Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Ļąńģóšķī 10.08 Vakars
16°C...18°C
DA 1-3 m/s

ßńķī 11.08 Nakts
11°C...13°C
DA 0-2 m/s

Šodien 10.augustā
vārda dienas svin:

Brencis, Audris, Inuta

Rītdien:
Olga, Zita, Liega, Zigita

Apsveicam!
Saraksts »

Kā gatavojaties nākamajai apkures sezonai?
Īpaši tam negatavojos, bet ir bažas par to, kā varēšu norēķināties par apkuri.
79.1%
Esmu jau sagatavojies/-usies, tāpēc par apkures sezonu uztraukuma nav;
9.3%
Meklēju finansējumu kurināmā iegādei;
7%
Cenšos iekrāt līdzekļus, lai varētu samaksāt apkures rēķinus;
4.7%
Veicu / plānoju veikt pārbūves darbus, pārejot uz lētāko kurināmā veidu savam mājoklim;
0%

Nobalsojuši: 43
Saraksts »

Ziņas: 34381
Komentāri: 633314
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
10.08.2022 15:28
 
Šobrīd portālā: 34 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jaunākās ziņas
 
Slēdz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Līvānu filiāli
Pievienots: 14.01.2022 16:43

» Versija izdrukai

rsz_sizlivanupmlpfilialefoto.jpg
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde janvārī pārtraukusi divu filiāļu darbību. Janvāra sākumā tika slēgta Siguldas filiāle, bet nupat pēdējā darba diena aizvadīta Līvānu filiālē. Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Līvānu filiāle strādāja reizi nedēļā – piektdienās, pieņemot līdz 20 klientiem dienā. Arī šodien, 14.janvārī, – filiāles pēdējā darba dienā – gaitenis pie durvīm nebija tukšs. Apmeklētāji nav apmierināti, ka Līvānos vairs nebūs pieejami pārvaldes pakalpojumi. Tuvākā teritoriālā nodaļa ir 30 kilometru attālumā – Jēkabpilī.

“Grūti būs aizbraukt uz Jēkabpili, sevišķi invalīdiem un veciem cilvēkiem,” saka Līvānu novada iedzīvotājs Juris. “Slikti. Būtu jau labi tepat uz vietas. Tuvāk viss būtu.”

“Tas ir ļoti slikti,” saka Līvānu novada iedzīvotāja Silvija. “Jau tā tikai reizi nedēļā pieņem, ja to pašu aizslēdz, tad nezinu, kur doties. Ja jāmaina pases vai jāizņem pase vai kāds cits dokuments... Tas ir bezatbildīgi.”

Līvānu filiālē strādāja divi Jēkabpils nodaļas darbinieki, kuri piektdienās brauca uz Līvāniem apkalpot klientus. Tagad šie darbinieki paliks Jēkabpilī. “Šāds lēmums tika pieņemts, lai palielinātu Rīgas un Jēkabpils nodaļu klientu apkalpošanas nodaļu kapacitāti un arī lai samazinātu rindas,” skaidro Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pārstāve Inna Tarelkina. “Darbstacijas no Līvānu filiāles tiks pārvestas uz kādu no Rīgas nodaļām, un Jēkabpils darbinieki strādās Jēkabpils nodaļā, kas palīdzēs stiprināt klientu apkalpošanas kapacitāti.”

Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods gan šaubās par šādu izmaiņu lietderību: “Vai Rīga tik daudz ieekonomēs? Bet līvānieši, protams, no tā cietīs.”

Jau iepriekš vēstīts, ka Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde vasarā nolēma Rīgā pagarināt darba laiku, jo veidojas garas rindas pēc jauniem dokumentiem. Tikmēr Līvānu novada pašvaldība adresējusi pārvaldei vēstuli ar lūgumu pārskatīt lēmumu.

Līdzīga situācija ir arī Siguldā, kur filiāle tika slēgta šā gada 1.janvārī. “Filiāle strādāja reizi nedēļā, un vienmēr pieraksts bija pilns,” stāsta Siguldas novada pašvaldības aģentūras “Siguldas Attīstības aģentūra” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sindija Brikmane. “Pašvaldība vienojusies, ka tieši vadības līmenī šo jautājumu risinās un dosies uz PMLP veikt sarunas, varbūt patiešām ir iespējams atjaunot, kaut vai retāk, bet tomēr atjaunot filiāles darbību Siguldas novadā.”

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē skaidro, ka Līvānu un Siguldas filiāles ir vienīgās, kuras skar optimizācija – citviet slēgšana šogad nav paredzēta. Arī pagājušajā gadā netika likvidēta neviena pārvaldes struktūrvienība.

Sandra Paegļkalne


 


Komentāru skaits: 27
Apspriežam tēmu:
*Jefiņš
 Tad visi tagad trieksies uz Jēkabpili.
14.01.2022 16:51
*!
 jĒKABPILĪ JAU TA KLIENTI GĀŽ RIŅĶĪ... Gan jau norīkos uz Daugavpili ...
14.01.2022 16:56
*astro
 Par tautu laukos nedomā,
Kapc′tāte Innai padomā.
14.01.2022 17:06
*Distihs
 Ja kāds gribēs mainīt pasi,
Uz Jēkabpili trauksies asi.
14.01.2022 17:18
*astro
 Priekšnieciņu aplamības,
Rada ļaudīm neērtības!
14.01.2022 17:23
*astro>astro
 Labāks ritms:

Par tautu laukos nedomā,
Kapac′tāte padomā.
14.01.2022 17:26
*Viesis
  Pamazām nolikvidēs tiktāl, ka cilvēkiem LV vairs dzīves nebūs.
14.01.2022 17:54
*haha
 Bet cilvēkiem tā braukāšana arī maksā naudu un ne mazu.
14.01.2022 18:27
*Neķītrais masāžists
 :DDD Toč kaut kāds durdoms.
14.01.2022 18:32
*zinātājs
 Varbūt Tarelkinai vajadzētu pastāstīt, kas ir darbstacijas, kas jāpārved uz Rīgu. Cik zinu, Līvāni ir viens no bagātākajiem Latvijas novadiem un, ja vajag. Vaivods tās darbstacijas nopirks, lai iedzīvotājiem nav jācieš.

Agrāk valsts vadoņi aktīvi runāja, ka iet uz subsidiaritātes principa ievērošanu, tas ir, sniegs arvien kvalitatīvākus pakalpojumus arvien tuvāk pakalpojuma ņēmēja dzīvesvietai, bet te rīkojas gluži otrādi, pretēji saviem svētajiem solījumiem. Tāpēc arī vakcinēšanai neviens netic.
15.01.2022 10:53
*Skolnieciņš
 Mīlēsim Latviju. Lūgsim Latvju Dievus un tapsim svētīti. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar mīlestību sirdī un ticību dvēselē, Skolnieciņš
15.01.2022 13:03
*Ja kas
 Līvānu filiālē strādāja divi Jēkabpils nodaļas darbinieki, kuri piektdienās brauca uz Līvāniem apkalpot klientus. Tagad šie darbinieki paliks Jēkabpilī. “Šāds lēmums tika pieņemts, lai palielinātu Rīgas un Jēkabpils nodaļu klientu apkalpošanas nodaļu kapacitāti un arī lai samazinātu rindas,”
---------------------------- --------------------
Jēkabpil ī vienmēr bijušas rindas...
15.01.2022 15:39
*Pravietisnejaukais
 Cilvēkiem, kuri savā nezināšanā patiešām varētu pavilkties uz Skolnieciņa "latvju dieviem" būtu jāzina, ka ir tikai viens Dievs Tas Kungs, Jēzus Kristus Tēvs, kas radījis debesis un zemi un visu , kas uz tās. Tam Kungam pieder visa vara par dzīvajiem un mirušajiem un Pastarā dienā Viņš nāks un tiesās tautas.
Cilvēkiem būs jāatbild par saviem darbiem un par katru veltīgu vārdu tie taps tiesāti.
Tikai paļāvība uz Jēzus Kristus vietniecisko upuri, ko Viņš veica , izciešot nāvi par mūsu grēkiem mūsu vietā, tikai šī paļāvība un ticība var glābt cilvēkus no soda un nokļūšanas Ellē - vietā, kur būs kaukšana un zobu griešana. Un atpakaļceļa no turienes nebūs. Ne Skolnieciņam, nedz viņa sekotāju pulkam. Varēsiet tur aurot un plēst viens otram acis no orbītām !
Cilvēki, esiet modri!
15.01.2022 16:51
*Pravietisnejaukais
 Lūkas evaņģēlijs , 12. nodaļa , ( Jēzus vārdi ):
2 Bet nekas nav apslēpts, kas netiks atklāts, un nekas nav nezināms, kas nenāks gaismā.
3 Tāpēc visu, ko jūs esat teikuši tumsā, to dzirdēs gaismā, un, ko jūs ausī esat čukstējuši istabā, to sludinās no jumtiem.
4 Jums, Saviem draugiem, Es saku: nebīstieties no tiem, kas nonāvē miesu un pēc tam vairs nespēj neko darīt.
5 Es jums teikšu, no kā jums būs bīties: bīstieties no tā, kam ir vara nonāvēt un pēc tam iemest ellē. Tiešām Es saku: to bīstieties.
15.01.2022 16:54
*Skolnieciņš -> *Pravietisnejaukais
 Pravietinejauko, ko Tu sludini naidu un baidi cilvēkus? Ko Tu citiem izsaki draudus?
Citāts: ′′...tikai šī paļāvība un ticība var glābt cilvēkus no soda un nokļūšanas Ellē - vietā, kur būs kaukšana un zobu griešana. Un atpakaļceļa no turienes nebūs.′′. Saskaņā ar Latvijas Republikas krimināllikumu 150. panta ′′Sociālā naida un nesaticības izraisīšana′′ pirmās daļas.
150.pants. Sociālā naida un nesaticības izraisīšana
(1) Par darbību, kas vērsta uz naida vai nesaticības izraisīšanu atkarībā no personas dzimuma, vecuma, invaliditātes vai jebkuru citu pazīmju dēļ, ja ar to radīts būtisks kaitējums, —
(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem, vai par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi organizēta grupa, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
15.01.2022 17:06
*Skolnieciņš -> *Pravietisnejaukais
 Jūdaisms, kristietība un islāms – tas viss ir senebreju mitoloģija, kurā pielūdz ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu. Ebreju cilts Dievu Jahvi izgudroja izdomāts senebreju mitoloģijas personāžs Ābrams jeb Ābrahāms (tā viņu pazīst kristietībā), jūdaismā (Avraham Avinu (Ābrahāms, mūsu Tēvs)), bet islāmā Ibrahimu. Ābrams izdomātā ebreju pilsētā Hāranā atzina ebreju cilts Dievu Jahvi par vienu vienīgo Dievu.
Ar necieņu pret senebreju monoteismu, Skolnieciņš
P.S. Atbildot Tev Tavā manierē, es varu teikt, ka Tev nav taisnība. Tu vienkārši agresīvi uzspied savu viedokli citiem cilvēkiem. Tu esi agresīvs, kristīgs sektants. Iespējams Tu esi sabiedrībai bīstams.
15.01.2022 17:12
*murgs
 tā tiek ekonomēta nauda, lai TIE saņemtu prēmijas un lielas algas :) :)
vēl autobusu un vilcienu reisus samazināt... tautas kalpi sāk kļūt par kungiem
16.01.2022 09:53
*zinātājs
 Nezinu, kāpēc nevar pasu izdošanu apvienot ar izbraukuma vakcināciju? Vakcinācijas autobuss ir pietiekoši liels, lai tajā bez medmāsas ievietotos arī PMLP fotogrāfs ar pases drukātāju vienā personā. Kopā būtu jautrāk.
16.01.2022 11:15
*zzz -> *zinātājs
 Jā, svaiga gaļa un žāvējumi arī neskādētu.
16.01.2022 12:09
*Pravietisnejaukais
 Mateja Evaņģēlijs, 12. nodaļa :

39 Bet Viņš atbildēja un tiem sacīja: "Ļauna un laulības pārkāpēja cilts meklē zīmes; un viņai nekāda cita zīme netiks dota kā vien pravieša Jonas zīme.
40 Jo, kā Jona trīs dienas un trīs naktis bija lielās zivs vēderā, tā arī Cilvēka Dēls būs trīs dienas un trīs naktis zemes klēpī.
41 Ninivieši celsies tiesas dienā pret šo cilti un to pazudinās; jo tie, Jonam sludinot, no grēkiem atgriezās; un redzi, šeit ir vairāk nekā Jona.
42 Ķēniņiene no dienvidiem celsies tiesas dienā pret šo cilti un to pazudinās, jo tā nāca no pasaules gala dzirdēt Salamana gudrību: un redzi, šeit ir vairāk nekā Salamans.

43 Bet, kad nešķīstais gars no cilvēka ir izgājis, tad tas pārstaigā izkaltušas vietas, meklē dusu un to neatrod.
44 Tad tas saka: es atgriezīšos savā namā, no kurienes es izgāju. Un, kad viņš nāk, tad viņš to atrod tukšu, izmēztu un uzpostu.
45 Tad tas noiet un ņem līdzi septiņus citus garus, kas ļaunāki par viņu, un viņi ieiet tur un dzīvo; un pēc tam ar tādu cilvēku top sliktāk, nekā papriekšu bija. Tāpat arī notiks šai ļaunajai ciltij."
16.01.2022 14:14
*### -> *Pravietisnejaukais
 nu gan tu atkal esi apķēzījies
16.01.2022 14:21
*Skolnieciņš -> *Pravietisnejaukais
 ′′jo tā nāca no pasaules gala dzirdēt Salamana gudrību: un redzi, šeit ir vairāk nekā Salamans.′′ Re, šeit atkal lielebreju šovinisms parādās.
Salamans ir ebreju ķēniņš senebreju mitoloģijā. Bet Tu mūsdienu latviešiem uzspied senebreju mitoloģiju. Nokaunies! Nokaunies! Izguli dzērumu un nokaunies!
Fuj Fuj, lielebreju šovinist!
16.01.2022 16:43
*AlfrēdsRozenbergs -> *Skolnieciņš
 Skolnieciņš skaļi klaigā par lietām, ko absolūti nesaprot un pat neapzinās, cik smieklīgs izskatās.
16.01.2022 17:06
*Skolnieciņš -> *AlfrēdsRozenbergs
 https://m.youtube.com/watch?v= =9t_5IiJQ8-Y
https://m.youtube.com/watch? ?v=3U3y-634lVg
https://mirslavbog.ru/kumiry y-bogov
https://mirslavbog.ru/marena
https://www.slavyarmarka.ru/ /kak-vybrat-kumira/
https://www.livemaster.ru/it tem/24207289-russkij-stil-kumi ry-chury-slavyanskih-bogov
16.01.2022 19:44
*Skolnieciņš -> *AlfrēdsRozenbergs
 https://www.bbc.com/russian/bl log-photo-49581200.amp
https://www.etsy.com/market/ /mara_goddess_statue
https://www.etsy.com/listing g/798490561/pagan-goddess-mara -wooden-statuette-of
https://symbolikon.com/downl loads/mara-slavic/
https://www.slavyarmarka.ru/ /slavjanskaja-boginja-mara/
https://www.slavyarmarka.ru/ /simvoly-velikoj-slavjanskoj-b ogini-mareny/
https://yandex.ru/turbo/mast terok.livejournal.com/s/169698 4.html
16.01.2022 19:46
*zinātājs -> Pravietisnejaukais
 Nezinu, bet liekas, ka Skolnieciņš nebūs tas, kur kauks un zobus griezīs. Viņam grūtā brīdī latvju dievi ies palīgā. Nezinu gan, kāpēc viņam nepatīk jūdu, ebreju Dievs, jo vai nav vienalga, kas cilvēkam sniedz palīdzīgu grūtā brīdī. Vai tad Dievs vainīgs, ka kristīgie Viņa vārdā bendēja citādi ticīgos, neticīgos un pagānus! Visi dievi jāgodina, jo nestundā jebkura palīdzība noderēs. Piemēram, ja esi iekritis Daugavā un paša spēkiem nav iespējams no lediem izrāpties, nezinu vai radīsi sevī dvēseliskos spēkus atteikties no garām ejoša morāliski samaitātā slepkavas, piderasa vai pat pedofila pasniegtās rokas, bet stoiciski gaidīsi glābēju ierašanos no Bebru ielas.
17.01.2022 10:38
*akoo
 sen vajadzēja aiznaglot to filiāli!
Un LVM izsniegt "vilka pases"!
17.01.2022 11:11
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2022.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.03493 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu