Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 11.05 Nakts
10°C...12°C
DA 3-5 m/s

ßńķī 11.05 Rits
13°C...15°C
DA 3-5 m/s

Šodien 11.maijā
vārda dienas svin:

Milda, Karmena, Manfreds

Rītdien:
Valija, Ināra, Ina, Inārs

Apsveicam!
Saraksts »

Vai, jūsuprāt, Jēkabpilī izvietotie speciālie konteineri mazinās problēmu, ka suņu saimnieki nesavāc aiz saviem mīluļiem?
Nē, problēma nemazināsies, kamēr nebūs daudz bargāku sodu par šo pārkāpumu un policija neveiks pastiprinātus reidus šajā jomā.
55%
Jā, ieraugot speciālos konteinerus, suņu saimnieki kļūs apzinīgāki;
29.4%
Diez vai – vajadzētu paralēli veikt intensīvu izglītojošo un audzinošo darbu;
15.6%

Nobalsojuši: 109
Saraksts »

Ziņas: 32120
Komentāri: 585689
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
15.04.2021 14:39
 
Šobrīd portālā: 49 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Viesnīcas funkcijām pārbūvētā ēka Jēkabpilī joprojām stāv tukša
Pievienots: 08.10.2019 14:21

» Versija izdrukai

rsz_viesnicaseka.jpg
Ēka Brīvības ielā 187, Jēkabpilī, kas tika pārbūvēta atbilstoši viesnīcas funkcijām, joprojām stāv tukša. Atbilstoši projektam telpās ir jāienāk uzņēmējam, kas tur nodrošinātu viesnīcas pakalpojumus, bet līdz šim izsludinātās trīs nomas tiesību izsoles bijušas neveiksmīgas – tajās nav pieteicies neviens pretendents.
    
    Pašvaldībā gan norāda, ka interese par objektu ir, tikai neviens no interesentiem nav piedalījies izsolē. Jēkabpils pilsētas domes izpilddirektors Guntars Gogulis skaidro: “Ir cilvēki gājuši, interesējušies, skatījušies šo objektu. Vienīgais risinājums, kas mums jādara, ir jāpārskata izsoles noteikumi un jāturpina darbs ar šī objekta reklamēšanu, jāuzrunā kāds individuāli, veicinot apskatīties, vai tiešām nav intereses. Atbilstoši Eiropas Savienības fondu kārtībai, MK noteikumiem, kas regulē šī projekta realizāciju, šis objekts ir jāizsola komersantiem, lai veic šo darbību.”
    
    Pēdējā izsolē nomas objekta – ēkas un zemes – sākotnējā nosacītā nomas maksa bija 510 eiro mēnesī, neieskaitot PVN, bet izsoles solis bija noteikts – 70 eiro. Tāpat izsoles noteikumi noteica, ka izsoles dalībniekiem pirms pieteikuma par piedalīšanos izsolē iesniegšanas jāiemaksā pašvaldībai dalības maksu – 50 eiro, kā arī drošības naudu – 720 eiro.
    
    Ēkas pārbūve par viesnīcu ir daļa no degradēto teritoriju atjaunošanas projekta, kuru līdzfinansē Eiropas Savienība un kura laikā tiek veikta arī Pasta ielas un tai pieguļošo ielu rekonstrukcija. Viesnīcas pakalpojuma izveide ēkā ir viens no rādītājiem, kas jāsasniedz pēc projekta īstenošanas. Laika nav daudz, jo uzņēmējam šajās telpās jāienāk divu gadu laikā kopš projekta pabeigšanas. Lai situāciju risinātu, pašvaldība plāno pārrunāt ar uzņēmējiem galvenās lietas, kas viņus attur no objekta nomas, kā arī atkārtoti mainīt izsoles noteikumus, piemēram, cenu vai objekta izmantošanas veidu. Izveidot šajā ēkā kādas pašvaldības institūcijas saskaņā ar projekta nosacījumiem nedrīkst. “Noteikumi diezgan skaidri pasaka, ka šie sasniedzamie rādītāji jāsasniedz komersantiem, kuriem nav pašvaldības vai valsts kapitāldaļu. Ja nebūtu šī nosacījuma, es domāju, ka mums jau sen būtu atrasti alternatīvi risinājumi,” stāsta Guntars Gogulis.
    
    Pagaidām ēka nesusi tikai izdevumus. Grausta atjaunošana un pārbūve izmaksāja 262 tūkstošus eiro, bet jāņem vērā, ka šajā objektā pašvaldībai radās arī lielas papildu izmaksas saistībā ar teritorijā atrasto mazutu. Divu gadu laikā mazuta likvidēšanai pašvaldība iztērēja 80 tūkstošus eiro. Tagad pašvaldība nodrošina ēkas uzturēšanu, tostarp arī apkuri.
    
    Sandra Paegļkalne
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 23
Apspriežam tēmu:
*bezkaunīgais sivēns
 Sarkano lukturi pie durvīm un tā lieta ies, tūristi brauks bariem.
08.10.2019 15:49
*akoo
 Tur ievāksies vienīgi marsieši/vai zaļie;
vai ar tukšām un kantainām galvām
08.10.2019 15:57
*Jefiņš
 Jāpārdod kādam arābu šeiham un būs nauda Tautas nama remontam.
08.10.2019 17:12
*Neķītrais masāžists
 Māja jāatdod Kvēpiņai un Jemeļjānovai. Lai penši un čomi ar īpašām vajadzībām sit zolīti. :DDD
08.10.2019 18:22
*KĒMS
 Jāizsludina konkurss starptautiskā mērogā, ja paši nespēj uzņemties.
08.10.2019 18:39
īpaši stulbs
 Es jau iepriekš visiem teicu, ka nomas maksa 500 eiro mēnesī ir daudz par daudz. Tam uzņēmējam, kas uz to parakstīsies, ir jābūt galvu saspiedušam, jo jāmaksā taču vēl par elektrību, siltumu, ūdeni, atkritumu izvešanu, un vēl jau kāds cits uzreiz gribēs uz kakla uzsēsties. 200 eiro jau būtu krietni par daudz.. Ja nu vienīgi ja kāds tur atvērtu prieka namu ar eksotiskām korejietēm vai taizemietēm, kas izraisītu vīriešu kārtas cilvēku pastiprinātu interesi plaša ģeogrāfiska mērogā, pat galvaspilsētā un Rokiškos, tad varbūt. Bet tad atkal būtu papildus jārēķinās ar PVD, PMLP un Darba inspekcijas īpašu uzraudzību.
Tā kā dome ir, kā teiktu Krapa kungs, ar šo projektu ir nopietni ierīvējusies, kas gan būtībā, salīdzinājumā ar multihalli, ir samērā viegli norijams kumoss.
08.10.2019 19:24
*Piekrītu, ka
 jāpārskata izsoles noteikumi un jāturpina darbs [ie viesnīcas reklamēšanas, jāuzrunā kāds individuāli, veicinot apskatīties, vai tiešām nav intereses. Atbilstoši Eiropas Savienības fondu kārtībai, MK noteikumiem, kas regulē šī projekta realizāciju, šis objekts ir jāizsola komersantiem, lai veic komercdarbību un viesnīca nestāv tukša.
Kamēr tas tā notiek, labā ziņa ir tā ka grausta vietā ir viesnīca un iela noasfaltēta.
08.10.2019 22:29
*Dauņeksterminators
 To, ka viesnīcai tur nav perspektīvas... to taču nekādi nevarēja paredzēt !?
08.10.2019 22:29
*Manas domas -> *Dauņeksterminators
 Tas ir pilsētas vēsturiskais centrs un ir pat labākā situācijā kā Luīzas variants. Drīzāk iespējamo komersantu neapmierina(!) īres noteikumi - sākotnējā nosacītā nomas maksa bija 510 eiro mēnesī, neieskaitot PVN, bet izsoles solis bija noteikts – 70 eiro. Tāpat izsoles noteikumi noteica, ka izsoles dalībniekiem pirms pieteikuma par piedalīšanos izsolē iesniegšanas jāiemaksā pašvaldībai dalības maksu – 50 eiro, kā arī drošības naudu – 720 eiro.
08.10.2019 23:08
*zinātājs
 Uzņēmēji arī nav nekādi muļķi un labi zina, ka viesnīcas pagrabā čekisti mocīja lielzemniekus, fašisti žīdiem rāva ārā zelta zobus, bet latvieši slēpa mazutu, kas vēl tagad smird. Par tādu māju neviens 6 tūkstošus gadā nebūs ar mieru maksāt. Viesnīcas vieta arī ne šāda, ne tāda. Pat Daugavu nevar redzēt.
09.10.2019 08:25
*zinu
 var ierīkot sieviešu konsultāciju ar dienas stacionāru.
09.10.2019 09:10
*Dauņeksterminators
 Projektam iztērēto būs jāieraksta skurstenī. Ēku gan var izmantot, kā pašvaldībai piederošu dienesta viesnīcu.
09.10.2019 10:15
*Viesis
 Vieta viesnīcai visai neveiksmīga- centrālas ielas malā. Pamēģiniet gulēt, kad gar logu visu diennakti brauc mašīnas. Tas nevienam neienāca prātā?
09.10.2019 10:24
*Zombijs
 Uz turieni pārvākt domi, citādi jāsēž tajā slimnīcā. Kur mirušo rēgi staigā.
09.10.2019 10:49
*šveicars
 Piespiedu kārtā viesnīcu izīrēt Leonīdam Salcevičam, jo tā bija viņa ideja! Varēs savus basketbolistus izguldināt.
09.10.2019 11:21
*Tūrisma specs
 Viesnīcas ideja laba. Vieta - ļoti laba, jo atrodas Vecpilsētā, ielas malā (droši nokļūt), blakus TIC, baznīcas, klosteris, MANS`S, kafejnīcas. Ļoti laba vieta grupām, jo blakus k/n, mūzikas skola, ģimnāzijas sporta zāle utt
Tas, ka saremontēja graustu, tas ir ideāli.
Tie, kam nav saskares ar profesionālo tūristu spriež par to no kā nekonesaprot.
Dome malači - beidzot būs vieta grupu izmitināšanai un cilvēkiem darba vietas.
09.10.2019 15:51
*Vietējais
 Ja pilsētā vai tās tuvumā būtu vai tiktu celti nopietni ražošanas objekti,kur strādāt brauktu nopietni speciālisti,nebūtu nekādu problēmu un īrēt gribētāji uzrastos.Laucinieki,kuri atbraukuši strādāt gateros,veikalos nekad nevarēs atļauties dzīvot tādā viesnīcā.
09.10.2019 16:24
*Viesis -> *Vietējais
 Viesnīcas ir tūristiem. Strādniekiem ir kopmītnes. Augsta līmeņa inženieri gan dzīvo viesnīcās.
09.10.2019 17:23
īpaši stulbs
 Šodien runāja, ka viens nopietns pretendents esot ieradies. It kā nejauši esot vakar lasījis JL un šodien jau, kā krievi saka, tut kak tut. Bet diezin vai viņam tiks, jo it kā esot iejaukts naudas atmazgāšanā un, lūk. izdomājis, kā legalizēt nelegāli iegūtos finanšu līdzekļus.
Visumā jau labi izdomāts, jo neviens jau neies pārbaudīt, cik klientu viesnīcā nakšņo. Saraksta, cik vajag, nomaksā nodokļus un dzīvo tur cepuri kuldams. Mums gan jābaidās. Ja atnāks KNABs, tas visu ķēdīti sasies. Ir vai nav vainīgs.
09.10.2019 17:30
*Irlielāmērāticams
 ka tūristiem nav nekādas vajadzības palikt Jēkabpilī pa nakti, jo visi tūrisma objekti ir apskatāmi divu stundu laikā. Ja arī ilgāk, tad tomēr vēl mierīgi var paspēt uz mājām, vai arī līdz Daugavpilij - pārnakšņot.
10.10.2019 09:58
*Viesis -> *Irlielāmērāticams
 Kori, sporta komandas, delegācijas IR SPIESTAS braukt uz citām pilsētām, jo līdz šim nebija naktsmītņu lielām grupām.
Jēkabpils nevar apskatīt arī 2 dienu laikā,jo tikai MANS`A apmeklējums ilgst 2 stundas. Augustā Jēkabpilī viesojās Valmieras skolotāju grupa un tikai pilsētas apskatai veltīja 4 stundas izbraucot un izejot pa ielām. Iegāja tikai klosterī, bijušajā Sīpolnieka mājā un Sv.Miķeļa baznīcā, jo vairāk nepaspēja. Viss atkarīgs no interesēm. bet tu Jēkabpili nepazīsti
10.10.2019 11:35
*! -> *Viesis
 Mūsu vieskolektīvs nakšņoja Jēkabpils viesnīcā "Daugavkrasti" pie Daugavas! Bijām apmierināti ar piedāvāto servisu.
11.10.2019 11:31
*Irlielāmērāticams -> *Viesis
 ka šī viesnīca pilnībā der korim. Tikai kādam??? Bet Jēkabpili es pazīstu gan, esmu gulējis visos grāvjos, kopā ar Augustiņu tirgojis prezervatīvus pusnaktī un ar Pusvācieti - pārurbis Mosina karabīnes par medību bisēm.
12.10.2019 17:33
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2021.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.0161 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu