arī meža brāļiem un meža māsām. Viss šai pasaulē ir vienkārši. Piekrīti? :)
10.05.2022 16:50
*Skolnieciņš -> *mopšels
 Dzēsusi portāla administrācija sakarā ar noteikumu neievērošanu.
10.05.2022 17:40
*rex
 Sorry! es ir pret visādām šādām izdarībām... Aizvāca lielgabalu, ar to pilnībā pietiek.
Lai arī tas nav mans, bet cienu tos, kuri ar ziediem piemin, ja kāds no ģimenes vai paziņām un tml. kritis 2.PK.
10.05.2022 18:03
*mopšels -> Skolnieciņš
 Neņem visu tik nopietni pie sirds dzīvē, tas tak joks :) Noskaties youtube labāk klipu ar nosaukumu " Moskaļ nekrasivij " un kļūs jautrāk. Dzīvo viegli bez raizēm.:)
10.05.2022 19:20
*Neķītrais masāžists -> *mopšels
 Skolnieciņš ir patriotiski noskaņoto jēkabpiliešu sirdsapziņas materiālais iemiesojums. :D
10.05.2022 20:02
*Viesis -> *mopšels
 iemet linku
10.05.2022 20:24
*Viesis -> *īpaši stulbs11:42
 Parakstos zem Tava teksta!

Izņemot pieļāvumu, ka "vairāk finanšu līdzekļu " iemācīs mūsu ideologiem runāt ar sabiedrību.
10.05.2022 20:59
*Viesis -> *mopšels
 Vai Tu nesaproti, ka diskutē ar garīgi apsēstu indivīdu? Taupi spēkus!
10.05.2022 21:02
*Atbalsts
 Visu cieņu tiem, kas ar krāsu nolaistīja to zemcilvēku pielūgsmes objektu.
Lai vairāk tādu būtu!
11.05.2022 10:14
*Xaris -> *Viesis 09.05.2022 20:36
 Atkal Kalve ālējies?
---------------------------- -------------------
Kamēr tu varonīgi tirini savus mīkstos pautus iekš LV,
zemessargs Gundars Kalve Latvijas brīvprātīgo vienībā karo Ukrainā ...
Prieks bija viņu atkal redzēt Jēkabpilī 4.maijā, kad pasākumā Vecpilsētas laukumā uzdāvināja no frontes Ukrainas un Latvijas karogu. Tagad ir atkal Ukrainā.
Mīkstās olas, ļurināt stulbības katrs IDIOTS prot!
Vai jūti LIELO ATŠĶĪRĪBU starp viņu un sevi?
11.05.2022 10:41
*Viesis
 Kur bija hmmm varoņi pirms 30+ gadiem, kad tika pasludināta neatkarīga valsts? Uz tā lielā Atmodas pacēluma vai katrs varēja nodemonstrēt savu varonību un graut veco. Bet nē! Tagad, kad 1 gab. varonis lielgabalu jau ir aizvācis no alas sak izlīst entos gados sapelējuši hmmm varoņi...
11.05.2022 11:23
*Viesis -> *Xaris
 Kas tas par karotāju, kas ik pa laikam atbrauc brīvdienās pabīdīt savu pī-āru? Vai 4. maijā tika noslēgts pamiers un viņu tur Ukrainā nevajadzēja kā karotāju un palīgu, jeb tas palīgs tāds paštruntīgs un tik pašttruntīgs, ka lai jau braukā šurpu turpu, tāpat reālajā karalaukā neko nozīmīgu nedara vai īsti jēgas tāpat no tāda nav.
11.05.2022 14:35
*murgs -> Xaris
 Kalve vairs nav zemessargs pēc krimināllietas un tiesas! seko līdzi notikumiem un nepieraksti titulus, kam tie jau ir atņemti!
11.05.2022 15:31
*Skolnieciņš -> *murgs 11.05.2022 15:31
 Gundars Kalve ir ne tikai veiksmīgs un enerģisks lauksaimnieks, bet arī populārs politiķis no Nacionālās Apvienības. Gundars Kalve ir īsts Latvijas patriots - drosmīgs un drošsirdīgs cilvēks.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
11.05.2022 16:08
*Zinu
 Murgam olu nav,viņš taču zilais un pie tam pasīvais. Visi einuki tādi lecīgi.
11.05.2022 16:22
*Negudrojies -> *Zinu
  Murgam viss ir kārtībā.D Pārbaudīju. D
Kādas tev ir problēmas?
11.05.2022 17:13
*ha-ha-ha -> *murgs11.05.2022 15:31
 Pats seko līdzi notikumiem, jo esi galīgi atpalicis. puškas postaments tiks novākts vistuvākajā laikā, jo Saeima deva zaļo gaismu. Nekad nepūlies skriet zirgam pa priekšu, sēdi un smaržo savā kaktā. Tavs tituls paliek nemainīgs, tā lūk, kretīn.
13.05.2022 11:10
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2022.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.00867 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu