Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Īįėą÷ķī 20.10 Diena
7°C...9°C
R 3-5 m/s

Ļąńģóšķī 20.10 Vakars
4°C...6°C
D 2-4 m/s

Šodien 20.oktobrī
vārda dienas svin:

Leonīds, Leonīda

Rītdien:
Urzula, Severīns

Apsveicam!
Saraksts »

Vai saistībā ar Covid-19 izplatību Jēkabpilī pilsētas skolās šobrīd vajadzētu pāriet uz attālināto mācību modeli?
Nē, pagaidām situācija nav tik slikta;
68.1%
Jā, noteikti;
19.4%
Grūti pateikt.
12.5%

Nobalsojuši: 72
Saraksts »

Ziņas: 31057
Komentāri: 569646
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
12.10.2020 17:40
 
Šobrīd portālā: 78 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Valsts probācijas dienests informē par izlīguma procesu un iespējām kļūt par brīvprātīgo izlīguma procesā
Pievienots: 08.11.2019 16:10

» Versija izdrukai

rsz_probacijasdienestam15_14.jpg
KAS IR IZLĪGUMS KRIMINĀLPROCESĀ?
    
    
    Sabiedrībai ir jāapzinās, ka likumpārkāpumi nerodas vakuumā. Tie ietekmē mūs visus. Noziedzība nav tikai tiesību aizsargājošo institūciju vai viena indivīda problēma, bet tā skar visu sabiedrību.
    
    Kriminālprocesa laikā parasti notiek fokusēšanās uz likumpārkāpēju, lai viņš saņemtu pelnīto sodu. Par to, kā jūtas cietušais, neviens īpaši neinteresējas. Taču noziegums nav tikai likuma panta pārkāpums, tas rada arī konfliktus starp cilvēkiem. Noziegums ievaino cilvēkus un viņu attiecības. Hovards Zērs (Howard Zehr) uzskata, ka šis fakts rosina atjaunot taisnīgumu, šajā procesā iesaistot cietušo, likumpārkāpēju, kā arī sabiedrību, lai kopīgi meklētu risinājumus, kas veicinātu dziedināšanu, izlīgšanu un mierinājumu. Mūsu sabiedrībā ir iesakņojies stereotips, ka vienīgais veids, kā panākt sabiedrībai vēlamo uzvedību, ir izmantot represīvo pieeju. Šajā gadījumā, ja netiek apzinātas cietušā vajadzības, viņš tā arī paliek ar nomāktības, dusmu, kauna un vainas apziņu. Taču, izmantojot taisnīguma atjaunošanas pieejas, taisnīgo risinājumu cietušais un likumpārkāpējs meklē kopā.
    
    Izlīguma process Valsts probācijas dienestā (turpmāk - Dienests) ir strukturēts sarunu process, kurā brīvprātīgi piedalās cietušais un likumpārkāpējs un kuru vada neitrāla persona – starpnieks, palīdzot iesaistītajām pusēm vienoties par savstarpēji pieņemamu un taisnīgu risinājumu.
    
    Izlīgums ir iespējams visās kriminālprocesa stadijās: pēc tiesas nolēmuma spēkā stāšanās, pēc prokurora priekšraksta par sodu, pēc lēmuma par kriminālprocesa izbeigšanu, nosacīti atbrīvojot no kriminālatbildības, spēkā stāšanās; ja tiesnesis lemj jautājumu par audzinoša rakstura piespiedu līdzekļa piemērošanu nepilngadīgajiem, kā arī soda izciešanas laikā.
    
    Kā notiek Izlīguma process?
    Saņemot pieprasījumu no kriminālprocesa virzītāja vai iesniegumu no cietušās personas vai likumpārkāpēja, starpnieks sazinās ar iesaistītajām pusēm, informē par izlīguma procesu, un, ja abi piekrīt piedalīties izlīguma procesā, vienojas par tikšanās datumu, vietu un laiku.
    
    Darbs, ko starpnieks veic pirms izlīguma sēdes iesaistīto pušu sagatavošanā, ir vissvarīgākais visos izlīgumos, īpaši smagās, vardarbīgās lietās. Tiekoties ar iesaistītajām pusēm pirms izlīguma sēdes, starpniekam ir iespēja noskaidrot iesaistīto pušu, īpaši cietušā, vajadzības un bažas, un ar savu attieksmi radīt cietušajā uzticēšanos, sniegt atbalstu un iedrošinājumu pieņemt lēmumu dalībai izlīgumā. Tikšanās ar iesaistītajām pusēm pirms izlīguma sēdes sniedz iespēju starpniekam labāk sagatavoties izlīgumam un sagatavot iespējami drošāku, labvēlīgāku vidi. Pirms izlīguma sēdes tikšanās laikā ir svarīgi aprunāties, painteresēties par notikušo, izskaidrot iesaistīto pušu tiesības un pienākumus izlīguma sēdes laikā, vērst iesaistīto pušu uzmanību uz to, ka izlīgums ir brīvprātīgs un konfidenciāls process. Svarīgi arī ir informēt puses par personām, kuras tiks aicinātas piedalīties izlīguma sēdē, un kāda ir katras pieaicinātās personas loma. Izlīgumā iesaistītās puses šīs tikšanās laikā tiek informētas par ieguvumiem no izlīguma.
    Sarunas notiek izlīguma sēdei sagatavotā telpā, nodrošinot iesaistītajām pusēm konfidencialitāti, labvēlīgu un drošu vidi. Abas iesaistītās puses runā par notikušo un izsaka priekšlikumus, kā varētu risināt radušos situāciju.
    
    Galvenais priekšnosacījums likumpārkāpējam ir tas, ka viņš pats atzīst noziedzīgā nodarījuma pamatfaktus, nevis uzsver, ka viņa vaina vēl jāpierāda. Protams, cilvēki var izlīgt un var arī neizlīgt, tas viss ir atkarīgs no viņu vēlēšanās, spējām un iespējām vienoties. Taču veiksmīga izlīguma rezultātā ieguvēja ir visa sabiedrība, jo mazinās ieslodzīto personu skaits un tādējādi tiek ietaupīti nodokļu maksātāju līdzekļi. Izlīguma procesa būtība ir taisnīguma atjaunošana cietušā un likumpārkāpēja attiecībās – vainīgais uzņemas atbildību par pāridarījumu, uzzina, kā juties nodarījumā cietušais, atvainojas cietušajam par notikušo un dara visu, lai novērstu pāridarījuma sekas.
    
    Izlīgums sniedz iespēju sabiedrības locekļiem mainīties un uzlabot savu dzīves kvalitāti, būt līdzatbildīgiem, popularizējot humānisma principus, kas mazina cilvēku vienaldzību citam pret citu.
    
    Valsts probācijas dienesta Zemgales reģiona teritoriālās struktūrvienības Jēkabpils nodaļas aicina kļūt par brīvprātīgo starpnieku Izlīguma procesā, lai palīdzētu likumpārkāpējiem izprast savu uzvedību un tās ietekmi uz citiem, sniegt atbalstu cilvēkiem jaunu iemaņu attīstīšanā, palīdzēt attīstīt pozitīvas emocijas un mudināt saprast savas un līdzcilvēku emocijas.
    
    Papildus brīvprātīgajam darbam Izlīguma procesa jomā ikvienam ir iespēja kļūt par Dienesta līdzgaitnieku jauniešiem – probācijas klientiem. Brīvprātīgajiem tiek piedāvāts divu dienu mācību kurss, pēc kura ir iespējas slēgt ar Dienestu līgumu, lai veiktu līdzgaitnieka pienākumus. Būt par Dienesta līdzgaitnieku nozīmē – ar savu atrašanos līdzās sniegt atbalstu jaunietim, iedrošināt viņu uzlabot sociālās prasmes, pieņemt atbildīgus lēmumus, veicināt pozitīvi pavadīt savu brīvo laiku un saskatīt dzīvē jaunas perspektīvas.
    
    Iegūt sīkāku informāciju par Izlīgumu kriminālprocesā, par iespēju kļūt par brīvprātīgo izlīguma procesā vai kļūt par līdzgaitnieku var Valsts probācijas dienesta Zemgales reģiona teritoriālās struktūrvienības Jēkabpils nodaļās Draudzības alejā 9, Jēkabpilī. Tālrunis 652 07 120, e-pasts: zemgale@vpd.gov.lv.
    
    Informāciju sagatavoja Valsts probācijas dienests
    
    
 


Komentāru skaits: 36
Apspriežam tēmu:
*Neķītrais masāžists
 Kur video? Gribētu redzēt, kādi līdzēju pusēm ģīmji. :D
08.11.2019 17:01
īpaši stulbs
 Jādzīvo ir tā, lai strīdu un skandālu nebūtu, kā arī lai holokausts neatkārtotos. Tad arī probatorienēm būs vieglāka dzīve.
08.11.2019 19:12
*Jefiņš
 Pusstopu pa vidu strīdniekiem, var arī divus, kamēr nesāk bučoties un pliķēt viens otram pa muguru.
08.11.2019 19:33
*Pravietisnejaukais
 Brīvprātīgais izlīguma procesā ir jau labi sen visiem pieejams - tas ir Jēzus no Nācaretes.
08.11.2019 19:48
*ĶĒMS -> *Pravietisnejaukais
 Jā, tas notiek jau sen ar advokātu starpniecību, nu vidutāja lomu uzņemsies probācija. Tikai nezinu vai tajā ir pieredzējuši juristi, vai tikai krūmos saķerti ierēdņi
08.11.2019 20:31
*zinātājs -> Ķēms
 Ja neko nezini, tad nerunā! Nav runas par jaunu izlīguma formu, bet par probācijas līdzgaitniekiem. Cik zinu, tad pēdējā laikā strīdu ļoti daudz, probācijas meitenēm ne vairs spēka, ne gudrības, kā strīdniekus samierināt, un tādēļ aicina brīvprātīgos palīgā. Pat tu vari būt labs palīgs un tevi tur noteikti gaida, jo no Betas līdz Draudzības alejai nav tālu ko iet. Katru rītu ap vienpadsmitiem vari aizstaigāt un tur sēdošos nemierniekus samierināt.
Kas tev slikti, ja pie pensijas vēl minimālo algu piemaksās? Tāpat pa ziemu tev nav ko darīt.
09.11.2019 08:41
*Aicis
 Kā ar administratīvajām lietām ? Uztaisa parbomzi neparko ! Atņem autovadītāja tiesības , līdz ar to tiek pazaudēts darbs , iztikas līdzekļi , iebāž uz 15 diennaktīm , naudas sods apmēram 2000 ! No kāda huja lai samaksā tosodu ? Kur paliek likums par pamatsodu un papildsodu ?? Tiesa sabaz visus sodus ko tik var izdomāt ! Likumi redz to atļauj ! Nahren šitadi likumdevēji ! Un kā lai pierāda ka nebiji tajā alkohola reibumā , ja uz ekspertīzi neved vienkārši atņem autiņu , atstāj tevi ceļa malā pēc tam par divām dienām stāvvieta piestada rēķinu 500 e !!!! Probetaji , varbūt pamēģināsim tikt galā ar tādu situāciju? Vairī jūs esat notiem kuriem arī galvenais par savu pakaļas trisanu uz beņķa vairāk kabatā iebāzt ?
09.11.2019 11:03
*Pravietisnejaukais
 Miers ir sa-mierināšanas pamats. Miera avots ir Svētais Gars. Cilvēki nevar komandēt un regulēt Svēto Garu, lai kādas juridiskas konstrukcijas arī tie neizdomātu. Samierinātāja lomu var izpildīt tikai tie, kuri balstās uz stingro pamatu, kas ir Jēzus Kristus. Jums galva sareibst no šādiem vārdiem? Normāli! Man arī...!
09.11.2019 11:05
*Pravietisnejaukais
  " Sabiedrībai ir jāapzinās, ka likumpārkāpumi nerodas vakuumā. Tie ietekmē mūs visus. Noziedzība nav tikai tiesību aizsargājošo institūciju vai viena indivīda problēma, bet tā skar visu sabiedrību."
Bet šeit ir vajadzīgs viens noslēdzošais secinājums - "...jo Dieva priekšā noziedznieki esam mēs visi!"
09.11.2019 11:08
*Aicis -> *Pravietisnejaukais
 Tu gan stulbs esi ,vai varbūt pienarkojies ::))
09.11.2019 14:38
*Pravietisnejaukais -> *Aicis
 Tā Kunga Vārds, Psalms 49:21 - Cilvēks, kas dzīvo godībā un tomēr bez dziļāka ieskata lietu būtībā, ir līdzīgs kustonim, kuru vienkārši nokauj.
09.11.2019 14:47
*Aicis -> *Pravietisnejaukais
 Tad tevi jau sen nokaut vajadzēja :) kur šitadi rodas ?
09.11.2019 14:56
*zinātājs -> Aicis
 Arī nezinu, kur tādi rodas, bet zināma taisnība viņam ir.
10.11.2019 08:50
*ĶĒMS -> *zinātājs
 Negudrojies!! Būs tā, kā es teicu un pat ja nebūs, tad mani tas neuztrauc.
10.11.2019 09:37
*Viesis
  Kāds mums ķēms, sak, būs kā es teicu. :DD. Citiem nav teikšanas. Atliek tikai pielāgoties vai neņemt vērā. Sliktākais personāžs starp komentētājiem. Nu bet, Dievs ar viņu. Pašam vien tādam ir jādzīvo.
10.11.2019 10:58
*Pravietisnejaukais
 Miers ar jums! Priecājos, ka neesat vienaldzīgi! Tas ir pats galvenais! Ja kāds pamostas, viņš sāk domāt, ja sāk domāt - nonāk pie atziņas. "kas meklē, tas atrod ".
10.11.2019 11:10
*... -> 10.11.2019 10:58
 vai Tu vēl neesi ievērojis, ka zinātājs un ķēms ir viena persona, kurš ar abiem nikiem taisa šovu it kā savstarpēji strīdoties, kas kaitina lasītājus.
10.11.2019 11:53
*Viesis
 Tad jau neķītrais masāžists ar stulbeni arī pieskaitāmi pie tiem. Kā saka, četri vienā. Šovs tas nav, pie pilna rubļa šīs personas arī nav.
10.11.2019 12:32
*... -> 10.11.2019 12:32
  neķītrais masāžists šķiet ir cits, bet par īpaši stulbs jā, tādas aizdomas bieži ir, pavēro pats., tŗis vienā.
10.11.2019 13:18
*Pravietisnejaukais -> *...
 Esmu gan ievērojis. Bet es tam nepiegriežu uzmanību, ja kāds rīko teātri un strīdas pats ar sevi, jo... mēs visi esam nedaudz šizofrēniski. Man pašam ir kādi divdesmit niki, ko es gan pielāgoju apspriežamajiem tematiem, ne lai strīdētos ar sevi. Bet... ir gan viena lieta, kam es piegriežu uzmanību un tas mani nedara priecīgu... ka sava viedokļa paudēju ir tik maz. Ka iesaiste ir tik maza. Tas patiesībā ir ļoti slikta zīme.
10.11.2019 14:25
īpaši stulbs -> Viesis 12:32
 Kundze..! Man Jūsu vietā, atklāti sakot, palika neērti. Kā puskrievs ļoti labi saprotu teicienu "nav pilna rubļa". Nav smuki tā. Protams, slēpjošies aiz nika "viesis" te uzradušies daudzi, kas baidās atklāt savu īsto būtību un kam trūkst drosmes atklāti pateikt, ko domā par domi, bet par Jums ir skaidrs, ka esat Ragaiņa vēlētāju grupas pārstāvis.
Lai arī kategoriski norobežojos no manis identificēšanas ar Neķītro masāžistu, ĶĒMU vai citādu personāžu, tomēr tikai daļēji piekrītu Pravietimnejaukā tēzei par vispārēju šizofrēniju, jo nav man pamata apgalvot, ka ĶĒMS, piemēram, sirgtu ar šo mentālo slimību, lai arī man arī viņa runas stils mazliet atgādina zinātāja kategorismu. Manuprāt, drīzāk viņš ir kāds pensionēts Jēkabpils Tautas teātra aktieris, kam režisore Ūbeles kundze iedzinusi iemaņas iedzīvoties citā tēlā uz visu mūžu un ko viņš prasmīgi izmanto.
10.11.2019 16:25
*rezumē -> īpaši stulbs
  Ķēms labu laiku atpakaļ smejoties te apgalvoja, ka nav tik vecs. Protams, ka viņš nav nekāds pensionārs. Beta, tas tikai ir prikols. Viņa galvā ir sagrūsti veco laiku tikumi, gudrības un glupības, kuras ir iecirstas kā akmenī, kas traucē normāli dzīvot. Tāpēc viņam ir grūti pieņemt citu cilvēku viedokļus. Vispirms izņirgāsies par to cilvēku, kurš viņam iebilst , iegrūdīs dubļos un vēl ar kāju piemīcīs. Viņš savā galvā ir uzvarētājs, bet patiesībā ir cūka.. Viņš sevi vērtē augstāk par citiem. Nabaga sabojātais, izlutinātais cilvēks. Bet tu stulbeni, par tevi jau izteicos sen iepriekš, kad katra vārda galā tev bija Leonīds. Nez kāpēc tagad vairs tā viņu nelieli un neslavē? Masāžists ir feins čoms. Zinātājs ir glups kā teļš. Jefiņš vispār nekāds.
10.11.2019 17:15
*Viesis -> īpaši stulbs
 Tagad ienāc ar ķēma vai zinātāja niku. Gaidu.
10.11.2019 17:15
*Viesis -> īpaši stulbs (rezumā)
 Beidz ķēmoties, smejamgabals Tev labs sanāca, bet nemitīgi tādus atkārtojot apnīk lasīt. Maini tēmu.
10.11.2019 17:57
*bezkaunīgais sivēns
 Pēc vakariņām ienācu apskatīties,nu, vismaz tos rakstus, pie kuriem saradušies daudz komentāru. Ō, te iet augstos toņos, bet tā kā soprānu izdziedāt nespēšu, tad nemaz necentīšos.
"Rezumē" komentārs izcils, visus kārtīgi noslānījis, aplamājis mājdzīvnieku vārdos un pret visu viedokļiem ir neiecietīgs, akurāt tāds ko pierakstījis citiem. Tiešām smieklīgi. Es neesmu aizskarts, par to paldies.DDDD
p.s. Kas te kurš ir man pilnīgi vienalga.DD
10.11.2019 18:20
īpaši stulbs -> Viesis 17:57
 Jau kļūst amizanti. :) Slinkums meklēt, kurš te šodien to jucekli iesācis, bet, kundze, Jums, atvainojos, pašai laikam nemanot, rodas kaut kādas šizofrēnijas pazīmes. Lai nu kā tur nebūtu, nedrīkst aizmirst, ka mēs te diskutējam pie raksta par izlīgumu, bet Jūs "pierakstījāt" man vēl rezumē niku. :)
Savādi, kāpēc man te būtu jānāk ar zinātāja vai Ķēma niku, ja esmu šeit oficiāli reģistrējies ar šo, kas izlasāms 4 cm augstāk?
Iepazīsties ar pēdējos komentāros teikto, man iešāvās prātā, ka kolēģis ĶĒMS varētu būt literatūras vai vēstures pasniedzējs, teiksim, Agrobiznesa koledžā. Kamēr studenti raksta atstāstījumu vai sacerējumu, viņš komentē JL. Beta arī turpat blakus. Cilvēks lietas kursā par visu.., un arī neiecietīgs pret citu viedokli. Kā jau stingrs un prasīgs pedagogs.
10.11.2019 18:57
īpaši stulbs
 Oi, atvainojos! Aizmirsu pateikt par manām un Salceviča kunga tagadējām attiecībām. Jā, agrāk viņu ļoti aizstāvēju! Tas bija vajadzīgs. Tagad vairs nē, jo viņš jau atrodas mums neaizsniedzamos augstumos un vajadzības gadījumā aizstāvēs mani. Jo Leonīds ir tāds, kas labu ar labu atmaksā.
10.11.2019 19:00
*Viesis -> īpaši stulbs
  Tik daudz sarakstīji te, bet lasīt nav ko. Kas tev šodien, seksa trūkums, vai? ;DD Kas tur ķēms par pedagogu? ;DD Ko viņš var iemācīt perfekti, tas ir dubļos cilvēkus iemīcīt. Masāžists salielīts vispār degunu nebāž, bail, ka nedabū pie reizes pa šnobeli. :DD
10.11.2019 19:29
*ĶĒMS -> *rezumē
 :)DDDD Tavs haotiskais un dusmu pilnais komentārs izsauc tikai līdzcietības emocijas par tā autoru. Nepatīk mani komentāri - nelasi un tas ir pavisam vienkārši, bet savos , Tev netīkamajos, komentāros nekad nevienu par cūku vai kādu citu dzīvnieku neesmu nosaucis. Pie tā arī paliksim. Lai Tev veiksmīga nākošā darba nedēļa.:))

īpaši stulbs, tencinu par atbalstu, bet skolotājs gan neesmu bijis un vēl jo vairāk tagad arī neesmu, bet varu to izmantot par niku "ķēma"vietā. DDD Tev arī patīkamu darba nedēļu grūtajā darbā.:)DDD
10.11.2019 19:45
*Pravietisnejaukais
 Miers ar jums! (protams, ja esat šeit vairāk nekā viens). Es vēlos paskaidrot, ka jēdzienu "šizofrēnija" nelietoju kā lamuvārdu, bet vienmēr ar to saprotu personības (reizē - uzskatu) dalīšanos. Mēs visi esam nedaudz šizofrēniski, pavisam nedaudz. Politiķi - daudz, jo viņi nemitīgi iestājas pat lietām, kuras viena otru izslēdz.
10.11.2019 20:44
*rezumē -> ķēms
  Tu ar saviem komentāriem regulāri esi aizskāris cilvēkus, kuri tev ir iebilduši, un tev par to ir dziļš poh! Pieņēmis, ka esi šeit visgudrākais, vispareizākais. Stulbs tu neesi, bet ļoti nejauks gan. Ņirdz vien tālāk.
10.11.2019 20:52
*Viesis
  arvienvārdsakot, totāli pastalnieki ar debiliem raksturiem. Viens otram spļauj sejā un mugurā.
10.11.2019 21:01
*tā cilvēcīgi -> ķēms
  ar labu nakti
10.11.2019 21:09
*ibio
  Ķēms ir ļoti apdomīgs, kad vajag viņam. Pamaitājis to galviņu ir krēsls pie siles. Pie siles jau arī nav tik viegli tikt, ir jāmāk līst priekšniekam pakaļā bez ziepēm. Ļoti līdzīgs īpaši stulbajam personāžam. Ka tikai nav divi vienā.
Runājot par rakstu, tad kur vecāki skatās, ka nav jaunatnei ielikuši dzīves bagāžā visas nepieciešamās prasmes? Kas te ir galu galā? Idiotu zeme!
11.11.2019 08:34
*zinātājs
 Gribētos zināt, kāpēc Probācijas dienests atrodas Draudzības alejā 9, bet ne jaunajā Tiesu namā? Vai mājas īpašnieks nelaiž prom?
11.11.2019 09:31
*Viesis -> zinātājs
  Gan jau negrib , lai noziedznieki tur klenderētu. Jātur pa gabalu.
11.11.2019 10:08
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01197 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu