ASX
 
Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 10.04 Nakts
0°C...2°C
R 3-5 m/s

ßńķī 10.04 Rits
3°C...5°C
R 3-5 m/s

Šodien 10.aprīlī
vārda dienas svin:

Anita, Anitra, Zīle

Rītdien:
Hermanis, Vilmārs

Apsveicam!
Saraksts »

Vai, jūsuprāt, Latvijā ir pietiekami stingri drošības noteikumi Covid-19 izplatības ierobežošanai?
Jā;
100%
Manuprāt, pārāk stingri noteikumi.
0%
Nē, vajadzētu vēl stingrākus;
0%

Nobalsojuši: 1
Saraksts »

Ziņas: 29731
Komentāri: 552318
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
29.12.2019 09:51
 
Šobrīd portālā: 26 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Auto Noma Jēkabpils
Jaunākās ziņas
 
Deputāts Kaspars Ģirģens aicina Jēkabpils mēru Raivi Ragaini sniegt atbildes par jauno priekšsēdētāja padomnieces amatu
Pievienots: 07.07.2017 15:09

» Versija izdrukai

rsz_1rsz_girgens.jpg
Jēkabpils pilsētas domes deputāts Kaspars Ģirģens Vidusdaugavas televīzijai paudis viedokli par Kristīnes Ozolas pieņemšanu pilsētas pašvaldības priekšsēdētāja padomnieces amatā. Viņš uzsver, ka informāciju par šādu faktu viņš esot uzzinājis no masu medijiem un ka ar koalīciju, vismaz viņu, šis jautājums neesot apspriests. Kasparam Ģirģenam neesot zināms, kurš bijis šādas idejas iniciators, tāpat viņam neesot skaidrs, kādēļ jaunās padomnieces atalgojums ir tik nesamērīgi augsts. Tādēļ deputāts adresējis domes priekšsēdētājam Raivim Ragainim vēstuli, kurā lūdz mēru atbildēt uz jautājumiem par šo tēmu. Kaspars Ģirģens deva atļauju publicēt vēstuli portālā: www.jekabpilslaiks.lv.
    
    Jēkabpils domes priekšsēdētājam
    Raivim Ragainim
    
    Partijas KPV LV, Jēkabpils nodaļas biedra
    Jēkabpils domes deputāta
    Kaspara Ģirģena
    
    Jēkabpilī, 06.07.2017.
    
    IESNIEGUMS
    /Saskaņā ar LR „Iesniegumu likuma” 1., 5.pantiem, LR „Informācijas atklātības likuma” 2.pantu/
    
    [1] Masu medijos nonākusi informācija, ka kopš 2017. gada 4. jūlija Jēkabpils domes priekšsēdētāja Raivja Ragaiņa (LZP) padomniece juridiskajos jautājumos ir deputāte Kristīne Ozola (NA).
    
    Jēkabpils domes izpilddirektors Guntars Gogulis preses konferencē medijiem sacīja, ka amatalga noteikta 2000 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Alga noteikta lielāka nekā bija iepriekšējiem mēra padomniekiem, kas pirms nodokļu nomaksas saņēma ap 1500 eiro. G.Gogulis publiski sniedzis informāciju, ka padomniecei nebūs konkrētas darba vietas Jēkabpils domē, viņa strādās attālināti, proti, no mājām vai sava biroja Bebru ielā 2-7, Jēkabpilī, kā arī Jēkabpils pilsētas pašvaldībā.
    
    Masu medijos norādīts, ka galvenais padomnieka amata mērķis būs nodrošināt pašvaldības interešu pārstāvniecību un iestrādi pašvaldībai saistošo normatīvo aktu projektos vēl pirms to apstiprināšanas. Vadītāja padomnieka pienākumos ietilpšot :
    
    - sniegt Jēkabpils pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājam, izpilddirektoram viedokli par valsts tiesību aktiem, kas saņemti no Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Latvijas pašvaldību savienības, nozaru ministrijām, tām pakļautām iestādēm, vai izsludināti valsts sekretāru sanāksmē (www.mk.gov.lv)
    - elektroniski sniegt viedokli izpilddirektoram par tiesību aktiem;
    - piedalīties domes komiteju, komisiju, darba grupu sēdēs atbilstoši amata kompetencei vai uzaicinājumam;
    - nodrošināt informācijas pieejamību iesaistītajām un atbildīgajām struktūrvienībām, apzināt un analizēt pašvaldības un valsts lēmumu pieņemšanas procedūras un darba metodes savas kompetences ietvaros.
    - dibināt sadarbības attiecības un aktīvi sadarboties ar citām pašvaldībām, valsts pārvaldes iestādēm un citām institūcijām, uzturēt ciešus kontaktus ar dažādu iestāžu un organizāciju pārstāvjiem nozares politikas jautājumu ietvaros;
    - veikt darba pienākumus iestādes interesēs saskaņā ar vadības rīkojumiem un norādījumiem.
    
    [2] Saskaņā ar pieejamiem datiem Jēkabpils domē šobrīd darba tiesiskajās attiecībās tiek nodarbināts 1 (viens) Juridiskās nodaļas vadītājs ar darba algu EUR 1453, 1 (viens) Juridiskās nodaļas vadītāja vietnieks ar darba algu EUR 1355, 5 (pieci) juristi ar darba algu EUR 1047 – 1056 katram, tātad kopā pašvaldība nodarbina 7 (septiņus) juristus.
    
    [3] Ņemot vērā iepriekš minēto, pamatojoties uz LR „Iesniegumu likuma” 1., 5.pantiem, LR „Informācijas atklātības likuma” 2.pantu sniegt atbildi uz sekojošiem jautājumiem:
    
    [3.1.] Kura amatpersona bija iniciators tiesisko attiecību nodibināšanai ar Kristīni Ozolu Jēkabpils domes priekšsēdētāja padomnieka juridiskajos jautājumos amata pienākumu izpildei, un amatu savienošanai ar deputāta pienākumu izpildi?
    
    [3.2.] Kura amatpersona pieņēma lēmumu par tiesisko attiecību nodibināšanu ar Kristīni Ozolu Jēkabpils domes priekšsēdētāja padomnieka juridiskajos jautājumos amata pienākumu izpildei, un amatu savienošanai ar deputāta pienākumu izpildi? Kādi ekonomiskie un juridiskie apsvērumi pamato šāda lēmuma nepieciešamību?
    
    [3.3.] Kāpēc netika rīkots konkurss uz Jēkabpils domes priekšsēdētāja padomnieka amatu juridiskajos jautājumos? Kādi ir juridiskie apsvērumi šāda konkursa nerīkošanai (neizsludināšanai)?
    
    [3.4.] Kurus no uzskaitītajiem pienākumiem: sniegt Jēkabpils pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājam, izpilddirektoram viedokli par valsts tiesību aktiem, kas saņemti no Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Latvijas pašvaldību savienības, nozaru ministrijām, tām pakļautām iestādēm, vai izsludināti valsts sekretāru sanāksmē (www.mk.gov.lv), elektroniski sniegt viedokli izpilddirektoram par tiesību aktiem, piedalīties domes komiteju, komisiju, darba grupu sēdēs atbilstoši amata kompetencei vai uzaicinājumam, nodrošināt informācijas pieejamību iesaistītajām un atbildīgajām struktūrvienībām, apzināt un analizēt pašvaldības un valsts lēmumu pieņemšanas procedūras un darba metodes savas kompetences ietvaros, uz doto brīdi neveic Jēkabpils domes nodarbinātie 7 (septiņi) juristi.
    
    Ja šādus pienākumus minētie Jēkabpils domes nodarbinātie darbinieki (juristi) neveic, tad sniegt atbildi, kāpēc neveic un kas ir atbildīgs par minēto darbinieku darba pienākumu neveikšanu? Ja šādus pienākumus jau veic nodarbinātie darbinieki (juristi), tad kāds ir juridiskais un ekonomiskais pamatojums darba pienākumu dublēšanai?
    
    [3.5.] Kādas darbības tieši Jūs esat veikuši pirms Kristīnes Ozolas apstiprināšanas amatā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieka juridiskajos jautājumos, lai izvērtētu to, vai Jēkabpils domes ietvaros nedublēsies darbinieku darba pienākumi juridiskajos jautājumos? Pozitīvas atbildes gadījumā, precīzi norādiet dokumentus vai pierādījumus, kas apstiprina Jūsu atbildi, un kar ar tiem ir iespējams iepazīties.
    
    [3.6.] Vai Jūs esat veicis Kristīnes Ozolas un līdzšinējā Jēkabpils domes Juridiskās nodaļas vadītāja kvalifikācijas un iepriekšējās darba pieredzes salīdzināšanu jurista amata pienākumu izpildei saistībā ar sekojošiem amata pienākumiem: sniegt Jēkabpils pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājam, izpilddirektoram viedokli par valsts tiesību aktiem, kas saņemti no Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Latvijas pašvaldību savienības, nozaru ministrijām, tām pakļautām iestādēm, vai izsludināti valsts sekretāru sanāksmē (www.mk.gov.lv), elektroniski sniegt viedokli izpilddirektoram par tiesību aktiem, piedalīties domes komiteju, komisiju, darba grupu sēdēs atbilstoši amata kompetencei vai uzaicinājumam, nodrošināt informācijas pieejamību iesaistītajām un atbildīgajām struktūrvienībām, apzināt un analizēt pašvaldības un valsts lēmumu pieņemšanas procedūras un darba metodes savas kompetences ietvaros?
    Lūdzu, pamatojiet kurai no minētām personām ir augstāka kvalifikācija un darba pieredze?
    
    [3.7.] Sniedziet precīzu atbildi par Kristīnes Ozolas iepriekšējo pieredzi saistībā ar pašvaldībai saistošo normatīvo aktu projektu izstrādi?
    
    [3.8.] Kāda ir Kristīnes Ozolas iepriekšējā darba pieredze saistībā ar sekojošiem amata pienākumiem: (sniegt Jēkabpils pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājam, izpilddirektoram viedokli par valsts tiesību aktiem, kas saņemti no Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Latvijas pašvaldību savienības, nozaru ministrijām, tām pakļautām iestādēm, vai izsludināti valsts sekretāru sanāksmē (www.mk.gov.lv), elektroniski sniegt viedokli izpilddirektoram par tiesību aktiem, piedalīties domes komiteju, komisiju, darba grupu sēdēs atbilstoši amata kompetencei vai uzaicinājumam, nodrošināt informācijas pieejamību iesaistītajām un atbildīgajām struktūrvienībām, apzināt un analizēt pašvaldības un valsts lēmumu pieņemšanas procedūras un darba metodes savas kompetences ietvaros?
    
    Lūdzu, precīzi norādiet Kristīnes Ozolas iepriekšējo darba pieredzi saistībā ar uzticētajiem pienākumiem, piemērotību minētajam amatam, atbildi pamatojot ar ziņām no minētās personas, CV (Curriculum Vitae).
    
    [3.9.] Kādi pirms Kristīnes Ozolas apstiprināšanas Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieka juridiskajos jautājumos, Jēkabpils domes priekšsēdētājam un Jēkabpils domes izpilddirektoram bija šķēršļi ar juridiskas dabas jautājumiem pēc padoma vai atzinuma griezties pie līdzšinējā Jēkabpils domes Juridiskās nodaļas vadītāja, vietnieka vai juristiem?
    
    [3.10.] Vai pirms Kristīnes Ozolas apstiprināšanas amatā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieka juridiskajos jautājumos, Jēkabpils domes priekšsēdētājs ir veicis pārbaudi par Jēkabpils domes nodarbināto juristu noslodzi un iespējām izpildīt tieši tādus pašus uzdevumus, kādus uzticēts izpildīt Kristīnei Ozolai kā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja padomniekam juridiskajos jautājumos? Ja šāda pārbaude ir veikta, precīzi miniet dokumentos, un kur ir iespējams iepazīties ar šādiem pārbaudes rezultātiem?
    
    [3.11.] Kuri no Jēkabpils domes nodarbinātajiem juristiem nav spējīgi izpildīt tieši tos pašus amata pienākumus, kurus uzticēts veikt Kristīnei Ozolai kā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja padomniekam juridiskajos jautājumos?
    
    [3.12.] Vai tika izvērtēta un piedāvāta iespēja, ka Kristīne Ozola kā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieks juridiskajos jautājumos šādas konsultācijas varētu sniegt bez maksas, vienlaikus savienojot amatu kā Jēkabpils pilsētas domes deputāte? Ja tika piedāvāta šāda iespēja, kura puse vai persona nepiekrita bezmaksas konsultāciju sniegšanai?
    
    [3.13.] Pēc kādiem kritērijiem tika noteikta atlīdzība EUR 2000 mēnesī pirms nodokļu nomaksas?
    
    Izskaidrojiet, kāds ir pamatojums atlīdzības atšķirībai ar Jēkabpils domes Juridiskās nodaļas vadītāju, kuram noteikta atlīdzība EUR 1453 mēnesī pirms nodokļu nomaksas?
    
    Vai šādā gadījumā algas (atlīdzības) atšķirība saistās ar faktu, ka Kristīne Ozola kā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieks juridiskajos jautājumos veiks lielāku darba apjomu nekā ikdienā Jēkabpils domes Juridiskās nodaļas vadītājs un tā pakļautībā esošie juristi?
    
    [3.14.] Vai atalgojums EUR 2000 mēnesī pirms nodokļu nomaksas ir samērīgs ar to, ka padomniece ikdienā neatradīsies Jēkabpils domē, bet strādās attālināti, proti, no mājām vai sava biroja Bebru ielā 2-7, Jēkabpilī?
    
    [3.15.] Vai pirms atalgojuma noteikšanas Jēkabpils domes priekšsēdētājs ir rēķinājis padomnieka noslodzi? Kāda būs padomnieka noslodze salīdzinājumā ar Jēkabpils domes juridiskā departamenta vadītāja noslodzi? Kādā veidā tiks kontrolēts tas, ka maksājamā atlīdzība ir samērīga ar izpildīto darba apjomu?
    
    [3.16] Kādā veidā Jūs nodrošināsiet dokumentu aprites drošību, to nepieejamību trešajām personām, ja persona, kura strādās arī ar pašvaldības iekšējiem dokumentiem faktiski darba pienākumus veiks attālināti no mājām?
    
    [3.17.] Vai Jūs tomēr nesaskatiet interešu konfliktu un tā iespējamību, kas izpaužas amatu savienošanā, proti: deputāta amata savienošana un lēmumu pieņemšana, ar Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieka amata savienošanu juridiskajos jautājumos, tai skaitā ikdienas maksas juridisko pakalpojumu sniegšanu individuālā praksē (birojā)? Kādā veidā Jēkabpils domes priekšsēdētājs varēs kontrolēt un izslēgt interešu konflikta esamību?
    
    [3.18.] Vai tomēr pie tā, ka Jēkabpils dome nodarbina 7 (septiņus) juristus, šāda papildus amata Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieka amata juridiskajos jautājumos izveidošana un tik ievērojamas ikmēneša atlīdzības maksāšana nav uzskatāma par publiskas personas finanšu līdzekļu izšķērdēšanu likuma '"Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likuma" 3. Panta izpratnē?
    
    Ar cieņu,
    (KPV LV) partijas, Jēkabpils nodaļas biedrs,
    Jēkabpils domes deputāts
    Kaspars Ģirģens
    
 


Komentāru skaits: 55
Apspriežam tēmu:
*Viesis
 1) bez kabineta domes telpas - labi, jo nevajag jaunu kabinetu, datoru, @ pieslegumu, galdu, skapi, lampas, remontu un apkuri.
2) Darbinieki nevares tit makaronus ap ausim.
3) Ir pwieredze ka deputatei un juristei.
Izglitoti padomnieki ir vajadzigi, patik tas puikam vai nepatik.
07.07.2017 15:18
*Neķītrais masāžists
 Ģirģins laikam šajā portālā ziņas lasīt nenāk. Vakardien jau visu izskaidroja. :D
07.07.2017 15:23
*akoo
 pensionārs tā varētu ākstīties un izbesīt visu juridisko biroju;
07.07.2017 15:41
*Juris
 Nekā personīga ne pret Ozolu , ne Ragaini. Tikai situācija ir nesmuka un neviennozīmīga. Pirmkārt jau nesmuki izskatās - labi atalgots amats apmaiņā pret atbalstu. Otrkārt septiņi domes juristi netiek galā ar darbu, ko tagad attālināti padarīs viena Ozola? "Daugaviņā" tas pienākumu uzskaitījums tāds nevājš. Bet varbūt tiešām Ozola varētu aizvietot kādus četrus, piecus domes juristus. Kāpēc ne? Par Girgenu arī neko nezinu, bet viņš uzdod pareizos jautājumus. Un malacis, ka atklāti. Pēc pieredzes zinu, ka ar masu informācijas līdzekļu atbalstu (konkrēti Radio1) domes amatpersonu spēja pakustināt pēcpuses pieaug sprādzienveidīg i.
07.07.2017 16:09
*vau
 man patiktu strādāt attālināti.....vārtīties mājās džakuzi,bet saņemt algu,ja kas es tak mājās visus papīrus ...Domāju pēc ļoņas 6 darbu ′′darītāja′′ beidzot būs kāds ,kas ieviesīs kārtību,bet esmu vīlies,gan jau tāds pats ierāvējs
07.07.2017 16:31
*?
 Deputāts Kaspars Ģirģens aicina Jēkabpils mēru Raivi Ragaini sniegt atbildes par jauno priekšsēdētāja padomnieces amatu
----------------------- ------------------------
Kur mīzi, kad par padomnieku Salcevičs lika Reskāju?
Ozola ir vismaz iedzīvoāju ievēlēta deputāte!
cik tev samaksāja, lai grautu tava pašu izveidotās koalīcijas autoritāti sabiedrībā?
Arī sācis atsūkāt paautus mazākumam? Koroče tu esi apaļa nulle uz sū kociņa!
07.07.2017 17:13
*Kasparam
  Ļoti pareizi dari, ka savus uzskatus, viedokli un pretenzijas paud publiski. Tā turpināt! Vismaz cilvēki zinās, kas notiek domē. Citādi dome ir nodalīta no tautas, un tur visi dara ko grib un kā grib. Pie uzpūstajiem štatiem ir jāķeras klāt nekavējoties, kā arī jāizvērtē darbinieku prasmes ieņemamajiem amatiem. No Salceviča ir jāprasa paskaidrojums, kas bija par iemeslu salikt darbā nekompetentus darbiniekus, kuri ne vella nesaprot no viņiem uzdotajiem uzdevumiem un pienākumiem. Gadiem sēž aizgaldos pie pilnas paikas, bet pilsētā valda bardaks uz katra stūra. Tikai galvenās ielas ir izlaizītas pa šiem 20 gadiem. Kas tas ir? Piliens jūrā no tā, cik varēja padarīt, nerunāsim vēl par to , cik naudas ir iztrallināts pa labi, pa kreisi. Paprasiet Ragainim, lai publisko Kenaparka dārgās mazmājiņas izmaksu tāmi. Publiska mazmājiņa un katram dzimumam tikai pa vienam podam, bez priekštelpas un spoguļa par tādu naudu. :D BD lasīju interviju ar Ragaini. Absolūts ūdens. Tā pati tukšā muldēšana kā Krustpils novada izpilddirektora amatā esot.
07.07.2017 19:26
*Jefiņš
 Varu atbildēt priekšā sēdētāja vietā,ka optimizēsim,uzlabosim,reformēs sim,konsolodēsim u.t.t.:)DDDD
07.07.2017 20:28
*mopšels
 Četros gados ,,juriste,, nopelnīs 88 000 eiro, tur jau sanāktu jauna tualete ar wi-fi pieslēgumu :)
07.07.2017 20:59
*Viesis
  Sūdīga tur tualete sanāks, tikai ar vienu podu. Algu vajag vēl dalikt. :D
07.07.2017 21:18
*mopšels
 Atvainojos juristei, jūs četros gados nopelnīsiet 96 000 eiro :))))))))))) Sanāktu jauna tualete un maza strūklaciņa parkā.
07.07.2017 21:20
*Viesis
  Kaspars ir jauns cilvēks. Ka tā stulbā tauta būtu savēlējusi visus tādus, tad būtu kādas pārmaiņas uz labo pusi. Tagad nekā. No atsēdētām pakaļām neko negaidiet.
07.07.2017 21:26
*māsa
 Kāda alga, mati stāvus ceļas! Par kādiem darba apjomiem?? Tas ir tas pats, kas deputati uzņēmumu padomēs, pāris taukšķu tāpat vien , par skaistām acīm un tapēc, ka pareizajā partijā.. Bet māsām ļaus strādāt tikai slodzi, jo tā jau daudz saņemot...
07.07.2017 22:19
*Viesis -> *māsa
 Paar darbu jamaksa. Kas tur nav saprotams?
07.07.2017 23:18
*Aicis -> *Viesis
 Par kadu darbu , tu idiot ! 2000 e sanem katrs pasvaldibas darbonis ! Par ko ?
07.07.2017 23:29
īpaši stulbs
 Ja Kaspars turpinās Jēkabpilī sava patrona - Saeimas deputāta Kaimiņa iesākto, tad mēs būsim liecinieki neskaitāmiem aizraujošiem notikumiem pašvaldības dzīvē, par ko, cerams, JL informēs arī mūs, cītīgos ziņu lasītājus.
08.07.2017 02:39
*Viesis
 100 eiro dienā, pat nenākot uz darbu.
08.07.2017 08:31
* pārgudri un bagāti
 Ministra alga padomniecei ! Pie padomnieces vēl piekarināti 7-i juristi domē ! Vareni ,dāsni un bagāti dzīvo Jēkabpils dome un to padomnieki . Gribas sadod pa kumpalu, tiem, kas tērē nodokļu maksātāju naudu bez kauna un goda.
08.07.2017 09:33
*Viesis
 Jēkabpilī trūkst līdzekļu pietiekami biežai zāles pļaušanai ! Un pie šitā nav kauna tik dārgu padomnieci apmaksāt ?
08.07.2017 09:53
*Viesis
  Patiešām, cilvēki ar saviem sviedriem strādājot smagos melnos darbos pa minimālo algu sapelna šitiem parazītiem vieglu, pārticīgu dzīvi. Te ir jātaisa pikets un cauri. Nu neies krastā šitā netīrība. Kaspar , sapulcē tautu! Tas vairs nav normāli!
08.07.2017 09:56
*no Jēkabpils tālā gala
 Vienam domes priekšsēdētājam un 12 deputātiem 7 gani - juristi un vēl no malas Ozola jāņem? Vai viņi tur bez galvām strādā, ja katrs vārds likumos jāmeklē? Ozola ir deputāte un viņai par deputātēšanu un padomu došanu jāsaņem alga par stundām nevis mēnešalga! Tāpēc jau tauta ievēlēja, lai dotu padomus. Ja grib citādi, lai noliek mandātu un hren! Bezkaunīga kā latvānis!
08.07.2017 11:06
*Viesis
  A ko saka pati patriotiskā Ozola? Vai arī nav siles princips?
08.07.2017 11:09
*Anna
 Vispār jau:
1. pašvaldības deputāts ir amats, kas nav pilnas slodzes darbs.
2. cik zinu, tad Kristīnei ir darba pieredze juridiskajos jautājumos + ir pazīstama ar pašvaldības darbu.
Bet ko gan es saprotu. Izskatās, ka daļa komentētāju ir ar augstāko izglītību un zina, cik nopietns ir darbs ar likumprojektiem, tāpēc atvēlēt konkurētspējīgu atalgojumu šajā jomā negribas, bet tajā pašā laikā var sūkstīties kādas zemas algas. Nu ko, lai Ragainis ņem studentīti bez darba pieredzes par zemāku atalgojumu un pēcāk kož pirkstos par lietām, kas ne tā paveiktas. Būs arī iedzīvotājiem ko sūkstīties, vai ne?
08.07.2017 12:26
*Viesis -> *no Jēkabpils tālā gala
 Jaa, katrs vaards un pat burts likumos jaameklee.
Te viss ir OK. Taa ir adekvaata speciaalista alga. Katrs pats vareja iet deputaatos, bet ... labaak jau kritizeet
08.07.2017 14:58
*Viesis
  Ko nozīmē iet deputātos? budžetu ibio vajag sabalansēt, viens no prezidentiem teica, kajādzīvo ir taupīgi. tagad iznāk tā, ka krēslos pirdējiem katram pa 2 štukām, bet izpļaut pilsētu, iztīrīt ielas, musurus savlaicīgi izvest nevar, naudas nav. sētniekiem, apkopējiem un citiem darbarūķiem, bez kuriem nevar iztikt nevienos laikos, jādzīvo no minimālās algas. Ja grib pelnīt, lai iet biznesā, nevis tagad parazitēs uz nodokļu maksātāju rēķina. Nu nevar pilsēta atļauties tik milzīgas algas plānā budžeta. Kam to padomnieku, ja pilni kabineti liek′ēžu? Nez kādus padomus deva tas iepriekšējais Leonīdam? tāpēc jau ir ,tur kur ir, aiz borta.
08.07.2017 15:10
*!
 Par Na vairs nekad nebalsošu ! Tik patriotiski, ka nelabi metas !
08.07.2017 17:00
*Viesis -> Anna
 Kas tik globāls viņai būs jārisina, ko nevar cits jurists? Nedzīvojam ne Londonā, ne Parīzē, ne Maskavā. Tāda muļķīga runa tev.
08.07.2017 17:58
*! -> *Viesis
 Tik tāds sīkums- cits jurists nav(!) ievēlēts Jēkabpils domē!
K.Ozolas k-dze, veiksmi darbā!
08.07.2017 19:39
*Polis
 Uzticēties pastalniekam, tas ir tas pats, kas sevi ...necienīt! Nodevīga tauta! Pastalnieks (Ģirģens) pat liekot savu parakstu zem koalīcijas vienošanās līguma, kur viss rakstīts melns uz balta, gatavs nodot savu godu un pašcieņu, nolaižot klozetpodā! Tas pat nav vairs smieklīgi ka pastalnieks ar savu koalīcijas partneri sarakstās publiskā telpā...
Ja vēlies sevi necienīt, uzticies pastalniekam!
08.07.2017 19:51
*Viesis
  Padomniece - jurists, savs cilvēks, Ragainim ir vajadzīgs tāpēc, lai vajadzības gadījumā glābtu viņa paša ādu. Un atkal muld, ka politika neinteresē. Pirmatnēji, kad iesniedza sarakstu CVK, Ragainis bija ar pirmo kārtas numuru. Vēlāk Nitišs nez kāpēc ielīda pirmais.
08.07.2017 20:45
*Viesis -> poļu žīdam
  Nu nemuld , nemuld. koalīcija, ne koalīcija, bet domas šoreiz dalās. Nekādu noziegumu Kaspars nav izdarījis. Arī koalīcijā gadās pa kādam sūda brālim, un ko, pēcpusi visu laiku laizīt? Laizi vien pats!
08.07.2017 20:48
*Viesis -> *Polis
 Pastalniek,tev noteikti neviens neuzticēsies.
09.07.2017 08:48
*Viesis
 Tik liela apetīte algās, ka gribas teik,t jāgāž nost, kamēr nav izšeftējis vienpersoniski vēl trakāk.
09.07.2017 17:17
*Aija
 Ejam visi Jēkabpilieši pie domes streikot kas tas ir,2000 lielas algas no mūsu kabatām?
Runājam datumu ,pietiek barot,atnāca viens nulle kas liks savus ieliktenus ja gāji uz to amatu tad zināšanām arī jābūt
09.07.2017 18:22
*Viesis
  Kaspars lai pasaka datumu. Lai prasa palīdzību no tautas, tauta atbalstīs. Galu galā tā ir nodokļu maksātāju nauda, kura caur domi caur administrācijas uzturēšanu tiek faktiski notrallināta, saimnieciskajiem darbiem naudas nav. tā saimniekot vairs nevar. Drīz jokupils sūdos ieaugs. Visiem salikt minimālās algas, nu ragainim lai ir dubultā. Paskatīsimies, kā būs ar to strādāšanu. Otrā dienā visa liekēžu varza aizbēgs kā žurkas no grimstoša kuģa. Ko nez Leonīds klusē? Kāpēc žurnālisti neuzvaicā viņa viedokli par visu notiekošo, arī par to liekēžu varzu, ko pats savilka uz nodokļu maksātāju kakla?
09.07.2017 21:13
*lamzaks
 tauta lūdz Leonīdu atpakaļ!
10.07.2017 07:13
*Viesis -> lamzaks
  Krustpils novads gan laimīgs ticis vaļā no tiem abiem. Tagad izbaudiet jūs tos labumus. Ne velti zem rakstiem par Krustpils novadu bija virs 200 negatīvi noskaņotu komentāru. Tagad tā būs ar Jēkabpili. Leonīdu varētu dabūt atpakaļ, bet ne kopā ar sirmoviču, goguli un krapu, mālnieci un ainavu tehniķi un to iepriekšminēto liekēžu varzu. Tas ir izslēgts. vai tad tiešām no domes deputātiem nesaprot, cik izmaksā šī liekēžu varza, ka naudas nepietiek saimnieciskiem darbiem? Un tauta vienalga ievēl šos nesaprašas. Tagad piketu taisīt? Varēja balsot par reāli domājošiem cilvēkiem. Ko tagad? Tagad ir irsā.
10.07.2017 08:27
*Viesis
 Piekrītu, Leonīdam nebija ne vainas, tikai viņa komandai - liekēžu varzai ar Krapu, Sirmoviču un ainavu tehniķi Mārīti Breimani priekšgalā
10.07.2017 08:54
*Viesis
  Leonīds pats vainīgs, ka novēlās no krēslai. Acis aizmiedzis tā arī pa domi nosēdēja. Domāja, ka tā nosēdēs līdz penzijai. Vajadzēja tomēr strādāt ar vaļējām acīm, nevis uzpūst štatus un darbā pieņemt amatam neatbilstošus darbiniekus, kur rezultātā cieš iedzīvotāji.
10.07.2017 09:36
*Viesis
 Pēc šīs afēras ragainim jāprotas un jāatkāpjas.
10.07.2017 10:40
*jaunie
 Mēs uz viesu prātojumiem ,,liekam,,
10.07.2017 11:21
*Viesis -> Tupajam ciemiņam
 Leonīdam jau ir penzija. Tavs ģirģens gan līdz penzijai nenosēdēs,kaut vai acis vaļā turēs,jo prātam ta arī jābūt.
10.07.2017 11:49
*Viesis
 Jā, ne katram ir NEprāts, paņemt no nodokļu maksātāju plānā maciņa padomniecei 2000 eiro.
10.07.2017 12:40
*Jēkabpils
 Viss ļoti vienkārši Kaspar, tas ir legāli iedots kukulis. Domes priekšsēdētājs atzīst savu nekompetenci ja vajadzīgi padomdevēji.
10.07.2017 13:20
*:DDD -> jaunie
  protams, ka jūs liekat mīksto, jo esiet impotent. :DDDDDDDDD
10.07.2017 16:09
*Viesis
 Leonīds ar visu savu penziju ir vairāk vērts ,kā visa tā ′mēs" komanda kopā.Kaspar paskaties kā balsoja Ragainis par sporta halles vietas izvēli-tie dokumenti ir pieejami.Tad varbūt vairs nebūs nekas jāizvērtē pa jaunam,lai nevilcinātu laiku, jo tā var pazaudēt arī šo objektu, kamēr gulēs, citi apsteigs, un pilsēta zaudēs finansējumu.
10.07.2017 19:41
*brīnos
 Tikai lielākais IDIOTS, parakstot koalīcijas līgumu, tagad IZLIEKAS gudrāks par tiem pārējiem koalīcijā! "Gudriniekam" uzreiz vajadzēja teikt- man ir par mīkstu pauti, lai spētu turēt ĪSTA veča - vīrs un vārds! Vai uzreiz vajadzēja teikt: davai dodiet amatu un tad kaut pie Romas pāvesta parakstīšu visus papīrus ... No malas šis FARSS izskatās nožēlojami! Patrulākie skribenti vēl šos mēslus tiražē... Pretīgi ...
10.07.2017 19:48
*? -> *Viesis19:41
 Joprojām pakalpīgi atsūkā?
10.07.2017 19:50
īpaši stulbs -> Viesis
 Nevajag tērēt naudu bezjēdzīgai sporta hallei! Nevajag..!
10.07.2017 23:00
*Viesis -> īpaši stulbs
  Nu skqaidrs, ka nevajag. bet vai kāds tev to prasīs? Viss no domes ir vienpersoniski. sporta halle jau bija jāsāk šogad būvēt. ragains vēl vietu ap piekto stūri meklē.
10.07.2017 23:04
*Viesis
 Tiesam idioti! Valsts dod naudu sporta hallei un siem nevajag?
Sporta halle ir darbs vieniem un atputa citiem.
Naudu, ko dod sporta hallei NEKUR citur nevar novirzit. Ja necels - naudas nebus. Tas bus nulles rezultats.
Cilveki aizbrauc, jo neka nav. Tie, kuriem darbs nedoma par jaunam darba vietam. Vajag macities no igauniem. Pretigi, ka cilveku (Leonidu) par kuru visvairak nobalsoja, si klike nostumusi mala un tagad ar populistiskiem saukliem ved uz bezdibeni.
Kas ar gimnazijas stadionu?′ Kas maksas par dikstavem?
11.07.2017 12:16
*ev -> *? 10.07.2017 19:50
 Bet tu tikai par savu iemīļoto nodarbošanos stāsti un visiem mēģini to piešūt,pajoliņ.DDDD
11.07.2017 12:27
*ibio
  Bet kā tu domā,vai dome to monstru spēs uzturēt? Part sūda zāli vairs nespēj pat 1 reizi nopļaut, ibio.
11.07.2017 12:35
*Viesis
  Tauta, kad būs domes sēde, klausieties ierakstā , tur šo jautājumu vēl apspriedīšot mutiski. Būs interesanti.
12.07.2017 08:51
*Viesis -> *ibio
 Zaali var neplaut, nekas nenotiks. Sporta zaale vajadziiga kaa darba vieta vieniem un izklaidez vieta otriem.
12.07.2017 21:40
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *
Līvānos tīra Dubnas upi
09.04.2020 16:47

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.00909 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu