Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Ļąńģóšķī 25.01 Nakts
0°C...2°C
DR 3-5 m/s

Ļąńģóšķī 25.01 Rits
0°C...2°C
DR 2-4 m/s

Šodien 25.janvārī
vārda dienas svin:

Zigurds, Sigurds

Rītdien:
Agneta, Agnis, Ansis

Apsveicam!
Saraksts »

Vai plāno vakcinēties pret Covid-19 ar balstvakcīnu (3.pote; Janssen gadījumā – 2.pote)?
Jau esmu saņēmis/-usi balstvakcīnu;
29.9%
Nē, neplānoju;
26.3%
Es neesmu veicis/-usi pirmreizējo vakcināciju.
22.6%
Jā, plānoju;
21.2%

Nobalsojuši: 137
Saraksts »

Ziņas: 33447
Komentāri: 609056
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
14.01.2022 03:38
 
Šobrīd portālā: 53 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Lielākajai daļai Jēkabpils daudzdzīvokļu māju piemēros pašvaldības piedāvāto metodiku maksai par karsto ūdeni
Pievienots: 16.05.2016 14:11

» Versija izdrukai

udens.jpg
Beigusies SIA “JK Namu pārvalde” veiktā iedzīvotāju aptauja, kuras laikā dzīvokļu īpašniekiem tika piedāvāta jauna maksas aprēķināšanas kārtība par karsto ūdeni. Jēkabpils pilsētas pašvaldības izvēlētā metodika paredz, ka vairs netiek veikta uzskaite par karstā ūdens cirkulāciju un siltumenerģiju. Paliek tikai mājas kopējais siltumenerģijas skaitītājs, kura rādījums tiek sadalīts uz kvadrātmetriem.
    
    Ņemot vērā, ka anketā nebija piedāvātas citas metodikas un informāciju par to, kas jādara, ja dzīvokļa īpašnieks nepiekrīt ieteiktajai metodikai, uzņēmums tikai vēlāk izziņoja ar masu saziņas līdzekļu starpniecību, lielākā daļa atbilžu ir par jauno kārtību. Citas metodikas izvēlējušies tikai 12 māju iemītnieki, kuriem arī tiks piemērota viņu izvēlētā kārtība. Jāpiebilst, ka arī tām mājām, kuru iedzīvotāji vispār nepildīja anketas, tiks piemērota pirmā metodika. Izmaiņas maksas aprēķināšanā par karsto ūdeni stāsies spēkā 1.jūnijā, tātad pirmos rēķinus, kuros parādīsies pēc jaunās kārtības aprēķinātā maksa, iedzīvotāji saņems jūlijā.
    
    Tomēr SIA “JK namu pārvalde” valdes priekšsēdētājs Juris Kozuliņš uzsver, ka joprojām iedzīvotāji var izvēlēties citu metodiku: “Ja ir vēlme, iedzīvotāji var izvēlēties kādu citu metodiku no Ministru kabineta 524.noteikumiem. Ja arī šīs 20 metodikas viņus neapmierina, tad viņi var ieteikt kādu citu metodiku, kas būtu viņu mājai atbilstošāka. Jebkurā laikā var sasaukt iedzīvotāju sapulci un izvēlēties citu metodiku. To var darīt joprojām, jebkurā laikā. Nav noteikts, ka pašlaik pieņemtā metodika būs spēkā visu laiku.”
    
    Daudzi iedzīvotāji uzskata, ka anketas tikušas veidotas tā, lai respondenti neievērotu jautājumu par jauno metodiku, jo izvēle bija jāveic starp tiešajiem un netiešajiem norēķiniem par komunālajiem pakalpojumiem. Savukārt teksts par metodiku bija iekļauts anketā kā viens no apakšpunktiem, bez iespējām tai nepiekrist. Lai gan vēlāk uzņēmums ar masu saziņas līdzekļu starpniecību ziņoja par iespēju anketas otrā pusē pierakstīt sevis izvēlēto metodiku, ne visi šo informāciju uzzināja.
    
    Jautājumā par to, vai ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem norēķināties pa tiešo vai ar apsaimniekotāja starpniecību, visi izteikuši atbalstu tiešajiem norēķiniem. Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis skaidro: “Faktiski vienīgais, kas mainīsies, būs maksāšanas sistēma par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Par atkritumiem būs jāmaksā pa tiešo SIA “Jēkabpils pakalpojumi”. Par ūdeni SIA “Jēkabpils ūdens” iedzīvotāji jau līdz šim maksāja pa tiešo, tāpat arī SIA “Jēkabpils siltums”.”
    
    Šobrīd Jēkabpils pilsētas pašvaldība ir panākusi vienošanos ar pakalpojumu sniedzējiem un SIA “JK Namu pārvaldi”, ka iedzīvotājiem par rēķinu izrakstīšanu papildu maksa netiks iekasēta. Pašvaldība uzsver, ka informācija par izmaiņām un turpmākajām darbībām tiks iekļauta nākamajos rēķinos, bet, ja kādam radušās neskaidrības, ar jautājumiem var vērsties namu pārvaldē.
    
    Sandra Paegļkalne
    
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 71
Apspriežam tēmu:
*?
 Un kas atmaksās naudu tiem, kuriem šomēnes bija pienākums nomainīt siltā ūdens skaitītājus? Mana mamma, pensionāre, tiko to izdarīja, jaunekļi, kuri veica darbus, teica, ka viņi neko nezinot par gaidāmo kārtību, ja jāmaina, tad jāmaina. Bezkauņu bars. Pilnīgi gribētos dzirdēt domes amatpersonu atbildi. Varbūt vajadzēja uz laiku apturēt to skaitītāju maiņu, ja jau bija doma, ka tie vairs nebūs vajadzīgi. Vai varbūt ir iepēja atgūt šo naudu?
16.05.2016 14:36
*Viesis
 Tātad ,- ja dzīvoklī dzīvo tabors un karsto ūdeni dzenās no rīta līdz vakaram, bet tādā paša lieluma dzīvoklī dzīvos atraitne-...maksās (par cirkulāciju)vienādi, kur loģika un taisnīgums. Rodas jautājums vai anketas tika apstrādātas godīgi?!?!?
16.05.2016 14:37
*Viesis
 HMMM...ir pienākusi kārta mainīt skaitītājus- to taču tagad var nedarīt!
16.05.2016 14:39
*Inga
 laikam uz mēnesi atvēršu karstā ūdens krānu,jūs krānu bars,šitas murgs kas te notiek NAV IZTURAMS
16.05.2016 14:52
*Neredzu problēmu -> *Viesis
 iesniedziet savu variantu kā jūsu mājā vēlas veikt maksājumus par karsto ūdeni.

Ja neapmierina, tad mājas iedzīvotāji var ieteikt kādu citu metodiku, kas būtu pašu mājai atbilstošāka. Jebkurā laikā var sasaukt iedzīvotāju sapulci un izvēlēties citu metodiku. To var darīt joprojām, jebkurā laikā. Nav noteikts, ka pašlaik pieņemtā metodika būs spēkā visu laiku.”
16.05.2016 14:56
*? -> *Neredzu problēmu
 Varbūt uz manu jautājumu arī ir atbilde???
16.05.2016 15:07
*Dusmīgais
 pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis skaidro: “Faktiski vienīgais, kas mainīsies, būs maksāšanas sistēma par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Par atkritumiem būs jāmaksā pa tiešo SIA “Jēkabpils pakalpojumi”. Par ūdeni SIA “Jēkabpils ūdens” iedzīvotāji jau līdz šim maksāja pa tiešo, tāpat arī SIA “Jēkabpils siltums”.
................... .............................. .....
Pa tiešo reāli iespējams maksāt tikai Jēkabpils ūdens un Namu pārvaldē, kur ir sava kase. Paldies viņiem! Abās kasēs ir laipnas darbinieces!
Jēkabpils siltums maksājumi veicami tikai un vienīgi ar bankas stapniecību.
Goguli, kā būs reāli iespējams veikt maksājumus Jēkabpils pakalpojumi par sadzīves atkritumiem, kuri dzīvo daudzstāvenēs?
Johaidī, nupat sāk tracināt šie domes aizgalda pirdēji,
kas vēl veģetē uz mūsu nodokļiem!
16.05.2016 15:09
*Neredzu problēmu -> *?
 Nu, protams! Sanākat savas daudzstāvu mājas iedzīvotāji kopā un izlemjiet par savu variantu. Uzrakstiet papīru ar savu variantu par karsto ūdeni, lai lielākais vairākums parakstās par kopīgi nolemto, un iesniedziet namu pārvaldē.
16.05.2016 15:13
*? -> *Neredzu problēmu
 Tā jau nav atbilde. Izlasi kārtīgi jautājumu.Neviens Tev nejautāja par sapuli un lemšanu. Jautāja - kāpēc cilvēkiem lika mainīt skaitītājus, ja zināja, ka tos nevajadzēs. Lai maksā naudu atpakaļ.
16.05.2016 15:49
*dumjie ļautiņi
  Uzstādiet katrs savā dzīvoklī elektrisko ūdens boileri, kā tas ir civilizētā pasaulē, un guliet mierīgi. Lai kādu viņu metodiku izvēlēsieties, šiem priekš kūkām, kafijas un ziediem vienmēr no jūsu, dumiķu, maksājumiem pietiks. Nesiet stulbi! Viņu bezkaunībai robežu nav!
16.05.2016 15:53
*ZUZE
 Ar boileru uzstādīšanu problēma atrisināta netiks, jo ja mājā ir cirkulācija, tad par siltumenerģiju(karsto ūdeni, kaut arī to nelieto un cirkulāciju) maksāsi pēc dzīvokļa kvadrātmetriem.
16.05.2016 16:04
*ZUZE -> Neredzu problēmu
 Skaitītāji vienalga būs vajadzīgi, jo kā uzskaitīsi ūdens patēriņu?Šajā gadījumā no karstā ūdens skaitītāja nodosi rādījumus kā par aukstu, bet par siltumenerģiju(karsto ūdeni) maksāsi par kvadrātmetriem
16.05.2016 16:07
*viesu Viesis
  Katrai mājai vajag savu gāzes cisternu. Visi dzīvokļi pieslēdzas šai cisternai. Katrā dzīvoklī ir savs gāzes skaitītājs. Katrs dzīvoklis, kad grib ieslēdz sev siltumu un maksā pēc gāzes skaitītāja savā dzīvoklī. Ūdeni uzsilda katrs pats ar elektrisko boileri. Šī māja būs neatkarīga no bezkaunīgiem ( krimināliem ) apsaimniekotāju gājieniem. Kāpēc visiem jāsēž un viena vada - monopola?
16.05.2016 16:17
*večiņa
 Jo tālāk, jo trakāk ! Vai šī jaunā kārtība nepārkāpj likumu ? Vai Latvijā kaut kur tā jau ir, vai mēs būsim pirmie?
16.05.2016 16:24
*ZUZE -> *večiņa
 Nevajadzēja gulēt, vajadzēja sasaukt iedzīvotāju sapulci un nobalsot par veco kārtību, kā to izdarīja 12 māju iedzīvotāji.paši esam vainīgi, ka esam inerti.
16.05.2016 16:28
*lapa
 Es esmu par veco kārtību. Patērēju 1m3 ūdens mēnesī, bet man nāksies maksāt par tiem,kuri plunčājas un nemaz nedomā par taupīšanu. Vai tas ir normāli? Iznāk,ka par taupību mani sodīs.
16.05.2016 16:56
*Viesis
  Par elektrību būs jāmaksā tiem, kuri to nelietos vispār, arī ekonomēt vairs nav izdevīgi.
Tautu drāž kā mazus ežus.
16.05.2016 17:04
*dīkdienis -> *ZUZE
 Tev taisnība,pat es dīkdieņodamies piedalījos vienā no to 12 māju sapulcēm un nobalsoju pret kvadrātmetru mazgāšanu karstā ūdenī.Tad veseli mazgājušies.
16.05.2016 17:28
*Neķītrais masāžists
 Atnāca pie manis arī skaitītājus, nāhren, mainīt, bet izlikos, ka neesmu mājās. :D Bļaustījās, pabļaustījās, padauzījās aiz durvīm un aizbrauca ar baltu busiņu. :D
16.05.2016 17:29
*.....
 ..te tiešām nāksies izvākties no tā pašvaldības dzīvokļa un iet uz domi nakšņot ,lai man reāli no minimālās algas/.labākajā gadījumā/, uzrāda tāmi,kā izdziiivot..Bezkauniiba augstākā mērā...vai tās sapulces nav jāsasauc māju apsaimniekotājiem ar visām sekretārītēm blakus?
16.05.2016 17:33
*!? -> *?
 Nu i duraks, ka maini skaitāju daudzstāvenē, ja nolēmuši maksāt par domes noteikto tarifu par karsto ūdeni! Paši esat lemt nespējīgi (impotence traucē?), lai maksātu pa vecam, tikai par savu patērēto daudzumu, kas redzams uz skaitāja?
16.05.2016 17:41
*jautājums
  Kā iespējams noteikt, cik daudzstāvenes iedzīvotājam jāmaksā par atkritumiem un vēl to maksāt ′pa tiešo"Jēkabpils pakalpojumiem"?
Privātmājas āzim gogulim tas ir skaidrs, skoļko sam nasral, stoļko i nado placic!
bet kā ar daudzstāvenēs dzīvojošajiem, ja ir entie dzīvokļi?
Mums pie katra dzīvokļa durvīm nav atkritumu lielās kastes, bet vajadzētu, lai zinātu, cik mēneša laikā esam sametuši atkritumos.
Vidtv, lūdzu noskaidrojiet.
16.05.2016 17:48
*jopj′
 Drīz varbūt atkritumus tāpat, kā karsto ūdeni, pēc kv.metriem.? Spiediens uzreiz augšā, jopj′.Visu uzveļ uz iedzīvotāju pleciem ! Gāze, pēc patērētā, vai mums jēkabpilī ūdeņa trūkst ?
16.05.2016 17:58
*Viesis
 Bērni Anglijā ! Turu 3-īs istabu dzīvokli, ja nu atgriežas mājās ? Jādomā, kā pārdot ?Jāiet uz domi, lai pērk, un dod 1-u istabiņu.
16.05.2016 18:02
*moderna meitene
 Nemaksāšu par komunālajiem vispār, kamēr nebūs, kā bija !
16.05.2016 18:06
*moderna meitene
 Aptaujas lapā tā sapratu. Pa tiešo , vai caur NP maksāt ! Un viss! No kurienes uzradās šis ķīselis ? Nemaz negaidīju, ka no tik vienkāršas izvēles, izriet BLIESMAS !
16.05.2016 18:20
*ĶĒMS
 Ko nu vairs te šūmēties, pašu inertums vien pie vainas ir. 12 mājas varēja organizēties un sakārtot savas problēmas, bet pārējie gaidīja iespēju izlamāties internetā. Protams, ka maksāt par telpu kvadrātmetriem vai kubikmetriem ir dīvaini, maigi izsakoties.:)
16.05.2016 20:32
*Iedzīvotājs -> pašvaldibai
 anketas bija izveidotas tā lai iedzīvotāji tiktu apčakarēti, par aprēķināšanas metodiku bija pieminēts tā starp citu, galvenais bija kā norēķināsies. Kā var aprēķināt silto ūdeni pēc kvadrātmetriem. Man liekas ka domē kādam jāiet atpakaļ uz pamatskolu.
16.05.2016 20:58
*Viesis -> iedzīvotājs
 Var,to nosaka noteikumu pirmais pielikums
16.05.2016 21:02
*Viesis
 Maksās visi palikušie taupītāji, lai kungiem būtu algas un peļņa ka treknajos gados.
16.05.2016 21:08
*he
  Kas nu viņi par kungiem? No priekšas kungs, no pakaļas pļunkš. :D Ap#irš velns tādus kungus!
16.05.2016 21:17
*iedzīvotājs -> viesim
 var jau daudz ko, tikai kāds sakars ūdens patēriņam ar kvadrātmetriem? Ja dzīvoklī kuram ir 50 kvadrātmetri, dzīvo 1 cilvēks un tādā pašā dzīvoklī dzīvo dzīvo 4 cilvēki abos variantos maksa būs vienāda absurds, nonsens....... lielāka stulbuma nevar būt, un tādi valda mūsu pilsētā
16.05.2016 21:28
*<...> -> *ĶĒMS
 Mūsu māja ir to 12 skaitā, kas iesniedza savu variantu samaksai par karsto ūdeni. Sanācām kopā, izlēmām, uzrakstījām petīciju, parakstījāmies un turpināsim dot mēneša beigās skaitīja uzrādīto par karstā ūdens patēriņu. Punkc.
16.05.2016 21:38
*.....
 ..visi privātmāju iedzīvotāji varēsiet nākt pie manis mazgāties..uzsaukšu karsto ūdeni,jo atteikums no karstā ūdens vairs nav spēkā...boileri arii iznomāšu.
16.05.2016 21:39
īpaši stulbs
 Fakts, ka lielākā un nospiedošākā Jēkabpils iedzīvotāju daļa atbalsta jauno metodiku, liecina arī par uzticību pašvaldības darbiniekiem un to loģiskajiem lēmumiem. Pats gan vēl īsti neesmu izpratis, vai iegūšu, vai zaudēšu, bet optimismu neesmu zaudējis, ko iesaku arī pārējiem vēlētājiem.
16.05.2016 21:49
*ZUZE -> īpaši stulbs
 Interesanti,kuras ir tās 12 mājas,kuras "neuzticas pašvaldības darbiniekiem un to loģiskajiem lēmumiem",cerams, ka Jūsu domu graudi ir tikai ironija
16.05.2016 21:57
*he he -> .....
  Skaties, ka pats Leonīds nepiesakās nomazgāties. :D Tad jau masāžiņu ar piedāvā. :D
16.05.2016 21:57
*Zuzei
  Īpaši stulbais - bļodlaiža nekad ar ironiju nerunā. Statuss neatļauj.
16.05.2016 21:59
*Dace
 Kuras ir tās 12 mājas, kurām būs cita kārtība?
16.05.2016 22:10
*.... -> he he
 ...nu Leonīdam īpass serviss,pēc tādu lēmumu pieņemšanas...vismaz tikšu pie labi apmaksāta darba un privātmājas.
16.05.2016 22:11
*Svētki
 Manuprāt Namu Pārvalde tagad ir parādā iedzīvotājiem plašāku skaidrojumu, kam, kā un cik tagad būs jāmaksā. Jeb arī gluži vienkāŗši 1 datumā saņemsim jaunos rēķinus un še tev. starpcitu gribu vaicāt " *<...> " patīcijā bija kāds no MK piedāvātajiem variantiem, vai pilnīgi savs? Varbūt varat kur nopublicēt, lai citiem ir paraugs ar ko sākt. Paldies,
16.05.2016 22:13
*he he -> .....
  I ti tuda že. Nu kur tik savtīgs?? :D
16.05.2016 22:21
*ZUZE -> *Svētki
 Jāizvēlas bija viens no MK noteikumu(Nr.neatceros)variant tiem,vecā kārtība laikam bija 4, jaunās 1,to visu internetā var atrast, savu variantu gan piedāvāt nebija ļauts.
16.05.2016 22:30
*ha-ha-ha -> īpaši stulbs
 ++:)DDDDD
16.05.2016 23:13
*noskatījos video
  Kozuliņš tāds kustīgs, dzīvīgi stāsta, bet Gogulis kā ar ķieģeli pa ģīmi būtu dabūjis, tāds sabijies, ka neuzdod kādu neērtu jautājumu. Šogad pilsētā mauriņus pļauj, ka čaukst vien. Laikam jūt, ka tauta sāk buntoties. Visus citus gadus nogaidīja, ka zāle bija līdz @autiem.
17.05.2016 07:03
*zinātājs -> noskatījos video
 Goguļa radi Raiņa ielā iegādājušies 2.piena govi. Naudu pats esot iedevis. Piena cena pasaulē ceļas. Visa pilsēta nopļautā zāle aizies sienā. Tāpēc arī šogad pļauj kā čaukst vien.Pirms Jāņiem pļautais siens vislabākais.
17.05.2016 07:41
*domes darbiniece
 Tad jau es savā vienistabas varēšu ierīkot baseinu?! Nahaļavu! Palsies Guntariņ paldies!
17.05.2016 07:46
*Ērika
 Man 4ru ist dzīvoklis. Mācos ušakovijā. Uz bārdainā pilsētu atbraucu reizi mēnesī. Pēc skaitītāja divos mēn iztērēju kubu. Tad sanāk, ka tagad maksāšu vairāk? Vairāk par domes darbinieci kurai nahaļavu baseins?!? Apsurds!!! Bārda vēl aicina palikt iedzīvotājus šitajā murgā, kur meklē variantus kā tikai nodīrāt plikus!!! Ibio m!!! Vai tiešām nepietiek zagt?!? Vai tiešām esiet badā?!?
17.05.2016 07:53
*Stradatu tu
 domes aizgaldijā tad redztu cik sūri gruti jastrada! Nav laika pat pusdinām nav laika kad uz manikir un pedikir aiziet kur nu vēl uz veikalu pēc kleitas un alus.
17.05.2016 08:02
*ZUZE -> *Ērika
 Par savu 4istabu dzīvokli maksāsi oi oi oi,tā kā mēģiniet sasaukt kopsapulci un vienoties piem. par veco kārtību.
17.05.2016 09:01
*rezumē
  Ja cūkas ir badā, tad sāk lauzt aizgaldus ēdamā meklējumos. Un lūk rezultāts - meklē, urķē, kamēr saurķē. Glupi, jūs, pilsētas lohi esiet!
Varbūt to zāli ved uz Raiņa ielu, bet pēc papīriem to ved krietni aiz pilsētas robežām. Atkal kāds "atsit "naudu.
17.05.2016 09:03
*nesaprotu
 kāda vēl kopsapulce. Es savu viedokli anketā pateicu un punkts!!! tagad vēl jāiet lūgties?!!!
17.05.2016 09:16
*Rrr
 Stipri šaubos par to apstrādāto anketu pareizību! Vismaz nameja 34 kastīte kur liek anketas bija neaizslēgta un dienām iedzīvotāju anketas mētājās pa zemi!!! Taka ticēt tiem aizgaldiem... vnk izlēma kā viņiem pašiem izdevīgāk!!!
17.05.2016 09:19
*Dzidra
 Krīzes laikos visi pārdeva savas dačas un skrēja uz pilsētām, bet es paliku pie savas privāt mājiņas. Tagad vismaz sava aka. Ieliku sūkni un bēdu nezinu. Arī par siltumu daru kā gribu. A pilsētās ir švaki jums tur.
17.05.2016 09:23
*Taņa
 Tad kāda vella pēc pagājušo nedeļu vajadzēja mainit skaititāju kuram bedzies termiņš??? Kāpēc neviens neko neteica par jauno kartibu??? Atkal apjāja kučkas tādi!!!
17.05.2016 09:30
*nebazūnē -> *rezumē
 To nopļauto zāli vedīs uz atkritumu poligonu,tā kā neizstrādā aplamas teorijas.
17.05.2016 09:37
*bazūne -> nebazūne
  Kā tad būs ar Raiņa ielas govi, kā viens te izteicās? :D
17.05.2016 10:15
*Viesis -> *bazūne
 to tu varēsi barot un aplekt
17.05.2016 11:01
*Viesim
  gaiša doma, es aplekšu. a tu slauksi . ha ha
17.05.2016 12:32
*Dacei
 Neuztraucies tavai brodu zemei tas nedraud.
17.05.2016 13:32
*Viesis
 ABSURDA APTAUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Manā daudzdzīvokļu mājā arī bija aptauja,parakstījāmies, Domē tika iesniegti dokumenti, bet sazinoties ar dažiem paziņām, nācās konstatēt, ka 12 māju sarakstā manas MĀJAS NAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
17.05.2016 14:35
*a -> kur
 ir saraksts???
17.05.2016 14:41
*ZUZE -> *a
 Kuras mājas nav sarakstā?Kur vispār saraksts ir pieejams?
17.05.2016 15:39
*par vēlu modies,kundze! -> *ZUZE
 sen vilciens aizgājis
17.05.2016 16:09
*ZUZE
 Nav gan aizgājis:atbilde no ekonomikas ministrijas:Dzīvokļu īpašnieki lēmumu par to, kāda metodika konkrētajam pakalpojumam tiks izvēlēta, var pieņemt vienā no Dzīvokļa īpašuma likuma 18.panta otrajā daļā minētajiem lēmumu pieņemšanas veidiem, tostarp, aptaujas veidā. Ja lēmuma pieņemšana notiek aptaujas veidā, kā tas attiecībā uz metodikas izvēli notiek arī Jūsu dzīvojamā mājā, tas nozīmē, ka aptaujā tiek piedāvāts izvēlēties kādu no noteikumos Nr.524 ietvertajiem kritērijiem un metodikām norēķinam par siltumenerģijas pakalpojumu (piemēram, pielikums Nr.1), tas nozīmē balsot „par” šo piedāvāto variantu. Izrietoši, ja dzīvokļa īpašnieks nepiekrīt aptaujā piedāvātajam metodikas veidam, ir uzskatāms, ka viņš ir balsojis „pret” šādas metodikas izvēli. Arī tad, ja dzīvokļa īpašnieks noteiktajā termiņā nav sniedzis rakstveida atbildi, uzskatāms, ka viņš balsojis „pret” lēmuma pieņemšanu.Tā kā tas ko pieņēma par kvadrātmetriem viss ir nelikumīgi>
17.05.2016 16:16
*secinājums
 Vislielāko iedzīvotāju vairākuma atbalstu ir guvusi pilsētas domes izstrādātā metodika par karstā ūdens apmaksas kārtību.Tās 12 mājas ir "baltie zvirbūļi",izlecēji,kas neatbalsta domi.
17.05.2016 16:52
*Jekabs
 Gudrajām galvām no SIA "JK namu pārvalde" vajadzētu aiziet pie friziera. Drīz būs jārunā kameras priekšā - Bez tabu būs klāt !!!
Būs jāslēpj savas viltīgās acis.
17.05.2016 17:03
*tas labi -> Jekabs
 Bez tTabu noteikti vajadzētu, un ne tikai kozuliņu lai paintervē, bet arī tās dāmas kas to trallināšanu skaisti noformē - grāmatvedi kas jau pie ždanoga apguva skolu, juristi, ekonomisti u.c. Un ļoņu arī ar raitu, kuri uzskata ka nekas jau nav noticis. Un Bez tabu varētu paprasīt ko par to saka prokuratūra
17.05.2016 17:20
*Viesis
  Kozuliņam acis skraida turpu šurpu. Gogulis gan ietrenējies skatīties vienā punktā.
17.05.2016 17:29
*ontorinologs
 Goguļam tā ir iedzimta acu kaite.
18.05.2016 07:44
*plānā galdiņa urbējs -> *secinājums
 tā ir mana ideja
18.05.2016 08:35
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2022.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01897 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu