Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Äīęäü27.11 Nakts
2°C...4°C
DR 3-5 m/s

Īįėą÷ķī 27.11 Rits
1°C...3°C
ZR 4-6 m/s

Šodien 27.novembrī
vārda dienas svin:

Lauris, Norberts

Rītdien:
Rita, Vita, Olita

Apsveicam!
Saraksts »

Vai, jūsuprāt, sejas masku lietošana sabiedriskās vietās ir efektīvs līdzeklis cīņā ar Covid-19?
Tikai tad, ja vienlaikus tiek ievēroti arī citi drošības pasākumi;
46.7%
Nē, no tā nav jēgas.
29.9%
Jā, protams;
23.4%

Nobalsojuši: 167
Saraksts »

Ziņas: 31311
Komentāri: 573134
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
24.11.2020 18:19
 
Šobrīd portālā: 57 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Tiesībsargs bāreņu namā „Līkumi” konstatē valsts naudas neefektīvu izlietošanu; bāreņu nams apsūdzības noraida
Pievienots: 05.03.2015 17:12

» Versija izdrukai

rsz_likumi_nams.jpg
Tiesībsarga biroja speciālisti, veicot pārbaudes Latvijas bērnunamos, konstatējuši valsts naudas neefektīvu izlietošanu, kā arī dažādus bērnu tiesību pārkāpumus. Bieži vien bērnunamu bērni tiek sūtīti uz internātskolām un psihoneiroloģiskajām slimnīcām, kur šie bērni pavada lielāko daļu laika gadā, un gadījumos, kad tā notiek, bērnunams tik un tā saņem bērna aprūpei paredzēto naudu.
    
    Līdzīgus pārkāpumus Tiesībsargs konstatējis arī Salas novada pašvaldības aģentūrā – bāreņu namā „Līkumi”. Tiesībsarga biroja Bērnu tiesību nodaļas vadītājas Lailas Grāveres sniegtā informācija liecina, ka bāreņu namā „Līkumi” pagājušā gada 1.septembrī bija 54 skolas vecuma bērni, no kuriem 44 bērni mācās internātskolās un pavada šajās skolās arī naktis. Par katru bērnu bāreņu nams „Līkumi” no pašvaldībām saņem vidēji 398 eiro mēnesī. Tiesībsargs uzsver, ka par internātskolās dzīvojošajiem bērniem saņemtā nauda paliek bāreņu nama budžetā, tādēļ pieļauj, ka bērnu nama vadītāja izvēle ievietot bērnu internātskolā var būt balstīta uz finansiāliem apsvērumiem, nevis bērna interesēm. Fakts, ka bērns ikdienā uzturas citā iestādē, liek Tiesībsargam secināt, ka bāreņu nama vadītājs, kas pilda aizbildņa funkcijas, nevar pienācīgi veikt savu pienākumu bērna audzināšanā.
    
    Ar bāreņu nama „Līkumi” direktoru Juri Boķi Vidusdaugavas televīzijai neizdevās sazināties, jo direktors esot uz divām nedēļām devies atvaļinājumā, savu telefonu atstājot vietniekam Andrim Jegermanim. Direktora vietnieks telefonsarunā noraida Tiesībsarga apsūdzības: „To, kādās speciālajās skolās bērni tiek ievietoti, par bērniem līdz 5.klasei nosaka vietējās medicīniski pedagoģiskās komisijas, bet par vecākiem bērniem – valsts medicīniski pedagoģiskā komisija Rīgā. Viņi nosaka, kādās skolās mācīties bērniem, kam ir uzvedības traucējumi, garīga atpalicība, valodas problēmas. Mums ir 20 bērni, kas mācās šādās speciālajās skolās. Pārējie mācās Biržu internātpamatskolā – Salas novada vispārizglītojošajā skolā. Bērni paši grib uz šo skolu iet.”
    
    Tāpat Andris Jegermanis uzsver, ka ar bērniem, kuri mācās internātskolās, bāreņu nams regulāri sazinās, tāpat nepieciešamības gadījumā brauc viņiem pakaļ un ved pie ārstiem, kā arī nodrošina visu pārējo: „Naudā, ko mēs saņemam par katru bērnu, ietilpst ēdināšana, medikamentu iegāde, apkure, elektrība, autotransporta uzturēšana, degviela, darbinieku algas, produktu iegāde. Tas viss iekļauts tajā summā.” Uz piebildi, ka ēdināšanas izdevumi ir daudz mazāki, jo bērns ēd internātskolā, Jegermanis atbild: „Jā, bet tāpat, ja ir vajadzība, braucam un zāles vedam, pērkam apģērbu, vedam jaunus apavus, ja vecie saplīsuši. Turklāt bērni pie mums uzturas visos valsts svētkos, kā arī brīvlaikos. Tā nav, ka tā nauda tiek izlietota citām vajadzībām.”
    
    Tomēr fakts, ka bāreņu namam par tiem bērniem, kuri ikdienā izturas internātskolās, ir daudz mazāki izdevumi, jo Ministru kabineta noteikumi „Speciālās izglītības iestāžu, vispārējās izglītības iestāžu speciālās izglītības klašu (grupu) un internātskolu finansēšanas kārtība” paredz, ka uzturēšanas izdevumus internātskolās par tiem izglītojamajiem, kuri ir bāreņi, sedz no valsts budžeta mērķdotācijas. Tas nozīmē, ka par katru bāreņu nama bērnu, kurš ikdienā uzturas internātskolā, tiek maksāts divas reizes.
    
    Tiesībsargs arī informē, ka par bāreņu namu „Līkumi” saņemtas sūdzības, ka bērniem netiek pilnvērtīgi nodrošināta medicīnas pakalpojumu pieejamība, netiek savlaicīgi noteikta invaliditāte, kā arī netiek sekots līdzi, lai bērns iegūtu izglītību. Arī šo apsūdzību Andris Jegermanis noraida: „Medicīnas pakalpojumi visiem tiek nodrošināti, pie zobārsta bērni tiek vesti vismaz reizi gadā. Arī invaliditātes grupas tiek kārtotas visiem, kam nepieciešams.”
    
    Jegermanis informē, ka bāreņu nams un Salas novada pašvaldība plāno aicināt tiesībsargu Juri Jansonu uz tikšanos, lai situāciju risinātu.
    
    Sandra Paegļkalne
    
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 250
Apspriežam tēmu:
*opā!
 Atkal par Sproģi būs jauns stāsts
05.03.2015 17:20
*ĶĒMS
 Bez krimināllietas te skaidrībā netiks. Pie kauna staba valsts naudas izšķērdētājus!!!!!
05.03.2015 17:49
*Neķītrais masāžists
 Tiesībsargs pat nenojauš, kā viņš tikšanās laikā Salā tiks nokaunināts. :DDD
05.03.2015 17:56
īpaši stulbs
 Atņemt naudu un citus iztikas līdzekļus sērdieņiem var atļauties tikai rūdīti lielceļa laupītāji, bezsirdīgi deputāti un birokrātiskie Labklājības ministrijas ierēdņi.
05.03.2015 18:06
*A
 Tas jau bija gaidams, Lavents arī saslima un noliesēja cierumā. Bāreņu nama direktors tā satraucies, ka atpūta pirms valsts kontroles un prokuratūras pārbaudes lieti noderēs. Bet Andris Jēģermanis ir saimniecības pārzinis. No kura laika tenisko darbinieku bez pedagoģiskās izglītības liek par bāreņu aizgadni un uz 2 nedēļām. Vai tad nav pedagogu? vai arī nabaga Andrim grib visus suņus uzkārt?
05.03.2015 18:23
*?
  Kā var noliegt faktus?
05.03.2015 18:25
*Boķis Diena
 Laikraksts Diena: "Boķis nevarēja nosaukt konkrētu skaitu, cik Salas novada bērnunama bērnu mācās internātskolās". Pateiksu vinam priekšā, ka 100% skolas vecuma bērnu!
05.03.2015 18:51
*Skaitļi
 Vislielākais bērnu īpatsvars, kas no bērnunamā reģistrētiem bērniem reāli dzīvo internātskolās, ir Salas novada "Bāreņu namā "Līkumi"". Tur no 54 bērniem bērnunamā dzīvo vien 10 (tikai pirmsskolas vecuma bērni!), savukārt 44 bērni atrodas internātos. Internātskolā dzīvo teju puse Talsu novada Strazdes bērnu nama audzēkņu - no 17 bērnunamā reģistrētajiem bērniem reāli tur atrodas tikai deviņi. Tāda pati situācija ir arī Daugavpils bērnunamā-patversmē "Priedīte", kur no 42 reģistrētiem audzēkņiem 23 dzīvo internātskolā
05.03.2015 18:54
*Skaitļi_2
 Labākā situācija konstatēta Madonas novada Bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centrā "Ozoli", kur neviens bērns nedzīvo internātskolā. Pozitīvi novērtēta arī situācija Rīgā, kur no 160 bērnu tikai divi ir internātskolā.
05.03.2015 19:01
*Viesis -> *?
 Sproģe noliedz visu, ka 4 bērnu mātei jāpalīdz, ka sēlpiliešiem likvidēta skola un vajadzīgs skolas autobuss, ka katram pagastam vajag savu budžetu, Viņas mīļākais teiciens:: "nu tā jau nu nav!" Pārsmējāmies, kad kāda sieviete pirmsvēlēšanu sapulcē viņai saka, ka autobuss no skolas pienāk 16:30 un 18:00, bet skolniekiem vēl līdz mājām pat 4 km ejami. Bet Sproģe saka: "nu tā jau nu nav!" Viņa noliedz visu, pat acīmredzamo
05.03.2015 19:19
*"? -> viesis
  Tak visos pagastos un novados tāda pati frāze skan atbildes vietā. Izdarīt kaut ko lietas labā ir praktiski neiespējami. Ja tam pūķim nocirtīsi vienu galvu,divas izaugs vietā.Patiesību ienīst
spēj tikai meļi,muļķi un mīkstčauļi !!!!!!!
05.03.2015 19:49
*nu tā jau nu nav
 Ko var gribēt ,ka Irēna Sproģe par bērnu nama direktoru ieliek savu cilvēku kuram nav pilnīgi nekādas saprašanas un pieredzes darbā ar bērniem. Krīzes laikā bizness negāja, ielika par direktoru.....reku ir rezultāts. Un tie nav vienīgie pārkāpumi.Kamēr Sproģe būs ,kārtības Salas pagastā nebūs.
05.03.2015 20:03
*Viesis
 Sproģe arī atvaļinajumā:
Piešķirt domes priekšsēdētājai Irēnai Sproģei daļu – divas kalendārās nedēļas ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma no 2015.gada 9.marta līdz 22.martam (ieskaitot). Piešķirt atvaļināšanas pabalstu 40% apmērā no mēnešalgas. Domes priekšsēdētājas prombūtnes laikā priekšsēdētāja pienākumus pilda domes priekšsēdētājas vietniece Inga Pastare, darba samaksu par pienākumu pildīšanu noteikt 30% apmērā no priekšsēdētājas mēneša amatalgas.
05.03.2015 20:22
*... -> @@@@@@
 esmu 12g ka izgaju bet ka bij bardaks ta un palika bet tgd vel trakak.jo auklites pat negrib stradat del Boka.idins pedejajs.
05.03.2015 20:23
*Viesis -> @@@@@@
 jadzen VINU prom no barotavas ar SUDAINO SLOTU ...
05.03.2015 20:25
*???
 Nezinu gan kas tā par tautu, kas raksta vienu un to pašu augām diennaktīm?!Tad nu gan sensāciju atraduši!Tas taču redzams, ka melno PR kampaņu novadam organizē nožēlojami cilvēciņi, kam novads asti piežmiedzis.Izskatās, ka kādam ir smagas psihiskas problēmas, kam risinājums tiek meklēts izgāžot žulti interneta komentāros.
05.03.2015 20:48
*satans -> *???
 laikam jau viens(a) nošo salasnu atbalstītajiem ,kuri iznīde tautu
05.03.2015 20:58
*satans -> *nu tā jau nu nav
 pilnīgi piekrītu -to Sproges bandu jalikvide ar visiem iespejamiem līdzekļiem
05.03.2015 21:01
*??? -> ???
  Un kādi cilvēciņi sēž novadā,ne nožēlojami?Pēc ļaužu sprieduma ,ir tikai muļķis šaubīgs !!!!
05.03.2015 21:01
*sēlpiliete -> *satans
 Es zinu kas izglābs nabaga serpils izmocīto tautu-atjās rasma baltā zirgā ar hūti galvā un naudas kuli ar 10000 pār plecu un izsvēpēs visus novada tumšos tēlusha,ha,ha...
05.03.2015 21:06
*@
 Tiesībsargs kontrolē finanses? Interesanti... Pieļauju, ka Līkumos nav viss perfekti, bet nu noteikti tas velns nav tik melns kā viņu mālē... Vienīgi interesanti tas, ka tādā diezgan atbildīgā brīdī šefs vienkārši paņem atvaļinājumu. Tādās situācijas šefi parasti ierodas notikuma vietā arī atvaļinājumā.
05.03.2015 21:28
*.....
 Nedod dievs, ka Sēlpilī vēl Līkumus aizklapēs. Nu tad čau vispār. Nez vai tad pat autobuss vairs kursēs uz to pusi un kāds ceļus tīrīs ziemā.
05.03.2015 21:32
*@ -> @
  Tādās situācijās visi atbildīgie bēg, atpakaļ neskatīdamies, un ieliekas uz ilgu laiku, uz
slimības lapas.No Marsa nokritusi vai?
05.03.2015 21:42
*Viesis -> *sēlpiliete-krustpiliete
 "Ķeriet zagli, ķeriet zagli!" un kamēr visi skrien pakaļ tumšajam tēlam tikām pati piezodz pilnas kabatas?
05.03.2015 21:54
*Viesis -> *.....
 Tīrīs, tīrīs ceļus, jo tas ir valsts ceļš un cilvēku arī tur dzīvo pietiekami. Strādās Pļviņās un uz turieni brauks ar laivam, kuras piestās pie 6 m garās laivu piestatnes (nu gluzi tāda pat laipa ka mana varžu dīķī) par ko Salas novads samaksājis 5000 euro. Bārenu nams nekur nepaliks, tikai jānomaina direktors un tas jau izsvēpēs tās "mīļās" auklītes ar koka ģīmjiem, kas pēc kolhoza fermu likvidācijas tur piestrādā.
05.03.2015 22:03
*sēlpiliete -> *Viesis
 Ja tu domā mūsu rasmuku, tad viņa jau tai visā novada tumšo tēlu parādē, ir tas "caurspīdīgais"tēls, tāpēc jau saku, ka atjās baltā zirgā hūti galvā un 10000 ķeseli pār plecu, ceļus nokaisīs ar pērlēm, paņems kādus pārdesmit bērnus savā pajumtē un aizgādībā un kā nebūt vēl pa nakts melnumu laiku komentiem izbrīvēs, lai sabiedrību informētu cik ļauno ļaužu novadā vēl palicis un kādi nedarbi vēl viņiem sastrādājami, ko rasmuks būs bezmiega naktīs samurgojis un savā vārsmu scenārijā paredzējis.
05.03.2015 22:10
*@
 Interesanti kur Pļaviņās var strādāt? Un, kur tad ņems tās izcilās auklītes, kuras par minimālo algu izbraukās uz Līkumiem strādāt. Visi slikti, visus nomainīt!!! Pret ko tad jūs mīļie cilvēki visus nomainīsiet, diemžēl pret tādām pašām auklītēm. Katra darba vieta, katrs kolektīvs ir daļa no mūsu sabiedrības. Un paši no sevis nekur neaizmuksim.
05.03.2015 22:14
*satans -> *sēlpiliete
 Vai drikstu jautat -kurš?
05.03.2015 22:15
*Aija
 Kāpēc mazie mīlulīši darba dienā nav bērnu dārzā Salā? Pa dienu nevajadzētu personālam maksāt algu. Izskatās, ka šos bērniņus jau gatavo "palīgskolas" karjerai
05.03.2015 22:36
*dīkdienis
 Ev,kas jums tur Salas novadā notiek,ja visas nedēļas garumā tas ir uzmanības centrā un ne jau pozitīvā nozīmē? Es tikai pajautāju,nepārmetiet atkal,ka es nicinu Salas novadu kā tādu.
05.03.2015 22:40
*Viesis -> *dīkdienis
 Nepateicīgi bāreņi un iedzīvotāji
05.03.2015 23:01
*skolotāja
 Noskatīos sižetu. Plikas sienas Telpās ne gleznu, ne puķu, ne bērnu zīmējumu, ne dekupāžu, nekā.. Ārā sniedziņš, Varētu taisīt sniega vīru, bet bērni telpās un sniegā neredz bērnu pēdiņas, ka kāds būtu bijis ārā. Ēkas aplupušas un adrupušas. Kāpēc nav ņemti kredīti, ko Valsts kase dod un renovētas ēkas? Tā tak drīz Salas novadā viss sabruks. Dzirdēju, ka Sproģes k-dze lielās, ka novads neņem kredītus un tā saimnieko jau 6 gadus. Kāds tam ir mērķis? Vai tur drīzāk nav nepārvarams slinkums? Pašvaldībai ir droši ienākumi - nodokļi un kredītus atdot ir viegli. Un cilvēki dzīvo labi jau šodien. Bet te nedzīvo labi ne šodien un nedzīvos ne rīt, ne parīt. Ja direktors vada šrotu, tad tagad bārenu nams neko neatšķiras no šrota.
06.03.2015 07:02
*Sirds darbs
 Skatījos TV3 kā dzīvo audzu ģimenes. Tiešām ar sirdi un dvēseli WWW Links /parraides/profesija-mamma/579 348?autostart=true
06.03.2015 07:36
*zinātājs
 Kas tur iepriekš bija par direktori? Viņa gan esot bijusi sirdcilvēks un ļoti saimnieciska pārvaldniece.Kur palika? Vai aizgāja pensijā?
06.03.2015 07:36
*zinātājs -> zinātājam
 Iepriekšējo direktori Sproģe izēda ārā, jo bija jāliek savs cilvēks.
06.03.2015 08:59
*Guna -> *zinātājs
 Izveidojoties novadam tika apstiprināts jauns direktors, Sproģes partijas biedrs Juris Boķis, kurš līdz apstiprināšanai vadīja šrotu Boķu dzirnavās. Zenta Geistarte nemūžam nebūtu piekritusi, ka bērniņus aizved uz Biržu internātskolu. Viņas laikā internātskolā bija 3 vai 4 bērni, kuriem tiešām bija garīgās attīstības traucējumi, bet ar pārējiem sirsnīgi strādāja uz vietas, llai novērstu runas vai uzvedības problēmas, sagatavotu mājas darbus. Nevienam pat murgos nerādījas, ka bērnus vestu uz nedēļu uz internatskolām
06.03.2015 09:01
*x -> skolotājai
 Njā! Labi, ka Jūs esat tikai skolotāja, bet ne vatītāja kādā no iestādēm. Jo ar Jūsu saimniekošanu Salas novads būtu saposts, saremont′ēts, renovētas visas mājas uzreiz par kredītā ņemtiem līdzekļiem - kredītus atdot ir viegli! Un pēc 4 Jūsu vadīšanas gadiem ar viegli paņemtajiem kredītiem atkal amatā būtu jāstājas Soroģes kundzei, lai atdotu parādus. Sproģes kundzei pieredze jau ir! Šodien saimniekot bez kredītiem ir jāmāk.
06.03.2015 09:11
*Viesis
 WWW Links
06.03.2015 09:17
*satans -> *Viesis
 Salas vadibai nav par ko pateikties
06.03.2015 09:19
*Viesis -> *x
 Nu tad lai tava sproģe brauc uz Līvāniem un mācās ka strādā ar kredītiem! Tie ir valsts doti, lēti kredīti. Un nav cita varianta vai nu griestu apmetums sāks uz galvas birt, vai ņemt kredītus. Tikai sliņķi neko nedara un gaudo, ka naudas nav. Viņai tak 150 l degvielas mēnesī novada dome dod
06.03.2015 09:36
*Viesis -> *Viesis
 atkal rasmuks liek linkus DDDDDDD
06.03.2015 09:37
*Viesis
 Boķis nav nekādās ārzemēs. Vakar pa Jēkabpili riņķoja.
06.03.2015 09:40
*Viesis -> Viesis 09:37
 Es neesmu rasmuks, pārmet krustu!
06.03.2015 09:42
*Viesis -> *Viesis
 Un kurš tad teica, ka ārzemēs? Teica, ka atvaļinajumā :)
06.03.2015 09:43
*muksis -> *satans
 es kā Salas iedzīvotāja jūtos ļoti apmierināta. Pirmā mana rūpe ir, protams, mana sēta, kuras sakopšana ir mans svētais pienākums. Pārējais, kas atkarīgs no domes- skola, bērnudārzs, sporta zāle, kultūras nams , atrodas ļoti labā kārtībā. Ielas apgaismotas, dambis nobruģēts. Man vaiŗāk nevajag! Vienīgi ierosinu neapstāties pie esošajiem bērnu laukumiņiem, bet katru gadu tos paplašināt!
06.03.2015 09:44
*Viesis -> *Viesis
 Sēlpili tikai 1 persona trako un dinu un nakts stundas raksts ha ha ha
06.03.2015 09:46
*Viesis -> *muksis
 Un gribētos zināt kur centrs ņem naudu šīm extrām? Bērnus sērdieņus apzog un nomales noplicina tur pat ceļus nekopjot un avīzi nepiegādājot?
06.03.2015 09:50
*neīstajam viesim
  Nevis trako,bet cīnās par visām kungu sataisītajām nejēdzībām! Bet tu točna trako!
06.03.2015 09:50
*Viesis -> *muksis
 Jāpaņem bārenu namā vairāk bērnu, tad tos jāaizsūta valsts maizē un jāturpina tev laba dzīve nodrošināt?
06.03.2015 09:51
*Sergejs
 Salā ir daudz darīts. Un to nevar neredzēt. Nebija kur ar suni pastaigāties. Tagad pa apgaismotu molu es varu pastaigāties ar savu suni. Man patīk!
06.03.2015 10:05
*satans -> *Sergejs
 kāds sakars molam ar bernu namu ,,Līkumi′′?
06.03.2015 10:41
*Serjoga -> satans
 Tur arī berni drīkst pastaigaties.
06.03.2015 11:11
*x -> Viesim 06.03.2015 09:36
 Nu tad lai tava sproģe - (Nav mana) - brauc uz Līvāniem un mācās ka strādā ar kredītiem! - ( Šoreiz Līvāni varētu atbraukt uz Salu un pamācīties kā strādā bez kredītiem!) - Tie ir valsts doti, - (vai tad valstij ir nauda? Skolotājiem, medicīnai, aizsardzībai utt pietrūkst.) - lēti kredīti. - (Neviens kredīts nav lēts. Un par procentos neiztērēto naudu var izlietot kaut kur citur. Kaut vai sev degvielai. Nav žēl! Ja degviela tiek tērēta braucot darba darīšanās.) - Un nav cita varianta vai nu griestu apmetums sāks uz galvas birt, vai ņemt kredītus. -(Nevienā pašvaldības iestādē apmetums uz galvas nekrīt. Un ja Līkumos krīt, tad vaina jāuzņemas Līkumu saimniecības daļas vadītājam.)- Tikai sliņķi neko nedara un gaudo, -( Piemērs nav tālu jāmeklē. Zem katra raksta ir tavs komentārs.) - ka naudas nav. Viņai tak 150 l degvielas mēnesī novada dome dod
06.03.2015 11:12
*Vairāk var lasīt
 Līkumu direktora un pašvaldības vadības viedokli var lasīt ceturtdienas Brīvajā Daugavā, kā arī avīzes mājaslapā bdaugava.lv
06.03.2015 11:55
*lasītājs -> viesim, rasmai, u, c. nikiem
 vai tu tiešām nevari beigt piesārņot ar saviem murgainajiem komentāriem internetu-nu cik visās iespējamās vietās, kur minēts Salas novads var vienu un to pašu rakstīt.Tev konstatētas kādas novirzes?Paņem pauzi,nepiesārņo netu.Tas ka tev ir naids pret novada vadību nevienam nav jaunums.labs tev nebūs neviens.
06.03.2015 12:35
*dīkdienis
 Cerams,ka šodien ziņās būs kaut kas labs par Salas novadu.Ticu.Gaidīšu.
06.03.2015 12:49
*lasītājs -> viesim , rasmai utt
 No agra rīta sēlpils meitietis ķēza nepagurusi.Nekā jau jauna-novadā viss slikti, Nu neņem Sproģe tevi par pilnu , vai to vēl neesi sapratusi ? Ne tikai viņa, bet arī cik lasīju pašvaldību ministrs nebaidās no tevis.Man liekas ,vai tik nav abi no vienas partijas? Kārtējais nomelnošanas pasākums.DDDD Tikai esmu dzirdējis, ka ļoti daudzi vēlas Salas novadā dzīvot.Domājot par jaunu māju celtniecību. Neputojies veltīgi.Pat BD šodien atzīst, ka Biržos cilvēki negatīvi noskaņoti pret tavu aistāvamo.NORMĀLI RUNĀT VAJAG!kURĀ KARĀ IR UZVARĒTĀJI?Tak neesi 15 gadīgs skuķis vai tik daudz dzīve tev nav iemācījusi???DDD Līdz šim neko prātīgu neesi izdarījusi.Oi piemirsu tādu citu nomelnotāju un apmelotāju ar tik izcilu talantu nezinu!
Starp
cituLīvāniem budžets ir ar 2 MILJONU DEficītu ..
06.03.2015 12:53
*no Biržiem -> lasītājs
 Ko ļurksti? Tu laikam esi pats atvaļinājuma Boķis, ja nekā nezini, ko Birži par Sēlpili domā. Biržiem un Sēlpilij Sala nepatīk, Ja netici, paprasi katram Ošānos vai Gravānos! Sēlpils-Birži, draugi uz mūžu!
06.03.2015 13:24
*zinātājs -> Guna
 Pilnīga taisnība !!!
06.03.2015 13:45
* novadnieks -> x
  Citos novados priekšniekam mēnesī tiek piešķirti 250 l degvielas un vairāk !
06.03.2015 13:51
*lasītājs -> viesim , rasmai utt
 nu, riedzi esi savus komentārus nosaukusi pareizā vārdā! Ar iecietību tev galīgi vāji pret citādi domājošiem!
06.03.2015 13:58
*lasītājam
  Velnam nomelnošana nekaitē tā,ka lai tie kungi tādā pat garā turpina "strādāt " tautas
"labā " !!! Domu apmaiņa tomēr ir labāka nekā klusēšana un,ja patiesība ir skaidra un redzama,ir nepiedienīgi to vēl aizstāvēt! Neuzgrūd visu vainu uz viesi.Zem šī nika slēpjas
daudz citu komentētāju!
06.03.2015 14:14
*domātāja
 Man ir kauns par visiem ,kas domā, kā tik kaut kā varētu apgānīt tos cilvēkus kas strādā! Vienreiz ļaujiet viņiem strādāt ! Un beidziet psiholoģisko teroru pret SPROĢI.Izdariet kaut ko jēdzīgu paši.
06.03.2015 14:57
*kredīts
 Līvāni nu gan nebūtu tas labākais piemērs ar ko salīdzināt. Kredītus paņent nav liela māksla, bet kā būs atdot? Tā ir bezatbildība! Par to Līvāniešiem nāksies samaksāt nākotnē. Bet par to ilggadējā vadībai jau nedomā, viņi tik smeļ, ko tik var pasmelt, bet kad pašiem ūdens smelsies mutē, aiztīs makšķeres, varas grožus kopā ar parādiem, nododot citiem.
06.03.2015 15:04
*Skats no malas
 Johaidī, tad kāpēc ir vajadzīgs bāreņu nams Līkumi, ja bērni visu nedēļu atrodas Biržu internātskolā? Lai tad tur arī paliek. Ir paēdināti un ir kas seko kā viņi gatavo mācību stundas un nav jābraukā uz Līkumiem. .
Bāreņu namā p.g. 1.septembrī bija 54 skolas vecuma bērni, no kuriem 44 mācās internātskolās un pavada šajās skolās arī naktis. Par katru bērnu bāreņu nams no pašvaldībām saņem vidēji 398 eiro mēnesī...
Kas par naudām apgrozās...
Līkumus un pašvaldības uztur nodokļu maksātāji...
06.03.2015 15:36
*QQQQQQQQQQQQQQQQ
  Direktora vietnieksAndris Jegermanis informē, ka bāreņu nams un Salas novada pašvaldība plāno aicināt tiesībsargu Juri Jansonu uz tikšanos, lai situāciju risinātu.
........................
Di ivi tēviņi vada iestādi, kurā ir 60 bērni, un tagad vēl aicinās tiesībsargu, lai ieved kārtību? Nožēlojami!
06.03.2015 15:47
*satans -> *Skats no malas
 tur jau tas suns aprakts nebūs bernu velviens stūris būs iznīcinats un vares cilvekiem tai apvidū atņemt sadzīve nepieciešamo
06.03.2015 15:49
*cits skats no malas
 Nu gan cilvēki gatavi visiem spēkiem nomelnot konkrētu novadu.Skumji, ka Jūsu izpausmes veids ir tik aprobežots.Domāju, ka šajā situācijā arī bez Jūsu naida pilnajiem, muļķīgajiem komentāriem tiks galā-neba Jūsu padomu kāds prasīs.Un ko no tik tukšiem cilvēciņiem gan labu sagaidīt.Ziniet to teicienu-naidu sēsi, naidu pļausi!Priecājieties, ka Latvijā ir miers, nav kara briesmu, jūtiet labāk līdzi ukraiņu tauta!Priecājieties, ka mūs tas neskar!
06.03.2015 15:54
*Viesis
 Kāretējo reizi Sēlpilieši paši cenšas iznīcināt to kas viņiem pieder! Nu uz priekšu . Viss slikti.........Varbūt , tam ,kas nav saistīts ar šo darbu viss ir labāk zināms, Stulbums.
06.03.2015 15:59
*To > Vid.tv
 Vid.tv vajadzēja rakt dziļāk.
- Galu galā cik bērnu ir bāreņu namā?
- Kāds ir finansējums?
Kāds ir tā izlietojums, ja video redzama gatavā bēdu ieleja ar noskretušām mājām?
- cik liels ir apkalpojošais personās - direktors, vietnieks, audzinātājas, auklītes...
- Ko dara personāls, kad bērni atrodas internātskolā?
Vietnieks teica, ka bērni atbrauc tikai uz svētkiem un lielajām brīvdienām.
06.03.2015 16:02
*Viesis -> *Viesis; 06.03.2015 15:59
 Kā redzams sēlpiliešiem nebija teikšana ne pie pamatskolas likvidācijas, ne pie šī bāreņu nama ir kāda teikšana. Visu izlemj Salas novada dome. Tā tam arī ir jābūt, ka visu lemj novada dome! Arī bāreņu nama direktoru iecēla novada dome! Ja esi amatā, tad esi arī atbildīgs(!!!) par notiekošo savā vadītajā iestādē! Novada dome ieceļot par direktoru uzticējās(!!!) viņam!
06.03.2015 16:10
*Budžets -> *To > Vid.tv
 Pozīcija 2014/2015. gads. Alga 215367 un 226800. Soc nodoklis 50805 un 53502. Komandējumi 1079 un 900. Pakalpojumi 29824 un 43319. Materiāli, energoresursi 85230 un 93740. Kapitāla veidošana 0 un 32860. Pabalsti 4838 un 4100 (bērniem izmaksājamie). Kopā budžets 388 415 un 455 211.
06.03.2015 16:36
*Viesis -> *Viesis, 06.03.2015 16:10
 Nevis dome viņam uzticējās, bet ar viņu noziedzīgi vienojās, ka bērnus aizsūtīs uz internātskolu un maziņos, pirmsskolas zaķīšus jau nu arī nelaidīs pie sabiedrības "krējuma" Salas PII "Ābelīte′, lai "nesamaitā" izredzēto kastu. Citu bāreņu namu bērni nesēž nožēlojās plikās sienās (kā redzams video sižetā), bet apmeklē vietējās pašvaldības bērnu dārzu
06.03.2015 16:43
*TĪRI MELI
 BOĶIS GAN MELOT MĀK,VAKAR PA SALU AR SAVU DŽIPU RUKĀJA UN IEGĀJA BIJUŠĀ KANTORA ĒKĀ VEIKALĀ IEPIRKTIES !!!!!TO KA BARDAKS LĪKUMOS TAS IR FAKTS,PIRMS GADI DIVI BRAUCOT GARĀM LĪKUMU NAMAM TAM BLAKUS ESOŠAJĀ RUMPA KAPU KALNĀ REDZĒJU TĀDU SKATU JAUKIE BĒRNEĻI AR CIGARETĒM ZOBOS JAUĶI DEMULĒJA ĀRSTA RUMPA KAPU RIPINOT NO AKMENS SĒTAS NOLAUZTOS AKMĒŅUS NO KALNA LEJĀ.TAGAD KAPS IR PILNĪĢI IZDEMULĒTS
06.03.2015 17:59
*Viesis
 Vietnieks žurnālistiem teicis, ka Boķis atvaļinājumu pavada ārzemēs.
06.03.2015 18:24
*Kate -> *TĪRI MELI
 Un te jau tā sāls, ko vainot bāreņu namu, kur bērni atbrauc uz sestdienu un svētdienu vai pat tikai vasaras brīvlaiku vai vainīga ir Biržu internātskola. Bērni samācīti, ka jāsaka, ka viņiem nu "ļoti patīk BirZos".un par Sēlpils skolu pat dzirdēt negrib. Bet viņi taču nav mācījušies Sēlpils skolā. Tā taču sen jau likvidēta. Un kurš bērns tad negrib uz mājām? Nu tur ir jāveic visdziļākā pārbaude kā līkumos tā Biržu internātskolā. Biržu internātskolā pat katram bērnam neesot savas gultiņas un tādēļ regulāri esot aplaisti ar utīm
06.03.2015 19:38
*ciemiņš
 Arvien skaidrāk saprotu, ka tā Sēlpils ir īsta " sērpils", trula sabiedrība.labi, ka mūsu Jēkabpils novadā šitādu , kas ņemas noputojušies, apkakādami savu novadu nav.Tā izbijusī vadone-napaleons brunčos gan izbrīnu nerada, bet nu esmu sapratis, ka tur viņi visi vienādi, pārtiek no pabalstiem, caurām dienām gānās i- netā, jo strādāt negrib, skaita citu naudu,jo paši ne uz ko nav spējīgi un gatavi zākāt jebkuru , ,kuram ir darbs.Eh, jūs, sērpilieši, sērpilieši...
06.03.2015 19:49
*Viesis -> *ciemiņš
 Jābūt īpaši tupam, lai nesaprastu, ka visa Latvijas sabiedrība nosoda bāreņu izstumšanu no sabiedrības un apzagšanu. Un tu neblamē Jēkabpils novadu! Tur pat no Salas novada zaņķa jau i raksti
06.03.2015 20:00
*Viesis
 KADS VINAM ATVALINAJUMS???UZ DARBU BRAUC KAD GRIB UN CIKOS GRIB.VISDRIZAK KA DIRSA DEG UN TPC TIPA ATVALINAJUMA ARZEMES.
06.03.2015 20:02
*ese -> ciemiņš
  Pati nekā laba nepateici,no..irsies kā parasti ,i prom! Sēdi savās pie..irstajās biksēs vien tālāk,novadniece!
06.03.2015 20:07
*Viesis
 VISU VASARU BERNUNAMA VECAKAJA GRUPA IEJAS DURVIS JAUNAS BIJA IELIKTS FINIERIS.OTRAJA STAVA MENESI BALKON BIJA BEZ MARGAM.BOKI JA LASI TAS JAU IR BEZATBILDIBA.
06.03.2015 20:12
*Viesis
 PIRMS AICINI CIEMOS UZ PARRUNAM TIESIBSARGU PANEM MAISU SALASI BENISUS UN DVULAS.
06.03.2015 20:16
*kā sauc tā atsaucas
  Sproģe BD: "Pārmet, ka bērnus ved uz internātskolu, bet Valsts bēr­nu tiesību inspekcija ir pārbaudījusi «Līkumus» un ap­taujājusi bērnus, un viņiem Biržu in­ternātskolā patīk. Problēma ir pavisam cita. Bāreņu namā nonāk ti­kai dzīvu vecāku - alkoholiķu bērni". Bet, mīļā māt, vai tie bērniņi kaut ko citu ir redzējuši kā tikai Biržu internātskolu? Nu tad viņi arī saka, ka viņiem patīk, īpaši tad, ja direktore liek to teikt. Un kādēļ 2009.gadā viņus nepaņēma Salas vsk? Alkoholiķu bērnus negribēja ņemt? Tu paskaties kas notiek pašvaldības galvgalī. Cik tur ir alkoholiķu? Ka ir alkoholisms? Sistemātiska alkohola lietošana. Nu tad nemet akmeni cita dārzā. Kuri jūsu darbinieki dzer gandrīz katru dienu? .Jūsu bērni arī IR ALKOHOLIĶU BĒRNI
06.03.2015 20:26
*jurčiks -> *Viesis
 Klau, atmin ar veļuku pie manis uz ķieğelnieku, nebūs jāārdās-atlaidīsim bremzes, pačilosim, pabazarēsim un tā...īsāks laiks tev būs un dažādosi izklaides a to sēdi un klabini laptopu nu jā sērpilī tevi labi pazīst, jau sen da brošai esi,bet es uz šitādu bābieti paskatītos kā uz dabas bērnu, vis jau kāds atsvaidzinājums manā pelēkajā ikdienā
06.03.2015 20:31
*kā sauc tā atsaucas
 Sproģe BD " Viņi te bija tikai vienu dienu. Aicinājām atbraukt vēl, lai sa­prastu un iedziļinātos". Zinu es jūsu iedziļināšanos - prezentiņš, dāvaniņa, bāriņtiesas tantes naivi viedais viedoklis, mazu nelaimīgu bērnu bezcerīgā pakļaušanās un teikšana ko liek un atzinums gatavs. Bet izrādās, ka daži ir neuzpērkami un pļukš
06.03.2015 20:36
*Viesis -> *Viesis, 06.03.2015 20:16
 rasmuk nu paņem savu bābu bļāvēju bandu un salasi, vis kāds tolks no tevis
06.03.2015 20:41
*Viesis
 Agrāk Līkumos bija muzikālā skolotāja un sporta skolotājs, tagad plikas sienas, audzinātājs un mežš. Kaut kur aizvest bērnus nevar, jo neesot naudas. Bet Salas novadam tak ir autobuss. Kam tas tiek izmantots? Vai šoferim algu maksā? Un ja maksā, tad par ko? Degviela taču tagad lētāka kā agrāk. Nu ja ne citādi, tad kādēļ savstarpējos norēķinos pieprasa tik maz naudas. Nu labi, neprasītu 800 euro, bet tos 600. Būtu bērniņiem vis kaut kādi bērnības prieki
06.03.2015 20:54
*atsaucas tā kā sauc -> *kā sauc tā atsaucas
 Nevajag visus mērīt ar vienu mērauklu un spriest pēc sevis.Tas jau visiem skaidrs, Jūsu izpratnē katrs , kas uzraksta ko pozitīvu novada sakarā ir krāpnieks, melis, vilvārdis,uzpirkts, utt.Naivi domāt, ja Jums ir naids pret visiem, tad tāpat jābūt arī pārējiem.Lai kā Jums to gribētos, bet diemžēl tā nav.Papētīju cvk mājas lapu un sapratu, ka Sproğes kundzei ar katru vēlēšanu gadu ir lielāks sabiedrības atbalsts pat Jūsu Sēlpilī, nerunājot par pārējo novada teritoriju.Jūsu skandālistu sarakstam gājis pavisam čābīgi.Cilvēki novērtē ieguldījumu novada izaugsmē, nevis naidīgo komentāru skaitu internetā.
06.03.2015 20:56
*ļenganā zoss
 Būs man jāuzņemās "Līkumu" pārvaldīšana.
06.03.2015 21:03
*Viesis -> *atsaucas tā kā sauc
 Tieši pirms pašvaldību vēlēšanām, kas notika 1.jūnijā, 250 no Salas novada algotajiem darbiniekiem (visiem darbiniekiem, deputātiem) katram izmaksāja prēmiju Ls 200. Tātad kopā 50 000 Ls. Pateicīgie darbinieki + ģimenes locekļi + radi + paši. Lūk vēlēšanu "labo" rezultātu patiesā būtība. Tā ir atklāta, likumīga vēlētāju uzpirkšana no dodokļu maksātāju naudas. Kura pašvaldība vēl maija mēnesī, kad nav zināms kādi būs budžeta ienākumu rezultāti, izmaksāja prēmijas? Man tādas nav zināmas
06.03.2015 21:09
*Viesis
 Boķi, tu svini vārda dienu un dzimšanas dienu? A kāpēc bāreņu nama bērniem vairs neatzīmē šādas jubilejas? Nav ne tortes, ne svecītes. Vai bērniem nav jārada ģimeniska vide? Bēdu ieleja
06.03.2015 21:22
*atsaucas tā kā sauc -> *Viesis
 Nu tad palasiet info arī par citām pašvaldības un valsts iestādēm, būs Jums skaidrāks viedoklis.Tas nav nekāds pārkāpums, domāju, ka pati to labi zināt, tā ir atļauta un vispārpieņemta norma, ka vienreiz gadā uz valsts svētkiem izmaksā prēmijas-nav nozīme maijā vai novembrī..Tas tikai vēlreiz pierāda, ka saimniekot bez kredītsaistībām ir izdevīgāk, jo var atļauties prēmijas izmaksāt arī ātrāk.Un pierāda,arī to,ka daudziem gribētos tikt pie novada stūres, arī skandālistiem, paputējušiem uzņēmējiem, bezdarbniekiem, lai bez sirdsapziņas pārmetumiem zaļi padzīvotu, piegrābtos kredītus, un tad lai nāk nākošie to visu izstrebt.Vēlreiz atkārtoju, ka cilvēki nav muļķi, kas novērtē reāli padarīto, nevis naidīgo komentāru skaitu.
06.03.2015 21:41
*Prēmija pirms vēlēšanām
 Par naudas balvas piešķiršanu, 2013.gada 24.aprīlī (mēnesi pirms vēlēšanām)
Ziņo Irēna.Sproģe, Andris.Bārzdiņš
21.
Pamatojoties uz Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības
likuma 3.panta ceturtās daļas 5.punktu, Pārejas noteikumu 12.punktu, nolikuma „Par atlīdzību Salas novada pašvaldībā” 10.1., 10.1.2.7.punktu, sakarā ar Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, ņemot vērā 2013.gada 18.aprīļa finanšu komitejas sēdes lēmumu, atklāti balsojot: PAR – 11 (R.Audriņa, G.Balodis, A.Bārzdiņš, S.Kaņepa, P.Krastiņš, R.Jakovļeva, G.Paeglis, I.Rēķe, E.Skuja, I.Sproģe, V.Vanaga), PRET – nav, ATTURAS – nav, Salas novada dome NOLEMJ:
1. Piešķirt naudas balvu ne vairāk kā vienas minimālās mēneša darba algas apmērā Salas novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību amatpersonām (darbiniekiem), kuru amati tiek finansēti no pašvaldības budžeta.
2. Pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbiniekiem naudas balvas apmēru un piešķiršanu nosaka ar iestādes vadītāja rīkojumu.
06.03.2015 21:41
*Viesis -> *atsaucas tā kā sauc
 Kur tu redzi naidu? Pliki fakti un skaitļi ko deva Tiesīsargs un ko var atrast domes lēmumos. Apdrupušas sienas ko redzam video. Vai tad tas būtu vēl arī jāuzteic kā dižs sasniegums?
06.03.2015 21:45
*Viesis -> *Prēmija pirms vēlēšanām
 Nu skaisti! Nodokļu naudu izlaiž prēmijās. Kredītus neņem un remontus netaisa. Un vēl cer, ka pārdos Sēlpils skolu un Raiņa klubu, lai vēl centrā ko saremontētu?
06.03.2015 21:50
*Viesis -> *atsaucas tā kā sauc
 Zini, lielākajai daļai iedzīvotāju kredītu nav. Akmeni vari mest uz pārvaldes vadītāju, caurkritušu deputātu u.c. nevis iedzīvotājiem. Bet pašvaldībai ir jāņem kredīti, jāsiltina mājas un jārekonstrē bāreņu nams un steidzami. Bērni nevar dzīvot tādos apstākļos. Un arguments, ka prēmijas var izmaksāt ātrāk, jo pašvaldībai nav kredītu, ir vienkārši vājprātīgs! Prēmijas maksā par reālu pārstrādi, sasniegumiem darbā, bet nevis tādēl, ka nav kredītu
06.03.2015 22:02
*atsaucas tā kā sauc -> *Viesis
 Un kāpēc Jūs saskatiet tikai apdrupušas sienas?No Jūsu rakstu darbiem sen skaidrs, ka esiet no tās sugas, kas redz tikai negatīvo.Kāpēc neredzat Sēlpils KN,Zvejnieklīci, kur ik gadu notiek daudz un dažādi pasākumi ne tikai novada ļaudīm, arī ciemiņiem no dažādām Latvijas vietām, nemaz nerunāju par Salas centru un Biržiem.Jau paredzams Jūsu " verdikts"-obligāti novada uzpirkts cilvēks, kas atļāvies Jūsu lejamajā zampā ieviest korekciju un uzrakstīt Jums pretēju viedokli-tātad ienaidnieku nometnē.Jauku nedēļas nogali!
06.03.2015 22:03
*atsaucas tā kā sauc -> viesis
 Aizmirsu piebilst, ka arī Salas novada darbinieki par godprātīgi un atbildīgi paveikto ir tiesīgi saņemt prēmijas, tāpat kā citur.Un tam pavisam noteikti nav nepieciešama Jūsu atļauja.Salā strādā brīnišķīga darbinieku komanda-zinoši pašvaldības darbinieki, Lieliski pedagogi un tehniskie darbinieki, starp citu-arī sēlpilieši tai skaitā.Tā, ka neskaudiet citus-Jūsu maciņš no tā biezāks nepaliek.
06.03.2015 22:09
*Viesis -> *atsaucas tā kā sauc
 Zvejnieklīcis ir vienkārša atpūtas vieta un nekas vairāk. Vai tā dod darba vietas? Nē. Kur tā unikalitāte? Esmu daudz redzējusi Latvijā un ārzemēs un ar soliņiem pie Daugavas mani nevar pārsteigt
06.03.2015 22:09
*Viesis -> *atsaucas tā kā sauc
 Salas novada budžets arī ir iedzīvotāju maciņš un no tā var ņemt iedzīvotāju vajadzību apmierināšana un nevis darbinieku iepriecināšanai ar prēmijām. Ja iedzīvotāji izsaka viedokli, tad tas ir ne tikai jāuzklausa, bet arī jāņem vērā.
06.03.2015 22:12
*Viesis -> *atsaucas tā kā sauc, 06.03.2015
 Salas novada darbinieki par godprātīgi un atbildīgi paveikto ir tiesīgi saņemt prēmijas. ______________________ 100% piekrītu, ar piebildi, ka tie kuri godprātīgi veic savu darbu, bet te jau kā dušā ūdeni, VISI SAŅEM PRĒMIJAS. Tas izskatās pēc vēlēšanu pabalsta nevis prēmijas. Nobalsoji un Ls 200 kabatā. Vai Boķis arī saņēma prēmiju par godprātīgu darbu? Varbūt tos 50 000 vajadzēja novirzīt ēku remontiem? Algas jau lielākas kā Jēkabpilī - republikas nozīmes pilsētā
07.03.2015 08:18
*bijusī tava padotā -> melnajam viesim
 Tu taču joprojām nevari pat apjēgt, ka novāda darbinieki ir darba ņēmēji . Pati biji pašvaldības vadītāja -vadīji Sēlpils pagastu.Mums tu kā darbiniekus mudināji strādāt ar bļaušanu un rupju lamāšanos. Tāpēc nevari saprast, ka Salas novadā domā arī par darbiniekiem un cilvēki tur vēlas strādāt t. i. labā darba vietā. Man vairāki pazīstami ir jautājuši vai Salā nav kāda brīva darba vieta.
Ka tu esi prasmīga apmelotāja un intrigante to mēs visi vēl joprojām atceramies. Mainījusies neesi ne par matu.Zvejnieklīcis ir ļoti skaista vieta, kur cilvēki labprāt uzturas-ģimenes ar bērniem,ved cilveki savus ciemiņus, nomā lieliem pasākumiem,zvejnieki utt. Vai tev galīgi prāts aptumšojies, ka pat par Sēļu pili nezini, ka tā pretī atrodas? Tāpēc jau nav bŗīnums ar putām uz lūpām kliedz par Raiņa muzeju, bet lasīju, ka pašu dārgāko vēstures pērli Sēļu pils salu pat neieliki Sēlpils pagasta teritorijā un atstāji visiem pasaules gribētājiem. Tavs ienīstais novads ierakstīja pat zemes grāmatā.ĻOTI atšķirīga pieeja , salīdzinot ar tevi !!!
07.03.2015 08:26
*objektīvi -> viesim
 -Pastāsti par saviem labajiem darbiem Sēlpils pagastā ( lasu, ka tur biji priekšniece)un vai vari uzrakstīt VIENU LABU Salas novada darbu Sēlpils pagastā ?
07.03.2015 08:32
*saucējai
  Mazie zog,un tos nicina;lielākie blēda,un tos nosoda;lielie krāpj,un tos ceļ godā.
Cik novads labi un atbildīgi strādā,to tu labāk iestāsti,kaut piem.pēc tiesībsargam, nevis mums.Patiesību spēj ienīst tikai meļi ,muļķi un mīkstie.!
07.03.2015 08:34
*Objektīvi -> saucējai,viesim
  Biju pat aizmirsis, ka tavā vadīšanas laikā no Sēlpils pagasta kases pazuda 10000 lati ? Tu to pie saviem labajiem darbiem pieskaitīji ?
07.03.2015 08:47
*Viesis -> *Objektīvi
 NU TAD EJ UZ POLICIJU, ja tev ir zināmas kaut kādas zādzības no kases. Tad tevi jāsoda, ja tu zini par zādzību un neziņo varas iestādēm. Ko tu te kladzini kā vista
07.03.2015 09:15
*Skolotāja
 Kas zina cik bērnus gada laikā no Biržu internātskolas nosūta uz medicīniski pedagoģisko komisiju un cik gadījumos medicīniski pedagoģiskā komisija ATSAKA bērnu nosūtīt uz speciālo skolu? Cik bērni atgriežas atpakaļ pēc laika, jo uz Sēlpils skolu viņi atgriezās pēc ārstēšanās kursa. Vai tas tagad nav neatgriezenisks ceļš? Tur arī jāpapēta dziļāk. Vai Breikšs, kurš raksta atzinumus medicīniski pedagoģiskajai komisijai nav arī šīs komisijas sastāvā????
07.03.2015 09:21
*zinātājs
 Tā jau nu gan nav taisnība. Tā nemaz nav.
07.03.2015 09:26
*Viesis -> *zinātājs
 Kas nav? Kā nav?
07.03.2015 09:28
*parēķinājām
 Pēc tiesībsarga skaļā burbuļa mūsu pašvaldībā parēķinājām, cik izmaksā 1 bērns pašvaldībai parastajā skolā mēnesī? Tiesīsargam mute aiz brīnumiem neaizvērsies... Atkarīgi no remontdarbiem skolā pa gadiem summa svārstījās no 200- 1500 mēnesī. Parastajā skolā bērnu apģērbj, guldina, ēdina . ārstē vecāki. Pieskaitiet vēl to naudu klāt .Kāda te izsaimniekošana ? Nevajag bļaut līdzi par ko nav izpratnes.Tiesībsargs ir mehāniski saskaitījis, ka bērni visu laiku uzturas D-pilī un kur tur vēl. Šitas ir kārtējais uzbrauciens pašvaldībām un nekas cits. kādreiz dzīvojuJ-pils rajonā tāpēc šad tad palasu kas notiek. tajā pusē. Ka Visādiem paņēmieniem Sala tiek nomelnota tas nu saprotams ikvienammkuram ir vismaz 1 rieva smadzenēs..
07.03.2015 09:31
*Meliem īsas kājas -> *parēķinājām
 Redzi, bērna izmaksas skolā rēķina to naudu, kas tiek tērēta no pašvaldības budžeta, tas ir apkure, kanalizācija, atkritumu izvešana, tehniskā personāla algas un sociālie nodokļi, materiāli un energoresursi. Celtniecības un remonta darbi un pedagogu algas, šai summā neietilpst ne vienā skolā! Ne Biržu internātskolā, ne Salas vidusskolā.
Ir Salas novada domes lēmums par šiem izdevumiem:
Sēde, 2015.gada 26.februār Nr.3, punkts Nr.13
Par grozījumiem Salas novada domes 2015.gada 29.janvāra lēmumā Nr.14 “Par Salas novada
pašvaldības izglītības un sociālās aprūpes iestāžu sniegto pakalpojumu izmaksām
savstarpējiem norēķiniem”
(I.Sproģe)
Pamat tojoties uz Ministru kabineta 1999.gada 13.jūlija (ar grozījumiem, kas izdarīti līdz
2013.gada 12.novembrim) noteikumiem Nr.250 „Kārtība, kādā veicami pašvaldību savstarpējie norēķini par izglītības iestāžu vai sociālās aprūpes iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem‖ un Salas novada pašvaldības izglītības un sociālās aprūpes iestāžu 2014.gadabudžeta izpildes rādītājiem pēc naudas plūsmas, ņemot vērā finanšu komitejas 2015.gada 19.februāra lēmumu, , atklāti 8 balsojot,PAR – 9 (J.Balodītis, J.Bite, E.Briška, P.Krastiņš, R.Jakovļeva, G.Paeglis, I.Pastare, I.Sproģe, Ē.Stalidzāns), PRET – nav,ATTURAS – nav, Salas novada dome NOLEMJ:
1. Izdarīt grozījumus Salas novada domes 2015.gada 29.janvāra lēmumā Nr.14 ―Par Salas novada
pašvaldības izglītības un sociālās aprūpes iestāžu sniegto pakalpojumu izmaksām savstarpējiem
norēķiniem&
07.03.2015 09:41
*Meliem īsas kājas -> *parēķinājām
 1.1. Salas vidusskola – 95,17 euro;
1.2. Biržu pamatskola – 77,19 euro;
1.3. pirmsskolas izglītības iestāde „Ābelīte” – 165,15 euro;
1.4. PA „Bāreņu nams „Līkumi”” – 398,08 euro.”

Biržu internātskolas te nav, jo to finansā no valsts budžeta
07.03.2015 09:44
*Ha -> *parēķinājām
 saprotams ikvienammkuram ir vismaz 1 rieva smadzenēs.
XXXX
Viena rieva ir, bet tā ir aizmugurē?
07.03.2015 09:48
*rasmas hūte -> *Meliem īsas kājas,Ha
 Mums sēlpilī rasmuks gadiem jau Sproģi mēģina izēst, bet tak nekas viņai nesanāk, jo nav jau par ko.raksta sūdzības uz visām debespusēm, bet ņikā-tāpēc peras kā vista pa internetu-te vismaz kāds palasa, i par sevi kā bezdarbnieci atgādina.čo ta tik" tīra un balta" jau gadiem sēž bez darba.a kādi lamuvārdi bira pār visu galvām-oi,oi,oi-kauns pat atkārtot.a Sproģe malacis-šai ne silts, ne auksts-lai peras.es arī par Sproģes sarakstu balsoju, vismaz beidzot mūspusē arī pie kārtības tauta tiek pieradināta,Bārdiņa arī saimnieko uz goda-nav ko aprunāt savus cilvēkus.
07.03.2015 10:06
*objektīvi -> viesis
  Cik zinu sen ziņas ir policijā ,bet tu tik labi esi pratusi "kārtību "kasē un grāmatvedībā Sēlpils pagastā uzturēt ka joprojām pa 10 gadiem pat nav izdevies noskaidrot kurš ņēma cik ņēma un tu joprojām neesi tāpēc saukta pie atbildības ! DDDD Augsta "kvalifikācija "!! Un te tagad uzdodies citiem par tiesnesi ??????DDDDDDD
P.S. Vienmēr emu sapratis ka vista ir sieviešu dzīmtes kustonis, bet tev jau viss ir otrādāk ....
07.03.2015 10:17
*JurisT.
 Salas pašvaldībai ir, par ko padomāt.
07.03.2015 10:18
*parēķinājām -> meliem īsas kājas
 Jums galīgi nav saprašanas par ko es rakstīju. Tās ir divas dažādas lietas ko jūs pasniedziet kā vienu. Savstarpējie norēķini ir pavisam cita lieta. Tos skaitļus jūs miniet.Tajos aprēķinos ko mēs veicām ir ierēķināti VISI pašvaldības izdevumi ,ieskaitot kapitālos remontus, interešu izglītību, sociālo palīdzību , skolotāju algas u.c . TIK REĀLI IZMAKSĀ BĒRNS PARASTAJĀ SKOLĀ !Tā ir tāda pati pieeja, ko lietoja tiesībsargs.
07.03.2015 10:29
*Viesis -> *parēķinājām
 Ej parēķini kaut ko vienkāršāku, jo 5 gadu augstskolas kursu ekonomikā es tev nevaru salikt galvā. Vai tiešām nevari apjēgt, ka visu pēta eksperti pielietojot dažādas analīzes un statistikas metodes. Vienkāršiem vārdiem paskaidroju, ka savā personīgā bērna uzturēšanā taču tu neierēķini jaunuzlikto jumtu mājai, akas sūkni, kanalizācijas bedres rakšanu. Tieši tas pats ir te. Nevar skolas renovāciju vai sporta halles celtniecību pieskaitīt bērnu uzturēšanas izdevumiem. Tu raksti ļoti mazizglītotai publikai, kura te portāla nepulcējas. To vari stāstīt saviem pudeles brāļiem
07.03.2015 12:29
*Pudeles brālis -> Viesis
 Jā, lai stāsta man!
07.03.2015 12:34
*Viesis -> *objektīvi
 Es Tev saku, netici policijai, ka izmeklē! Aizej uz policiju un uzraksti vēl reizi iesniegumu. Citādi sanAks, ka tu vienīga zināji, var teikt, naudu no rokām rāvi ārā zaglim un klusēji!!! Tur var vēl iesēdinat par neziņošanu. Un ja nu prokurores Dubicka un Belkovska pirms iešanas pensijā noslēpušas šīs lietas? Ej un dari ko vari! Mēs tev uzticamies
07.03.2015 12:35
*no malas -> visiem
 Tak beidzot nostumjat to Sprogi:) velesanas nav aiz kalniem!
07.03.2015 12:41
*Kārlis -> *Viesis
 Vai jaunā Salas novada juriste Zanda Daņilova (dz. Dubicka) ir bijušās prokurores Mirdzas Dubickas meita?
07.03.2015 12:44
*parēķinājām -> viesim
 Lai nu kas ,bet tad jau zemeslodei jāgriežas otrādi, ja jūs man ekonomiku mācīsieit!!!!.DDDD Pašai iesaku iedziļināties un nepeldēt pa virsu..., rakstot muļķības, ko pati nesaprotiet.Jūsu rēķini patiesi pudeles brāliem tikai derīgi. Kā man to zināt ar ko jūs kopā dzeriet?
07.03.2015 13:13
*atbalstītājs -> no malas
 Nu galīgi vāji rezultāti Salas
novadā pēdējās vēlēšanās
opozīcijai Jēkabpils reģionālajai partijai. Tikai 2 deputāti no 9
cilvēkiSproģei
uzticas .Tur jau tā sāls.Jau tagad
opozīcija
taisās uz vēlēšanām un apmelo kur vien var.Piesienas pie pēdējā sīkuma un nekas nav labi.Sūdz uz visām iespējamām vietām. Tavam viesim nav nekādas izredzes tikt pie krēsla !
07.03.2015 13:34
*Viesis -> *Kārlis
 Nu nē tak! Zanda Daņilova ir Sēlpils pagasta pārvaldnieces Anitas B. meita. Zandas tēva māsa ir bijusī prokurore Dubicka.
07.03.2015 13:36
*savedējs -> Kārlim
 Vai interesējies precību nolūkos? laikam tev nespīd
07.03.2015 13:39
*Kārlis -> *savedējs
 Nē, gribu noskaidrt kādi radu raksti, lai saprastu, ka tik labi darbojas izsaimniekošanas mehānisms. Nu vot rads rada gala un vēl prokuratūrā savi ļauži un draudziņi
07.03.2015 14:06
*Viesis
 Ja runa iet par Boķi dakteri, tad kāds viņš tur mācību iestādē direktors ?
07.03.2015 14:10
*Viesis -> *Viesis
 Ne, cits Bokis, kurš Sala ir auto šrota īpašnieks un amatu savienošanas kartība arī Likumi direktors
07.03.2015 14:19
*Sēlpils kūdītāja
 Pēc tādām atklātajām šmucēm citu pašvaldību vadītājs uzreiz atkāptos no amata.
07.03.2015 15:12
*savedējs -> Kārlim
 Tagad jau daudz gadu pagājis un ja policija netiek pie skaidrības par naudas pazušanu Sēlpils pagastā , kad bēdīgi populārā sēlpiliete vadīja pagastu, tad nedomāju, ka tavos spēkos atrast pazudušos 10000latu. Jā, tas mehanisms ir bijis ļoti gudrs.Pat 10 gados (raksta komentāros)nav iespējams bijis noskaidrot patiesību.
Padomā labi ko raksti, ka tik kāds no prokuratūras neizlasa...Tad var nākties konkrēti runāt un bez ūdens liešanas.Tad var sanākt ai, ai, ai
07.03.2015 15:16
*atbalstītājs -> Sēlpils kūdītāja
 Patiešām ļoti precīzi sevi esi nosaukusi par kūdītāju.Tādiem jau patiesība neinteresē, ka tik var kūdīt, apmelot, rakstīt sūdzības utt DDDDD
07.03.2015 15:23
*Viesis -> *savedējs
 Es nesaprotu kā tu vienigā zini cik pazuda, vai pazuda, kam pazuda? Tu tak raksti, ka "policija netiek skaidrībā"? Un kā tu zini, ka policija netiek skaidrībā? Policija tev atskaitās katru dienu par savu stulbumu? Un tik precīzi nosaukt summu? Ai ai ai Būsi vēl pati pagrābusi un saskaitījusi?
07.03.2015 15:31
*! -> kūdītoja
  Jā,atkāptos no amata un ielīstu par vietnieku!
07.03.2015 15:41
*savedējs -> viesis
 Tad avīzes rakstītu ,ka beidzot viss ir noskaidrots par 10 000 pazušanu Sēlpils pagastā,bet pagaidām klusums.Par naudas pazušanu toreiz plaši avīzes rakstīja.Atrod avīzi un pievieno izkopējumu .Tev tās lietas labi padodas Tu tak esi par atklātību.Tad arīdaudzi citi uzzinās vai atcerēsies par šo nesmuko lietu.
Līdz šim man ar skotiem nav nekāda sakara un brunčus nevalkāju un paldies Dievam neesmu bijis tavs padotais.
07.03.2015 15:48
*Viesis -> *savedējs
 Es tev saku, ej uz policiju un ziņo. Citādi paliksi vainīga, ka visu zinaji i ļoti precīzu summu, i kas nozaga, i kad nozaga. Tur tak ir pants par noziegumu slēpšanu. Piešūs vēl līdzdalību zagšanā
07.03.2015 16:09
*Viesis
 Bet, ja nu sanāk tā, ka tiesībsargs secina, ka vienā novadā nav lietderīgi uzturēt gan bērnu namu un internatskolu.Kādreiz Biržu internatskolas bērni nebrauca uz brīvdienām mājās.Protams, ne jau visi.Pārvietos visus no bērnu nama uz internatskolu un Sēlpilī pazudīs darba vietas, bet Biržos atradīsies.Internatskola sakopta, bērni tīri, paēduši, siltumā un vēl dažādi pasākumi notiek.Nāk uz kultūras nama rīkotajiem bērnu pasākumiem.Bērniem nemaz nevar iestāstīt, lai melo, bērns jebkuram ierēdnim vai žurnālistam izstāstīs visu , ko domā.Ka tik nesanāk tā, ka otram bedri rok, bet pats iekrīt.Domājiet, ko dariet.Par Sēlpili man visjaukākās domas,pie Zvejnieklīča labi makšķerēt.Arī Vikingu kuģis vizinās gar pilsdrupām.Domājiet, ko runājiet un rakstiet.
07.03.2015 16:12
*birži -> *Viesis
 Vot, vot-es par to pašu-kam tiem sērpiliešiem to bāreņu namu, lai visus savieto pie mums Biržu internatsk. un basta-mums atradīsies cilvēki, ko pieņemt štatos klāt, tie sērpilieši jau neko nenovērē-viss viņiem slikti-dari tā vai šitā.Kam viņiem darbavietas-viena bezdarbniece te sitas nepagurdama, vēl viņai tur tādas pašas bābas azotē, lai tik skrebelē. Man nav nekādu pretenziju, ka to otru novada galu izreformē.
07.03.2015 16:30
*Audzinātāja
 Birzu internātskola netiek galā ar bērniem un masveidā nosūta uz paligskolām. Internatā katram bērnam nav savas gultas un tie dažreiz guļot kopā vienā gultā dabū utis. Mēs, bāreņu nama audzinātājas tīram galvas katru sestdienu/svetdienu, Boķis lamā, ka slikti iztīrījušas. Skola un mājas ir 2 dažādas lietas un nekad nav savienojamas. Tas, ka Biržu internatskolā ir bērni, kuri dzīvo tur visu laiku līdz 18 gadu vecumam, es zinu un tas ir nepiedodami. Cilvēkam ir jābūt savai dzīves videi, mājas sajūtai. Skola ir skola un māja ir maja
07.03.2015 16:36
*Smalkais stils -> *birži
 Pazīstu Sproģes stilu - iebiedēšana: "Ja jums dos skola sautobusu, tad noņems maršruta autobusu un ko tad pensionari darīs?" "Paslaik jau skaisti izskatas, ka ir skolas autobuss (sēlpiliesiem skolas autobusu tagad nodrosina Jaunjelgavas novads), bet tas viss ir līdz laikam". Kravale: "Ja tu bērnu nelaidīsi Salas bērnu dārzā, ES TEV NOŅEMŠU MAZNODROŠINĀTĀ STATUSU!" "Ja tu parakstīsi kādu papīru es tev noņemsu statusu". Ir protams arī ļoti liels atbalsts: Kravale "Ja tu izņemsi bernu no Seces bērnu dārza, es tev noformēšu maznodrošinātā statusu. Tavam bērna tēvam nevajadzēs stāties bezdarbniekos, Tev nevajadzēs pieprasīt alimentus. tu dabūsi pārtikas pakas. Es neņemšu vērā tavas mātes pensiju utt" Mazais muļķa cilvēciņš izmisuma paraksta, ka ir pliks un nabags un tad Sproģe saka: "jāsoda, ja parakstās zem nepatiesām ziņām!′ Cilvēkus piespiez sniegt nepatiesas ziņas.
07.03.2015 16:50
*Pie tēmas
 Bāreņu nama bērni mācās Adamovā (Rēzeknes novads), Rudbāržos (Skrundas novads), Antūžos (Krustpils novads). Nu labi, no Antūžiem katru setdien, svētdien bērni brauc mājās. Bet no Skrundas un Adamovas uz vasaras brīvlaiku. Vai tad Boķis brauc uz Skrundas novadu nomainīt nodilušās apenes, zāles katrā saslimšanas reizē un kurpes, jo bērni ne tikai apavus ātri plēš, bet arī izaug no tiem.
07.03.2015 16:56
*Skaidrīte no Aizkraukles -> *Smalkais stils,viesis,utt.
 Es arī ielūkojos CVK mājas lapā un skaidri redzams, ka Sproģes kundzes sarakstam ar katrām vēlēšanām ir arvien lielāks atbalsts novadā, īpaši papētīju Sēlpils pagasta vēlēšanu rezultātus.Dīvaini gan, ka tie " iebaidīto ļaužu pūļi", kā te visu laiku tiek uzsvērts, tomēr nav atbalstījuši savējos sēlpiliešus.Kāpēc aktīvi pārkopējot Salas novada lēmumus, neiekopējat arī vēlēšanu rezultātus?!Negribas vis, vai ne?Jūs laikam kaut kādas paranojas lēkmes moka?!Cilvēki novērtē padarīto, uzticas Sproģes kundzei-nu plēsiet kaut matus no savas patukšās galviņas, fakts paliek fakts.Atceros, kā Skostas laikā Salā visas iestādes bija nolaistas un tuvu aizklapēšanai, nebija ne apgaismojuma, ne apkures pus ziemu, piedevām kredītu pilns, Sproģes kundze nebaidījās un pieņēma izaicinājumu vadīt pagastu, kur tagad prieks atbraukt ciemos pie saviem radiņiem un redzēt sakārtotu infrastruktūru.Tiešām prieks!Uzreiz paskaidroju paranojas mocītiem cilvēkiem, ka neesmu ne iebaidīta, ne uzpirkta Salas novada iedzīvotāja-kopš 2004. gada dzīvoju Aizkrauklē un brīvdienās šad un tad ielūkojos tāspuses ziņu portālos.
07.03.2015 17:22
*Viesis -> *Skaidrīte no Aizkraukles
 nu nevajag jau attaisnoties, skataties kaut atejas podā DDDDD
Es tiešām nezinu kā ir Salas centrā, man tur radu nav, bet B/N Līkumi par ko ir sižets gan skats ir nepievilcīgs
07.03.2015 17:36
*′′
  Jegermaņa balss intervijā skan stipri nepārliecinoša,bailīgi drebelīga. Var just,ka cilvēks melo.
07.03.2015 18:18
*Viesis -> *′′
 Tiesibsargam taisniba, ka berninus loti talu aizved un tas, ka berniem pec pirmas nepieciesamibas ved zales un berni slimo biezi, nemaz neizklausas ticami. Turp - atpakal uz Rudbarziem jau.... ak sausmas cik km. manam puikam soziem jau 2 pari zabaku lupatas. Un tur jau katru nedelu 2x butu jaskrien, jo bernu daudz
07.03.2015 18:30
*Viesis -> *Skaidrīte no Aizkraukles
 Visi kļūdās, arī velētāji.
07.03.2015 18:43
*)
 Es, protams, atvainojos, bet ,cilvēki, jūs nezināt kā ir patiesībā. Bērniem tiešām ir viss vajadzīgais, arī Adamovā, Rudbāržos un Antūžos. Nesaprotu, kāpēc tagad visi te apvaino Jegermani. Cilvēks tomēr paliek cilvēks, ne jau viņš šeit ir atbildīgais. Jūs jau nezinat, kas ir patiesībā.
Kāds pazvana ar zvaniņu, bet jūs uzreiz kā suņi. Labāk noskaidrojat taisnību, nevis šeit visus vainojat!
07.03.2015 18:53
*!!!!!!!!
  Abi merkantīlie,,bērnus nemīlošie,necienošie kungi - priekšnieks un vietnieks, būtu jāatlaiž un par visu sastrādāto jānes pilna atbildība. Ir pietiekoši daudz labsirdīgu cilvēku,kuri pārņemtu visu šito nejēdzību un beidzot ieviestu kārību,par paraugu ņemot Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centru "Ozoli ". Nabaga bārabērni!
07.03.2015 19:19
*? -> )
  Atvaino, tiesībsargs melo?????
07.03.2015 19:23
*rasmas hūte -> *!!!!!!!!
 Pats "labsirdības iemiesojums", kurš varētu tur šeftēties mīt Jaunsēlpilī-vot būtu izglītoti gan bērni, gan darbinieki visos iespējamos lamu vārdos, ja gadījumā vēl kādi nav to arsenālā-pieslīpētu.cilvēks-sk kandāls, ko mēs labi pazīstam-kur rasmuks-tur skandāli!uj,uj,uj.....
07.03.2015 19:35
*hūtei
  Nē,jūsu rasmuku uz pārmācības namu.
07.03.2015 19:42
*Bijusī deputāte -> *!!!!!!!!
 Patiesībā visu to putru iemaisīja Andris Bārzdiņš. Viņš cīnījās par Sēlpils skolas likvidāciju. sēdē 2009.gadā viņš vienigais no sēlpiliesiem balsoja par tādu lēmumu. Tā kā bareņu nama toreizēja direktore Zenta Geistarte nemūžam nepiekristu bērniņus aizsūtīt uz Biržu internātskolu, tad bāreņu namā par direktoru ielika Sproģes partijas biedru un caurkritušu deputātu Boķi. Lai arī liekas, ka viņs ir liels vīrs, faktiski viņš dara tikai to ko Sproģe liek. Man pat viņa žēl. Nu kura augsti kvalificēta audzinātaja ies tur stradāt ja darbs tikai 2 dienas nedēļā un tas pat sestdien un svētdien.. Nodarbībām ir jāgatavojas, bet te ierodas divas dienas laiku nosist. Nav ne muzikālā audzinataja, ne sporta skolotāja kā bija agrāk. Agrāk, vakaros gatavoja mājas darbus, bija nodarbības, svinēja jubilejas, bet pa brīvajām dienām izbraukumi, pasākumi. Tāpēc jau tagad saka, ka ar Tiesībsargu runās Līkumi un novada dome. Boķim lika, viņš darīja, jo pieredzes vinam nebija nekādas, Uzstādījums bija savaldīt bārenu nama bērnus. Un tā savaldõīšana bija ar iebiedēšanu; neklausīsi, aizsūtīsim uz palīgskolu. Un atceros, ka Sēlpils skolotajas teica, ka "no turienes bērni atbrauca vel briesmīgāk traumēti". Toreiz skolnieki atgriezās pēc pāris mēnešiem, bet šodien vairs neatgriežas
07.03.2015 19:53
*Viesis -> *hūtei
 Pilnmēness
07.03.2015 20:06
*tā ir
  Kāpēc mūsdienās notiek tāds bardaks? Tāpēc,ka amatos ielien viens par otru "gudrāki ".
Lūk rezultāts! Kam domāti likumi,saistošie noteikumi ,kuriem jāaizsargā bārabērnu tiesības?
Salieši,taisiet referendumu ar steigu. Murgs,ne novads!
07.03.2015 20:33
*salietis -> *tā ir
 Taisi referendumu, apvērsumu-ko tikai gribi.Mums viss OK, lai vēl tev klātos tik labi kā mums.Viena dīvaine jau taisīja ko līdzīgu, kad lēma par štata vietas likvidēšanu Raiņa kluba vadītājai-neko nedarītājai,draudēja iesniegt inteleğences tūkstošu parakstus ar protestiem ,publicēja aicinājumus, skraidīja pa mājām, bet galarezultātā piga-izčākstēja visi "cēlie"nodomi.Nez kāpēc pat tumsonīšu parakstus neiesniedza, nerunājot par citiem?!
07.03.2015 20:52
*Viesis -> *salietis
 Mēs te par sērdieņu labklājību melšam un tava pārticība uz bāra bērnu rēķina? Izklausās baisi
07.03.2015 21:07
*Uldis
 Bāreņu nama ēkas nolaistas. Vai kredītus remontiem neņem aiz totāla slinkuma? Remontē un cilveki dzīvo labi šodien, bet maksā rīt.
Valsts budžeta aizdevumu apjomus katru gadu nosaka gadskārtējā valsts budžeta likumā. Valsts kase budžeta aizdevumus izsniedz pašvaldībām, valsts speciālā budžeta izpildītājiem, kapitālsabiedrībām, kurās valsts vai pašvaldības daļa pamatkapitālā atsevišķi vai kopsummā pārsniedz 50 procentus, un vairāku pašvaldību veidotām
Jaunjelgava, maza pašvaldība blakus. 2015. gada sākumā Jaunjelgavas pašvaldības kredītsaistības ir 5 918 208 eiro, pašvaldībai ir 32 atmaksā­jami kredīti Valsts kasē. 2015. gadā paredzēts atmaksāt kredītsaistības pamatparādu 411 061 eiro apjomā un 19 757 eiro procentu maksājumos.
2015. gadā Engures pašvaldības kopējo kredītsaistību segšanai plānoti 312 214 EUR.
Aizņēmumu atmaksa 2015.gadā Līvānu novadā tikai 558 163 euro.
08.03.2015 08:11
*Neķītrais masāžists
 Sveiciens Sproģes kundzei Sieviešu dienā! :D
08.03.2015 08:39
*Salas novada vīrieši!
 Sveiciens Salas novada sievietēm Sieviešu dienā!
08.03.2015 09:26
*Viesis -> *Salas novada vīrieši!
 Mīļš paldies! Nekādi nebiju gaidījusi, ka saņemšu sveicienu zem šī raksta!
08.03.2015 09:45
*vīriešiem
  Paldies un ievediet kārtību Salas novadā!
08.03.2015 10:00
* sveiciens no ģeogrāfiskās Sala
 Sveicu Irēnu Sproģi SIEVIEŠU DIENĀ , ar ziediem visās pavasara krāsās ! Un pie reizes gribu pateikt, PALDIES par labu darbu !
08.03.2015 10:24
*Viesis -> * sveiciens no ģeogrāfiskās Sala
 Melni peleks gan tas puskis sai ziemas diena sanacis. tapat ka vinas darbs ar bareniem un gimenem ar berniem.
08.03.2015 10:40
*noSalas
  Īpašs paldies par rūpēm par bārabērniem !!!!!!!
08.03.2015 10:40
*matilde
 Paldies, Irena, ka nedod skolas autobusu Selpils berniem un vini pa dubliem visu ziemu var iet uz marsruta autobusu. Paldies, ka vini nav majas visu garo dienu un es varu barot govis, cuku un aitas, kas man ir 1.vieta
08.03.2015 10:48
* ES
  Elles katli jau sastellēti. Gaida kurinātājus .Tur haltūrēt vairs nevarēs! Mūžīgi MŪŽĪBĀ
atstrādās par visiem "labajiem " darbiem ! Darbavieta tur garantēta bez konkursa,nu kā jau savējiem!
08.03.2015 10:57
*bruljants
 Tie bāra bērni dzīvu vecāku atvases ! Kas pamet vienus un taisa nākošos nelaimīgos!Bet bērniņi jau nav vainīgi, ka ar vecākiem nepaveicies ! Žēl,ka tik žultaini cilvēki dzīvo, tik jaukā vietā, kā Sēlpils ! Biju labākās domās par sēlpiliešiem ! Ja vecāku tiesības atņemtas,nav jāatņem , bet gan jāuzliek ALIMENTI,lai maksā valstij ,dzeguzes un staiguļi !
08.03.2015 15:01
*< -> bruljants
  Tik daudz dažādu iestāžu darbam ar nelabvēlīgām ģimenēm,i ne vella ar tām nestrādā . Vieglāk bērnus izraut no ģimenes,nekā čammāties ar no ceļa nogājušajiem vecākiem. Tā
pie mums strādā tie saucamie speciālisti - viens nosaukums no viņiem! Algu saņem par ko???
08.03.2015 15:18
*no Biržiem -> bruljants
 Sēlpilī tomēr dzīvo labāki cilvēki nekā Biržos. Vienoti pret tumsas spēkiem!
08.03.2015 15:30
*bezgala dusmīgs
 Cik skolnieču skolas laikā paliek gaidībās ? Kā var kaut kas tāds notikt skolas laikā? Pats trakākais, ka bērnus dzemdē bērnu vecumā ! Un sākas riņķa dancis , tos atkal pamet un sākas viss no gala...
08.03.2015 15:32
*Arvīds
 Visi cilvēki ir labi, bet ĪPAŠI labi nāk ,no manas dzimtās puses Salas . Pavasarīgs sveiciens Sieviešu dienā !
Cik daudz ir ziedu dažādu,
Tik arī jauku sieviešu,
Ko tikai mīlēt, lolot drīkst,
Jo citādi šī puķe nīkst !
08.03.2015 15:50
*Rezumē -> *Meliem īsas kājas
 1.1. Salas vidusskola – 95,17 euro;
1.2. Biržu pamatskola – 77,19 euro;
1.3. pirmsskolas izglītības iestāde „Ābelīte” – 165,15 euro;
1.4. PA „Bāreņu nams „Līkumi”” – 398,08 euro.”

Biržu internātskolas te nav, jo to finansā no valsts budžeta
0000000000000000
Video redzam labi ja 10 bāreņus Līkumos. Pārējie ir Biržu internātskolā. Tad jau līkumus ir jāklapē ciet un novadam būs naudas ekonomija!
08.03.2015 19:40
*Viesis -> *Rezumē
 Nu kāda naudas ekonomija, ja šo naudu ieskaita citas pašvaldības no kurām nāk bērni? Tā jau nav Salas novada nauda, bet ieskaitītā. Nevis bāreņu nams jāslēdz ciet, bet ar sūdainu koku jāpadzen direktors un novada vadone.
Bāreņu nams ir bāreņu mājas un internātskola ir skola un tās ir nesavienojamas lietas. Tad jau var izdomāt, ka arī mājas bērnus no ģimenēm var NODOT internātskolā un vairs neredzēt Kur vajag ekonomēt, tas ir, bāreņu nama mazie bērni ir jāved uz bērnu dārzu, lai tiekas ar citiem bērniem un jāatved uz nakti tāpat kā māju bērni ir bērnu dārzā. Ietaupīs audzinatāju algas pa dienu.
Bārenu nams te ir desmitiem gadu, bet tādā vajprātā ierauts 6 gadus ar novada nodibināšanu.
Es arī saprotu kas šādas baumas izplata, jo tagad reali novads saprot, ka Salas vsk bērnu vecaki būs pret so bērnu mācībam salas vsk un doma ka likvidējot bārenu namu "atrisināt" so problēmu.
Nē, Sproģe, rokas nost no bārenu nama. Pietiekami esi šeptejusies
08.03.2015 20:05
*Alda
 Un ko tagad? Kur vest bāra bērnus macīties? Lasīju, ka Salas vsk bērnu vecāki ir tik agresīvi, ka pat radio1.lv raksta, ka tos d....os Salas vsk nelikt. Tad uz Jekabpili vai Seces skolu. Uz Seci sēlpiliešu bērnus jau ved Jaunjelgavas novada skolas autobuss, jo nav skolas autobusa uz Salu. Salas novadam būs jāmaksā savstarpējie norēķini. Nauda seko bērnam. Var jau arī atjaunot Sēlpils skolu. 6 gados daudz naudas satauīja tagad lai maksā. Tie kuriem labakas sekmes var braukt uz ģimnāziju. Maršruta autobuss iet no Līkumiem līdz gimnāzijas durvīm un atpakaļ.
09.03.2015 07:26
*Jons
 Nu re īstie Sēlpils skolas slēgšanas iemesli. Nemaksāt par savas skolas uzturēšanu, bet visus bērnus iegrūst valsts skolā. un Tiesībsargs pieķēra
09.03.2015 09:35
*Jons -> *Rezumē
 To, ka 10 mazie bērni Līkumos varēja izlasīt nevis saskaitīt. Kopā Likumos tagad ir pāri 60 bērni. Tie brauc uz brīvajam no skolas dienām, sestdien, svētdien
09.03.2015 09:45
*Viesis -> *Viesis08.03.2015 20:05
 Hruščovs arī bija izgudrojis, ka visiem bērniem jādzīvo interātskolās, lai vecāki varētu vairāk un intensīvāk celt komunismu. Biržos bija viena no pirmajām interātskolām PSRS (tagad skandālā ierautā meža skolas ēkā). Nez kas tagad jāceļ, ja beidzot spiesti aizdomāties par degradēto sabiedrību, kuru acis pārriezuši visādos veidos veidojam paši.
09.03.2015 10:11
*Viesis
 70-80 gados neviens Sēlpils pagasta bērns nemācījās Birzu internātskolā. Tas skaitijās vislielākais negods gimenei, ja tādi apstakļi, ka pat bērnu no ģimenes jāsūta prom uz internātskolu. Tagad Salas novada priekšniece, bāreņtiesas tante, sociālie darbinieki vienā balsī "nekādu skolas autobusu, vediet bērnu uz Biržiem, ja nevarat izvadāt uz skolu ar savu mašīnu." Trakākais, ka internatskolā liek MĀJU bērnus jau no 5 gadu vecuma sagatavošanas grupā. Tas pats kas sirdi izraut no krūtīm mazu berniņu no normālas ģimenes atdot uz nedēļu. Aiz ko tās sievietes novadā tik ļaunas? Laikam pašām nav ne bērnu, ne ģimenes
09.03.2015 10:27
*Viesis
 vajag ielikt portālā jaunu rakstu "Salas novada problēmas". Ja cilvāki nevar pateikt pasvaldībā savu sāpi, lai izsaka porālā. Citādi tur sēž jaunās telpās zem zemeņu ģērboņa, aiz novērosanas kamerām pie apgaismotas ielas un domā, ka visiem iedzīvotajiem orgasms no domes sasniegumiem
09.03.2015 10:55
*Viesis
 Sproģe no sodienas atvaļinajumā? Šodien pazuduši novada lielītāji?
09.03.2015 11:57
*Viesis
 Kādreiz Ābeļu (tagad Līkumi) bernu nams nebija zem Labklājibas ministrijas? Nu nevar novadiem uzticēt. Varbūt kāda konfesija var parūpēties? Varbūt Madonas bārenu nama filiale?
09.03.2015 12:17
*Rota -> *Viesis
 Idejas, jā, labas, tikai vai Tu gribētu tērēt savu jau tā mazo naudu svešu bērnu uzturēšanai? Katram pašam jātiek galā ar savām problēmām, tā nu tas ir. Kāpēc Madonā ir labāk nekā Līkumos? Padomā, izdomā un iesaki Salas novada domei! Vēlreiz uzsveru: katram pašam jātiek galā ar savām problēmām: pieaugušajam vai bērnam, slimam vai veselam. Tādus noteikumus paši esam sev uzkrāvuši. Un nevajag visur piesegt savu pakaļu ar bērniem. Beigās tāpat izrādīsies, ka viņi būs izdarīgāki un veiksmīgāki, ja augs lauka apstākļos nevis siltumnīcās. Un labi zini, ka katrā ganāmpulkā gadās melna avs.
09.03.2015 12:36
*Gaida -> *Rota
 Paga, paga! Vai tad Salas novads terē savu naudu? Nē! Tā ir to pašvaldību nauda no kurienes nāk bāreņu nama audzēkņi. Tapēc maksājam nodokļus, lai caur sociālo budžetu uzturētu vecos, slimos un bāreņus. Kāpēc citos bāreņu namos audzina, rūpējas, attīsta bērnus? Kaut kādas fašistiskas idejas virmo gaisā!? Līkumi tiešām izskatās pēc siltumnīcas pavasarī - noplukušas sienas, atlupis apmetums
09.03.2015 12:59
*Viesis -> *Rota
 vai Tu gribētu tērēt savu jau tā mazo naudu svešu bērnu uzturēšanai? ________________ es caur nodokļiem visu laiku maksāju svešiem cilvēkiem pensiju, invalīdiem pabalstus, pat alkoholiķu reanimācijai. Visi mēs esam Latvijas pilsoni un bērni ir pirmaja vietā. Italijā, Anglijā, bērns ir Dieva vieta. Man zinama angļu gimene adoptejusi šauracainas māsiņas un lololutina, audzina, dievina. Bet te runa, ka savas tautas bērnus vajag izstumt. Tadas idejas liecina par pilnīgu cilvēka degradāciju
09.03.2015 13:49
*Rota -> *Gaida
 Lūk, svarīgs jautājums - kāpēc? Laikam tāpēc, ka citos bareņu namos strādā cilvēki ar atbilstošu izglītību, sirdsizglītību, apzinīgumu. Salas novads acīmredzot šada veida cilvēkus nav izaudzinājis, un novada vadība neredz naudu šādu cilvēku aaudzināšanā un piesaistīšanā. Var , protams, attaisnoties, ka tā ir visā valstī, var, bet mierinājumu tas nedod. Ar likumu uzrakstīšanu nekas nav līdzēts, tie ir arī jāievēro ne tikai nabagajiem, bet arī bagātajiem. Lūk, par ko ir jāiestājas! Ja Salas novada domi vairāk interesē naudas izkāšana no bērnu dzimšanas vietas, lai kāš, ja pārējās pašvaldības pašas nevēlas audzināt savus bērnus, tie tur ir nevajadzīgi. Ja Salas novada dome nevēlas par šo naudu uzturēt Līkumus, tad lai godīgi to atzīst, no kā baidās? Nav ieguvuma bez zaudējuma.
09.03.2015 13:54
*Viesis -> *Rota
 Taisnba! Te vēl ir tas, ka sakarā ar to, ka bērni Līkumos ir tikai sestdienās, svētdienās un brīvlaikos, tad kurš cilvēks parakstīsies uz tādu darba grafiku? nav sporta un muzikālā pedagoga, kuri agrāk bija. Un logopēds? Tagad bērnus sūta uz speciālajām internatskolām tā vietā, lai logopēds strādātu uz vietas bāreņu namā. Direktoram ir jābūt ar pieredzi, sirsnīgam, taisnigam, prasīgam un vispirms pret sevi. Nedrīkst uz šādu iestādi iet tādēļ, ka nauda japelna
09.03.2015 14:21
*Neķītrais masāžists
 Tikko pa radio dzirdēju, ka Latvija taisās bruņoties un ar krieviem karot. Tad nekavējoties Boķis jāliek Sproģes vietā, bet Sproģe lai iet uz Līkumiem bērnus auklēt! Sieviešiem kara laikā jāņemas pa māju, ķēķi un ar sīkajiemkūtī un dārzā. :D
09.03.2015 14:44
*Viesis -> *Neķītrais masāžists
 Tu jau neesi masāžists, Tu esi sadists! Vina bērnus dzenā pa tumsu un aukstumu, nedod skolas autobusu. Iedomājies, vel dzīs no Likumiem uz Biržiem kājām turp un atpakaļ!!!
09.03.2015 14:56
*viešņa -> *Viesis
 Kāds te sakars ar novada lielīšanu vai pelšanu-vai tiešām esiet tik aprobežota un jums pat prātā neienāk, ka lielai daļai te jau apnicis vienu un to pašu komentēt?!Jautājuma būtība no komentāru skaita jau nemainās.
09.03.2015 15:31
*VECīts
 Aiziet uz Salas domi un risina tur pa tiešo sasāpējušās problēmas ! Te sprēgāt nekāda labuma ! Visu to lasot gribas paņemt pletīzeri un kārtīgi ieštaukāt , jo jau par traku to lasīt visu !
09.03.2015 15:56
*Viesis -> *VECīts
 Nelasi ja nepatik neēd ja negaršo, nep....., ja nevari
09.03.2015 16:10
*VECīts -> viesim
 Nevaru nelasīt , viss kas saistīts ar SALU skar arī mani ! Un vēlreiz saku, jārisina SALĀ :))))))nep....., ja nevari :))))))kur tik prasta runāšana :)))))
09.03.2015 16:23
*Viesis -> *VECīts
 Atvaino, bet Salā nevarēja atrisināt neko - skolu slēdza, muzeju slēdza, makslas skolas filiali slēdza, ceļus noņēma, skolas autobusu nepalaida, bāreņus izsūtīja trimdā, daudzbērnu gimenēm dzīvokļus neremontē un laicīgi nepiešķir, Nu tad jāgāž no troņa keizariņš
09.03.2015 16:34
*Prāta vētra
 Jārunā ar tiem cilvekiem, kuri bērnu labā ir izdarījuši neiespējamo, piemēram, Aija Kvēpiņa. Viņa strādā ar bērniem un jauniesiem, kuri ir tik slimi, ka knapi staigā vai pat nestaigā un izdveš neartikulētas skaņas. Bet viņa ir iemacījusi staigāt. Bet te veselus bērnus pataisa slimus un saka, ka viss pēc Likuma burta darīts. Ir jāmeklē tadus cilvekus ka Aija. Un bērrniem ir jābūt mājās katru dienu. Tad redzēs gan problēmas, gan izaugsmi
09.03.2015 16:40
*cepuri nost
 AIJA KVĒPIŅA būtu laba kandidatūra b/n "LĪKUMI" direktora amatam.
09.03.2015 17:03
*Dana
 darbam bāreņu nama var piesaistīt studentus praktikantus. Berniem butu interesanti un daudzas jaunas idejas ieviestu. Studenti dizaineri varetu palidzēt noformet drūmās telpas. No Bulduru tehnikuma varētu veidot jaunu vides koncepciju. Cepuri nost Jekabpilij, kur piesaista jaunos studentus arhitektus. Nu jadoma plašāk nevis šrota limenī
09.03.2015 17:16
*zinu -> viesim
 Vai tad tās ir Līkumu telpas? Kautkur sagrābstīja to arī pielīmēja !!!????pazīstama audzinātāja teica, ka telpās neko nefilmēja. Būs paņemti kadri no nezin kuriem laikiem Droši vien no tava kāda ūķa.
Loģiskā domāšana nav tava stiprā puse. Ja Sproģe ir atvaļinājumā, tad jau vien to darītu kā labus komentārus rakstītu.Tu tak ne ar zilbi nevari pieļaut, ka Salā ir kas labs.Vēl joprojām nevaru sagaidīt, kad uzrakstīsi savus labos darbus Sēlpils pagastā, kad to vadīji! Tev cilvēki jautā un jautā, bet neko nevar izspiest...ĻOTI gribas zināt !
Patiešām ,nekā jauna un nekā sakarīga joprojām tas pats un apnicīgi. raksti ar vairākiem nikiem , pati sev atbildi un sevi uzmundrini. Tas ir skaidrs kā dienā DDD Nevaru saprast, ko mokies un dzīvo tik sliktā novadā?Jā starp citu Sēlpils skolā Līkumu bērniem gan "labi bija". Ap 11 jau klīda pa ceļiem kur acis rāda. Skolotāji lielāko stundas daļu mēģināja viņus ielikt rāmjos un ja atlika 15 minūtes nu tad visu "apguva augstā līmenī," Jā , tā tik bija skola !!!!!DDDDDD Vecāki ja vien varēja savus bērnus iznēma no Sēlpils skolas. Vai tad Biržu internātskolā nav domāta bērniem ? Tā ir tāda pati skola kā citas. Tad jājautā ,ko valsts tādu skolu uztur, ja tur ir bezmaz kā moku rats? Tā saprotu no taviem komentāriem .
Nejauši vienreiz dzirdēju sarunu,ka bērni pat saslimst, kad viņiem jābrauc piekdien uz mājām un lūdzas direktorei vai nevar palikt skolā ? Viņi labāk uz slimnīcu aizbrauc... Te tikai Salas novada nomelnoš
09.03.2015 18:30
*Ir jātiek skaidrībā
 Ar Tiesībsarga biroju jau ir sazinajusies bijusie bāreņu nama audzēkņi. Pārējie bijušie bāreņu nama Līkumi audzēkņi, tagadējie un bijušie darbinieki var sazināties ar Tiesībsarga biroju un izteikt savu viedokli par situaciju. Tiesībsarga biroja e-pasts: tatjana.caune@tiesibsargs.lv, talrumis 67686768
Tiesībsarga birojs atrodas Rīgā, Baznīcas un Lāčplēša ielu krustojumā.
Klientu pieņemšana ir katru darba dienu plkst. 10.00-16.00
09.03.2015 18:41
*no darba biroja -> cepuri nost
 Vai tad nav saprotams, ka "viesis"tēmē uz bāreņu nama direktora amatu, kuru jūs taisaties piešķirt citai kundzei. Tik izcila visās jomās, kad jāmeklē citu acī skabarga...Mums ir viena joma ko viņai piedāvāt ,bet vēl drusciņ padomāsim...
Par novada priekšnieci viņa arī grib būt tas ir nepārprotami... tad tik traki negānītu tagadējo vadītāju. Nu tur mēs neko nevaram palīdzēt it sevišķi, ja pat vēlēšanu listi nav kas atbalsta ...
09.03.2015 18:43
*jautājums -> ir jātiek skaidrībā
 Vai tad tu vēl skaidrību neieviesi ?
09.03.2015 18:46
*Vecmamma -> *zinu
 Nejauši vienreiz dzirdēju sarunu,ka bērni pat saslimst, kad viņiem jābrauc piekdien uz mājām un lūdzas direktorei vai nevar palikt skolā ? ................x............V Vai tie bija bāreņu nama bērni? Varbūt kāds bērnus seksuāli izmanto? Kā tā, ka negrib braukt mājās? Es tādus bērnus neesmu redzējusi. Pat nenormālu alkooliķu bērni grib mājās.
09.03.2015 18:52
*Gramatika -> zinu, jautājums
 Redzi, katram ir savs rokraksts, arī datorrakstā. Un tas, ka Yu liec "?" pēc atstarpes ir nepareizi. Un skaidri redzams, kurš raksta. Ne jau Tu viena gudriniece.
Es neredzu nekādu gānīšanos, tikai diskusijas un ierosinājumi.
09.03.2015 18:59
*zinu -> vecmamma
 Diemžēl tā ir balta patiesība...
09.03.2015 19:16
*jautājums -> gramatika
  Tik daudz es arī zinu. Neko jaunu nepateici par datorraksta rokrakstu. Galīgi esi mežā ! Izlasi labi kas te sarakstīts un to par diskusiju gan nenosauksi. Viena netīrība.
09.03.2015 19:24
*x -> 80%tiem niku zem kuriem slēpjas
 Te ir viens murgains monologs, par tēmu ′′ kad mēs augām (lasi kad es vadīju), tad tā nebija. Zāle bija zaļāka utt.′′ Vajadzētu aiziet pie ārsta!
09.03.2015 19:38
*Vecmamma -> *zinu
 Es jautāju vai tie bija BĀREŅU NAMA BĒRNI, KURI NEGRIBĒJA BRAUKT MĀJĀS?
09.03.2015 19:48
īpaši stulbs -> x
 Jūs taču neapgalvosiet, ka Sproģes kundze tikai tāpēc devās atvaļinājumā, lai te zem dažādiem nikiem caurām dienām slavētu Salu? :))) Manuprāt, absurds. :)
09.03.2015 19:53
*Viesis
 Tā notiek, ja bāreņu nama direktors ir augstprātīgs un neiejūtīgs gan pret bērniem, gan darbiniekiem...Zivs pūst no galvas...
09.03.2015 20:01
*no Līvāniem
 Kādi pazīstami tekstiņi...vai lietderīgāka laika pavadīšanas veida nav, ka jāraksta caurām diennaktīm naidīgi komentāri par savu novadu?Ja viss tik melnās krāsās Jums, pārcelieties pie mums uz Līvāniem(no rakstītā saprotu, ka mēs tie pozitīvie), tā teikt, paskatīsieties, kas "lācītim vēderā"-labi ir tur, kur mūsu nav.Ļoti izbrīna tas, ka Jūs esat tik ļoti ar naidīgumu pārņemts elements, ka nespējat neko pozitīvu nosaukt...tādējādi uzliekat zīmogu pati sev.Nav saprotama internātskolas noniecināšana, tās ir labas skolas, gluži tādas pašas, kā citas skolas.Arī tās saņem valsts finansējumu, kādas Jums ir tiesības noniecināt izglītības kvalitāti!?Centieties savu naidu noslāpēt, jo klaja naida paušana var pēc tam pret Jums pavērsties kā bumerangs.
09.03.2015 20:16
*līvānietim
  Pašu iespundēt tajos Līkumos! Un tad gaidīsim kādu pozitīvu rakstu! Apšaubi tiesībsarga atklātos pārkāpumus,tu idiot?
09.03.2015 20:27
*no Līvāniem
 Nu te Jūs kārtējo reizi klaji parādiet naidu pret katru, kas atļaujas uzrakstīt pretēju viedokli Jūsējam, tāpēc jau nav jālamājas.Skatos, ka Jūs aktīvi dežūrējiet šajā komentāru sadaļā, lai momentāli reağētu, kādu nozākātu, nosodītu, jo cilvēks automātiski nokļūst ien aidnieka statusā tāpēc vien ka nedomā kā Jūs.Te jau nav runa tikai par to bāreņu namu, starp citu ne Jūs , ne tiesībsargs nav soğis, lai varētu kādu apvainot vai uzskatīt par vain īgu pirms tas nav pierādīts.Jums ir negatīvs viedoklis par visu un visiem.Es domāju, ka Jums pēdējais laiks griezties pie speciālistiem, lai saved kārtībā emocionālo stāvokli.Varbūt Jūs jau esiet kādas ārstniecības iestādes paciente?Tad gan tas visu izskaidro!
09.03.2015 20:51
*no Strenčiem
 Agrāk dzīvoju Salā. Pateicoties tam nonācu Strenčos. Te nav tik labi. Atceros Salu. Bieži ēdu gurķus. Biezi apmeklēju pensionāru vakarus (reizi gadā). Nu kur vēl labāk? Es nesaprotu to viesi, kas ar visu neapmieriāts. Nu nopērc pāris nestandarta gurķus, aizej uz baseinu. Atceros to labo kafejnīcu kantora pagrabā. Ēdu kūkas. Tiesa tām bija uzkritusas faraona skudras, jo tās nevarēja izindēt, nekāda inde neņēma. Laikam ari vēl tagad tur dzīvo un rij saldumus
09.03.2015 21:12
*no līvāniem -> no līvāniem
  Redz,kas te uz visu tik fiksi reaģē - līvānietis ! Ak tu zuksters !
09.03.2015 21:44
*taisnais vecis -> īpaši stulbs09.03.2015 19:53
 Gluži manas domas.
09.03.2015 22:20
*aborigēns
 Tiesībsarga teiktais lieku reizi parāda, ka novada vadība ar savu attieksmi pret skolām un bērniem ir radījusi lielas problēmas. Turklāt ne tikai citiem, bet arī paši sev! Nu tad - labu veiksmi tās pašu vārītās putras ēšanā!
09.03.2015 23:37
*palasīju -> *x
 Nu gluži manas domas. Vienai dāmai, cik saprotu ar galvu ir lielas problēmas. Neviens uz viņu nekur neklausās un nu te izpaužas ar melnā PR veidošanu Salas novadam.
aAtieksmie novadam pret savām skolām ir ļoti laba , un arī skolas ir labas.Nevajag nomelnot skolas un patiešām labus pedagogun kolektīvus.Lai tik visur tā būtu.Te grib reanimēt Sēlpils skolu. Piekrītu par 100 un vairāk procentiem nika zinu rakstītājam, ka tā tiešam bija cirks ne skola,ja šajā gadījumā vispār tā drīkst izteikties.
10.03.2015 08:34
*zinu -> viesim
  Tev par lielu bēdu uz mājām negrib braukt MĀJU BĒRNI !!!! Nebūs par ko rakstīt komentārus. Visu savu parasto novada apmelošanas arsenālu jau te esi izšāvusi....
10.03.2015 08:44
*Norūpējusies -> *zinu
 Māju bērni negrib braukt mājās? Šausmas! Vabūt viņiem ir Stokholmas sindroms?
Paskaidrošu:
Stokholmas sindroms ir psiholoģiska parādība, kad ķīlnieks izrāda empātiju vai simpātiju pret sagūstītājiem un dažkārt tos arī aizstāv. Ar Stokholmas sindromu saprot arī tādas situācijas, kuras nav ķīlnieku krīze, bet kurās personai ir "spēcīgas emocionālas saites ar personu, kas apkauno, sit, baida, izmanto vai biedē citu". Pēc FIB datiem aptuveni 27% ķīlnieku izrāda Stokholmas sindroma pazīmes. Viena bieži pieņemta hipotēze, kas skaidro Stokholmas sindromu, tiek saistīta ar Freida teoriju. Sevis identificēšana ar agresoru ir veids, kā "ego" sevi pasargā, personai pašai to neapzinoties. Kad upuris sāk ticēt tām pašām vērtībām, kurām agresors, agresoram upuris vairs nešķiet traucēklis un tas sāk izrādīt siltāku attieksmi pret upuri vai dažkārt pat sākt rūpēties par to.
Stokholmas sindroms nosaukumu ieguva pēc kāda gadījuma 1973. gadā Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, kur bankas aplaupītāji no 23. augusta līdz 28. augustam turēja gūstā bankas darbinieku.
Nu labi, sist nesit, bet moralas ciešanas no gimenes atrautoem bērniem, ir ļoti lielas
10.03.2015 09:38
*Norūpējusies -> *palasīju
 Neapkauno sevi ar Sēlpils skolas nicināšanu! Zinu, ka nekad (Paldies Dieviņam!) neesi turmacījusies.
10.03.2015 09:41
*Viesis -> *palasīju
 Arī tu esi informēts par Sēlpils skolu? Varbūt uzzini kādēļ pagajušo piektdien 1 skolas bērns no Salas vsk brauca prom ar TOMA autobusu 11:20. Skolas somas jauneklim nebija, izkāpa pieturā Celtnieku ielā. Varbūt tas ir tas "spīdeklis", kas mācās Salas vsk no Jēkabpils?
10.03.2015 10:35
*sēlpiliete
 Sēlpils skolā, starp citu, kādreiz mācījies premjers Godmanis.
10.03.2015 11:45
*skolniece -> *sēlpiliete
 Ei nu! Kādu nebūt raksta galu par to vari parādīt? Sēlpils skolā noteikti bija kāds arhīvs vai muzejs. Ja reiz mācījies, tad vismaz skolēnu sarakstā bija.
10.03.2015 12:53
*Viesis -> *sēlpiliete
 Aizejiet pakonsultējieties pie jaunās vēstures speciālistes Airitas Volantes. Viku noriet labi prot, varbūt atradīs kaut ko arī par Selpils skolas vēsturi. Bet Ivars Godmanis dzimis 1951. gada 27. novembrī, Rīgā, Latvijā, ir latviešu politiķis un bijušais Latvijas Ministru prezidents. Beidzis Rīgas 1. vidusskolu un Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultāti. 1992. gadā ieguvis fizikas doktora grādu. no 1984. līdz 1988. gadam darbojās LU Cietvielu fizikas institūtā kā jaunākais zinātniskais līdzstrādnieks. 1986 . – 1987. gadā nodzīvojis 9 mēnešus Austrijā, tur ieguvis savu pieredzi un uzkrājis zināšanas par to, kā darbojas kapitālisms un demokrātija, ko izmantoja savā turpmākajā darbā valdībā. 1980. gadu beigās kļuva par Latvijas Tautas frontes dalībnieku, bet 1990. gadā – par pirmo Latvijas Ministru padomes priekšsēdētāju pēc neatkarības atjaunošanas, šajā amatā esot līdz 1993. gadam. 1993. gadā 5. Saeimas vēlēšanās kopā ar Latvijas Tautas fronti neiekļuva Saeimā. 1993. gadā Godmanis iesūdz tiesā laikrakstu “Dienas Bizness” par personiskās cieņas aizskaroša raksta publicēšanu 1993. gada 27.augusta numurā, kurā rakstīti viņu apmelnojoši vārdi “darbojies vairāk SWH labā, nevis Latvijas valsts” un Godmani apsmejoša karikatūra. Tiesas prāvā Godmanis uzvar, un iegūst kompensāciju no “Dienas Biznesa” 1000 latu apmērā. 1998. gadā Godmanis tika ievēlēts 7. Saeimā jau Latvijas Ceļa sastāvā, Viļa Krištopana valdībā bija Finanšu ministrs. Ir bijis “Latvijas Ceļa” priekšsēdē
10.03.2015 12:57
*skolniece -> *Viesis
 Lūk, lūk! Mēģināju kaut ko sagrabināt arī par Teodoru Godmani, Ivara tēvu, taču nekāda sakara ar Sēliju un Sēlpili.
10.03.2015 13:06
*arī sēlpiliete -> *Viesis
 Tu jau norej ne tikai saliešus, bet arī sēlpiliešus-ikvienu, kas domā savādāk nekā tu.Lai jau tu apveltīta ar " bagātu poenciālu" , nevari taču viena pati iemiesoties Līkumu vadītāja, bibliotēkas vadītājas, pagasta pārvaldnieces amatos.Zinu, ka tev dikti gribētos, bet redzi, švakucki tev klājas...nu, cīnies klupdama,ak, jel, tu "baltais tēls" pret visiem tumšajiem .
10.03.2015 13:15
*iz vēstures, 2009.gads 12.augus
 Jaunais Vēstnesis: Sproģe piebilst, ka nav pamatotas arī runas par to, ka jautājums par skolas slēgšanu būtu bijis izlemts jau iepriekš. Šādu lēmumu nācies pieņemt ar tik smagu sirdi, ka roka gandrīz necēlusies balsošanai. Tomēr cita risinājuma neesot. Ekonomiski izdevīgāk esot organizēt skolēnu pārvadāšanu uz kādu no pārējām novada skolām (Salas vidusskolu, Biržu internātpamatskolu, Biržu pamatskolu), bāreņu nama audzēkņus varēs vest uz Biržu internātpamatskolu. Ko darīt pārējiem, šodien, 11.augustā, sapulcē apspriedīs novada domes deputāti kopā ar vecākiem.
Tāpat pašvaldībai būs jādomā, kā turpmāk saglabāt skolas ēku, kurā ieguldīti lieli līdzekļi - pēdējos gados par Eiropas naudu iekārtots visām mūsdienu prasībām atbilstošs mājturības kabinets, iegādāti datori. Ir labiekārtots sporta laukums.
Ko darīs skolotāji, nav zināms.
"JV" aptaujātie bērnu vecāki atzīst, ka runas par skolas likvidēšanu sākušas klīst pēc 1.jūlija, kad darbu sāka Salas novada dome.
10.03.2015 13:17
*skolniece -> *arī sēlpiliete
 Par kādu tēmu tas?
10.03.2015 13:19
*Zarnu maiss -> *Viesis10.03.2015 12:57
 Pirmā dzirdēšana,ka Godmanis ir strādājis uz Latvijas ceļiem? Kur tieši? Kādā amatā? Ne jau uz greidera vai piķi lējis.
10.03.2015 13:20
*Rota -> *iz vēstures, 2009.gads 12.augus
 Ārkārtīgi interesants teksts: novads tikko izveidojies, un pirmais "gaišais" darbs - skolas likvidēšana. Skolēnu pārvadāšana, ekonomiski izdevīgākais variants, atceros, vēl 2014. gadā tika muļļāts. Un ko pašvaldība varbūt beidzot ir izdomājusi par skolas ēkas saglabāšanu? Tač jau 2015.!
10.03.2015 13:43
*Viesis
 Tas, ka bārenu nama bērni mācās un nedēļu dzīvo prom no savām mājām, nav normāli. Ko tagad darīt? Ir 3 varianti: Salas vsk (mazie bērni bernu dārzā). Otrs variants - bērniņi mācās Jēkabpilī un Salas novads bargi maksā. Un trešais variants - Salas novads atjauno Selpils pamatskolu, ko 6 gadu laikā nolaidis līdz kliņķim un vēl ekspropriējis inventāru un mēbeles, gleznas, visu izvedis. Arī šinī gadījuma izdevumi lieli, bet pamatoti. Par to, ka Selpils pagasta varētu likvidēt bāreņu namu, pat nepīkstiet! Tās ir darba vietas un bērniem nav pieļaujama izformēšana un šķiršana no draugiem.
10.03.2015 13:44
*Viesis -> *Zarnu maiss
 "Latvijas ceļš" - partija
10.03.2015 13:47
*pilsētnieks -> *Viesis
 Lai likvidē, kam tiem sērpiliešiem tur darba vietas vajadzīgas-viņi ēd cits citu, tāpat nav kam strādāt-truli cilvēciņi, kam visus tikai apriet, nekas nav labi, utt. Tur laikam tāda naida pārņemta tauta mīt, grūti tādiem dzīvot pasaulē.
10.03.2015 14:55
*zinātājs -> pilsētnieks
 Toties Sēlijā radās pirmie LPSR kolhozi! To nedrīkstētu aizmirst. Viss, kas toreiz tika sabūvēts par krietno darbaļaužu līdzekļiem, tagad tiek izputināts. Sēlpiliešiem ne velti sāp sirds.
10.03.2015 16:32
*Paši
  ievēlat tādus deputātus,kas visu putina ārā.
10.03.2015 16:40
*Viesis
 Novadā ir viena autoritāra vadītāja, staļins brunčos un neviens deputāts tur neko nelemj. Deputati - viņai padotie darbinieki (skolotajas, b.d. vadītaja, veterinarārsts), atkarīgi no viņas. Viņa avīzei teikusi: "Mēs to dzīvokli daudzbērnu ģimenei nedosim. Par to mēs LEMSIM 19.martā"!? Kā viņa zina, ka deputāti komisija tā lems? Tur viss jau ir izlemts viņas galvā
10.03.2015 17:19
*Viesis -> Jekabpils
 Ziniet milie cilvecini, esmu jau pieredzejis cilveks un daudz cietis barenu nama likumi no Direktora Jura Boka peses kurs nespej pareizi, sevi kontrolet kuram ir psihiski slimi nervi kurs neprot stradat ar berniem un ignore bernu prasibas. tas nau vienigais iemeslis tadu ir loti daudz, Sproges kundzei tika zvanits un zinots par to visu un man neko un nepievers nekadu uzmanibu itka ka vis butu ok. Bet ta nau zinu ka Bokis ir radinieks un es zinu to ka sudu ir pilna dirsa ar vinu nosmeretajam rokam smirdigajam. Es ta domaju ka vajadzetu nomainit sievietipar direktoru jo ta tomer ir mates milestiba, un to visus Tris idiotus iemest maisa un pari upei, lai zin ka darit pari citiem cilvekiem! tad kad stradaja Zenta geistarte vina bija saimnieciska visu darija pati pukes raveja kartupelus stadija visu pati darija un mes visi bijam liela komanda nevajadzeja est sapuvusus kartupelus sapelejusus burkanus un gurkus. Vis kas bija bija dabigs un pats audzetajs.
21.03.2015 17:58
*jURIS -> Jekabpils
 Ziniet milie cilvecini, esmu jau pieredzejis cilveks un daudz cietis barenu nama likumi no Direktora Jura Boka peses kurs nespej pareizi, sevi kontrolet kuram ir psihiski slimi nervi kurs neprot stradat ar berniem un ignore bernu prasibas. tas nau vienigais iemeslis tadu ir loti daudz, Sproges kundzei tika zvanits un zinots par to visu un man neko un nepievers nekadu uzmanibu itka ka vis butu ok. Bet ta nau zinu ka Bokis ir radinieks un es zinu to ka sudu ir pilna dirsa ar vinu nosmeretajam rokam smirdigajam. Es ta domaju ka vajadzetu nomainit sievietipar direktoru jo ta tomer ir mates milestiba, un to visus Tris idiotus iemest maisa un pari upei, lai zin ka darit pari citiem cilvekiem! tad kad stradaja Zenta geistarte vina bija saimnieciska visu darija pati pukes raveja kartupelus stadija visu pati darija un mes visi bijam liela komanda nevajadzeja est sapuvusus kartupelus sapelejusus burkanus un gurkus. Vis kas bija bija dabigs un pats audzetajs.
21.03.2015 18:00
*janka123 -> janis.rasmanis23@inbox.lv
 kapē tādi līkumi vajadzīgi
22.05.2015 12:55
*janka123 -> Bāreņu nams līkumu bērns
 Nu te Jūs kārtējo reizi klaji parādiet naidu pret katru, kas atļaujas uzrakstīt pretēju viedokli Jūsējam, tāpēc jau nav jālamājas.Skatos, ka Jūs aktīvi dežūrējiet šajā komentāru sadaļā, lai momentāli reağētu, kādu nozākātu, nosodītu, jo cilvēks automātiski nokļūst ien aidnieka statusā tāpēc vien ka nedomā kā Jūs.Te jau nav runa tikai par to bāreņu namu, starp citu ne Jūs , ne tiesībsargs nav soğis, lai varētu kādu apvainot vai uzskatīt par vain īgu pirms tas nav pierādīts.Jums ir negatīvs viedoklis par visu un visiem.Es domāju, ka Jums pēdējais laiks griezties pie speciālistiem, lai saved kārtībā emocionālo stāvokli.Varbūt Jūs jau esiet kādas ārstniecības iestādes paciente?Tad gan tas visu izskaidro!
22.05.2015 12:59
*Pastor -> victorloancompany@aim.com
 Hello draugs, es esmu Paul no Francijas, es esmu mācītājs, es vēlos jūs informēt, ka visu, ko es atklāju reālu aizdevējam, kamēr meklējat aizdevumu tiešsaistē. lai gan tas bija ļoti grūti mani sazināties ar aizdevumu uzņēmumam, bet es esmu ļoti pateicīga, ka es saņēmu savu aizdevumu no viņa, un es esmu konsultēt jūs visus jūs sazināties ar viņiem par finansiālu palīdzību. Cilvēks ir Dievs baidoties cilvēks un saka, ka viņam darīt to, kas nāk.

Es ļoti priecājos, ka šodien, es tagad pieder mana baznīca ar tūkstošiem dalībnieku un novēlu jums visu labāko. Viņa vārds ir Mr Victor un viņa e-pastu victorloancompany@aim.com

D Dievs jūs svētīs Mr Victor

Jāuzmanās no krāpšanas
30.08.2015 01:23
*Pastor Paul -> victorloancompany@aim.com
 Hello draugs, es esmu Paul no Francijas, es esmu mācītājs, es vēlos jūs informēt, ka visu, ko es atklāju reālu aizdevējam, kamēr meklējat aizdevumu tiešsaistē. lai gan tas bija ļoti grūti mani sazināties ar aizdevumu uzņēmumam, bet es esmu ļoti pateicīga, ka es saņēmu savu aizdevumu no viņa, un es esmu konsultēt jūs visus jūs sazināties ar viņiem par finansiālu palīdzību. Cilvēks ir Dievs baidoties cilvēks un saka, ka viņam darīt to, kas nāk.

Es ļoti priecājos, ka šodien, es tagad pieder mana baznīca ar tūkstošiem dalībnieku un novēlu jums visu labāko. Viņa vārds ir Mr Victor un viņa e-pastu victorloancompany@aim.com

D Dievs jūs svētīs Mr Victor

Jāuzmanās no krāpšanas
30.08.2015 01:24
*daniel -> danieljohnhome@gmail.com
 Sveiki, es esmu Daniel John kungs, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams kredīts steidzami, lai nomaksātu savus parādus, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzlabotu savu biznesu? Jums ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? meklējat vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu problēmas lieta par pagātni. Mēs aizdod līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: danieljohnhome@gmail.com
28.04.2016 13:22
*Donna Williams -> co.operateloanservice@gmail.com
 Jums vajag steidzamu kredītu, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, vai jums ir nepieciešams kredīts refinansēt, jums nepieciešams aizņēmumu, lai nomaksātu parādu? Vai jums ir nepieciešams iegādāties mašīnu vai māju aizdevumu? Ja jā, jāuztraucas ne vairāk, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pieņemamām procentu likmi bez kredīta pārbaude! sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu. (co.operateloanservice@gmail.c com) (+ 1-617-934-1393)
Mēs piedāvājam aizdevumus visiem mērķiem. Šodien un saņemt finansējumu 3 darba dienu laikā.
-Minimālā aizdevuma summa: € 2, 000.00
-Maksimālā aizdevuma summa: € 100,000,000.00
-Procentu likme: 3 % gadā
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu (co.operateloanservice@gmail.c com) (+ 1-617-934-1393)
01.09.2016 15:07
*Viesis -> co.operateloanservice@gmail.com
 Jums vajag steidzamu kredītu, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, vai jums ir nepieciešams kredīts refinansēt, jums nepieciešams aizņēmumu, lai nomaksātu parādu? Vai jums ir nepieciešams iegādāties mašīnu vai māju aizdevumu? Ja jā, jāuztraucas ne vairāk, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pieņemamām procentu likmi bez kredīta pārbaude! sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu. (co.operateloanservice@gmail.c com) (+ 1-617-934-1393)
Mēs piedāvājam aizdevumus visiem mērķiem. Šodien un saņemt finansējumu 3 darba dienu laikā.
-Minimālā aizdevuma summa: € 2, 000.00
-Maksimālā aizdevuma summa: € 100,000,000.00
-Procentu likme: 3 % gadā
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu (co.operateloanservice@gmail.c com) (+ 1-617-934-1393)
01.09.2016 15:31
*fredrick -> er
 Vai jūs meklējat biznesa aizdevums? personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāls utt .. Vai tu esi bijis atteikts aizdevumu banka vai finanšu iestāde par jebkuru iemeslu dēļ. Mēs esam privāto aizdevēju, aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieejamu procentu likmi 2% procentu likmi. Ja ir interese? Sazinieties ar mums šodien pie (fredrickpetersonloan@gmail.co om) un saņemt savu aizdevumu šodien
Sveicieni,
Fredrick Peterson investīcijas Team
13.01.2017 13:02
*Maria Ruzickova -> mariaruzickova872@gmail.com
 Laba diena.

Es sanema aizdevumu 75000 eiro no Senator Walter. Sazinieties ar vinu; senatorrpwalter@hotmail.com vai senatorpwalter@seznam.cz. vinš ir cienijamu aizdevejs.
17.01.2017 11:40
*Helen Benjamin -> immaculateprovidersloanfirm@gmai
 VAI JUMS IR NEPIECIEŠAMS BIZNESA AIZDEVUMU BEFITTING GADĀ UZSĀKT!
Mūsu uzņēmuma nosaukums ir neaptraipīts sniedzējiem aizdevumu uzņēmumam, mēs dodam no aizdevumiem ieinteresētās klientiem, kas meklē aizdevumus
lai uzlabotu savu biznesu, nokārtot parādu un samaksāt līdz likumprojekta.
Jums vajag līdzekļus, lai finansētu savu projektu
mēs varam palīdzēt jums ar aizdevumu līdz 200 eiro
Miljoni eiro. mēs piedāvājam aizdevumus ar procentu likmi 3 %. Mēs varam palīdzēt jums ar
jūs aizdod naudu, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai paplašināt sava esošā darba,
mēs piedāvājam arī individuālie aizņēmumi, auto aizdevumi, uzņēmuma aizņēmumiem, hipotekāro aizdevumu,
lauksaimniecības aizņēmumu vai aizdevumu jebkāda iemesla dēļ utt. Ja jums ir nepieciešams kredīts šodien
sazinieties ar mums. Mēs var aizdot līdz pat 200 miljoni eiro. E-pasts tagad pieteikties:
immaculateprovidersloanfirm@ @Gmail.com
02.02.2017 11:38
*Mr Fredrick -> fredrickpetersonloan@gmail.com
 Es esmu Mr Fredrick Petersons. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, LIKE- hipotēku, mājokļu kredīti, biznesa aizdevumi, slikta kredīta aizdevumiem, komerciālu aizdevumu, Start-up-apgrozāmā kapitāla aizdevumus, būvniecības aizdevumi, auto aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, students aizdevumi, individuālie aizņēmumi, parādi Consolidation Loan, tik daudz vairāk ... Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai esat bijis meklē kur saņemt kredītu? Vai jums ir mēģināt iegūt jebkāda veida šiem aizdevumiem minēts iepriekš? Tad atbildēt tagad (fredrickpetersonloan@gmail.co om). Ja jūs vēlaties saņemt pieejamu aizdevumu. Mēs esam 100% garantija, ar zemāko likmi 2% visiem kredītiem, ar bezmaksas nodrošinājuma pabalstiem. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu atbildi, mēs varētu uzreiz sākt apstrādāt savu aizdevumu ..... 24/7 stundas finansēšana ...
23.02.2017 00:19
*Ben -> 24hoursloanservices@gmail.com
 Sveiki,
Esmu Dr Ben Peterson, privātā aizdevuma aizdevējs, kurš dod iespēju saņemt aizdevumus ar dzīvības laiku. Vai jums ir kādas finansiālas grūtības? Vajadzīgs aizdevums parāda konsolidācijai ar likmi 2% apmērā būvniecībai, nekustamā īpašuma aizdevumam, refinansēt, personiskai, uzņēmējdarbībai vai ārkārtas naudai? Vai jūs esat biznesmenis vai sievietes, kas domā paplašināt savu uzņēmējdarbību, piedāvājot visu veidu aizdevumus. Ja interesē, sazinieties ar mums šodien (24hoursloanservices@gmail.com m)
05.07.2017 01:36
*WOOD GATE CREDIT -> woodgatecredit@outlook.com
 Vai jums ir nepieciešams aizdevums. Mēs esam likumīgi un garantējam aizdevuma aizdevēju. Mēs esam uzņēmums ar finansiālu palīdzību. Mēs izsniedzam aizdevumu līdzekļus personām, kurām vajadzīga finansiāla palīdzība, kuriem ir slikta kredīts vai kuriem vajadzīga nauda, lai nomaksātu rēķinus, lai ieguldītu uzņēmējdarbībā. Es vēlos izmantot šo datu nesēju, lai informētu jūs, ka mēs sniedzam drošu labuma guvēju palīdzību, jo mēs priecāsimies piedāvāt jums aizdevumu. Lūdzu, sazinieties ar mums tieši pa: woodgatecredit@outlook.com
25.05.2018 12:04
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.019 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu