Jēkabpilī kontrolpirkuma laikā 1974.gadā dzimusi sieviete, kura jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā, pārdeva divas cigarešu paciņas ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām, kā arī vienu pudeli ar bezkrāsainu šķidrumu, kam bija alkoholam raksturīga smaka. Tika uzsākts kriminālprocess, kura laikā tika veikta kratīšana. Atrasta pudele ar diviem litriem bezkrāsaina šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku, kā arī vairāk nekā 1,4 tūkstoši cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Savukārt nākamajā dienā kontrolpirkuma laikā 1949.gadā dzimis vīrietis, kurš arī iepriekš nonācis policijas redzeslokā, pārdeva divas puslitra pudeles ar bezkrāsainu šķidrumu ar alkoholam raksturīgu smaku. Uzsākts kriminālprocess, kura laikā veikta kratīšana un atrasti aptuveni 2,5 litri bezkrāsaina šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku, kā arī 60 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.
Atbilstoši Krimināllikuma 221.1 panta pirmajai daļai par nelegāli izgatavotu (ražotu) vai viltotu alkoholisko dzērienu vai spirtu saturošu šķidrumu, kuri nav alkoholiskie dzērieni, bet kurus piedāvā kā alkoholiskos dzērienus (nelikumīgi alkoholiskie dzērieni), realizāciju persona var tikt sodīta ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Savukārt atbilstoši Krimināllikuma 221.6 pantam par nelegāli izgatavotu (ražotu) vai tādu tabakas izstrādājumu, kuri nav marķēti ar Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām, izņemot normatīvajos aktos paredzētos gadījumus, vai tādu bezdūmu tabakas izstrādājumu, kuru laišana tirgū ir aizliegta, realizāciju nelielā apmērā, ja tā izdarīta mantkārīgā nolūkā, var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.
Nezinu, kāpēc Tieslietu ministrs pret šāda rakstura likuma pārkāpējiem militārā konflikta apstākļos nepieņem stingrākus mērus.Tādi grauj ne tikai valsts ekonomiku, bet negatīvi ietekmē arī aizsardzības spējas.
tak cilvēki mēģina pelnīt! degviela drīz būs 2 euro! par pārtiku vispār nav ko teikt!
tas ir tikai sākums visam... nu vismaz ir kumpalas apģērbties ģimenei...
Jēkabpilī kontrolpirkuma laikā 1974.gadā dzimusi sieviete, kura jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā, pārdeva 2 cigarešu paciņas ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām,
--------------------- ------------------------------ ------------------
Cerams, ka visi iekš Latvijas zina, ka Baltkrievija līdz gada beigām noteikusi BEZvīzu režīmu!
Latvijas pasi zobos un uz priekšu! Ja atmiņa neviļ, tad 5 paciņas ikviens par ievest Latvijā...
Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA Vidusdaugavas televīzija rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.
Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.00916 sek.
Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu