Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Ļąńģóšķī 26.11 Nakts
6°C...8°C
DR 3-5 m/s

Ļąńģóšķī 26.11 Rits
2°C...4°C
DR 3-5 m/s

Šodien 26.novembrī
vārda dienas svin:

Konrāds, Sebastians

Rītdien:
Lauris, Norberts

Apsveicam!
Saraksts »

Vai, jūsuprāt, sejas masku lietošana sabiedriskās vietās ir efektīvs līdzeklis cīņā ar Covid-19?
Tikai tad, ja vienlaikus tiek ievēroti arī citi drošības pasākumi;
47%
Nē, no tā nav jēgas.
29.9%
Jā, protams;
23.2%

Nobalsojuši: 164
Saraksts »

Ziņas: 31311
Komentāri: 573134
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
24.11.2020 18:19
 
Šobrīd portālā: 68 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Darbam Līvānu novada pašvaldībā projekta ietvaros piesaistīti jauni speciālisti
Pievienots: 31.03.2011 17:14

» Versija izdrukai

livani_specialisti.jpg
Eiropas Sociālā fonda projekta „Cilvēkresursi un nodarbinātība” aktivitātes „Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem” ietvaros, Līvānu novada pašvaldība ir piesaistījusi divus speciālistus - būvinženieri uz pilnu slodzi un juriskonsulti uz pusslodzi.
    Nepieciešamība pēc šiem speciālistiem radusies, jo pēdējos gados būtiski pieaudzis pašvaldībā realizēto projektu skaits.
    Līdz ar novada paplašināšanos pieauga gan kopējais iedzīvotāju skaits un novada teritorija, gan sniegto pakalpojumu apjoms. Patlaban pašvaldībā tiek realizēti 24 projekti, vienlaicīgi norisinās darbs pie jaunu projektu izstrādes.
    Ainārs Skromāns patlaban pašvaldībā veic būvinženiera pienākumus.
    „Bija konkurss un domāju, ka jāizmēģina savi spēki. Līdz tam strādāju par rasētāju, bet vēlējos izmēģināt ko jaunu," pastāstīja Ainārs Skromāns.
    Darba iespējas Līvānu novada pašvaldībā viņu ieinteresējušas tāpēc, ka tas ir viens no novadiem, kur ļoti aktīvi norit būvniecība.
    Savukārt Karīna Borisova veic juriskonsulta pienākumus un atzīst, ka darba pašvaldībā ir daudz, jo paralēli tiek realizēts liels skaits projektu.
    „Manos pienākumos ietilpst iepirkumu procedūru organizēšana, dokumentācijas sagatavošana, tehniskās dokumentācijas saskaņošana ar pasūtītāju un citiem speciālistiem," pastāstīja Karīna Borisova.
    „Projekta specifiskais mērķis ir uz 24 mēnešiem piesaistīt Līvānu novada pašvaldībai šos speciālistus, kvalitatīvai normatīvajos aktos noteikto pašvaldības autonomo funkciju veikšanai, kā arī kopējās administratīvās kapacitātes stiprināšanai," sacīja Iveta Dobele.
    Projekta ietvaros paredzētas arī darbinieku apmācības.
    „Tā ir ļoti laba iespēja pilnveidot sevi, savas zināšanas. Šajā darbā esmu atklājusi daudz jaunu lietu, ko līdz šim nezināju," sacīja Karīna Borisova.
    Projekts „Speciālistu piesaiste Līvānu novada pašvaldībā” ilgs līdz 2012. gada nogalei. Projekta kopējās izmaksas 21 000 latu, ko pilnībā sedz Eiropas Sociālais fonds.
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 14
Apspriežam tēmu:
īpaši stulbs
 Ar vecajiem padomju laika speciem tiešām laikam nav vairs nekāda aršana.
31.03.2011 17:28
*ĶĒMS
 Sen laiks jaunajiem parādīt savu varēšanu,vecajiem jāaudzē sīpolu loki,salāti un redīsi.
31.03.2011 19:27
*Neķītrais masāžists
 Vecos kraķus prom uz mežu!
31.03.2011 19:55
*Mumba Jumba
 Aha... un tie jau būs 5. specs būvvaldē un 3. jurists!
Vai Līvānu Izpildkomitejā ar Preiļu raj padomi kopā bija tāds lērums??
01.04.2011 16:22
*interesents
 Būtu interesanti zināt, kādi pienākumi tad ir pārējiem juristiem un būvinženieriem.Jaunie lai rukā a vecie,tā sakot tik krējumu nosmeļ ?
01.04.2011 17:43
*vecmamma
  Paskat tik kā līvānu kundziņiem rūp tautas nodarbinātības problems! Jaunas darbavietas un pavisam uz 24 mēnešiem!!!!Un viņiem vēl slikti,vēl uzdrošinās čiepstēt!
01.04.2011 17:52
*aicis
 kopeja administrativa kapacitate ? kas tas par zveru ? nez kadus vel idiotiskus formulejumus izdomas savas darbibas{bezdarbibas} piesegsanai !
02.04.2011 00:07
*speciālists
 Līvānu novada dome domā par ilgtspējīgu novada attīstību :)). Šī projekta aktivitāte ir pierādijums tam,ka tiek ļoti domāts par ieguldijumiem cilvēkresursu attīstībā Līvānu novadā.:)))))))
02.04.2011 21:30
*aicis -> specialists
 nu vel labak!! cilvekresursi! vispar jau afigeli! nav vairs cilveki , ir resursi! un vel kaut kadi ieguldijumi. (jadoma naudas izteiksme?) nu tad tagad livanos bus labaka tauta (resursi} eiropa!
03.04.2011 01:03
*******
 „ParLīvānu novada pašvaldības budžetu un vadītāju darba stilu”-V.Rusiņa Jaunais Vēstnesis 25.03.2011 Līvānu novada domes izpilddirektors U.Skreivers „Līvānu novada vēstis”-15.03.2011 rakstā „2011.gada pašvaldības budžets-ar piesardzību un rezervi”-informēja sabiedrību gandrīz par 9 miljonu LVL pašvaldības budžeta izlietojuma politiku.Līvānos 2011.gadā intensīvi būvēšot,bet vislielākā problēma palikšot bezdarbs,jo pašvaldības kompetencē neesot iedot darbu,bet gan tikai sakārtot iedzīvotājiem vidi dzīvošanai.Domes vadība neparedz tādas vides radīšanu Līvānu novadā,kas sekmētu jaunu darbavietu rašanos, pat nesolot īslaicīgas darbavietas novada iedzīvotājiem, neiesaistot vietējos uzņēmumus daudzmiljonu ES struktūrfondu projektu apguvē,tādejādi sekmējot bezdarbu un vēl lielāku iedzīvotāju izbraukšanu.U.Skreivers uzskata,ka tādejādi Līvānu pašvaldība palīdzot sildīt valsts ekonomiku.Šobrīd ar ES struktūrfondu projektu finansējums jaunu objektu būvniecībai-paterētajnozarēs-n nozīmē valsts nākotnes ekonomikas saldēšanu,jo nauda līdzi šādu objektu ,kuru noslogotība būs apšaubāma, no ES līdzi nenāks un tie būs jāfinansē no nodokļu maksātāju naudas!!!
03.04.2011 07:33
* turpinājums
 „ParLīvānu novada pašvaldības budžetu un vadītāju darba stilu”-V.Rusiņa Jaunais Vēstnesis 25.03.2011 Izpilddirektors U.Skreivers „Līvānu novada vēstis”15.03.2011-informē sabiedrību arī par to,ka domes un tās pakļautības iestāžu darbiniekiem esot lielāks noslogojums,nekā citās pašvaldībās,kā arī radīta skarba darba vide.Darbiniekiem esot jāziedo arī personīgais laiks,strādājot,kā privātajā uzņēmumā,lai izpildītu domes vadītāju vēlmes.Pretējā gadijumā,kā apgalvo izpilddirektors U.Skreivers,tiekot darīts daudz,lai neturētu pašvaldībā darbiniekus,kuri nepildot domes vadītāju noteikumus.Līvānu novada domes izpilddirektors U.Skreivers savā rakstītajā-„Līvānu novada vēstis”-15.03.2011-atklāj sabiedrībai domes vadītāju komandas nepievilcīgo darba stilu un attieksmi pret darbiniekiem,vedinot uz aizdomām par vadītāju klajiem Darba likuma pārkāpumiem,radot pašvaldības un tai pakļauto iestāžu darbiniekiem veselībai kaitīgus darba apstākļus un nelabvēlīgu darba vidi. sk. vairāk www.jvestnesis.lv


03.04.2011 07:36
*?! -> * turpinājums
 Nu ir par ko tagad strādā Rusiņa? Jo viņu taču atjaunoja darbā.
03.04.2011 15:45
*Statistikas dati
 Līvānu pašvaldības vadītāji ir darijuši daudz,lai aptuveni pēdējo 6-7 gadu laikā atbrīvotos no 10 labiem speciālistiem,kur 7 no tiem ir bijuši pašvaldības iestāžu vadītāji.Līvānos nevēlami 3 speciālisti-strādā Jēkabpilī,1-Preiļos,4-nav atraduši darbu nekur,1 labs speciālists strādā bagātā uzņēmumā Līvānos un pēdējais „izēstais” vadītājs cīnās par savām tiesībām uz darbu tiesā.4 nevēlamie darbinieki ,aizskarot viņu cilvēktiesības, ir bijuši pazemoti publiskajā telpā izmantojot pašvaldībai pieejamos vietējos plašsaziņas līdzekļus,tai skaitā "Līvānu novada vēstis"" www.jvestnesis.lv
05.04.2011 11:32
*www,jvestnesis.lv
 Līvānu novada domes izpilddirektora U.Skreivera „Līvānu novada vēstis”-15.03.2011 rakstā „2011.gada pašvaldības budžets-ar piesardzību un rezervi”-informācija par domes vadības darba stilu,neliecina par profesionālu menedžmentu.Pasaules pētijumi liecina,ka piemēram nepārtrauktas slodzes palielināšana darbā un papilddarbi stimulē darbinieku profesionālo izdegšanu.Tāpat pētijumi liecina,ka demokrātiskam vadīšanas stilam pretējs-skarbs,kritizējošs un autoritārs –sekmē darbinieku ne vien psiholoģisko izdegšanu,bet arī pazemina profesionālās darbības efektivitāti.Kā negatīvs piemērs minams šobrīd Līvānu novada izglītības iestāžu vadītāju lielais administratīvais slogs,sakarā ar skolām nepieciešamo speciālistu centralizēšanu pie Līvānu novada domes.Skolas direktoram Līvānu pašvaldībā ir jābūt, gan kā arlekīnam , gan kā aktierim,kuram vienā uzvedumā uzdots spēlēt „lāča”,”gaiļa”un „zaķa” u.c.pēc vajadzības lomas.Skolu direktoriem Līvānu novadā ir jāaizvieto bez papildatlīdzības: civilās aizsardzības,darba drošibas un ugunsdrošibas,celtniecības,aut tomobīļa vadīšanas,materiālu sagādes,finanšu grāmatvedības,jurisprudences u.c.speciālisti.
05.04.2011 11:51
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01868 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu