Jēkabpils Mežaparkā, Radžu ūdenskrātuves krastā, uzstādīts jauns vides objekts ar nosaukumu Mīlētāji. Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka objekta prototips ir noskatīts internetā, bet izgatavotājs ir firma D.D.Stars. Izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas ir 826,45 eiro (neieskaitot PVN). Objekts veidots no gobas koka, laukakmeņiem un kokvilnas virves, un tas ir kā veltījums visiem, kam sirdī ir mīlestība pret tuvākajiem, pret dabu un dzimteni. Izvietojums ar skatu tālumā uz ūdens klaju izvēlēts apzināti, lai simbolizētu teicienu: Divi patiesi mīloši cilvēki neskatās viens uz otru, viņi skatās vienā virzienā. Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus fotografēties pie objekta Mīlētāji un pauž cerību, ka foto ar šo objektu būs populārs Valentīndienas sveiciens no jēkabpiliešiem sociālajos tīklos.
Mīlētāji tā saķēdējušies, un ka sastrīdēsies, viens no otra vaļā netiks. :DD Manuprāt dabisku vidi nevajadzētu aizkrāmēt ar visādiem krāmiem. Nekā tur skaista nav. Tumsā pat nobīties var.
Vellos, ir gan tāds jocīgs objekts, krēslā un miglā tos ieraugot var arī valodu sākt raustīt, ka izjuks mīlas iestāšanās fakts. Vispār būs jāapskata dienas gaismā.
D.D.Stars kas ta par firmu un ka vini tiek pie sadiem pasutijumiem???Kam vina pieder???
Nodokļu maksājumi valsts kopbudžetā
Gads 2016 (tūkst. EUR) 2017 (tūkst. EUR) 2018 (tūkst. EUR)
Kopējie maksājumi valsts kopbudžetā 16.04 20.24 15.69
Iedzīvotāju ienākuma nodoklis 2.95 4.07 4.81
Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas 5.49 7.77 8.12
Neliekuļošu un nepakļaušos pūļa reakcijai, tāpēc teikšu, ka vides objekts man patīk. Žēl tikai, ka nespēju nevienu pierunāt šos tēlus uzstādīt Baltās krāces vietā, bet tos cilvēka fizisko veselību apdraudošos bleķus nolikt kaut kur Mežparka krūmos. Kā saka, tālāk no acīm.
Lai gan, kur nu noslēpsi, ja parku pašlaik cītīgi retina!
Zinu, ka ilgs laiks nepaies, kad karjeram tuvāk dzīvojošie brīvmākslinieki Mīlētājiem piezīmēs klāt pagaidām iztrūkstošos mīlēšanās instrumentus jeb atribūtus. Nezinu, kā mākslas valodā tās detaļas pareizi nosaukt.
kāpēc viss uz Mežaparku? es uz turieni neeju, man bail pa mežu vienai staigāt. Varēja daugavmalā, kur pa dambi staigāt ir drošāk, tur ir apgaismojums un cilvēku vairāk. Arī atbraucējiem tīkamāka ir promenāde, upe, tilts, baznīca. A kas tur kaut kādā mežā. Vēl jāzin, kā aiziet uz turieni no Bebriem, gar šosejas malu, kur brauc ātrumā automašīnas.
Tādus krāmus tikai mežā likt. Kas tev bail, ka mīlētāji var uzmākties? Ej droši. Tikai nesaskrienies ar ĶĒMU, teicās arī iešot. Kas zin. kā viss var beigties.
Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA Vidusdaugavas televīzija rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.
Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.00697 sek.
Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu